|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozačka dozvola
10.2.2016 17:36:27   
mati
Cestitam Rosi.
Meni dozvola nicemu ne sluzi, nisam vozila siugrno pet godina. Prosli mesec pokusala i digla ruke "nije to za mene" Ali zato sad kad se mm vrati ima da vezbam dok se ne opustim skroz ili uzimam dodatne casove. Muka mi je vise da zavisim od drugih kad sam sama sa decom, pored auta i dozvole.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Vozačka dozvola
10.2.2016 22:20:07   
wivern
Cestitam Rosi user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Vozačka dozvola
10.2.2016 23:00:15   
degu
jupi, bravo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Vozačka dozvola
10.2.2016 23:09:36   
Rosita
user posted image hvala

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Vozačka dozvola
11.2.2016 11:21:57   
NadaR

IZVORNA PORUKA: mati

Cestitam Rosi.
Meni dozvola nicemu ne sluzi, nisam vozila siugrno pet godina. Prosli mesec pokusala i digla ruke "nije to za mene" Ali zato sad kad se mm vrati ima da vezbam dok se ne opustim skroz ili uzimam dodatne casove. Muka mi je vise da zavisim od drugih kad sam sama sa decom, pored auta i dozvole.


E ovo se meni smucilo u nekom periodu poslije M rodjenja . Uh!user posted image
Prelomih i evo godinama vec svakodnevno u autu.

Cestitke Rosita! user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Vozačka dozvola
11.2.2016 13:23:25   
Zemunka85
Bravo Roooossiiii user posted image

Uh i ja da do sept zavrsim za ova dva ispita, seminarskim i diplomskim user posted image i bacam se na ovu temu ...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Vozačka dozvola
4.3.2016 23:09:56   
Sanjalicaaa
I dok moji ukucani spavaju, ja ucim testove. Resila sam da se pokrenem po ovom pitanju. Ali kad samo vidim koliko je pitanja dodje mi da user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Vozačka dozvola
4.3.2016 23:17:50   
degu
Možeš ti to user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Vozačka dozvola
4.3.2016 23:45:56   
Sanjalicaaa
Hvala Degu. Iskreno, deluje mi kao nemoguca misija. Ne mogu da ucim sa kompa, pa sam odstampala pitanja, kad hoces vraga nemam odgovore. Tako da opet moram da konsultujem komp. Zapetljala sam se skroz

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Vozačka dozvola
5.3.2016 1:30:13   
vikiveki
Sanjalice na kom sajtu si nasla ta pitanja? Ja treba da malo obnovim znanja da big mogla da vozim.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Vozačka dozvola
5.3.2016 8:40:08   
Mala Elena
Uh, isto. Imam vozacku kao da je nemam..

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Vozačka dozvola
5.3.2016 9:57:47   
Sanjalicaaa
Viki, na sajtu AS Pravo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Vozačka dozvola
5.3.2016 15:41:05   
IvanaSK RR
Sanjalice, srecno u učenju! Ja sam polagala pre novog zakona, pa me smaralo onoliko pitanja, a sad ih ima mnogooo vise.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Vozačka dozvola
6.3.2016 0:12:04   
Didy
Ne mogu sebe s dvoje dece da zamislim bez auta. Vozim ga svakodnevno. Sve je mnogo jednostavnije. Ja inače ne volim da zavisim ni od koga i to bi me najviše smaralo da moram nekoga da vučem za rukav da me negde vozi. Volim taj osećaj da potrpam decu u auto i idemo na kraj sveta ako treba, niko nam drugi ne treba.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Vozačka dozvola
6.3.2016 0:19:49   
vikiveki
Didy user posted image tako i treba,a ne kao ja...strah me da vozim iako imam položeno...kao mala imala sam saobraćajnu nesreću pa valjda nisam taj strah od kola onda prevazišla.A majka me naterala da polažem vožnju i položila sam sve iz prve,ali imam strah da vozim

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Vozačka dozvola
6.3.2016 0:27:57   
Didy
Viki, ja sam dugo imala strah jer sam kao mala doživela dva udesa. Prevazišla sam strah svojom vožnjom, tj. činjenicom da ja kontrolišem stvari, tako da se uopšte ne plašim kad ja vozim, a i dalje imam blagi strah kad me neko drugi vozi.
Viki, kreni da voziš, videćeš kolika je to prednost. I droga. user posted image Videćeš koliko je sve jednostavnije i lakše.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Vozačka dozvola
6.3.2016 0:34:16   
vikiveki
Uh znam koliko bi mi život bio jednostavniji da vozim,pogotovo zato što ne bih morala da čekam mm da nas vozi...a troje dece ima more obaveza koje treba ispuniti

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Vozačka dozvola
6.3.2016 0:42:37   
aleksandrici
Samo da znate da ne brinite,i ja imam dozvolu ali ne vozim,nemam auto.Kako mi samo nekad treba,ali prilogođavam se,šta ću.Bude mi ponekad žao što sebi ne mogu priuštiti auto,uvek su preče neke druge stvari.Čekam da sin poraste,položi i da me vozi.Možda onda i kupimo jedan za naše potrebe.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Vozačka dozvola
6.3.2016 6:01:29   
Sanjalicaaa
I ja sam se zbog dece pokrenula. Ili moram da čekam na muža ili da zamolim svekra sa nas odveze. Njemu nije teško, ali meni je teško što moram da zavišim od nekoga. Želim da završim to pre trećeg deteta.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Vozačka dozvola
6.3.2016 7:14:39   
nikiteki
Ja imam dozvolu ali ne vozim imam sad strah

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Vozačka dozvola
4.6.2016 15:28:31   
Rosita
Da l degu svraca ovde, vozi li user posted image ?

Meni se nekako nije bas dalo, u poslednje vreme nije mi bilo do voznje, terala sam se, ali sam i oko toga postala anksiozna, no moracu da se nateram... imala sam i jedno cukanje user posted image . Nesto sam zabrljala na parkingu. Inace, skontala sam koliko ono na poligonu nema veze sa realnoscu. Najvise me nervira parkiranje, al znam da mora da se vezba.

< Poruku je uredio Rosita -- 4.6.2016 15:29:00 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Vozačka dozvola
4.6.2016 15:30:34   
Sanjalicaaa
Ja ucim testove. Rosita jesi li ti polagala po novom?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Vozačka dozvola
4.6.2016 15:47:51   
Rosita
Jesam. U februaru sam polozila.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Vozačka dozvola
4.6.2016 18:35:47   
degu
Šta da ti kažem Rosi, ni ja ne vozim, prodali smo auto a ja sve navijam da kupimo neki manji, sve mislim kad bih imala neki svoj mali auto,odvazila bih se sama da vozim. A sad opet trudna ne smem. I mene to prilicno opterecuje, ali vidim ljudi naprave pauzu i po par godina pa pocnu da voze.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Vozačka dozvola
4.6.2016 20:20:31   
Rosita
Ma neka si ti meni trudna, ja ni ne znam user posted image . Super, bice vremena!
Ja sam jedan dan bila sludjena i neispavana, a forsiram se i reko ajde makar da isparkiram i uparkiram. I tu upalim kola u brzini, bez kvacilauser posted image , ona trznu i zakucam se u neka druga kola, tj . sa nekom zenom. Tu napravim stetu boga mi 400 e na oba auta. Sreca pa je zena normalna i lako smo se dogovorili. Al bas sam se smorila i od tad sam jos nesigurnija. Sve mislim sad kad budem dokonija sa poslom vozicu, al i kola nasa su druga prica od skolskih, benzinac a ono bio dizel i jos kojesta.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here