|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izostala menga, test negativan
29.8.2012 0:11:05   
makkipille
I ja imam problem.Kasni mi memstruacija.Inace dobijam na 30-33 dana, a sad mi je vec 40 ti.Radila sam jutros test negativan je.Inace sam se porodila pre osam meseci i do sad sam imala normalne menstuacije cak sam odmah prvi mesec dobila posle porodjaja i sve su bile redovne.Ne znam sta da radim,bas se nerviram.Skoro sam bila kod ginekolog,zapravo 16.08 i dala mi je da pijem antibiotike jer sam imala enterokoku na brisevima pa mi je prepisala amoksicilin.
Da li mi mozda zbog toga kasni...Ne znam sta da radim,bas se puno nerviram

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Izostala menga, test negativan
9.9.2012 16:59:26   
Ninnochka
Nemam nikakvo pitanje, a ne znam jos uvek sta mi je :)
Kasni mi vec dve nedelje skoro, radila test i Betu i sve je negativno, bila na pregledu, nije nikakva upala, nije nikakva cista, sutra imam zakazan ultrazvuk, da vidim jos i to. Po svemu sudeci u pitanju su hormoni.
Verovatno ce mi dati tabletice za izazivanje user posted image
Nema nerviranja, jer tako bude samo jos gore...

(odgovor članu makkipille)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Izostala menga, test negativan
11.9.2012 12:48:05   
milenatea
Moje misljenje je da obavezno odete kod endokrinologa i da kazete da imate neredovan ciklus, dace vam da proverite hormone i ako je potrebno neku terapiju user posted image

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Izostala menga, test negativan
19.1.2013 1:03:51   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

pozdrav svima :) kasni mi dvije sedmice i uradila sam do sad tri testa i svaki je bio negativan ali meni je svaki dan muka i imam vrtoglavice....da li je neko imao slicna iskustva i imate li neki savjet sta da radim...hvala


IZVORNA PORUKA: Torbica

Uradis betu ili odes kod ginekologa, ja bih tako. Mozda si imala kasnu ovulaciju pa su zato negativni testovi,a dve nedelje da kasni, ja bih otisla na pregled, ako si nestrpljiva. Ako ne, strpi se jos malko. Srecno u svakom slucaju!



IZVORNA PORUKA: emicaa

vjerovatno cu sutra uraditi ponovo test,zadnji put negativna linija je bila slabo vidljiva pa mi ja zato cudno..nadam se da ce sutra biti user posted image jer mnogo zelim bebicu user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu makkipille)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Izostala menga, test negativan
19.1.2013 14:10:26   
emicaa
opet negativan user posted image ne znam sta da radim,jutros sam opet imala vrtoglavice pa ni sama ne znam sta da radimuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Izostala menga, test negativan
19.1.2013 16:15:25   
zeksi
Uradi betu, tako ces sigurno znati dali si trudna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Izostala menga, test negativan
19.1.2013 16:38:29   
emicaa
hvala,vjerovatnu cu sledece sedmice otici doktorici pa neka vidi ima li ista ili samo hormoni divljaju user posted image

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Izostala menga, test negativan
19.1.2013 16:58:27   
marince1
I ja da ensto pitam ovde,nisam radila test,jer nema razloga,sigurno nisam trudna.
Neznam ni koliko mi kasni,ali kasni.
Da li jemoguce da mi se od dijete poremetio ciklus?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Izostala menga, test negativan
19.1.2013 17:03:23   
magnetic
Nekim zenama u prvoj godini nakon porodjaja neka menstr. dodje,a neka ne.I ja sam medju njima nakon drugog porodjaja,posle prvog mi se to nije desavalo.Valjda treba malo vremena da sve to dodje na svoje.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Izostala menga, test negativan
19.1.2013 17:05:17   
marince1
hvala ti

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Izostala menga, test negativan
19.1.2013 17:09:19   
jovana13
moja sestra je kao tinejdzerka imala je nekih 16-17god od dijete izgubila menstruaciju na sigurno 6 mes a mozda i duze,ne secam se. Hvala Bogu, da cim je pocela normalno da jede vratila joj se. S tim da je ona baaas rigoroznu dijetu drzala toliko da je upala u anoreksiju. Sad po tome mislim da je moguce da ti malo kasni od dijete proveri to u svakom slucaju mozda se iznenadis user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Izostala menga, test negativan
26.1.2013 15:57:00   
emicaa
eto samo da napisem da mi je termin kod doktorice je zakazan sad i to moram cekat, a u zadnjih par dana me cesto zaboli stomak pa pomislim da sam ipak dobila kad ono nistauser posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Izostala menga, test negativan
28.1.2013 10:24:48   
emicaa
definitivno nista od user posted image jutros sam dobila.........

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Izostala menga, test negativan
29.1.2013 0:09:53   
Mariya
Meni kasni 11 dana,a test je negativan,pa sam se sad bas user posted image user posted image
Prvo sto nisam trudna, a drugo sto znaci da nesto nije u redu jer mi nikad ne kasni vise od 5-7 dana...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Izostala menga, test negativan
29.1.2013 17:06:06   
emicaa
sacekaj jos par dana pa ponovi test,mozda ipak ima nesto finouser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Izostala menga, test negativan
29.3.2013 21:23:27   
iva80
Izgleda da moramo u jednoj kalendarskoj godini da imamo jedan mesec kada nas poremeti user posted image tj kada kasni bez razloga. Evo meni ovaj mesec kasni, sada već 12 dana, a juče mi bio negativam test. Imala sam blago krvarenje 5 dana pre očekivane i to samo iz 2 puta i trajalo 24 časa, pa sam se još primila da je to implantacija. Posle počela da mi kasni i kao danas sam počela da dobijam, ali evo pade mrak i jiš uvek ništa. I šta sada čovek da misli?!?!?
Mora da i ovo promenljivo vreme tj vremenske neprilike utiču i na nas!!!
Ne znam više šta da mislim, a sama sam sebi smešna jer sam se poradovala kao kuče za kosku user posted image
samo da smo zdravi pa ćemo i zabebiti!!! biće biće!!!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Izostala menga, test negativan
29.3.2013 21:49:01   
New Mom
iva, uradi betu i reše nedoumicu.user posted image
I meni je test bio negativan (čak 2) a beta bila pozitivna i ipak sam bila trudna.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Izostala menga, test negativan
29.3.2013 21:59:01   
iva80

IZVORNA PORUKA: New Mom

iva, uradi betu i reše nedoumicu.user posted image
I meni je test bio negativan (čak 2) a beta bila pozitivna i ipak sam bila trudna.

Jao mila, teško mi je u to da poverujem više. Bazalna temperatura mi je mala a i nemam nijedan jedini simptom trudnoće user posted image Hvala ti u svakom slučaju! :*

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Izostala menga, test negativan
29.3.2013 22:05:12   
New Mom
Simptome trudnoće imaš, tj. jedan - izostala menstruacija. A druge ne moraš da imaš uopšte. Ili tek kasnije (npr. ja sam sa mučninana počela sa ulaskom u 7.nedelju).
Samo uradi betu ako si u prilici.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 0:26:52   
petrovic
cao svima...ja sam nova na ovom forumu.....vidim da je svako imao razlicita iskustva.....ali imam i ja problem....poslednju menstruaciju sam imala 15 februara...sada je vec 5.04.2013 a ja jos nisam dobila....radila sam test babyrapid i bio je negativan ali nisam ga radila sa prvom jutarnjom mokracom vec uvece i bio je negativan...user posted image nemam nikakve simptome sem sto me bole grudi malo na dodir i malo me boleo donji stomak u levom delu....ako iko ima takvo neko iskustvo neka mi kaze...bas bi volela da sam trudna ali me jako strah.....ako nisam!!!nemam nikakve simptome kao kad treba da dobijem a nikada mi nije izostala ovako ceo mesec i kad mi se desi da kasni to je bilo najvise 4_5 dana...pomagajte!hvala unapreduser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 18:12:16   
nata11
I za svo to vreme kasnjenja ti si radila samo 1 test? Alal vera kako si uspela, ja bih za taj period uradila 100 user posted image . Mozda bi bilo dobro da skoknes do dr. pa da znas na cemu si. I da naravno ponovis test user posted image

(odgovor članu petrovic)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 18:20:11   
marince1
Ja opet,kao papagajce,da kazem.Meni je prvi test sa oba deteta bio negativan,jer sam ga radila prerano ili popdne.
Tako da trci u apoteku po nov,pa se javi tamo u kafanici da popijemo po nesto

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 18:30:43   
Sanja90

IZVORNA PORUKA: petrovic

cao svima...ja sam nova na ovom forumu.....vidim da je svako imao razlicita iskustva.....ali imam i ja problem....poslednju menstruaciju sam imala 15 februara...sada je vec 5.04.2013 a ja jos nisam dobila....radila sam test babyrapid i bio je negativan ali nisam ga radila sa prvom jutarnjom mokracom vec uvece i bio je negativan...user posted image nemam nikakve simptome sem sto me bole grudi malo na dodir i malo me boleo donji stomak u levom delu....ako iko ima takvo neko iskustvo neka mi kaze...bas bi volela da sam trudna ali me jako strah.....ako nisam!!!nemam nikakve simptome kao kad treba da dobijem a nikada mi nije izostala ovako ceo mesec i kad mi se desi da kasni to je bilo najvise 4_5 dana...pomagajte!hvala unapreduser posted image


zasto si uradila samo jedan test??Kupi ponovo i uradi sa prvom jutarnjom,ako bude negativan idi kod ginekologa i objasni situaciju. Mozes uraditi i betu.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu petrovic)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 20:23:20   
petrovic
da,samo jedan jer sam do sada imala jako losa iskustva kad god mi zakasni ja uradim po 50komada a sad me je bilo strah upravo toga sto sam i videla da se pojavila samo jedna crta.....u ponedeljak ujutru idem kod dr.ali me sve to muci jer jako zelim bebu a ne znam zasto mi sad toliko kasni.........

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Izostala menga, test negativan
6.4.2013 20:27:43   
petrovic
da samo jedan jer me je bilo jako strah jedva sam skupila hrabrosti i ovaj da uradim i opet negativan....ali ako nije trudnoca kako je test pokazao ne znam sta bi moglo da bude?????u ponedeljak idem kod dr...ali do tada bas mi je ovo olaksanje...a sta da radim ako nisam trudna???user posted image stvarno mi je jako tesko i ne znam sta da kazem i mislim a jako bi volela jednuuser posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here