|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skidamo pelenu II deo
10.6.2018 15:59:39   
IvanaSK RR
Kad ste skinuli pelene?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dada42)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Skidamo pelenu II deo
10.6.2018 16:03:33   
Dada42
Realno i nismo. Nosi jos uvjek nocnu i kad spava popodne, kad ide napolje i tako. Trudim se da kad je u kuci da nosi gacice al nikako da skapira da trazi nosu, makar da pokaze na nju. Zato i pitam, da li da forsiram ili da sacekam da on bude spreman

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Skidamo pelenu II deo
10.6.2018 16:09:54   
IvanaSK RR
To već zavisi od tebe.. Neko ce ti reci da nastavis neko da sacekas.
Ja bih nastavila, ali bih i skinula pelene napolju. Tj.stavila bih samo za spavanje. Mozda ga zbunjuje sto nekad ima pelenu nekad ne.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dada42)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Skidamo pelenu II deo
10.6.2018 16:14:03   
Dada42
Hvala Ivana. Stvarno ne znam sta da mislim. On se nekad probudi ujutro sa skoro suhom pelenom pa onda fino piski u nosu. Najgore mi sto ne znam kako da ga naucim da trazi nosu kad hoce da piski

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Skidamo pelenu II deo
10.6.2018 16:17:55   
IvanaSK RR
A koliko je proslo od kad ste uopšte poceli da koristite nosu?
Mislim da treba da nastavis sa pricom kao do sada. I naravno, stavljaj ga na sat, dva ili cesce/redje zavisi koliko cesto piski, na nosu.
Srecno i zelim vam brzo ostavljanje pelena.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dada42)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Skidamo pelenu II deo
10.6.2018 17:27:26   
Maraj
Dado mislim da ga ti zbunjujes. Cas mu stavis pelenu cas mu obuces gace. Skini mu pelenu i kad je napolju. Ponesi presvlaku. Pa neka se upiski.
Ovako dete ne zna kad ima pelenu kad ne
Kad piski u nosu a kad u pelenu...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Skidamo pelenu II deo
10.6.2018 20:42:33   
mama Jo
Takodje, ne bih mu stavljala kad izlazite napolje. Upiskice se, mozda ce se i ukakiti... nema veze, pa svima se to napolju desava...
Moja J je jezivo odbijala nosu dok nije videla sliku kako drugar sedi na nosi... od tada je prihvatila najnormalnije. Kada se prvi put napolju upiskila, ja sam bila u fazonu - joj, hajde sad brzo kuci, to nije lepo da neko vidi da si se upiskila u gacice, to je sramota... i upalilo je, od tada i u parku govori pa piskimo ispod drveta...
Probaj, mozda bas i njemu to upali...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Skidamo pelenu II deo
10.6.2018 21:09:38   
Dada42
Hvala svima na savjetima. Probacu da mu ne stavljam pelenu napolju. Mada i vaspitacica je u fazonu, nije htio da piski u nosu pa sam mu obukla pelenu jer ne mogu da mi se upiski na parket. Ima i male djece u grupi pa se valjda boji nereda.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Skidamo pelenu II deo
10.6.2018 22:33:15   
MimaKos
Zato sto im je tako najlakse.. Ja sam insistirala da joj nikako ne stavljaju, iako su trazila da obavezno bude u rancu za vrtic.. ali su ispostovale zahtev

(odgovor članu Dada42)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.6.2018 1:09:08   
amelia
Moj se juce i danas upiskio po jednom a malo pre i usro u gace user posted image naime bio je napolju sa zaovom i onda se njemu kakilo i rekao joj sto nismo uzeli nosu haha ne znam kako joj nije palo na pamet da mu skine gace pa da kaki komotno u travi nego ga ostavila da se umaze do usiju user posted image
Opet moram da kazem nisam zadovoljna jer on slabo trazi obavlja u nosi zato sto ga ja stavljam ..

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Dada42)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.6.2018 12:05:25   
IvanaSK RR
Amelia, vi ste super, mozes da budes zadovoljna. Vremenom ce i on poceti da trazi nosu. Pa ne moze sve odjednom, i mi mame smo nestrpljive.
Dado, zahtevaj od vaspitacice da mu ne stavljaju pelenu uopšte, samo za spavanje. Nosi im jednu pelenu dnevno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.6.2018 12:09:38   
MimaKos
Potpisujem ovo sto je Ivana rekla, samo je bitno u pocetku ih nutkati non stop, mnogo je jos i ocekivati od njih da odmah uvek traze nosu..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.6.2018 12:33:51   
IvanaSK RR
Pa da. Evo moja samo ujutru trazi nosu i nista ne uradi u njuuser posted image kad ustane drzi se za bodi i pelenu. Juce se upiskila u vc-u, pa pored nose...
Necu da se nerviram, celo leto je pred nama, nauciceuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.6.2018 14:42:57   
amelia
Danas je pelena bila puna jer je nocas popio tri flasice mleka i vode. Ali o nocnoj i ne razmisljam jer nema smisla ako mu ne ukinem da toliko pije.

Joj sto me nervira. kad je ustao trazio je da piski a onda se sakrio u ormaru i vice ne kakam, posto znam da voli da se krije kad kaki stavim ga na nosi i obavio je i kazem mu a da te nisam stavila napunio bi gace on se smeje user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.6.2018 14:45:05   
IvanaSK RR
Amelia, on tebe zezauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.6.2018 14:52:27   
mama Jo
To zezanje je klasicna procudura prvih dana skidanja 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.6.2018 17:23:49   
Anck Su Nmaun
Danas sam ga sisala i skinula ga golisavog. Posle sisanja okupam ga 8 stavim novu pelenu Violeta. Medjutim on je tu osetio razliku neku jer smo do sad koristili Becutan. I vuuce vristi nece. Ja ga skinem i on otrci u sobu da trazi pelenu user posted image
Posto je nije nasao ostao golisav.
Posle nekih sat vremena pitam ga hoces nosu ..ne!
Mm i ja lezimo kad eto ga on dolazi posle 10 minuta i viče piiiiiiiii jsjdjdhsbsnlypxkdjd Piiiiiiiiiiii !
On se gspodin uneredio po parketu ugazio i nastavio po tepihu user posted image
I...tek onda seo na nosu user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.6.2018 18:29:06   
mama Jo
user posted image cuti, mozda sad krene lepo da trazi...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.6.2018 18:41:05   
IvanaSK RR
Anck, pa to je dobar znak. Prijavio je da je piskio user posted image ova moja kuka kad se upiski.
Malo pre se upiskila u gace, ali kakila u nosu. Vice "kaka, kaka" i drzi se za guzu. Rekoh, ajde kaki na nosi. Dva puta tako, drugi put kakila, sva srecna. Odmah ustala i pokazuje prsticem da je to kaka, opet je zagledala, jedva odnesoh sadrzaj u vc soljuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.6.2018 18:49:20   
mama Jo
Bar hoce bilo kako da sedne na nosu, pa makar i kad obavi user posted image
Moja je odbijala najstrasnije...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.6.2018 12:40:57   
Anck Su Nmaun
Ma on se gospodin sam namesti da ga presvucem. Jutros ustaje i vice sam sebi piiiiii mama user posted image ukakao se

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Bar hoce bilo kako da sedne na nosu, pa makar i kad obavi user posted image
Moja je odbijala najstrasnije...

E da seo je posle kakenja po celoj kuci na nosu user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.6.2018 12:41:45 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.6.2018 12:45:57   
Sanjica26 RR
Brzo se zaboravi ovo odvikavanje.
Bravo za svu decicu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.6.2018 14:45:29   
IvanaSK RR
Moja i dalje ima trenutke kad je stavim na nosu da vristi. Boga mi, ovo cu tesko zaboravitiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.6.2018 21:49:49   
amelia
Ja ne mogu da razumem ovo moje dete user posted image . Kad se probudio trazio je da mu skinem pelenu i da piski u nosi. Posle je isto trazio da kaki. Zatim je usledio sok skrisom se ukakio u gace i siri noge nista mi negovori kad pogledam imam sta videti haha. A kao slag na tortu sad se upiskio na trosedu user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.6.2018 21:57:18   
MimaKos
Mene sve ovo opet ceka.. citam i mislim se kako preziveh prvi put ( narocito deo sa kakom jer sam jaaakooo gadljiva)..

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here