|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
24.10.2016 22:39:57   
Khaleesi
Suzi super ....
Ja sa starijom jos spavam beba nam se nekad ubaci iz krevetca.
Bas mi je problem sto ona place tj sanja ruzno pa ne moze da se razbudiuser posted image zato nisam forsirala odvajanje.
Ali vise me nervira ova odvojenost od mm... Kao komsije da smo on u dnevnoj ja ovamo sa decomuser posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
24.10.2016 22:58:41   
choopa choops
Baš smo MM i ja pričali o ovome, kad ćemo se više "otarasiti" djece iz krevet?user posted image mala je danas popodne prvi put odspavala u svom krevecu user posted image , nravno nakon sat se probudila i prešla kod nas (spojeni su nam kreveti) tako da se nešto nadam da ce uskoro i ona početi sama da spava, pa da je selimo polako user posted image Samo problem nam je mjesto dok se ne proširimo, ne znam kako ce njih troje u jednu sobu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
25.10.2016 0:54:29   
degu
Mi spavamo sa Dodom zajedno, tj njen krevetac je spojen s našim, a ograda je skinuta. Sad uglavnom provede noć na svom mestu, ali kad je sama u sobi kao da ima senzore, još se budi. Ja sam baš u ovim mislima sad. Možda bi trebali pokušati da je prebacimo u njenu sobu, smetaće joj beba, lagan joj je san. Znam da bi to bilo dobro za nju ako bi upalilo, ali ne znam,ja nisam spremna da se odvojim od nje. Ne znam šta ćemo,. Za početak ćemo svi zajedno pa ćemo se prilagođavati situaciji.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
25.10.2016 7:49:14   
Maraj
Mi sve obrnuto...prva tri meseca L je spavao u svojoj sobi. Onda sam ga prebacila kod nas u sobu. Lakse mi je zbog nicnog dojenja. L spava sa mnom u krevetu pa kad se probudi samo ga okrenem ka meni , on se nasisa i nastavi da spava

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
15.12.2016 20:20:44   
Anck Su Nmaun
Mislim da je 2 godine puna kapa da budemo u istoj sobi, onda cemo i V prebaciti u svoju sobu kao sto smo i s devojcicama.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
15.12.2016 20:35:59   
Animsaj9
i mii cemo D oko druge godine da iselimo

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
15.12.2016 20:42:55   
emicaa
ja planiram Davida "izbaciti" iz sobe cim pocne spavati cijelu noc.Nadam se da necemo tako docekati desetu godinu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
15.12.2016 20:53:07   
World
Mi cemo do kraja zivota spavati zajedno. Mislim da se nikad nece iseliti.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
15.12.2016 20:53:13   
Sanjica26 RR
Mi smo Sofiju prebacili kod T kad je pocela celu noc da spava. A to je bilo od njenog osmog meseca.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
15.12.2016 21:36:11   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: World

Mi cemo do kraja zivota spavati zajedno. Mislim da se nikad nece iseliti.

user posted image joj sad si me lepo nasmejala
Ali mislim da sto su stariji to se teze odvajaju tj . teze ih je nauciti.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
15.12.2016 21:36:38   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Mi smo Sofiju prebacili kod T kad je pocela celu noc da spava. A to je bilo od njenog osmog meseca.

Budis nadu u meni user posted image kad bi bilo i kod nas tako jos da izguram tri mjeseca i odlicno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
15.12.2016 22:46:28   
veselicaa
Kada postanu tinejdzeriuser posted image user posted image Ne stvarno,ja spavam sada samo sa Ninom jer je mala ali S ce nam se pridruziti cim na prolece predjemo u drugu sobu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
15.12.2016 22:56:38   
Mala Elena
Maraj to vecina mama radi, moja spava u krevecu jos uvek i gledacu sto duze.
Emice, ti bar imas nadu a sta ja da kazem kad je proslo 3 meseca (8+3) a budi se non stop?user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
16.12.2016 10:22:50   
Sanjalicaaa
Meni se obojica bude nocu. Bude ludilo, prvo place jedan, pa posle pola sata place drugi. Ali i dalje ne odustajem, spavaju u svojoj sobi od rodjenja. Retko me caste da odspavaju celu noc. Moracu da nabavim neku zanimljivu lampu sto menja bolje ili mozda onu kornjacu jer je G poceo da se plasi mraka. Do sad nismo palili svetlo, ali moracemo da pocnemo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
16.12.2016 10:51:03   
IvanaSK RR
Sanjalice, sad cu ti šaljem sijalice sto smo uzeli preko Ali ekspresa :) jedna menja boje, ima daljinski. Druga sarene oblike po plafonu.
Sin je dobio svoju sobu posle prvog razreda, do tada je bio sa nama u sobi.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
16.12.2016 11:21:43   
Anck Su Nmaun
Nama gori svetlo u hodniku to mi je naj bolja opcija. A umaju i lampe i lampice i kornjace po sobi.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
16.12.2016 11:50:34   
Ed83
Kod nas stariji spava u svojoj sobi sam otkako je imao 2 godine i par meseci. Inace sam ja sve vreme spavala sa njim, ali u zadnjim mesecima druge trudnoce, nisam vise mogla.. on tako spava ruzno i zauzme skoro citav krevet a meni ostanu nekih 10cmuser posted image .. onda sam presekla i rekla nema sanse ovako trudna da se borim sa njim oko teritorijeuser posted image , tako da sam ga napustila.. Legnem sa njim u krevet, uspavam ga i onda odem u spavacu.. ee tamo je mladji, om spava u svom krevecu i njemu je svejedno da li sam tu ili ne, tako da cemo za mesec-dva njegovu sobu urediti i moze tamo spavati... vise ce meni biti tesko (psihicki) da se odvojim, nego njemu... jeste da se jos budi noci da sisa, ali neka, ustajacu...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
30.3.2017 13:15:32   
degu
T i dalje nema sanse da predje u svoju sobu, od kad je beba dosla ona je pocela opet nocu da se budi. U pocetku je i plakala i svasta nesto, a sad se samo budi da piski,pije vode,blebece, pa sanja svasta pa je i to budi. Nekad mi se cini da to dete nikad nece poceti da spava.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
10.4.2017 22:57:07   
medamisko
Ja sam sina tek sad neposredno pre polaska u školu prebacila u svoju sobu. ..Baš je srećan zbog toga. .

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
10.4.2017 23:00:01   
mala bosanka
Što prije to bolje, ne možeš ih se poslije šale riješitiuser posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
11.4.2017 7:29:56   
IvanaSK RR
Degu, hoce, hoce, spavace, za koju godinu user posted image
A moj sin ima vec dve godine svoju sobu, al bi i dalje sa nama. Mada, sad je zbog.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mala bosanka)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
11.4.2017 8:21:10   
Anck Su Nmaun
Sto kaze mala bosanka sto pre! Moje su obe sa dve godine presle, malo su se bunile.u pocetku ali privikle su se brzo! Naravno da ponekad budu pasobranci u nasoj sobi user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
11.4.2017 9:21:31   
Sanjica26 RR
T je presla sa dve godine u svoju sobu. Jedva je cekala. I nije pravila problem.
Sofiju smo pre godinu dana. T je trazila da seka bude sa njom u sobi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
19.6.2017 17:01:05   
emicaa
David ce od septembra u svoju sobu,imace tad 14 mjeseci i nadam se da nece biti problema user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu?
19.6.2017 17:06:38   
Sanjica26 RR
Super Emi. Taman da se malo odmoris.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here