|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:06:39   
Anck Su Nmaun
Eh kad bi moji tako spavali da moram ja da ih budim ..bar bi se naspavali. A kaze vaspitacica pomera se sat valjda u subotu pa kad ustanu u pola 5 user posted image bice luudo!


Ja inace jos bolujem ... beeem ti upalu sinusa....

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.3.2014 9:07:14 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:11:20   
adulence
anck cek cek sad si me zbunila kako se pomera sat sa 2 na 3 ili 3 na 2???

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:14:09   
Torbica
Jooj Anck, bas te stislo....
Ja ih budim u poslednji cas, izmedju 7-7 i 15, i budemo u vrticu taman u 7 i 45. A legnu bas rano. Prvo mali oko 19 i 30 a veliki posle njega, do 20h. Moja cera je imala tu ranoranilacku fazu prve dve-dve ipo godine, posle je produzila jutarnje spavanje ali zato od tada ne spava po danu. Isto kao i Djole. Nemaju dnevno spavanje od neke dve ipo god. U vrticu ne spavaju, Djole ponekad zadrema tamo, kuci nikad. Videcemo dokle ce ovaj treci da lala danju.
Pomeranje sata ih nikad nije poremetilo, mi smo nastavili po svom. Ja ni leti ne pomeram odlazak u krevet, bez obzira sto je dan...Spustim roletne user posted image Treba im sna, kao i hrane.
Odoh da otkucam neki receptic, kafa me razdrmala malko pa da budem vredna! Ljubim

Adulence, bice duze dan, pretpostavljam sa 3 na 2, na ranije...

< Poruku je uredio Torbica -- 25.3.2014 9:15:58 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:21:44   
adulence
uvek sam bila tupava za taj sat....nekako kad razmislim ako se pomeri i sa 2 na 3 to onda znaci da ce i u 7,8 uvece biti dan jer je to bilo 6,7....bolje da ne lupetam...ahahaha

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:22:18   
Peace*
da da, veče neće padati u pola 7 već u pola 8. user posted image

Zar ne? Sad sam se zbunila.

< Poruku je uredio Peace* -- 25.3.2014 9:23:15 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:24:23   
Anck Su Nmaun
Ma uzasss, evo druga nedelja kako bolujem, glava mi je pucala, mislim da je pocelo napokon da se smiruje, ali imam frku moram ove nedelje da uradim sanitarnu a bojim se da ce mi bris biti los zbog ove upale sinusa user posted image

E neznam uopste kako se sat pomera ....

A moja deca lezu u 20h eto nek zaspu do pola 9. Ali to ujutru ustajanje me urnise, jedva uvece docekam 21h. Lezemo kao penzosi, nessecam se bre kad sam zadnji put docekala 23-24h
A spavanje popodne ako izbacim onda je H nervoozna do besvesti, nemozemo izaci na kraj s njom jer ipak je ustala oko 6h pa da ne odmori popodne..previse!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:24:30   
Torbica
Hihihi Adulence, nisam ni ja neki biser, lako se zbuniti, ali ako devojke od Anck ustanu u pola 5 umesto u pola 6, onda je valjda sa 3 na 2... Meni bude u glavi, aha, u 18 je mracak, a onda je ustvari kad se sat pomeri to 17h... U mojoj ludoj glavi user posted image

Anck, nisam ja nikome izbacivala, naprotiv, svim silama sam se trudila da spavaju danju, jooooj, ali sanse nije bilo. Tog urlanja i plakanja. Uzas. Djole uredno prelezi dva sata u krevetu i vice iz sobe svako malo - jel ploslo vleme? user posted image Znaci, sanse nije bilo. Pa meni je lakse bilo dok su spavali.... Ali fakat je da su jutro produzili otkad ne spavaju preko dana...

< Poruku je uredio Torbica -- 25.3.2014 9:27:06 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:26:47   
Anck Su Nmaun
Copy-Paste

U nedelju, 30. marta počinje letnje računanje vremena.

U 2.00 sata ujutru kazaljke na časovniku ćemo pomeriti na 3.00 i preći na letnje računanje vremena.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:28:06   
Anck Su Nmaun
AAAaaa vaspitacica se onda zeznula... nece onda ustati u pola 6 nego u pola 7 user posted image user posted image ovo ide nama u korist user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:28:34   
Torbica
user posted image jooooj, hehehehe, ipak me kafa nije jos razdrmala. user posted image
Hehe Anck, sram te bilo, ti si mi glavni orjentir bila u mojoj logici! user posted image
Samo nek odspavaju duze, da i vi odmorite... A ja nema sanse da legnem pre ponoci, ali sanse nema.... Masina za sudove, ves, pakovanje za vrtic, preobuke, rezerve, tusiranje, i jos ponesto sto uleti....

< Poruku je uredio Torbica -- 25.3.2014 9:31:23 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:30:08   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image Hahhahaha

A inace meni je ovo pomeranje sata cista glupost!
Neznam..negde u svetu , valjda Rusija, to nikada nije prihvatila! pametni ljudi!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:30:45   
adulence
ahahahahah e jesmo blesave...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:31:36   
anci kv
Jutro!!!! ali idealno da se nastavi dremka. Ovo moje čudo zaspa nešto ranije sad
Aj da popijem i ja kafu...
Žene, lepo da provedete dan!

Sat vremena manje sna? opet mi ništa ne znači

< Poruku je uredio anci kv -- 25.3.2014 9:36:01 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:32:33   
Torbica
Pa da, pametni ljudi...Vidis, ni ja moje klince ne pomeram, isti rezim imaju svih 365 dana u godini....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 9:34:02   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Torbica

user posted image jooooj, hehehehe, ipak me kafa nije jos razdrmala. user posted image
Hehe Anck, sram te bilo, ti si mi glavni orjentir bila u mojoj logici! user posted image
Samo nek odspavaju duze, da i vi odmorite... A ja nema sanse da legnem pre ponoci, ali sanse nema.... Masina za sudove, ves, pakovanje za vrtic, preobuke, rezerve, tusiranje, i jos ponesto sto uleti....



Pa sta cu vaspitacica me zeeezzz...user posted image

Ja masinu za sudove ostavim otvorena vrata (sve prethodno namestim) pa kad neko ustane nocu posle 23h zatvori, a masinu za ves namestim tajmer da se pali posle ponoci.... sve sredim deci i odem u spavacu sa mm kao da pogledamo neki filmic i l nesto tako.... user posted image ali ubrzo se komiramo user posted image



Ja mojima produzim leti do 21h na spavanje.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.3.2014 9:35:06 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 10:01:36   
Torbica
Eh, ja docekam ponoc pa sve to popalim, mada mi sve masine imaju odlozen start...
Danas cu izgleda da blejim ovde... user posted image
Ijaoooo, sad se set_ih, ja u nekoj voznji, vodila sam ceru na neki njen cas i prokomentarisem, JAO, promasila sam mesto za parking!!! A ona ce meni - Pa kad blejis! user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 25.3.2014 10:02:15 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 10:05:05   
adulence
ti znas koliko ja tvoju cerku Torbi obozavam....divnoca draga...vala i meni je daanas dan za komp i rr...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 10:10:12   
pocahontas
a ja sedim i citam sta pisete umesto da spremam stan... aaaaaa koliko me samo mrziiiiii user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 10:12:57   
adulence
poc isti slucaj i kod mene ima svasta da se radi ,a nikako da se odlepim od stolice...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 10:20:09   
Torbica

IZVORNA PORUKA: adulence

ti znas koliko ja tvoju cerku Torbi obozavam....divnoca draga...vala i meni je daanas dan za komp i rr...

user posted image i mi vas draga, najslađi obraščići na RR! user posted image
E, ja često kažem mm, nasmejana sam i raspoložena, bolje ti je to nego da je sve cakum-pakum a ja da ujedam po kući! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 11:46:42   
Sanjica26 RR
Mi smo se vratili sa orl. Kaze cika dr dete vam je zdravo. Pogledao grlo. Nije crveno ali treci krajnik je malo izrazen. Ne preporucuje operaciju pre trece godine, a i mozda nece trebati. Samo je preporucio toaleta nosica sto i radimo.
Apropo spavanja u vrticu kaze mi juce vaspitacica da Teodora ne spava. Skace po krevetu dok drugi spavaju,user posted image Rekao je mm da barem lezi ako nece da spava. Docice da virne da li lezi, a ona nece znati. Sa njom moramo sve na molbu i da je ne rasplacemo.
Zar ne treba sat unapred? Zimi smo pomerili sat unazad. Nemam pojma. sad ste me zbunili.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 12:02:34   
big mum
Samo da na brzinu pozdravimo malu i veliku raju.
Mi smo ok Strahinja je bio malko bolestan ali sad je ok.
Sofku upisujem u školu pa ganjam sistematski i ostale dokumene.Kod nas je to sve komplikovano kao da ide za astronauta a ne u školu.

Ljubim vas sve pa se čujemo,taoouser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 12:27:39   
jole82
Auuu danima nikog...al ste se raspisaleuser posted image volem kad je živo ovde...
E nasmejale ste me sa ti satom...ja mogu samo da kažem da iako viče volim leto, sunce i dan "do uveče", nekako mi draže ono zimsko pomeranje sata unazad...kao treba da ustanem u 6 za posao...i ja namerno ne pomerim sat pre spavanja, nego navijem sat u 6 (tad je u stvari 5) i onda sam kao zenula nekog jer imam još sat vremena da spavamuser posted image to mi je stara fora i mm ludi od mene..hahaha...nije mu jasno što je to meni toliko interesantno..a ja kao imam osećaj da sam zeznula nekog i ukrala još sat...hahaha...ludačauser posted image
T pajki...joj mene čekaju sudovi, eno sušara vrti drugu turu veša..a baš mi se RR-ajiše..al moram..grrr
Vrtić danas bolji..pisaću u temi
Lep dan mame..iako nema puno sunca...al bitno je drugarstvo :)

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 14:55:51   
Peace*

IZVORNA PORUKA: big mum

kao da ide za astronauta a ne u školu.




user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
25.3.2014 15:13:14   
mati
Zdravo mamike. Jao blago vama cija deca rano idu u krevet, ovaj moj i da ode do devet, od jedanes bi pravio zurku, tako je oduvek. Popije jogurt i onda je kao nov, spreman za igrui zabavu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here