|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 11:28:06   
Olga75
joj muke nase dok oni ne odrastu user posted image
a onda muke nase sto su odrasli user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2476
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 11:28:17   
Didy
Meni se najvise dopadala Stefanova vaspitacica iz jaslica koja je medicinska sestra, ona mi je bila bas draga. Sve se nadam da ce Sofija od septembra upasti u njenu grupu kad krene u jaslice.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2477
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 11:29:36   
Didy

IZVORNA PORUKA: Olga RR

joj muke nase dok oni ne odrastu user posted image
a onda muke nase sto su odrasli user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2478
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 11:29:36   
bojanica7
jao, olga, mogu da zamislim... pa njima je to jako vazno. ne smem da pomislim da ode galina omiljena vasoitacica marija user posted image
a inace, i njima su se smenjivale vaspitacice posle mesec dana. jer je jedna bila tesko bolesna, pa se vratila u oktobru posle skoro godinud ana odsustva, a u medjuvremenu je otisla ova koja ju je menjala, i dosla je jos jedna kao ispomoc. i bilo je bvze sto se usred adaptacije pojavila nova, a deca taman navikla da ih docekuje poznata vaspitacica. no, proslo je, mozda je bolje tako dok se jos nisu vise vezali.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2479
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 11:34:03   
Olga75
ma oni se vezu jako brzo user posted image
kazem Marija se juce upljuvala dok mi nije objasnila da Anica ide u drugi vrtic a ona nije dete koje previse pokazuje osecanja i to je ono sto mene ustvari brine user posted image
evo sad sedim i gledam na sat i kapiram da je nova vaspitacica ves stigla i jos malo ce rucak a ta vaspitacica ne znam moje dete i ne znam kako ce proci to neko " uopznavanje "
mislim , znam ja da ce Iva da bude tamo jedno vreme , ali one imaju radno vreme i Iva je bila tu za aktivnosti ali nece biti tu za uspavljievanje , tako
ja sad sama sa sobm pravim dramu user posted image
uh, da mi jeneko rekao da ce ovako tesko biti imati dete ne znam sta bih mu rekla

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2480
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 11:34:13   
Didy
Meni je vazno da je ova jedna stalno tu i sa njom obavljam svu komunikaciju, ako zovem telefonom, uvek trazim nju, Stefana uvek upucujem na nju kad nesto treba. Mislim da je isto i sa decom, ona im je poznata i daje im sigurnost, a ove sto se smenjuju, ja tretiram vise kao neku ispomoc "glavnoj".

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2481
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 11:39:51   
Didy
Olga, kad dobijes drugo, onda nemas vremena da toliko analiziras ceo dan starijeg deteta. ANa srecu ili na zalost, ja nikako ne mogu sama sa sobom da se dogovorim. videces da ce Marija biti odusevljena novom vaspitacicom jer svaka ima nesto dobro sto ima da im priluzi, bar ja tako gledam na sve. Bas javi popodne kakvi su njeni utisci, bas me zanima. Osecam da ce biti da si brinula bez potrebe. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2482
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 11:53:42   
Olga75
Didy , cim je pokupim i cujem kako je bilo odmah cu da se javim
mene je sad sastavilo svasta i jos ova promena , joj
mada , sto kazes , sigurno kad imas dvoje da je totalno razlicita percepcija
a i oni sami kod kuce imaju situaciju da se " bore " za svoje mesto
monogo je strasno imati jedince i to kazem zato sto sam ja bila u ogromnom problemu oko : nauciti dete da deli , nauciti dete da se svet ne vrti samo oko njega ( a sticajem okolnosti se vrti samo oko njega ) i tako
mozda bi nam trebala tema : roditelji sa samo jednim detetom ali bojim se da bi je ludi pogresno razumeli user posted image
no kad sumiramo utiske oko vaspitacice Bubice , javljam ih i mnooogo brinem dok ih ne cujem

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2483
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 12:22:39   
Didy
Hajde bas javi. Ako prezivis dotle.user posted image
Elem, ja ne znam da li ce se moje starije dete ikada pomiriti s time da vise nije jedince...
user posted image
Otvaraj temu, sigurno ce biti posecena.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2484
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 12:32:46   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Olga RR

hmm , izgleda da niko nije imao situaciju kad se vaspitacice rotiraju user posted image
ok , izboricemo se mi vec nekako i sa zamenom user posted image

Imamo mi stalno,jer milica obozava vaspitacicu koja dolazi povremeno kao zamena, a bgami voli i ona milicu, kad god ima vremena obavezno je obidje i onda se grle, verujte da bi usvojila tu zenu kad ih vidim koliko se vole, moja sveki ne ume sa milicom kao sto ona ume da je odobrovoljiuser posted image .

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2485
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 12:37:04   
bojanica7
i mislim da treba i tema Idemo u vrtic 2.


olga, nemoj se brinuti. velika je ona i nekad su te promene dobre za decu u smislu da ih uce da se prilagodjavaju novonastaloj situaciji. normalno da ce patiti za starom vaspitacicom, ali mislim da ce joj i ova nova biti zanimljiva (plus ubedjena sam da ce se truditi da ostavi sto bolji utisak, uvek je tako kad dodjes na novo radno mesto)

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2486
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 12:43:40   
Olga75
ljudi moji ja sad odbrojavam , evo jos sat i po i idem po zver , sta , kako ,joooj

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2487
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 13:32:29   
Modessty
Olga možda joj se dopadne. I moj Danilo se mnogo vezuje za ljude, ali iskreno nešto ne primećujem da ima omiljenu vaspitačicu. Uopšte ih i ne pominje kod kuće. Kao da je ravnodušan prema njima.

KOd nas u vrtiću organizuju slikanje za kalendar u četvrtak. Ja upisala Danila, ako bude hteo da se slika, da imamo poklon za bake i deke user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2488
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 16:06:32   
sanji
Mi se slikali prošlog petka i mnogo nam je lepa sličica! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2489
   RE: Idemo u vrtić!
20.11.2012 17:25:30   
bojanica7
olga, pa sta kaze zvercica?

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 2490
   RE: Idemo u vrtić!
21.11.2012 9:06:28   
jovicaa
kod nas stalno menjaju vaspitacice.. i sto je najgore otisla nam vesela u penzijuuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2491
   RE: Idemo u vrtić!
21.11.2012 9:44:40   
bratzz
Danas u obdanistu samo Milica i jos jedna devojcica, bilo je neobicno tiho,nadam se da je jos neko dosao kasnije

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2492
   RE: Idemo u vrtić!
23.11.2012 10:01:57   
lesica
Kako smo stigli do 100 stranica,zaključavam temu a priče,iskustva iz vrtića ćemo nastaviti da razmenjujemo OVDE



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 2493
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2016 22:29:47   
dunja RR
Da li je za vrtić potrebna neka deblja pidžama ili normalna? Uzela sam u Elpidi neku, ali nije nešto debela, kaže prodavačica da roditelji baš traže takve jer je u vrtićima toplo. AAli S se otkriva pa se malo plašim. Gde imaju deblje pidžame, i da li ih ima uopšte?


Rekli su mi da donesem jastučnicu kada krene da spava. Kolika to jastučnica treba? Ja imam samo jednu njegovu malu za mali jastuk, iz onog kompleta sa ogradicom, jer ni ne koristimo još jstuk, mada sam mu možda već trebala kupiti. Ali se on svakako vrti dok spava, najmanje bi spavao na jastuku. PItaću za jastuk u drugoj temi.

Gde na nađem posebno jastučnicu, pretpostavljam da treba mala?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2494
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here