|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dormeo proizvodi
1.3.2012 21:27:51   
blackmagic
Ma zvala sam ih odmah,veruj mi..nemaju odgovor..samo kazu da se "ne peru"..nikako....a ja je pitam..a st ase radi u situaciji kad detetu curi krv iz nosa..ili povrati...sta onda...ona je ucutala..jer nema odgovor na moje pitanje..jer zna da ce ga bilo koja hemikalija unistiti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dormeo proizvodi
5.7.2014 10:31:56   
Ana RR
Da li neko ima dormeo kofere? Trenutno su na 50% popusta, najveći od 100l je 8000 din. Deluju mi kvalitetno pa me zanima da li je neko koristio.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu blackmagic)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 0:08:00   
Dada81
Ja Ana za sada nemam nista od njihovih proizvoda.cula sam da su koferi dobri,al to sam cula od kumine prijateljice koju ne znam ja licno.A,uma opet ima druge njihove proizvode i zadovoljna je. Mi smo planirali njihov dusek kupiti,govore svi stverno da su dobri,ali i da su malo''navikani''pa drze cenu.Ali i ''ubise'' reklamama.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 8:46:26   
Peace*
Ja imam Dormeo kofere.
Tj, mama je kupila sva tri, a ja samo srednji, i u taj srednji se opušteno spakujemo svo četvoro. Ako idemo na skijanje, onda ski odela stavljam u vakuum kese, prosto nema smisla da stavljam u kofer, ali sve ostalo staje i za leto i za zimu u srednji kofer.

Čvrsti su - lako se pakuje. Imaju pokretne točkiće (lako skrećeš user posted image ).

Ja sam baš baš zadovoljna!!!!

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 9:22:47   
Ana RR
Tnx, na odgovoru, i zaboravila sam da sam pitala user posted image

Tash, zezaš da se svi spakujete u jedan srednji kofer??

Deluju mi kvalitetno, verovatno ćemo kupiti dva velika+jedan najmanji+ranac. To je ono što nam treba pa sad, videćemo.

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.8.2014 9:24:55 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 9:48:32   
Ana RR
Možda i kupim... nema nigde, rasprodali su sve. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 9:52:34   
bubulence
jesi zvala u call centar? posto se u radnjama prvo rasproda a u magacinu ostane jos. kukaj, jer sigurno imaju. radila sam,kod njih, znam,kako to ide. moraju imati bar jos 1000 kom u slucaju da je potrebna neka zamena

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 9:54:33   
Ana RR
Nisam, ajde pozvaću i njih. Mada, ne znam ti ja da kukam, ako kaže da nema ja ću reći hvala najlepše i to je to. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 10:02:20   
Peace*
Tash, zezaš da se svi spakujete u jedan srednji kofer??


Ne zezam.
Mislim naravno na garderobu. Čak leti uvalim moju i dečiju obuću, a zimi dečije čizme, naše pakujem posebno.

Jao Anči, kad nema, onda ide onaj deo "Jaooooo, a hoćete dobijati? A kada? A jel možete molim Vas da proverite, pozvaću vas opet?" user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 10:15:50   
Ana RR
Ma ja moram nositi zimske jakne, to će mi zauzeti dosta mesta. Jedino da ih pakujem u vakum kese, ali ne znam da li smem?

Tash, tako sam kukala user posted image ali u svakoj radnji su rekli da nema više user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 10:41:03   
Peace*
Ja sam propustil: gde ideš?

Možda možeš da vakumiraš u male kese pa u kofer da staviš? Ne znam koliko to povećava kilažu? Ja uvek imam utisak da je vakumirano teže. Da li jeste ili ne - ne znam, možda je taj utisak samo jer kad vakumiram sve je na gomili, a kad ne vakumiram, nikad mi u ruke ne staje sve odjednom. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 10:48:36   
Ana RR
Idemo u Kanadu za mesec dana.

Pa to sam i mislila, da vakumiram i spakujem u kofer nego ne znam da li će me carinici nešto popreko gledati user posted image

Zvala sam call centar (na broj u NS, drugi nisam našla na sajtu) i nemaju veliki kofer. Rekla sam mm da svrati negde u top shop da vidi koliki su ti srednji i da li se tu možemo spakovati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 10:52:22   
Peace*
U jedan za mesec dana Kanade, vas toje.... ne.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 10:53:47   
Peace*
Kuma mi je sad u Kanadi. Pre koji dan su bili na plaži, a danas u jaknama. user posted image
Pitaću je.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 10:59:07   
Peace*
Uostalom, za mesec dana će možda i kod nas biti zima, pa jakne nećeš pakovati. Čak mislim da ih ja svakako ne bih pakovala, obukla bih je pa taman umrla. user posted image

I, ja sam pročitala NA mesec dana, a ti si rekla ZA mesec dana. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 11:00:27   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Peace*


Možda možeš da vakumiraš u male kese pa u kofer da staviš?



aaaaaaa! ovo je genijalna ideja! nikada mi ne bi palo na pametuser posted image iskoristicu za prvo sledece putovanje!
mislim da samo deluje teze jer je na gomili, samo subjektivan osecaj...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 11:02:42   
Peace*
Mi to radimo sa ski odelima svake godine. Pa gde ću spakovati 4 ski odela. user posted image
Ovako vakumiramo, ostane fino čisto, a kući kad idemo, ako nema usisivač, samo potrpamo u prtljažnik i vozi.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dormeo proizvodi
15.8.2014 11:07:36   
Ana RR
Za mesec dana, a na koliko... to se ne zna. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dormeo proizvodi
12.11.2014 14:42:25   
Mariya
Zene koje imate dormeo dusek, da li vam se dusek ulubio?
mi nas imamo 5 god. tacno i dusek je udubljen tamo gde spavamo. na sredini i na ivicama je tvrd, kao nov, a sa leve i desne strane gde mm i ja spavamo je udubljen i mnogo meksi i oseti se razlika i pod rukom, a tek kad legnemouser posted image Okretali smo ga, ali rupa je i dalje tu i mogu reci da smeta kad spavamo.
Razmisljam ozbiljno da ga reklamiram.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dormeo proizvodi
12.11.2014 14:52:43   
Peace*
Mi smo naš kupili pre 8 godina, i isti je kao i tada. Tvrd, nema rupa. I dalje ne osetim ako mm leže posle mene.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dormeo proizvodi
12.11.2014 16:57:04   
isidora88
tash da ne znas slucajno koji je vas dusek? mi moramo noi dusek da uzmemo, ja se sva pokocih na ovom starom (ima 4 godine, ali je ocajan)

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dormeo proizvodi
12.11.2014 19:50:57   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Mariya

Zene koje imate dormeo dusek, da li vam se dusek ulubio?
mi nas imamo 5 god. tacno i dusek je udubljen tamo gde spavamo. na sredini i na ivicama je tvrd, kao nov, a sa leve i desne strane gde mm i ja spavamo je udubljen i mnogo meksi i oseti se razlika i pod rukom, a tek kad legnemouser posted image Okretali smo ga, ali rupa je i dalje tu i mogu reci da smeta kad spavamo.
Razmisljam ozbiljno da ga reklamiram.


koji dusek imas i gde ste ga uzeli? ako je uzet bas u dormeu (radnji ili u top shopu preko telefona) ne sme da propadne. tako da ga slobodno reklamiraj, zamenice ti ga bez problema...
isi moja preporuka je memori... u njemu dobijas sve a povoljniji je od ovih sada novih...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dormeo proizvodi
12.11.2014 20:37:58   
isidora88
bubi aj daj link koji je to, ja ne mogu da se snadjemuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dormeo proizvodi
12.11.2014 21:23:36   
bubulence
sa tel sam, ne mogu da ti dam,link. udji na topshop.rs, onda trazis tamo dormeo. i onda nadjes dormeo memory 2+12

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dormeo proizvodi
13.11.2014 8:43:16   
Peace*

IZVORNA PORUKA: isidora88

tash da ne znas slucajno koji je vas dusek? mi moramo noi dusek da uzmemo, ja se sva pokocih na ovom starom (ima 4 godine, ali je ocajan)


Poimence? Ne znam.
Znam da ima letnju i zimsku stranu. Znam da ima memo penu, neki antistatički sloj, neki antialergijski sloj.
Sećam se da smo ga onomad platili oko 20.000 (180x200 ili je 200x220 user posted image - znam da je nestandardne veličine, pravljen je po meri).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Letovanje :-)
gagana83

Da li vec planirate gde cete na letovanje

da,znam i gde cu ici (24%)

da (14%)

jos uvek ne razmisljam o tome,rano je (21%)

necu ici na letovanje ove godine (41%)


Ukupan broj glasova: 243

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here