|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posle carskog reza
26.9.2012 9:19:18   
Shishica
Jaaao brate mili kud pogledahhhh user posted image MEni je bio jedan plavi konac (sto mi nije bilo jasno kako to usivaju..) .. uh breee..

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Posle carskog reza
26.9.2012 14:26:16   
pepeljuga
Eee ja sam imala ovo sto je Vuka stavila, sad kad bacim pogled na obe slike, to mi izgleda kao znatno bolja varijanta, mada mi onda nije tako izgledalo user posted image Imala sam osam tih kopcica, nemam nikakve oziljke, samo linijicu gde je bio rez.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Posle carskog reza
26.9.2012 18:35:11   
vukosava
Meni bilo frka da to i gledam uopste, nisam, muz mi je slikao pa sam tek kasnije kad je rana zarasla skroz. A koje je olaksanje bilo kad su mi ih skinuli nakon pet dana nakon operacija, milina...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Posle carskog reza
26.9.2012 18:40:16   
branki*
joooj,ni ja nisam smela da pogledam svoj rez dok nije sve lepo zaraslo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Posle carskog reza
26.9.2012 19:15:55   
vukosava

IZVORNA PORUKA: branki

joooj,ni ja nisam smela da pogledam svoj rez dok nije sve lepo zaraslo.


Ma bjazi. Ja se divim onima koji mogu da nas lece, svaka im cast. Ja nemam herca za te rane, procedure razne... Juce mi vade krv a ja glavu u levo, zabole me vrat od pokusavanja da je prebacim u drugu prostoriju ne bi li slucajno videla kapljicu krvi... Smesna sam sama sebi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Posle carskog reza
27.9.2012 13:40:01   
minna
Ja kad sam prvi put pogledala ranu i konce bas mi je bilo gadno, i zgrozila sam se na glas, a sstra kaze - sto odvratno, pogledaj kako ti je lepo uradjenouser posted image

Inace uopste nisam mazala, mrzi me, bas me briga kad se ne vidi. Na krajevima mi je tanka bleda linija, a na sredini je malo deblje, i dr mi je rekao - Ovo cemo da popravimo sledeci put (nije mi moj dr radio cr).
Do skoro me je oziljak bas cesto dosta svrbeo, sada vise ne.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Posle carskog reza
27.9.2012 13:46:06   
Shishica
Ja sam mislila kada sam zavirila ispod gaze da cu videti horor, a uopste nije bilo tako. Jedino sam imala modrice valjda kako tegle taj otvor ili sta rade.. sestrica jedna nam je rekla da je bolje da nam ne objasnjava sta rade user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Posle carskog reza
27.9.2012 14:29:35   
pepeljuga
E i meni su se odusevljavali kad su mi previjali ranu, jaooo kakav diiivan rez, ja se mislim ovi nisu normalni, kako to moze da bude divno kad jeuser posted image posle mi kazu da je moj dr poznat po tome, sta ce ljudi, profesionalna deformacija, njima je to normalno valjda

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Posle carskog reza
28.9.2012 21:47:35   
sirko
da li posle carskog sme da se nosi steznik

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Posle carskog reza
28.9.2012 22:30:24   
Sanchy
Naravno da sme, posle skidanja konaca ..ja ga nosim evo vec tri meseca i slaba vajda,stomak mi je i dalje ko lopta a lepo mi je dr rekao da se nemucim sa steznikom i onako ce stomak sam spasti u roku od godinu danauser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Posle carskog reza
29.9.2012 0:34:29   
pepeljuga
Sanchy, onda ti sasvim sigurno nije dobar steznik, proveri, jer ja sam pocela da nosim steznik nedelju dana nakon cr (kad su mi skinuti konci) i momentalno mi je splasnuo stomak, onako bas primetno, a za nekih dva meseca ga nisam imala uopste, kao da ga nije ni bilo. Nisam vezbala a jela sam sasvim normalno i dojila. Steznik bas treba da ucvrsti taj deo, meni je prijao.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Posle carskog reza
30.9.2012 23:25:18   
Sanchy
Steznik je Carriwell pamucni na cicak i dosta sam ga platila sto ne mora da znaci da je dobar ali bolji nisam nasla..ne znam sta da kazem,stomak mi je i dalje grozan..

< Poruku je uredio Sanchy -- 30.9.2012 23:26:38 >

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Posle carskog reza
15.11.2012 17:35:46   
meyo

IZVORNA PORUKA: Tash

Posle prvog CR sam posle 10 dana bila kao da ništa nije bilo. Već drugi sam teže podnela. Toliko teže da kažem NIKAD VIŠE, iako sam se oporavila, gore-dole za 2-3 nedelje. 



ovo ko da sam ja pisala, prvi osjetila nisam a ovaj drugi na moje zaprepascenje jesam i te kako ne umijem opisat tu tezinu al jednostavno sve mi je teze palo .. jos sam nekako umorna malaksala, lako se zamorim rana me nekako unutra jos boli pogotovo dok hodam a tacno je mjesec dana proslo.. jos juce dobih temper. koja je trajala svega jedan dan 37.8... jel imao ko takva iskustva??

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Posle carskog reza
1.4.2013 15:49:53   
mica0
DA li vam se desi da vas boli pubicna kost, mene boli kad dojim nocu lezeci, bas?

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Posle carskog reza
17.4.2013 17:22:17   
Shishica
Zna li neko posle koliko vremena rana carskog na materici zarasta?

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Posle carskog reza
17.4.2013 21:22:45   
Anoniman
Upravo sam videla da mi je ostao jedan koncic. Mm je gledao i kaze da se malo gnoji i da ce sam ispasti napolje. sta vi mamike kazete?

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Posle carskog reza
17.4.2013 21:32:12   
Sanchy
Ja bih isla tamo gde su ti skidali da ti izvade taj koncic i pogledaju to sto gnoji,gnoj na rani nije dobar a nije dobro ni da ti ostane koncic,pa za svaki slucaj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Posle carskog reza
20.6.2014 14:51:12   
dunja RR
Meni skinuše konce pre 15 minuta, nisam oset__ila. Moj dr. ima poseban način šivenja, i samo jedna dr. zna da vadi takve konce, vade se iz sredine. Hvala im, sjajni su, ma ništa ne oset__ih stvarno. Kažu da je rana super, i sekli su preko ranijeg reza, tako da i dalje imam samo jedan.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.6.2014 14:53:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Posle carskog reza
16.8.2014 20:25:12   
World
da se samocitiram i u ovoj temi tek sam vidjela da postoji... user posted image


IZVORNA PORUKA: World

I opet ja.. user posted image
Danas je 16. dan od CR, a ja vec 2 dana imam bolove sa desne strane gore nego kad sam tek izasla iz bolnice. Probada me, ali samo na jednom mjestu, u stvari imam kao neko zarenje. Sada funkcionisem samo sa steznikom, inace jedva mogu da stojim. Recite mi je li se jos nekome desavalo ili da se javim dr? Cudno mi je sto je to samo na desnoj strani i kao da je samo jedna tacka negdje unutra, pa ne mogu da ocijenim sta je u pitanju.



_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Posle carskog reza
16.8.2014 21:44:38   
mirkam
World, ja bih se javila doktoru. Mislim, svako razlicito podnosi bol i reguje na ranu posle CR. meni je par zena reklo da su to strahoviti bolovi danima posle porodjaja, da necu moci minimum tri nedelje da ustanem iz kreveta i sl. Medjutim, mene je rana boljela prva dva dana, bas ono da je bol bio prilicno jak. Kasnije, kad sam dosla kuci, potpuno sam normalno sve radila, mozda bi me i boljelo da sam imala vremena da mislim na ranuuser posted image
Salu na stranu, ne znam zasto te boli samo na jednoj strani, zato je bolje da te pogleda dr. Mene kad je boljelo, boljelo me sve, cijela rana, unutra ruzan osjecaj kao da je nesto zategnuto..

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Posle carskog reza
16.8.2014 21:53:14   
Maslacak15
World i ja sam misljenja da bi trebalo da se javis doktoru i prekontrolises. Jeste to sve individualno i tako dalje, ali mi zvuci pomalo neuobicajeno tvoj opis da je bol toliko jak " da jedva stojis". Proslo je vec dosta vremena, ni ja posle cetiri pet dana vise nisam imala bas nikakve bolove osim sto me seckalo malo kad opterecujem ranu, prilikom ustajanja sedanja itd. I to ne jak bol. Ibuprofene sam prestala da pijem jos treci dan u bolnici. Mozda nije nista ali nije zgoreg da proveris. Treba biti oprezan. Pozdravljam te draga!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Posle carskog reza
17.8.2014 11:30:21   
World
Hvala user posted image
Potrudicu se da prezivim jos danas, s bzirom da je nedelja, ne ide mi se kod nekog nepoznatog dezurnog, nesto imam utisak da ce me samo skinuti sa dnevnog reda.. Sutra zovem dr pa cu otici za svaki slucaj...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Posle carskog reza
18.8.2014 4:50:37   
Vanda
Vidim da se steznjak nosi posle skidanja konaca, a da li ide preko rane ili......?

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Posle carskog reza
18.8.2014 8:10:08   
Peace*
Da

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Posle carskog reza
18.8.2014 18:13:34   
Vanda
Hvala. Danas sam bila na skidanju konaca i rekose mi da je rana fantasticna ali da ne smem ni bebu 6 nedelja podignuti.user posted image . Ja na nogama od cetvrtog dana, doduse ne dizem je bas puno puta ali............

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here