|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cena dadilje
5.7.2010 22:55:07   
Nena81
Dunja aj meni nadji nesto takvo ima i da animiram ucim slova gramatiku ..sve sto treba  user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Cena dadilje
5.7.2010 23:08:55   
marince1
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: marince

Covece 440 din/h?!?Pa to premnogo!
Kod nas u untrasnjosti zene rade po trafikama,buticima,prodavnicama za 8 000-10 000 dinara po 10 sati i subotom!
A negde i nedeljom! user posted image

To sa dipl. psihologom i medic. sestrama postujem,ako hoces diplomu,plati.

Majka moje prijateljice cuva blizance 8 sati dnevno za 15 000.

Javljam vam za koji dan koliko ce mene kostati user posted image
Drste mi fige user posted image







to je povoljno u odnosu na BG, ovde u mom kraćaju plaćaju i preko 30.000 mesečno, samo za čuvanje, animiranje i presvlačenje, po kući nikakav rad....



Ja sam ultra zadovoljna zenom.Dok on spava ona mi i pocisti i sredi sve sto stigna.
Zena-zmaj user posted image user posted image user posted image

Inace moja cimerka sa fakulteta je 4 godine radila kao dadilja i vise neradi.
Ako nekome treba dadilja u Bg,neka me kontaktira.DEvojka je super

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Cena dadilje
14.7.2010 13:08:18   
*Alexx*
Grad o kome se radi: Beograd
Broje dece koje dadilja čuva: 1, 11 meseci starosti
Dadilja radi 5 dana u sedmici.
Dadilja radi od 8:30 do 17:30 h.
Sem što čuva dete, dadilja u kući još radi sledeće:
  1.  skuva Andreju klopu
Cena dadilje: 32000 din (300 eura)

Teta se bavi čuvanjem dece 7 godina, radila je i u agencijama, čuvala 7-oro dece. Poslednje tri porodice su preporučivale jedna drugoj. Jedno od dece, koje je čuvala, je imalo tri meseca (što me odmah podsetilo na Verus user posted image ).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Cena dadilje
14.7.2010 13:18:37   
mihi
Alexx to je bas dosta , ja moju placam 25.000, skuva Milosu i starijem detetu da da jede, rasiri ves i pegla sve sto ima u kuci za peglanje. Meni jedino smeta sto nece vikendom ili uvece da ga pricuva (ja bih to platila) ali ona kaze da ne moze, ima druge obaveze.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Cena dadilje
14.7.2010 13:46:35   
*Alexx*
Razgovarali samo sa tri tete, od kojih su dve tražile 300e, a treća 27000 din. Ma kakvi kućni poslovi, o tome nisam ni razgovarala. Da je mnogo, mnogo je, ali šta da se radi. Mihi, čuvaj tetu kao oči u glavi user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Cena dadilje
19.7.2010 16:02:23   
Nena81
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Grad o kome se radi: Beograd
Broje dece koje dadilja čuva: 1, 11 meseci starosti
Dadilja radi 5 dana u sedmici.
Dadilja radi od 8:30 do 17:30 h.
Sem što čuva dete, dadilja u kući još radi sledeće:
  1.  skuva Andreju klopu
Cena dadilje: 32000 din (300 eura)

Teta se bavi čuvanjem dece 7 godina, radila je i u agencijama, čuvala 7-oro dece. Poslednje tri porodice su preporučivale jedna drugoj. Jedno od dece, koje je čuvala, je imalo tri meseca (što me odmah podsetilo na Verus user posted image ).



Ja bih pored cuvanja deteta, za ove pare radila jos ponesto po kuci, tipa usisavanje, peglanje pranje sudova ..dok dete spava.
Stvarno je velika cifra user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Cena dadilje
19.7.2010 16:08:14   
Anoniman
ma idi bre... ja dok sam razmisljala o dadilji nisam bas imala u vidu takve cifre... zato totalno zaboavih na tu ideju, jer sto je mnogo mnogo je! Ipsade da mi mame moramo da radimo samo da bi isplatili dadilju!

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Cena dadilje
19.7.2010 16:26:28   
Nena81
Tako nekako dodje trinny,
evo ja ako krenem da radim celu platu i jos da dodam moram da potrosim il na dadilju il na privatni vrtic

moracu ja mm da predocim ove cifre
ipak ja cuvam dvoje dece za ..stan hranu..sex
morace da doplati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Cena dadilje
19.7.2010 16:29:57   
Mimče
nasi kumovi su privatnici i nikada nisu kuci, dadilja im cuva dvoje dece , plus kuva jedan obrok, plus sredjuje kucu po potrebi tj ne svaki dan i kosta ih 350evra

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Cena dadilje
1.8.2010 23:39:25   
majka mara
pa za ove pare bolje da sedim ja kuci i cuvam dete ,a uzmem bolovanje

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Cena dadilje
2.8.2010 11:52:02   
Vučko.ba.
kako i drugo dijete kreće u vrtić od septembra tetu ćemo plaćati 450 maraka (225 eura)

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Cena dadilje
2.8.2010 11:53:42   
dunja RR
Vučko user posted image user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Cena dadilje
5.12.2010 22:05:10   
sonja021
da li neka mama zna trenutne cene dadilja u novom sadu? 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Cena dadilje
10.12.2010 19:41:53   
Anoniman
Meni rekose da je 200 din/sat,a ne znam koliko je za 8 h svaki dan. Znam samod a su prijatelji placali samo cuvanje deteta od godinu dana 4h dnevno 12.000.
Ma ne znam sta je bolje,da li privatni vrtic ili dadilja. O drzavnom i ne razmisljam jer tamo po dete mora da se dodje do 16.30 sto je neizvodljivo, bar je tako u NSu.
Ja cu od ponedeljka angazovati siterku, prijateljicu za dva sata dnevno ponedeljkom i perkom, koliko da malo odahnem i da stignem i nesto drugo da radim sem nosanja bebe.

(odgovor članu sonja021)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Cena dadilje
12.12.2010 23:42:42   
sonja021
hvala na odgovoru.
angazovala sam agenciju. nisam imala preporuku ni za jednu zenu, ovako mi je nekako sigurnije.
u vrtic ne smemo do daljnjeg, bas smo se razboleli. proslo je ali preventivno mora da ostane kod kuce neko vreme mali.
12000din je ok za 4h ja mislim.
placam malko vise ali mi ni cena toliko nije bitna koliko zelim da sa njime radi i da ga cuuuuva jer je mnogo brz i nestasan


< Poruku je uredio sonja021 -- 12.12.2010 23:44:38 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Cena dadilje
15.1.2011 19:12:20   
kumara
Cao devojke, treba mi pomoc. Pocinjem da radim za 2 nedele i treba mi neka dobra / proverena dadilja za bebicu od 6 meseci koa bi radila oko 10 sati dnevno (u Beogradu).

Da li imate nekoga da mi preporucite? Ili neku agenciju koja to radi, jer ih na netu ima previse, pa ne znam za koju da se odlucim.


Hvala.

_____________________________

Kakva kumara, takav krastavčić!

(odgovor članu sonja021)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Cena dadilje
16.1.2011 15:49:00   
kumara
Sad vas mozda ima vise, pa mi neka pomogne... user posted image

_____________________________

Kakva kumara, takav krastavčić!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Cena dadilje
16.1.2011 17:46:02   
mihi
Joj beba je mala, moraš da nedješ neku stvarno provereno dobru ženu, možda vidi bebi servis, ali ne znam stvarno treba po meni bar neka stučna i proverena zena, ako nesto cujem javicu.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Cena dadilje
17.1.2011 10:27:05   
kumara
Znam, i dusa me boli, ali moram na posao. user posted image Hvala ti puno!

_____________________________

Kakva kumara, takav krastavčić!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Cena dadilje
17.1.2011 10:29:38   
mihi
Kumara, koji deo Bgd-a? Ako nećeš ovako piši pp, ako si N. Beograd mozda se i nađe neštouser posted image .

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Cena dadilje
17.1.2011 10:37:19   
Jeca*
ne bih da ti stajem na muku, ali mi nije jasno zašto moraš...pa zar iko može da te natera da radiš kad beba ima šest meseci, kad je zakon na tvojoj strani? user posted image  mislim, zao mi je, bas je mala...jos na 10 sati....user posted image  izvini sto ti stajem na muku, ali iskreno pitam

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Cena dadilje
17.1.2011 10:42:16   
mihi
Jeco u pravu si, zakon je na njenoj strani ali, znaš već kakvih sve firmi ima i različitih ljudi možda je neko bude kasnije zezao. A stvarno sad sa ove distance, mislim da bi možda samo mami mogla da ostavim bebu, ali šta je tu je da vidim koji je kraj Beograda pa imam možda neku preporuku, neće ni sve žene na to da pristanu kad čuju koliko je mala beba, velika je to odgovornost.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Cena dadilje
17.1.2011 10:44:33   
Jeca*
jos 10 sati dnevno! Bas zeznuto. Nazalost, ne mogu da pomognem. Ne bih smela nikoga da preporucim za tako malu bebu.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Cena dadilje
19.1.2011 15:38:27   
ivak
Cao devojke , opet ja sa slicnim pitanjem...
Imam zenu koja mi cuva dete ( devojcica pet ipo godina) od 14:30 do 17:30, ode po nju u vrtic dodju kuci i da joj da jede, kada je pocela da je cuva dogovorile smo se 1euro na sat i juce me je pitala da joj cenu povecam na 1.5 eura. volela bi da cujem vase misljenje. Meni je 1.5 eura puno, tj nemogu toliko da odvojim posto su i moja primanja mala, misli sam da joj predlozim manje povecanje....
Kada je dete bolesno onda je ona sa njom ceo dan .....
Molim vas za vasa misljenja , pogotovu ako ima novosadjanki koje su u slicnoj situaciji, posto se cene dadalja po gradovima i razlikuju.

_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Cena dadilje
20.1.2011 10:13:28   
bojana86
Citam ove cijene po BG i bome je jako skupouser posted image ..... Ja sam iz banja luke i kod nas je cijena dadilje oko 150e za jedno dijete,za dvoje je mozda oko 200e,a i to je skupo na odnos nasih plata!
ja sam svog sina koji je 15mj. dala u vrtic i to je opet najbolja varijanta,ne razmisljam jel ima sta skuvano za njega,jel jeo,bla bla.... ovako sve u vrticu ima,i sto je najvaznije sa djecom je.
trenutno ide u privatni vrtic koji nam je blizu kuci,bude od 12h do 17h,posto ga ujutro ima ko pripaziti,a i voli dugo spavati,i to me kosta 65e - moze li jeftinije!!!
pozdrav za sve i zelim vam srecu sa dadiljama

(odgovor članu ivak)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here