|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde spava vase dete?
17.7.2015 17:24:06   
mila83
Moji su jedva cekali da dobiju svoju sobu,onako zvanicno sa krevetom na sprat ! Sad smo im uzeli i radni sto,i novi tepih proletos,okrecili,sve je lepo sredjeno,konacno.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Gde spava vase dete?
17.7.2015 21:32:55   
vikiveki
Mi smo ćerki sve odjednom sredili i kupili,majstori napravili spušteni plafon,okrečeno u boju koju je izabrala,ugrađene one specijalne svetiljke u rigipsu,ma soba za poželeti...a sada zvrji prazna,tj. povremeno odu gore da se igraju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Gde spava vase dete?
18.7.2015 12:48:49   
LP mama
Luka spava u svojoj sobi od treće godine, mada od spavaće ga dele samo vrata
koja su uvek otvorena pa kad se probudi može da nas vidi jer su su obe sobe upaljena noćna svetla
a Petar počeo da pokušava da izađe iz krevetića, pa zarad mog mirnijeg sna, krevetić otišao na tavan a ogradica ( mrežica)
za igru poslužila kao isti sad kad ustane viri samo glava user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Gde spava vase dete?
18.7.2015 15:13:22   
aleksandrici
Kod mame u krevetu,najsigurnije.

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Gde spava vase dete?
18.7.2015 16:41:53   
Sanjica26 RR
Obe spavaju u svojoj sobi. Svaka u svom krevetu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Gde spava vase dete?
6.12.2015 2:22:32   
bojana92
Stariji spava u svom krevetcu,a mladji se uspava u kolicima,pa kad se probudi spava pored nas,jer jojs uvek sisa,

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Gde spava vase dete?
6.12.2015 11:12:26   
dddaca
U svom krevecu se najlepse spava

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Gde spava vase dete?
6.12.2015 14:35:19   
mila83
Teodora je uglavnom sa nama u krevetu ,ponekad se danju uspava u kolicima. Ista prica kao i kod LP mame,kad je u kreveticu,plasim se da se ne nagne previse preko ograde i ne padne..planiram da spustim ogradu na krevecu i da ga spojim sa nasim..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Gde spava vase dete?
6.12.2015 14:45:46   
degu
a ja razmišljala da vratim ogradu user posted image preko dana spava u krevetiću, uveče počne u krevetiću, završi kod nas. Juče je sama sišla s kreveta, nisam čula ništa, samo je ugledala na vrhu stepenica, umalo me šlog nije opalio. Sad ćemo praviti neku ogradicu da zaštitimo stepenice a razmišljam i rešetku da vratim na krevetac, mada će i to brzo naučiti da preskače.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Gde spava vase dete?
6.12.2015 15:02:37   
dddaca
Ima da se kupe te zastitne ogradice

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Gde spava vase dete?
6.12.2015 15:05:19   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: veselica

Obe spavaju sa nama u sobi,S sa nama u krevetu a kada muz radi onda i A,spava sa mnom i Stasom.

Evo da se samocitiram user posted image S jos spava sa mnom,a i A sve cesce uskace kod nas.Ali ne bunim se user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Gde spava vase dete?
6.12.2015 15:18:01   
choopa choops
Njih dvoje u svojoj sobi u krevetima na sprat, a mala sa mnom naravno user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Gde spava vase dete?
6.12.2015 15:23:58   
dddaca
Ja nikad nisam bila za to da beba spava samnom u krevetu. Ok, desavalo se po neki put da zaspi tako, ali ne stalno i ne preko noci

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Gde spava vase dete?
6.12.2015 15:52:34   
Trcosava
Na lusteru!! Oba!

user posted image user posted image
Čuj gde spava - svako u svom krevetu!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Gde spava vase dete?
6.12.2015 17:31:30   
madre
spava u svojoj sobi... ali ako se probudi u toku noci dodje kod nas ili me zove da ga ususkam i nastavi tamo gde je staouser posted image

< Poruku je uredio madre -- 6.12.2015 17:38:02 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Gde spava vase dete?
6.12.2015 23:27:21   
bojana92
ne volim kad starijeg stavimmo u sred noci kod nas (jer se nekad budi uplakan,pa je to jedino resenje),je sam silazi sa kreveta,pa ga ne cujem svaki put kad ustane.A mali je zasticen,on ne moze pasti sa kreveta,a jos ne znam sam da silazi.:)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Gde spava vase dete?
6.12.2015 23:58:32   
dddaca
da, ali doci ce dan kad ce poceti da se prevrce po krevetu, ti ces ustati, neces biti pored njega i bup... E toga se ja plasim

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Gde spava vase dete?
7.12.2015 2:53:51   
bojana92
On se vec odavno prevrce po krevetu..:) Sad nije vise siguran ni na podu,jer se penje uz sta stigne,a jos ne zna da se sam spusti :)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Gde spava vase dete?
7.12.2015 13:18:17   
dddaca
Zato kazem da je krevetac zakon. Dok ne pocne da iskace i iy njega user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Gde spava vase dete?
7.12.2015 13:32:32   
Anarunika
KOd nas je situacija trenutno ovakva: Aki i Ika spavaju u svojoj sobi u svojim krevetima a Živa prvu turu odspava u krevecu a onda pređe kod nas i tu je do jutra. Tako su i Arun i Iskon .Ako i ona bude kao oni biće odlično!
A preko dana se uspava dok sisa pa je onda stavim u krevetac. Ne može iz njega nikako da ispadne jer je spušten do kraja. Evo i sada spava user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 7.12.2015 13:36:24 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Gde spava vase dete?
7.12.2015 18:49:06   
bojana92

IZVORNA PORUKA: dddaca

Zato kazem da je krevetac zakon. Dok ne pocne da iskace i iy njega user posted image



Jos samo da provali kako moze da iskoci iz njega,jer ce mu to biti malo teze.Jer je ogradice visoka.:)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Gde spava vase dete?
7.12.2015 19:30:22   
dddaca
I kod nas je, ali vec se naginje da vidi sta to ima sa druge strane :)

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 14:31:25   
mila83
Kod nas i dalje ista situacija, M i D u svojoj sobi,imaju krevet na sprat..a T se jos uvek gura i mazi sa nama..planiram ovog leta zaista da je "vratim" u njen krevet..bice vrucine, i zarad i njenog i naseg boljeg sna...mada nam je lepo jos,uzivamo u tom grljenju i mazenju user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 15:46:24   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: mila83

Kod nas i dalje ista situacija, M i D u svojoj sobi,imaju krevet na sprat..a T se jos uvek gura i mazi sa nama..planiram ovog leta zaista da je "vratim" u njen krevet..bice vrucine, i zarad i njenog i naseg boljeg sna...mada nam je lepo jos,uzivamo u tom grljenju i mazenju user posted image

Kod nas isto ovako user posted image Njih dvoje starijih u posebnoj sobi u krevetima na sprat, a mala sa nama. S obzirom da počinju vrućine, neko će morati da "leti" iz kreveta, mislim da će muž samovoljno da napusti i pređe u dn.boravak user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 15:48:09   
mila83
Ahahahahaha, Chupo, da znas da toga bude i kod nas ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Click Here