|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:34:45   
Anoniman
Ja ga pravila prosle nedelje.

Ali jedan savet, kora bude dosta suva zbog kokosovog brasna, pa najbolje je necim preliti koru. Serbet, ili mleko, ili sok od visanja..

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:35:24   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Didy


Joj, Verka, ti na dijeti. Bolje da se i ja ugledam na tebe, nego što eksperimentišem u kuhinji...


Pocela sam sa hrono ishranom. Za dve nedelje izgubila skoro 5.5 kila. I sto je najbitnije, samo sam alava, uopste nisam gladnauser posted image . Nego kad mi ovako neko napise nesto vocno i pahuljasto ja to zamislim, pa balavim.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:37:53   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Verolina


Pocela sam sa hrono ishranom. Za dve nedelje izgubila skoro 5.5 kila.


Svaka cast user posted image Toliko ja treba jos da izgubim user posted image
Jesi li pisala negde sta si jela ?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:37:56   
Anoniman
I meni nije bio dovoljno sladak, sledeci put dodajem jos secera.

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:39:29   
Verolina

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: Verolina


Pocela sam sa hrono ishranom. Za dve nedelje izgubila skoro 5.5 kila.


Svaka cast user posted image Toliko ja treba jos da izgubim user posted image
Jesi li pisala negde sta si jela ?

Imas u Hrono ishrani nekoliko stvari koje sam navodila kao jelovnik, ali i druge zene su pa mozes da iskoristis ideje.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:40:47   
dijana1*
Hocu da jedem isto sto i ti user posted image
Ti si za dve nedelje izgubila 5.5 kg to mi treba user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:41:05   
World

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ja ga pravila prosle nedelje.

Ali jedan savet, kora bude dosta suva zbog kokosovog brasna, pa najbolje je necim preliti koru. Serbet, ili mleko, ili sok od visanja..


ja sam nesto kontala da ce se malcice natopiti od ovog pudinga, posto se ipak vreo sipa.. vidjecu kako ispadne, pa ako nam se svidi, sledeci put cu zaliti necim.. a sto se tice secera, ja sam samo posecerila koru, ostalo nista.. i stavljam onu dukatovu slatku pavlaku koja nije slatka, vjerovatno ce se ovaj kolac dopasti samo meni i eventualno mm user posted image

i da, super ideja za ovo prekrivanje folijom, ja seljanka stalno filove pazila i mijesala da se ne napravi korica... bas...user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:46:17   
Verolina

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Hocu da jedem isto sto i ti user posted image
Ti si za dve nedelje izgubila 5.5 kg to mi treba user posted image

Ja imam veci visak od tebe . Ako imas samo 5.5 kg trebace ti oko mesec do mesec i po dana, ali i to je fenomenalno. Samo upamtis neka pravila pri kombinaciji hrane, uzinas slako uvek i samo u periodu 17h-19h i ima da se otopis. Ja sam na restrikciji pa ne jedem slatko, ali ti verovatno dojis, pa nemoj, jedi nekoliko puta dnevno samo izbaci belo brasno, a hleb jedi crni za dorucak i bices mackica za par nedelja.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:50:35   
Sanjica26 RR
Mene ovaj kolac podseca na dunavske valove. Odliican je. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:51:14   
Didy
World, ja dok vidim poruku, ti već i pojedeš ceo kolač. user posted image A tu foru za prekrivanje folijom sam slučajno našla negde na netu i super je. user posted image
Bubi, nije baš za pohvalu to po čemu smo sestre. U to ime, Verka, skidam kapu i klanjam se do zemlje. Ja nisam karakter. A trebalo bi da budem. Sad sam se baš usvinjila. user posted image
UM, verovatno nisi prelila koricu vrelim nadevom, bukvalno s ringle sipaš preko kore, jer je meni ispala baš, baš mekana, više nego što sam očekivala. I šećer dodajte ako volite slatko, meni je ovo taman, dovoljno slatko, ja ne volim preslatko.
Sanjice, biće super u kalupi, kao tortica. Nemoj zamrzavati, zovi društvo na kafu.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:53:05   
Didy
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Mene ovaj kolac podseca na dunavske valove. Odliican je. KLIK


Meni je mnogo ukusniji od dunavskih valova. I nekako laganiji, kremastiji.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:53:30   
Anoniman
Didy nisam, bio mi je mlak vocni fil, bas cu sledeci put probati. Nasla sam ga na fb.

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:55:06   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Didy

U to ime, Verka, skidam kapu i klanjam se do zemlje. Ja nisam karakter. A trebalo bi da budem. Sad sam se baš usvinjila. user posted image



Nisam ni ja, duso, ali moram zbog VTOuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:58:11   
Sanjica26 RR
Zovem, ali slabo se odazivaju. Opet cu kad budem isla kod mojih da ponesem ovaj kolaac.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 22:59:24   
Didy
IZVORNA PORUKA: Unina mama

Didy nisam, bio mi je mlak vocni fil, bas cu sledeci put probati. Nasla sam ga na fb.


Treba da bude vreo, odmah s ringle da se prelije, pa ga onda korica upije.

Bravo, Verka. I ja planiram još jednu trudnoću, ali želim da smršam pre toga jer sad imam kg kao u 9. mesecu sa Stefanom. user posted image Imam osećaj da ću se raspasti ako ovakva budem trudna, tako da bih i ja trebala da imam jak motiv. Srećno! Svakako skidam kapu!


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nebeski kolač
31.5.2014 23:05:46   
Sanjica26 RR
Didy u tom pre cu da ga pravim. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nebeski kolač
1.6.2014 0:43:53   
World
e konacno sam zavrsila.. vidjecemo sutra kad se ohladi na sta ce liciti, za sada poprilicno obecava...user posted image

nego nisam mogla docekati da mi se fil stisne pa sam cokoladu odmah premazala i dobila sam otprilike jednu zanimljivu sarenu glazuru... ali koga briga, pa necu imati goste...user posted image

< Poruku je uredio World -- 1.6.2014 0:44:21 >


_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nebeski kolač
1.6.2014 19:01:08   
World
Odlican je.. doduse kora je mogla biti malo socnija, iako sam posula vrele visnje, vjerovatno sam pretjerala sa kokosom... u svakom slucaju, Ani se svidja.. user posted image


user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nebeski kolač
1.6.2014 19:49:08   
Didy
Hahahaha, kakva slika! user posted image
E, pa meni je od 100g kokosa ostalo bar 4 kašike, tako da si sigurno preterala s kokosom. Al sumnjam da će da se baci. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nebeski kolač
6.9.2014 11:44:28   
Sanjica26 RR
Didy jel mogu zamrznute visnje? Danas pravim.za goste.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nebeski kolač
6.9.2014 11:46:38   
Didy
Ma sigurno mogu. Samo ih odmrzni i dobro ocedi, pa u taj njihov sok zakuvaj.
E, da, možete slobodno i manje maslaca staviti, probala sam da smanjim, bude "lakši" fil. Jednom sam čak i bez maslaca, bude i tako odličan. U suštini u slatkoj pavlaci ima dosta masnoće.


< Poruku je uredio Didy -- 6.9.2014 11:49:51 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here