|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
30.1.2014 12:15:43   
Didy
Lanajelena, ti si gora od mene. Ja sam letos izgubila ključ od auta i nigde ga nema. Sigurno je negde u kući jer sam zaključala auto i ponela ključ unutra. A planiramo da ga prodamo za dva meseca, garant ćemo ga naći kad kupimo novi.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
31.1.2014 13:34:13   
dijana1*
Danas sam vodila Kostu u savetovaliste na prvi pregled i da primi vakcinu.Inace prvi pregled je sa mesec dana ali posto smo mi bili u bolnici i pio je antibiotik isli smo danas (mesec ipo). Kada sam zvala da ga narucim za pregled rekla sam sestri da smo bili u bolnici i zbog cega i da pije antibiotik, koji i koliko dugo. Da bi mene danas doktorica izgrdila kako sam rano dosla i da ona sada mora dva puta da ga pregleda. Ja joj kazem da sam sve objasnila sestri a ona pa dobro kako ona moze da zna sta je bilo. Ajd tu precutim vidim da je sva neka na tri coska. Onda me je pitala da mi dajem D3 kapi. Da, dajem, 1 dnevno. E tu je bukvalno dreknula na mene. Kako jednu? Gde pise? Jel vi znate da citate? I onda je krenula da objasnjava u bocici koliko ima ml, jedinica mera, kur`a i palca ........user posted image i zena gundja i gundja i beci se. E tu mi je pukao film, znate sta ja nisam zavrsila medicinsku skolu i uopste me ne zanima sta pise na otpusnoj. Ja tu otpusnu dam apotekarki a ona meni kaze sta treba da kupim i kako da dajem. Uostalom i u bolnici su rekli 1 kap a i patronazna je tako rekla.
Zena je toliko bila odvratna i arogantna da to nije normalno. 17-tog idemo ponovo bude li drcna menjam je.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
31.1.2014 17:18:13   
doktorkakristal
DIJANA tako sam ja Doru odvela tacno msec dana po rodjenju jer je tako pisalo na otpusnoj i doktorka koja je radila taj dan bila molim te ljuta sto sam je dovela kad je trebalo da sacekam jos tri dana ada treba da primi vakcinu,prvo odvela sam je jer tako pise na otpusnoj ,a drugo jer je imala onaj rinitis pa da vidim da li treba neka terapija i da li moze da primi vakcinu,a ek kad sam joj na sve to rekla da cu je registrovati kod drugog doktora e tu je nacisto odlepila,nije je ni pogledala kako treba user posted image
sto se vitamina Dtice,sto nedajes Vigantol komotnije ti je ide samo jedna kap uvek

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
31.1.2014 17:32:59   
viktori
IZVORNA PORUKA: viking RR

Možda nije baš pogođena tema, nemam negativnu energiju, ali neke stvari i neki ljudi mi nikad neće biti jasni.
Elem, situacije iz bolnice gde idem na ctg:

Situacija 1: Ljudi (rodbina) koja dolazi po novorođene bebe da ih vodi kući u čekaonici sedi i drži kese i ostale stvari na stolicama dok trudnice koje čekaju ctg stoje. Mislim, nije problem zamoliti ih da uzmu stvari u ruke, ali ne razumem sami kako nemaju svest o tome.

Situacija 2: dve trudnice u spavaćicama, tek primljene, čekaju da ih sestra odvede na odeljenje (mlade ali ženturače, ne zatvaraju usta), dolazi i treća a ove dve je pitaju "Je l ti to prvo dete?", žena kaže da jeste, sva ozarena, a ove dve pametnice odgovaraju "Aha, pa onda ti nećemo ništa reći, zadrži taj osmeh na licu!" Pa majku mu staru, šta treba, da dođe u porodilište plačući? Naravno da je nasmejana i srećna, dobiće dete, ali ove dve glupače ne mogu da odole da ne daju sebi na važnosti zato što su, eto, već rađale i zamislite, preživele!

Situacija 3: od dva ctg aparata jedan ne radi nedelju dana ali ne zato što je pokvaren već zato što bolnička apoteka NEMA TRAKE! Ej, pa koliko košta ta traka, ja ću da vam je kupim, svi čekamo po tri sata za nešto što bi trebalo da bude gotovo za 15 minuta!

Možda sam ja razmažena, ali ovo su stvari koje neću moći da shvatim ni u tri života


viking isto ali kao da sebe slusam! Ja sam se bildovala pozitivnom energijom i bezala od zenturaca "koje sve znaju a pritom su negativne u pm"
drugo bez pardona sam dizala te sa kesama i nevaspitane muzeve mm je redovno stajao i nije umro od toga.
a ctg meni n bio veliki i poprilicno je udarao a jos drzis ga rukom jer ima kaisevi crkli!!! jbt kaisevi kao da su sto miliona.
Setila sam se kad mi je ispao deo cepa a n se umirio nije se pomerao unutra sto je bio sok sma po sebi i negde uvece (niej bila noc vec oko 22h) moja dr kaze idi da te neko hitno pregleda. Nisu hteli da mi urade ctg i moja dr kaze sad cu ja da vidim i lepo je cujem kako se dere na mob uradite joj! A nigde zive duse ljudi tamo na prijemu. i posle mi kaze njima je to obaveza...ma sou al ni tad ni pre ni posle nisam bila malodusna govorila drugim zenicama crnjake pametovala itd vec sma se drzala pozitive i sebe

< Poruku je uredio viktori -- 31.1.2014 17:33:49 >


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
31.1.2014 19:18:18   
NadaR
Joj Dijo !user posted image Kod koga ste vi?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
31.1.2014 23:26:03   
dijana1*
Ja sam ih pozvala i oni su me narucili kod Mire Gavric. Ali jos veca ironija je sto ona zna mog tatu, neke poslove su radili zajedno. I ja joj kazem pozdravio vas je moj tata i ona se pravi luda kao ne poznajem ga.
Bilo je tu jos ispada. A kada smo izasli u onu prostoriju gde bude sestra , oblacim bebu i sestra mi sapuce molim.vas ubrzajte to da se domtorica ne bi ljutila. Pa jedino na hodnik da izadjem. Jos je meni drugo dete pa sam i spretna u oblacenju i ona nasla da me pozuruje.
DOCO bolje sada da ne menjam, jedva smo sei oko ovoga sporazumeleuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 8:39:30   
doktorkakristal
nema zaposljavanja lekara u naredne dve godine!!! Je....user posted image mater svima redom ,pa od cega dete da prehranim idioti nesposobni user posted image user posted image ,nema zivota ovde vise,treba da odemo u tri lepe i da se nikad ne vratimo,bolje da mi dete raste u normalnoj drzavi i kad ga pitajuj odakle je bolje da kaze iz Tadzekistana nego iz ove govuser posted image Srbije ,ne mogu da vam objasnim koliko me je ovo pogodilo,pa muz mi radi za 200e da nema roditelja od cega bi dete prehranila i dokle vise da budemo na grbaci roditeljima user posted image
user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 9:50:51   
isidora88
razumem te, toliko sam ogorcena na ove debile sto vode zemlju, ne znam koji su goriuser posted image
a ekonomiju nam vodi klinac koji nema blage veze, samo smanjuje plate, ukida ovo, ono, pa ukini mi i vazduh mamu ti user posted image
kristal nadam se da ces naci neku vezu, jer sa vezom mozes da se zaposlis gde hoces, bez nje ti ni 100 konkursa nece pomoci, osim ako si bas ekstremne srece.
ja sam spremna da platim za posao, cekam samo da zavrsim pa da nadjem kome da iskesiram i u pm, kad drugacije ne mozeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 10:29:43   
doktorkakristal
Bas tako ISIDORA ,muka mi je vise da trazim roditeljima pare da bi kupila detetu pelene user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 11:54:10   
Klarita
Devojke, razumem vas u potpunosti. Ja sam zanimanja koje je kobajagi deficitarno ( mr pharm, na specijalizaciji iz svog dzepa, koja je obustavljena do daljnjeguser posted image zbog posla i dece) i bila sam jedina u Srbiji na birou dve godineuser posted image . Radila sam ''na papiru" u jednoj privatnoj apoteci a, vodili me na birou kao da trazim promenu zaposljenja. Onda izasao konkurs za skolu i bez ikakve veze i razgovora zaposlila se, ali nazalost ne u struciuser posted image
Doco, juce ceo dan na vestima bilo kako cemo uskoro ostati bez lekara....kakva sad zabrana za iste???

Saljem vam puno pozitivne energije i drzim vam palceve da sto pre dodjete do posla user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 12:20:30   
ivaMark
E drugarke moje,
kristal...koliko sam skapirala roditelji tm su u inostranstvu, bezite odavde ako mozete...
Klarita, svaka cast na zavrsenoj skoli user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 12:35:55   
Figaro88
Ja sam u takvom haosu da vise nisam ni negativna,samo slomljena.Andrei nisu dobro izlecili bronhitis,sve sa naravno vratilo samo ovaj put sa nenormalnom temperaturom i gnojnom anginom.Teca mi je juce umro-srce,pa sam ceo dan imala napade panike,nikad mi se to pre nije desilo.Bratu je danas rodjendan,a provescemo ga na sahrani,glava ce mi eksplodirati.Jutros sam se posvadjala sa doktorkom u domu zdravlja koja je pocela da se dere na Andreu,ma sve je naopako i bezvezeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 12:46:53   
Verolina
Neka macka mi se zavukla u ventilacioni otvor, ne znam na koji nacin. Takodje, ne znam na koji nacin da je iscupam. Odvalila sam ventilator u kupatilu, ali ona ne izlazi. Mjauce bolno i tuzno, a ja ne znam gde se tacno nalazi ni kako da joj pomognem. To traje vec tri dana.
Isekli su ponovo struju u zgradi zbog investitorskog duga.
U lokalu mi pukne cev i sve poplavi.
Sve ovo mi se desava do pola deset_ ujutro.
Struje i dalje nema, pa sam morala doci do svekrve da popijem jutarnju kafu,a macka i dalje nije izaslauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Verolina -- 4.2.2014 12:47:22 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 12:54:51   
doktorkakristal
jeste u Svici su ,ma ja glupaca nisam htela da idem jer tamo ne priznaju nase diplome doktora,ali sam mogla kao sestra da se zaposlim,e sad kad mi doslo iz dupeta u glavu sad bi otisla pa taman podove brisala,tacno je da zemlja ostaje bez lekara beze svi koji mogu nedaju nam ni specijalizazije bar da upisemo,ma ne daju nam da zivimo bre user posted image
drage moje hvala na podrsci user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 13:07:40   
Anoniman
doktorka, pa sigurno bi uz neke dodatne ispite mogla i tamo da dobijes titulu dr, a do tad makar i kao sestra da radis, barem bi bila blizu svoje struke.
verka user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 13:17:28   
Torbica
Jao zeneee...
Klarita, sad mi je jasnija nasa rasprava o Bisolvonu neki dan. user posted image
Verka, iskreno, prvo si me nasmejala na ono ...macka i dalje nije izasla....a sa druge strane, uzas zivi....u svakom smislu....valjda ce izaci jadna..
Doco, sta reci, cak i mi kojima nista ne fali razmisljamo o odlasku jer je sistem vrednosti ovde katastrofalan. Retko ko se pokajao ko se odlucio na taj korak.. Nisam ni ja planirala da radim u farmaceutskoj industriji, ali to sam mogla i ne mogu da kazem, sa finansijske strane sam prezadovoljna. Od prvog dana smo potpuno nezavisni, naravno i mm radi sa diplomom faksa...Kad pomislim da sam pocela da radim sa 25 god, ne mogu da se nacudim kad pre prodje vreme... Ali iskoristih situaciju i tri porodiljska sa svim beneficijama..
Figaro user posted image
Negativa mi je sto opet ne mogu da se nakanim na knjigu, ali kad procitam vas, bolje da se pokrijem usima...user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 14:08:42   
doktorkakristal
TORBI ja mislila da si inernista ,a sto pojma nemam tako mi delujes user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 16:47:05   
Verolina
Izvukla sam macku iz ventilacione cevi.
Epiteti koje sam dobila kad sam od komsija zatrazila pomoc jesu:
*Ne mogu da ti dam srafciger, prvi put te vidim u zivotu. (ali treba mi da odsrafim ventiii....tras vrata u facu).
*Imam pritisak 180, bole me K za tvoju macku. (ali nije moja, upala je u vent...Tras sa ulaznim vratima).
*Molim vas , pozovite Vasu tetku koja je kupila stan iznad mog, mozda ima bolji prilaz cevima od mog?! (si ti normalna zeno!!!...i NARAVNO, tras vrata u facu...)
Postavlja se pitanje sa kojom ja stokom zivim.user posted image user posted image user posted image
Maca je dobro i zvace se Cevkauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 16:51:34   
17 joka
Verka haosuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 16:52:09   
Ana RR
Ma koja ti je to zgrada?? Da znam da je zaobilazim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 16:54:46   
Verolina
Lole Ribara (zuta zgrada sa desne strane kad se ide ka Belim vodama..novogradnja)..Dajem ti instrukcije ako ikada pozelis da u PMS-u bacis negde kasikaru. Javi mi da izadjem, a onda udri. Ovo je pravi izboruser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 17:15:17   
doktorkakristal
VERKA haos kakvi ljudi da ne kazem nesto drugo user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 19:29:10   
Verolina
Doco, pa zamisli sta bih ja ili neki drugi covek mogao da ocekuje od takvih ljudi? Pa preskocili bi me samo i nastavili svojim putem. Ko ne pomogne zivotinji, nece ni coveku, u to sam sigurna.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 20:38:16   
doktorkakristal
VEROLINA da je nedaj boze tebi nesto zatrebalo verovatno bi isto odreagovali ,zalupili vrata pred nosom user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
4.2.2014 20:46:44   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Verolina

Lole Ribara (zuta zgrada sa desne strane kad se ide ka Belim vodama..novogradnja)..Dajem ti instrukcije ako ikada pozelis da u PMS-u bacis negde kasikaru. Javi mi da izadjem, a onda udri. Ovo je pravi izboruser posted image


Ona sa crvenim terasama? Pa šta bi sa kućom? (odoh u off) nego, sad će pms za koji dan pa ti javljam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here