|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posle carskog reza
20.1.2016 20:53:17   
Maraj
Voci ja okruglo 60 dana , i to ke to , za sad jos nista.
Branki kako si saznala za taj ugrusak? Ja nisam isla na uz nakon cr....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Posle carskog reza
20.1.2016 20:57:57   
branki*
Maraj,desetak dana nakon carskog mi prestane krvarenje i dobijem temperaturu 38 sa 8,tako nesto,a nije od grudi kao sto sam ja mislila.i nece da spadne.natera me mama da idem kod ginekologa,jer ja idiot nisam htela ni fda idem i na uz videli da se materica nije lepo iscistila,stvorio se mali ugrusak.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Posle carskog reza
20.1.2016 21:01:14   
sonyasha
Joj Branki ja za malo sada da zaglavim na reviziji, hvala Bogu uzimala kapi za skupljanje materice i izašlo je! Inače lohije oba puta punih mesec dana, prvo krv, pa braon, pa to žućkasto!
Prvi put sam se oporavljala tri puta duže, sada sam posle tri dana bila funkcionalna, posle sedam super!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Posle carskog reza
22.1.2016 9:41:15   
Maraj
O Branki....dobro znaci da si otisla kod dr

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Posle carskog reza
22.1.2016 12:18:24   
daki81
sonyasha a jel to zuckasto znacilo da nesto nije u redu ili je to normalno ali se kod tebe malo teze cistilo pa si zato naknadno uzimala kapi?ja vec danima imam to zuckasto juce je bilo tacno mesec dana od cr a na kontrolu je trebalo da idem u sredu ali odlozila sam za sl nedelju..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Posle carskog reza
22.1.2016 12:31:01   
Maraj
Daki ja sam to zuckasto imala dva meseca. Sve je to ok

(odgovor članu daki81)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Posle carskog reza
24.4.2016 19:57:04   
Naciika
Pozdrav...
user posted image
Imam malu nedoumicu... Porodila sam se 04.03. i krvarila do 06.04.... Danas sam ponovo dobila.. Da li je to normalno ili bi trbalo da se javim lekaru? Uz to doji bebu...
Da li ima neko takvo iskustvo? Hvala puno... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Posle carskog reza
24.4.2016 20:00:50   
serpica

IZVORNA PORUKA: Naciika

Pozdrav...
user posted image
Imam malu nedoumicu... Porodila sam se 04.03. i krvarila do 06.04.... Danas sam ponovo dobila.. Da li je to normalno ili bi trbalo da se javim lekaru? Uz to doji bebu...
Da li ima neko takvo iskustvo? Hvala puno... user posted image




To prvo krvarenje su lohije nekom traju duze nekom krace,ovo drugo krvarenje je verovatno M isprati da vidis kakva je,koliko traje i da li je ista kao i pre trudnoce,mislim da nema razloga za brigu sem ako to krvarenje nije obimno i praceno drugim problemima.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Naciika)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 15:14:34   
IvanaSK RR
Ja razmišljam da krenem na pilates. Mame koje ste na carski, posle koliko vremena od porodjaja ste počeli sa vezbanjem?

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 15:23:13   
isidora88
Kazu minimum 6 meseci da treba da prodje za bilo kakve vezbe koje ukljucuju altiviranje trbusnih misica. Moja drugarica je posle 3 meseca krenula u teretanu, jedino ne radi trbusnjake, zgibove i slicno, trci, pliva kad stigne i u teretani uglavnom vezbe za noge i ruke samo

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 15:29:21   
IvanaSK RR
Uf, nista onda, cekacu novembar user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 15:53:50   
Khaleesi
Isidora a kada sme trudnoca posle carkog reza da li znas?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 16:11:12   
IvanaSK RR
Bilo je tri godine izmedju dve trudnoce.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 16:12:30   
Khaleesi
Znaci toliko... znala sam da mora da se ceka ali sam mislila god dana...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 16:16:14   
isidora88
Kod nas u NS je preporuka 2 godine izmedju trudnoca, ali najbolje kod dr da on pogleda ranu, matericu pa ce on dati bolju info u zavisnosti od stanja materice, reza i svega ostalog.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 16:24:39   
Khaleesi
A sta ako zatrudni pre tog perioda? jel rade kiretazu

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 16:26:51   
isidora88
Naravno da ne ako je trudnoca okuser posted image
Jedna bivsa clanica foruma je imala 2 carska reza u jednoj godini, u januaru dobila prvo dete, u decbru se porodila sa drugimuser posted image
Najbolje otico kod dr i videti sa njim i onda planieati trudnocu, ali u 90% slucajeva bude sve ok kad god se zatrudni, bitno je da se zena oseca dobro i da je sa rezom sve ok

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 16:30:29   
Khaleesi
Ok... ja sam svasta slusala o tom carskom rezu i planiranju posle, pa da pitam mozda neko konretno zna...user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 16:34:28   
isidora88
Idi kod dr ako planiras trudnocu, on ce najbolje znati kad je vreme za trudnocu po tvojim nalazima i na osnovu pregleda, proslog porodjaja, tvog oporavka i slicno...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 16:37:27   
Khaleesi
Hvala na savetu, ja pitam zbog drugarice... porodila se pre 9 mes a asada sumnja da je trudna... ja sam prirodnim putem rodila obe bebeuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 20:48:38   
Lisa Simpson
Mojaa dr mi je rekla pre par ana da su novija stnovišta da je mlađi ožiljak čvršći a stari krtiji i da je posle cr bolje trudnoću planirati pre nego posle rekla mi drugo što pre.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 22:06:55   
Anarunika
Nije carski rez bas toliki bauk, i naravno da ni jedan dr sigurno nece preporuciti kiretazu.Mislim da je pre sve neka predostroznost i ogradjivanje nego sto je objektivno sagledavanje stvari. Dokaz su tolike zene, medju koja sam i ja, koje su imale 1,2,3 pa i 4 carska reza sa razlikama manjim od dve godine.

< Poruku je uredio Anarunika -- 2.7.2016 22:07:43 >

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 22:23:22   
Khaleesi
Pa super ako je tako :-) ako zena moze da izdrzi sto da ne...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 22:46:25   
ivbo
Mame,ovo je moje iskustvo - troje djece,svaki put porodjaj carskim rezom,prvi put sept. 2011,drugi sept. 2013,treci novembar 2015.Sva djeca ziva i zdrava,u svakoj trudnoci radila sam do mjesec dana pred termin,a oporavak nakon cr bez problema.Naravno,isla sam redovno na preglede,slusala gin. i tako..

_____________________________

Nasa tri sunasca B I T :-*:-*:-*

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Posle carskog reza
2.7.2016 22:47:33   
World
Meni je dr rekla da sacekam godinu dana nakon porodjaja do naredne trudnoce, ali i ako se desi ranije da nije strasno toliko, moze se pregurati. Naravno da nece niko raditi kiretazu ako nema nekih problema.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here