|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozačka dozvola
30.9.2016 10:57:57   
Sanjalicaaa
Hvaaaaala. Nekako još nisam svesna. Nisam se nadala da ću iz prve položiti.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Vozačka dozvola
30.9.2016 11:16:49   
amelia
Sanjalice cestitam user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Vozačka dozvola
30.9.2016 12:53:28   
dijana1*
Sanjalice cestitamuser posted image
Jaooo ja moram da produzim svoju vozacku. Istekla mi je pre dve godine. Kako sam bila trudna pa se porodila nisam ni isla da izvadim novu. Nego nervira me lekarsko uverenje. Posto moram da nosim naocare daju mi vozacku na 3 godine ili na 2 godine da u vozackoj ne stoji napomena za naocare. Bas me smara svake 2 godine da vadim novu vozacku.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Vozačka dozvola
13.6.2017 17:03:17   
suzi kju
Danas sam podigla novu dozvolu, samo mi bezveze uzeše 2400 ccc...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Vozačka dozvola
13.6.2017 19:21:58   
IvanaSK RR
Suzi, ne vozis?
Ja sam resila da od septembra krenem polako da vozim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Vozačka dozvola
13.6.2017 20:26:34   
Sanjalicaaa
Ja u Septembru dobijam onu pravu, za sada imam probnu. Valjda ce mi odmah dati novu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Vozačka dozvola
13.6.2017 20:33:51   
Duškić
I ja se nerviram, sto moram m da cekam da me vozi. A vozim dole kad sam u selu i do grada. Ovde mi sve nesto strasno. Kad resim uzecu instruktora neki cas ..muz me iznervira u startu.user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Vozačka dozvola
13.6.2017 20:36:36   
IvanaSK RR
Duskic, i mene moj iznervira user posted image Ja cu sama, uzecu auto od mame, pa polako.
Sanjalice, dobices novu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Vozačka dozvola
13.6.2017 21:27:25   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Suzi, ne vozis?
Ja sam resila da od septembra krenem polako da vozim.

Vozim kako ne,idem svakog dana na posao autom. Obožavam da vozim i slobodno smem da kazem da sam dobar vozač. To mi kažu i mm i moj tata6user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Vozačka dozvola
13.6.2017 21:29:11   
Sanjica26 RR
I ja sam dobar vozac. To mi je mm sto puta rekao, a i svekar.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Vozačka dozvola
14.6.2017 8:22:56   
Anck Su Nmaun
Napokon pokupila.novu vozacku cekala 45 min. Samo da je preuzmem. A kad sam predavala.citavih 4 sata user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Vozačka dozvola
14.6.2017 13:54:58   
Sanjalicaaa
Dok se ima probna vozačka dozvola ne sme da se vozi 100% od brzine, nego 10% manje. Zna li neko da li kažnjavaju za to?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Vozačka dozvola
14.6.2017 14:04:57   
krin 40
Ja sam namerno za novu dozvolu išla sedam dana pre porodjaja.Svuda sam imala prednost čak su mi je uradili "danas za sutra"😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Vozačka dozvola
14.6.2017 14:15:48   
Anck Su Nmaun
Mozda bi trudnicu i pustili ali bilo je zena sa malom decom ... nema.sanse cekalo se. Jer ovde je luudnica koliko se ceka.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.6.2017 14:16:08 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Vozačka dozvola
6.10.2017 20:56:05   
Dragica Draga
Neko da mu je dozvola istekla pre 5 godina? 😁
Znate li mozda- da li to podrazumeva da ponovno polaganje?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Vozačka dozvola
21.5.2021 13:19:05   
ivaMark
Posle 20 godina nazad u "skolsku klupu" tj autoskolu 😩😩😩  


Moram da polazem prakticni deo, Slovenija ne priznaje nas vozacki ispit. Bila sam optimisticna da necu ni jedan cas voznje uzimati i onda kad sam uzela prvo mi je palo na pamet da odustanem, pa sam se posle par dana iskulirala, trazi se skolska, skolska voznja...ono bas.  Imam polaganje u Junu.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Vozačka dozvola
21.5.2021 21:45:06   
flamingos


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Posle 20 godina nazad u "skolsku klupu" tj autoskolu 😩😩😩  


Moram da polazem prakticni deo, Slovenija ne priznaje nas vozacki ispit. Bila sam optimisticna da necu ni jedan cas voznje uzimati i onda kad sam uzela prvo mi je palo na pamet da odustanem, pa sam se posle par dana iskulirala, trazi se skolska, skolska voznja...ono bas.  Imam polaganje u Junu.
Srećno.❤


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Vozačka dozvola
22.5.2021 11:37:35   
Milena18
IvaMark, srećno! Ja sam vozačku dozvolu dobila sa 39. Nije lako, ali je izvodljivo. A i ti već umeš da voziš, samo da se malo podset_iš i uvežbaš. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Vozačka dozvola
24.5.2021 17:49:42   
ivaMark
Hvala vam...


Ne planiram puno casova da uzimam, vozicu nas auto po gradu onako skolski. Inace, cas kosta koliko i polaganje 🙄

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Vozačka dozvola
9.6.2021 19:49:00   
ivaMark
Samo da prijavim da sam pala...raskrsnice, STOP, kruzni, dupli kruzni sve bez greske...ali gde je 40 nisam podigla brzinu na 50 i kroz neku sumu sam trebala 90 da vozim a je 60. Ispit je trajao 40 minuta i kontrolorka rec nije progovorila sem: levo, desno...instruktorka ni jednu rec...jako neprijatnih 40 min.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Vozačka dozvola
9.6.2021 20:23:36   
Ivanka 75
Ivamark, bas mi zao, bice prolaz sledeci put. Kad mozes opet da polazes? 


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Vozačka dozvola
9.6.2021 20:53:13   
ivaMark
Ivanka, mogu da izadjem za mesec dana otprilike ali nemam snage, zivaca a ni para trenutno....uvek mogu da mi kazu da trebam jos par casova i uvek mogu da padnem a nisam spremna za jos jedno padanje. 



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Vozačka dozvola
9.6.2021 22:09:54   
flamingos
IvaMark,žao mi je.Položićeš.Držim fige kad rešiš da sledeći put polažeš uspeš i da častiš u našem baru.❤


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Vozačka dozvola
14.7.2021 19:55:49   
Mišurka
Meni je vozacka istekla pre 10-ak godina. I to sam je dobila samo na 3 zbog dioptrije. Jel ja mogu sad da je produzim samo uz lekarski, ili moram opet na neke casove, polaganje i tt...?


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Vozačka dozvola
16.7.2021 10:08:17   
Milena18
Mislim da ne postoji rok u kom mora da se produži istekla vozačka dozvola. Znam da je moja koleginica produžila posle par godina, ne znam tačno koliko. Verovatno samo treba da odeš na lekarski zbog dioptrije i posle podneseš zahtev. Najbolje da pitaš u MUP-u. 

(odgovor članu Mišurka)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here