|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skidamo pelenu II deo
3.6.2018 14:01:09   
IvanaSK RR
Ma, kakvi nazad, ni u ludilu. Kad tad moram ovo proci. Mozda bi za mesec, dva bilo lakse i brze, ali nema veze. Sad razmisljam koliko presvlaka da odnesem sutra u vrtic user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Skidamo pelenu II deo
3.6.2018 14:01:45   
Milena18
Pa da, ne mora ni da priča, važno je da ti na neki način pokaže. I M se svlači sama, to mi je super zbog vrtića jer ko bi nju tamo čuo kad traži nošu, ima ih dvadeset_oro u grupi, a ona i onako tiho priča. Je l'' vi sad skidate svi u isto vreme, cela grupa?
Ja sam joj prvog dana spakovala četiri para helanki i isto toliko gaća user posted image Ali nije joj trebalo. Sad već pakujemo standardno, kao pre skidanja pelene.

< Poruku je uredio Milena18 -- 3.6.2018 14:03:23 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Skidamo pelenu II deo
3.6.2018 14:06:59   
IvanaSK RR
Mislim da ih ima dvanaest u grupi, plus nekoliko na privikavanju(ove sto su napunili tri godine treba ovih dana da prebace u stariju grupu).
Pre mesec dana ih je bilo petoro sa pelenom. U petak mi vaspitacica kaze da od utorka donosim presvlake, jer u ponedeljak ona nije tu. Tj. ja sam je pitala. Kaze da ih stavlja sve na nosu, pa se desi da joj pelena bude suva i da joj ona opet stavi (bila je prica da nisam trebala doneti pelena, ima jos njenih tamo).
Ja sam resila da od juce krenem, verujem da ce nas sutra ispostovati i druga vaspitacica. Komsinica ce svoju malu sto ide sa macom u grupicu od utorka. Za ostale ne znam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Skidamo pelenu II deo
3.6.2018 14:20:50   
Misha i Ljisha
Vrucina je cak i da joj samo obuces sorcic bez gaca nije strasno. Neka piska jehehh...sta da se radi. U rok sluzbe. Jaooonikad necu zaboraviti moja S znala tek par reci. Imala je 15 mesecii nosila pelene. I odjednom ustane i krene da juri prema kupatilu i vice KAKI KAKI user posted image i iskreno sad se mislim jos tad sam trebala da krenem u pohod skidanna pelena a mi smo to tek 4 meseca kasnije. I to je ona rekla " oce gaci" user posted image i mi se vratili s mora sa isto onoliko pelena kolilo smo i poneli. Odmah je i nocnu izbacila. Takoda polako samo da skapira da je sa gacicama sve brze lakse i bolje. Moze to ona Ivana ja verujem da ces se sutra vec iznenaditi. Zapitkuj je da li oce da piski. Hihii.. Znam da to neki ne vole ali deca se zaigraju i ne padne im na pamet tako nesto pa noje na odmet ponudiit a ne cekati da oni svaki put sami traze

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Skidamo pelenu II deo
3.6.2018 14:49:20   
IvanaSK RR
Ljiso, sa tim pitanjem sam dosadna i samoj sebi user posted image "jel ti se piski, hoces da sednes na nosu, ajde malo sedi na nosi...." a ona svaki put NE, NE, NEEEEuser posted image sad je u fazonu da nece da se presvuce kad se upiskiuser posted image
Sinoc napolju nisam imala dovoljno suvih gaca pa sam je dva puta presvukla samo u helanke. Veceras cu ukljuciti masinu za sušenje, ne znam da li ce se osusiti za vrtic ujutru.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Skidamo pelenu II deo
3.6.2018 15:39:57   
Maraj
Ivana samo napred user posted image
Ja sam panicila da necu imati dovoljno gaca i cim se nakupe 2/3 ja bi ih prala.
Maca ti bas cesto piski. 7 puta do 13h.
Meni L piski ujutru kad ustane. E onda obavezno pije caj sa medom i ubrzo piski jos 2 puta. Posle gotovo da i ne piski do podneva.
Verovatno ce i ona da krene sada da malo zadrzava urin pa da piski redje a obimnije.
Mi kad sno krenuli mislila sam da je nemoguca misija. Al stvarno je brzo skapirao.
Ja sam ga uslovljavala. Svaki put kad piski u nosu mm i ja bi skakali i vristali od radosti , i on sa nama user posted image a kao nagradu bi dobijao kinder cokoladicu ili kinder jaje. Posle smo ukinuli za piskenje tu nagradu al smo ga uslovljavali za kakenje. I tako je to brzo islo. Probaj da je uslovljavas sa necim sto voli user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Skidamo pelenu II deo
3.6.2018 15:56:36   
veselicaa
Ivana bravo za macu,mi smo Nini kupili nosu ona je stavlja na glavu user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Skidamo pelenu II deo
3.6.2018 16:08:50   
IvanaSK RR
Vesi, to je i maca radila do pre mesec, dvauser posted image
Maraj, i ja mislim da je nemoguca misijauser posted image piski cesto, a po malo. U zadnjih sat vremena jednom u nosu i jednom malo u gacice. I mi skacemo svi kao ludiuser posted image ona voli bombone, jedino da probam sa njima.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Skidamo pelenu II deo
4.6.2018 12:33:39   
MimaKos
Nama navijanje upalilo bolje nego nagrade, cela kuca tapsala i vikala bravo svaki put, pa i sad sa 4 god trazi aplauz kad kaki :) ali je upalilo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Skidamo pelenu II deo
4.6.2018 12:35:43   
IvanaSK RR
To zavisi od deteta, naravno...
Moja je jutros i kakila i piskila u pelenu pre nego sto smo dosli do noseuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Skidamo pelenu II deo
4.6.2018 13:00:55   
Ana RR
Hahaha, pa mora maca da radi onako kako njoj odgovara user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Skidamo pelenu II deo
4.6.2018 13:07:26   
IvanaSK RR
Anci, ona je ustala i sisla sa kreveta, stavila mi mob pored glave i nesto trtlja. Ja je pitam "hoces li na nosu", kaze "da". Dodjemo u dnevnu sobu, skinemo pelenu i ona se smeskauser posted image
Verovatno se probudila koji minut ranije pa sve obavila u krevetu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Skidamo pelenu II deo
4.6.2018 13:33:56   
Duškić
Maca je zjb..piip.
Sve po njenom.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Skidamo pelenu II deo
4.6.2018 13:40:32   
Lilyka7
Pozdrav...

Ja imam problem sa malim, sad će da napuni 3 god još nosi pelene.
Pokušavam već ne znam koji put da skinemo i ne ide.
Jednostavno neće da ide u wc ili na nošu... i kad sedne, ponekad krene sam kad ga pitam jel hoće, ništa ne uradi... jednom ili dva puta je kakio u nošu.
Neće da kaže ni da pokaže kad mu se piški/kaki...non stop ga pitam on neće...

Poludeću od toga više...

_____________________________

I'm not crazy. My mother had me tested.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Skidamo pelenu II deo
4.6.2018 13:59:57   
IvanaSK RR
Ja ne odustajem, a ona nek obavlja u gace do pete godine ako hoce, ne interesuje me.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Skidamo pelenu II deo
4.6.2018 15:23:39   
Milena18
Ivana, kako je prošlo u vrtiću?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Skidamo pelenu II deo
4.6.2018 16:18:43   
Maraj
Lilyka skini mu. Obuci gace i ne vracaj pelenu. Nema vise vracanja pelena kad jednom skines. Pusti ga da se upiski u gace da shvati da je mokar

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Skidamo pelenu II deo
4.6.2018 17:18:27   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Ivana, kako je prošlo u vrtiću?

Vaspitacica iz vrticke grupe mi ju je donela, a zamenska vaspitacica nije sisla. Presvucena joj je majica, jer se polila vodom. Ni jedne gace nisu iskorisceneuser posted image mada ne znam sto se cudim, cim je dosla kuci upiskila se u gace i kakila na pod.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 9:24:43   
IvanaSK RR
Ni jednom se juce u vrticu nije upiskila, stavljali su je na nosu na svakih pola sata.
Ali je zato sinoc kuci u gace. E sad, problem mi je sto kad je ja stavljam na nosu ona vristi i place, piski u nosu samo kad ona hoce. Nije mi ni da je stavljam na nosu na silu, a opet kako moze u vrticu... user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 10:48:00   
Lilyka7
Skidam mu, sad po kući ne nosi i upiški se / ukaki i onako malo mu smeta u smislu krene da hoda smešno i tako al ne buni se mnogo... user posted image

_____________________________

I'm not crazy. My mother had me tested.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 11:16:49   
Milena18
Ivana, nemoj je stavljati na silu, tako će samo steći averziju prema noši. Neka noša bude u blizini, da je ona vidi, pa će možda sama sesti kad oseti da treba.
Mm i ja smo se igrali dobrog i lošeg policajca. Kad mislimo da joj se piški, on je kao pita da li hoće, priča joj da bi trebalo da sedne itd. A onda ja nastupam sa pričom da je ona velika i ume sama da se svuče i sedne na nošu, ne mora on da je zapitkuje user posted image Ona kao ne sluša, ali se posle par minuta skine sama i sedne na nošu.
Maca je očigledno buntovnik. Ali.samo.kod kuće, u vrtiću ne, baš kao i M.

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 12:03:49   
IvanaSK RR
Pa da, frka mi da ne bude gore, zato ne bih na silu. A i svejedno ne znači mi nista, ne mogu da je vezem za nosu user posted image
Nije mi jasno zasto se buni kuci, a u vrticu ne, cccccc, bezobraznica!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 12:28:54   
Maraj
Ma samo polako . Najvaznije da oni prelome u glavi. Dzabe devu non stop zapitkujemo i stavljamo na nosu ako oni nisu u glavi prelomili. Mi smo sa L ocito uboli pravi momenat. Kupili smo mi nosu kada je on imao godinu i nesto. Al dzabe. On se igrao sa njom. Stavljao je na glavu. Nikad ga nismo primoravali da sedj na nju. Niti je on hteo. Al obavezno je isao sa mnom u wc. Sedeo pored mene. I tata ga je vodio , kada on ide u wc. Valjda je tako i skapirao ili je jednostavno sazreo za tako nesto.
Ivana mozda joj oni u vrticu obuku pelenu. To ne mozes znati...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 12:40:24   
IvanaSK RR
Maraj, pa sumnjam da bi lagali. Oni su i rekli da su za skidanje. Ne verujem da joj stavljaju pelene druge deceuser posted image evo i ova devojčica sto ide sa njom u grupu... Njena mama mi kaze da nosi pelene dnevno tri, četiri, al da joj oni vrate dve, tri. Stavljaju na nosu sve zajedno, i onu decu koja nisu skinuli pelene. Nama je ostalo još par pelena. Rekli su da su joj za spavanje stavili i da je malo upiskila pelenu.
Sto se tice njihovog prelamanja u glavi, nek prelama koliko hoce, pelene joj ne vraćam 😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Skidamo pelenu II deo
5.6.2018 12:56:03   
Maraj
Aha e pa dobro ako su vaspitacice tako saradljive. Meni se mame iz komsiluka zale da one ne zele da skidaju deci pelene.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
NAŠE SU MAJKE PILE SVOJE KAFE NATENANE
Nisu postojale škole roditeljtva, ni sve te silne knjige, forumi, grupe na fejsbuku, a opet – sve se nekako znalo. Na kr...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here