|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 11:22:16   
anci kv
E sad bi mogla kafica.... doručkovala je i zaspala, pa ćemo opet u skitnju. Baš smo zaređali ovih dana, juče smo išle same do po moju mami, nije mrdnula u sedištu, tako da ćemo i danas tim tempom. Samo se nadam da neće biti neke oluje kao juče.
Izgleda da će donje jedinice da krenu, poznaje se, ništa ne menja u ponašanju a ja čekam kakva li će muka da nas potera kad počnu da izbijaju...
Danas sam rešila da sebi nešto kupim,napokon da dođem i ja na red

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 11:26:39   
doktorkakristal
ja popila kafetin jutos i cudila sto ne deluje jer mi od njega bude dosta bolje,kad setim se da sam pre toga popila zeolit user posted image kazu da ne treba posle njega piti lekove jer nece delovati.
Jos malo pa idemo u setnju lep je dan

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 11:34:51   
anci kv
Doco, izlazi iz kuće!!!!!!pusti lekove i glavobolju pa u šetnju!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 11:53:45   
emicaa
gdje ste mamice...moje dijete petu noc slabo spava,u snu pocne kenkat i vrtit se kao blesava,pa ja od nespavanja nervoznaaaaaa strasno,jos me drma kriza nisam bila kuci sedam mjeseci a tek pocetkom maja idemo,vidjela sam roditelje dolazili su oni ovamo ali fali mi moja kuma,da otvorimo flasu vinca i cjelu noc pricamo kao nekad,mislim nisam ja tip koji stalno kuka kako mu fali domovina ali sad me nesto bas uhvatilo user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 13:37:32   
mama micki
Dobar dan mame. Ja evo dovela kuću u red, napokon, dok ne dođu deca iz vrtića, pa onda ispočetka. Sad idem po njih, pa u šetnju, pa ću kasnije otići malo kod mame, sama, da odmorim dušu.
Emiceuser posted image user posted image user posted image nemoj biti tužna
Evo imam još dva gutljaja kafice pa brišem po dečicu!
Lep dan mamice!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 16:42:01   
doktorkakristal
ANCI poslusah te bili smo u setnji user posted image super nam je bilo
EMICE izdrzi jos malo,mada na mene nespavanje utice strasno,tada sam bukvalno samlevena i nisam za u narod ,ujedam user posted image


_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 17:16:51   
Sanjica26 RR
Doco i anchi vas dve mozete zajedno u setnju.
user posted image
Sofija i ja smo bile u setnji. Malo je pomerila spavanje, ali evo.nadoknadjuje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 18:01:02   
anci kv
Možemo!!!!
emice, maj samo što nije!!i to će ubrzo
Ja sam danas pretrčala po buticima, kupila par stvarčica. A zaprepastila sam samu sebe kad sam videla da su mi helanke široke user posted image , e prava sam glista, sutra moram da ih zamenim user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 18:07:31   
serpica

IZVORNA PORUKA: anci kv

da su mi helanke široke user posted image ,


user posted image jojjj anci to je moj zivotni san da mi helanke budu sirokeuser posted image ti si zeno srecna

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 18:10:27   
doktorkakristal
ANCI dobro je da ima neko mrsav kao ja user posted image ,zenska moramo da se nadjemo na nekoj kafi,a da nije u salonu kod Milana user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 19:03:53   
anci kv
joj šerpi, ja sam zabrinuta, sve sa dundom u naručju, zajedno imamo skoro 64kg
Prelazim na pečenje, čokolade, na sve ono što ne volimuser posted image
Doco,može

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 19:09:05   
Sanjica26 RR
Eto dogovorile ste se za set_nju.user posted image Tako se jedna forumasica i ja druzimo evo vec tri godine. Ona nikog u ovom gradu i ja isto.
Nisam ni ja daleko od vas sa 53 kg.
Odoh da peglam. Ima da crknem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
20.3.2014 19:11:37   
anci kv
Jao, podseti me na peglu, skroz sam zaboravila....ima velikaaaaa gomila

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
21.3.2014 7:11:42   
mama micki
Dobro jutro mame! Evo mi se polako spremamo za vrtić. Ja juče bila kod mame, popile kafu, popričale, pa nazad, prijalo mi je.
Žene blago vama sa tim kilogramima, ja bih se rado menjala sa vamauser posted image user posted image user posted image
Odoh, čekaju me. Želim vam lep dan mame!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
21.3.2014 7:18:21   
adulence
dobro jutro mamice,evo kafica za sve vas,mm odveo Iv u jaslice,a ja se spremam da zasucem rukave i prevrnem kucu naopacke...hehehe....danas sam u toom nekom cistac elementu....ljubim vas....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
21.3.2014 7:30:21   
Anck Su Nmaun
Jutroooo, kod nas budjenje bilo u pola 6 user posted image Hana se probudila i odlucila da je svima vreme za ustajanje user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
21.3.2014 7:40:02   
doktorkakristal
dobro jutro user posted image ,ja danas idem do frizera da se malo doteram user posted image
Dora je lose spavala opet je mucio zeludac user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
21.3.2014 7:44:55   
adulence
jao dr i ja danas idem kod frizera,pre neki dan sam se malo sisnula a danas ce da padne feniranje...jeeee...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
21.3.2014 9:07:08   
jole82
Dobro jutro mameuser posted image
Biće danas lep dan..
T u vrtiću...zaplakala je kad je ulazila u sobu (tačno sam videla da se nadala da neće ući u sobicu jer se umusila, zaokruglila okice i ćuti user posted image i naravno plačko kad sam otvorila vrata...)
Mislim da mm najteže pada ovaj vrtić...i on mi je smešan sa pitanjima i potpitanjima...pravi je Jezdimir Uskokovićuser posted image ...inače taj glumac, Dušan Poček je umro juče...i naravno bilo je ...eto toliko si me prozivala da je čovek umro...eto ti sad...
Adulence samo napred u radne pobede
Ja ću kod frizera, kad završe renoviranje salona...a danas posle spavanjca palimo u 70ti na reku...biće još malaca od drugara naših i još neko društvo, naravno i Tein ujka omiljeni, tako da ću i ja stići malo da uživam na suncu i popijem bar jednu kafu sedeći..hehe..čak sam razmišljala da nabavim onu kapu što ima Homer Simpson što možeš da nakačiš 2 konzerve pića i spustič slamčice..šetaš dete i pijuckaš...hahaha..


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
21.3.2014 9:13:10   
emicaa
Mi smo ustale u 4 pa opet zaspale u pola 6 pa do 7.Večeras opet radim tako da Doru prepuštam taji a ona plače čim skonta da nisam tu,biće mu veselo,ja ću vjerovatno u maju skroz skratit kosu,još pregovaram sa frizerkom šta da tačno radimo,dosadilo mi da je stalno vežem a ovako mi smeta,baš baš je preduga.ljubim vas

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
21.3.2014 9:17:10   
big mum
DOBRO JUTRO MAME

Ovih dana sam zauzeta oko sistematskog za polazak u školu.Trči tamo amo.Pregledi,vakcine plač i ostalo.Drugi dan razboli se Strahinja (konjuktivitis+dosta šlajma)
Danas sam malo odahnula.
Sofka u vrtiću danas 1.dan proljeća te smo nosili cvjeće u malim posudicama da ga posade ispred vrtića.

Odo piti kafu,vidimo seuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
21.3.2014 10:01:22   
Sanjica26 RR
Uzivajte zene! Mi od jutros u haos. Auto obijen. Hvala Bogu nije velika steta. Teodora ostala kod kuci posto mm nije mogao da je vozi. Zato je sad ludilo sa njih dve. Teodora kmezi celo jutro. Sad cu sve po redu da uradim kao u vrticu. user posted image Kasnije je pakujem sa mm kod babe i dede.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
21.3.2014 11:36:27   
mama micki
Dobar dan mame. Vidim da ćete danas uživati, baš mi je drago.
Ja jutos odvela dečicu u vrtić, obavila nabavku, pospremila krš od jutrošnjeg spremanja, ručak je već pri kraju, pa oko pola dva krećem po devojke i u šetnju, vreme je lepo, samo što duva neki vetar, ali dobro.
Inače, mrtva sam umorna i najradije bih legla da spavam, ali nemam kaduser posted image
Sve vas pozdravljam i ljubim dečicu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
22.3.2014 20:28:10   
Misha i Ljisha
dobar dan mame.

Evo ja sedim i dokonisem na salasuuser posted image . Napravila sam Dunji tablu velicine jedne palete pa sad frajla skraba kredom na sve strane, ali je vec otkrila da ne mora da skraba samo po tabli vec moze i po betonu i po drvecu i td. Sejale smo bastu, nije jos gotova ali naredne nedelje ce biti ako bude lepog vremena. kosila sam travu pa smo nas dve skupljale lepo grabljama (ima neke male ali nisu bas zgodne tako da cu da joj kupim nove).Druzile smo se malo sa drugarima i tako svasta po nesto od kad je ovog lepog vremena. Plus nam je tata na godisnjem. Veceras je sa mojim bratom na nekom sastanku pa soliram. Dunji izbile cetvorke, jos nam ostale trojke jupiiiiiiiiiii...

Emice, drkristal nama nista ne pomaze za zubice. Budi se pa se budi kad izbijaju i sta sad da radim. Dr mi je rekla da joj dam da sisa jer im sisa dodje kao analgetik medjutim jos pocetkom januara sam joj ukinula to nocno sisanje (nije se bunila ali da se bunila verovatno ne bih ukidala). Mazemo gel, probala sam par puta i da joj dam eferalgan u fazonu da joj ublazi bolove medjutim sve je to njoj isto. dobije nekad vode da pije i to je to. Nekad lepo prespava celu noc (sad sve cesce hvala Bogu) a nekad se nocima budi i budi i budi i budiiiiiiii...I tako. Prestace nadam se mada sam nekad bas bas umorna.

Pozdrav mame

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
22.3.2014 21:41:53   
Janncica
Gde ste zene?
Ljiso i nama izbijaju cetvorke gore. Mada nema dole ni dvojke,samo jedinice,a gore jedinice i dvojke. user posted image I budi se stalno...Ali vise ne siki.Sikio je samo ujutru,ali sam prosle nedelje vadila umnjake i morala sam da pijem brufen za bilove i nisam htela da mu dam da sisa. Nije ni osetio,a ja sam ceo dan preplakala,plaseci se da ce mu biti tesko da ne sisa. Budala. user posted image
Moji u krevetu odavno.Po ceo dan smo napolju i umore se.Ma milina. Samo ih istusiram i spavanjac odmah.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here