|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 8:24:40   
Peace*
Uf, zaboraviću do sledećeg leta. user posted image Pitaću te dogodine. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 8:39:43   
Anoniman
a ja cu pitati mm jer nikad ne mogu da se setim user posted image

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 8:55:55   
minnica
Mi nosimo domaće šunke, slanine kobasice. To ne kupujem ni ovde, pa ne bih ni na letovanju. Ove godine sam ponela i gotove mešavine začina (seoski lonac, bolonjeze), par njupa supica i 2 gotova pasulja (za mm koji ih voli) i par kesa testenine (to svekar kupuje u veleprodaji). Sve ostalo što nam je trebalo smo kupili. Ne praktikujem da kupujem ovde i nosim.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 8:59:32   
tijatija

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja vise hrane ponesem sa mora, u cg obavezno kupim par kila prsuteuser posted image
tijo koja prsuta je najbolja? prosle godine sam uzela u podgorici u nekom velikom marketu, a prethodnih godina u voliju, gde mi je najbolje da kupim?

Najbolja se kupuje na Cetinju... E sad sve zavisi kako kad. Imada se nadje dobra i u Lakovicu , sve zavisi...Pre par dana kad sam ja htela da uzmem nisam nasla dobru( bila je dosta sveza) cene se krecu od 9.99 do 17e

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 13:46:58   
Verolina
Da rucam tamo mi je skupo (za nas dvoje minimum 30 evra ), tako da nosim klopu:
Za dorucak: Prsut, kulen, cajnu, ementaler, zdenka sir,dzem, eurokrem. Nosim sve ovo za dorucak zato sto se ni meni ni muzu ne svidjaju grcka peciva.
Za rucak: Kuvani gulas, pileci paprikas sa belim mesom, pohovano belo u susamu (ovo je vec tradicija svake godine), od gotovih jela uzmemo punjene paprike i pasulj sa kobajom. I obavezno na more moraju da se nose knedle sa sljivama, koje odlicno podnose put, a mogu dugo da stoje. Za ostale dane namenjena je riba i morski plodovi. Nabacim neku finu ribarnicu i udri. Uz sve to naravno da se glabaju i girosi user posted image
Za veceru: Ja pijem pivo, a moj muz jede breskve ili lubenicu user posted image

Od kuce jos nosim testeninu za gulas, pirinac i supe u kesici.
Tamo kupujemo: mleko, jogurt (koji mi se bas bas svidja), hleb, voce i povrce (bamije, na primer, koje ja ovde ne mogu da nadjem). U povratku obavezno uzmemo nekoliko litara maslinovog ulja.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 14:34:36   
viking
Imaš smrznute bamije u Veru.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 15:14:46   
Verolina
Stvarno? Hvalauser posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 15:38:38   
viking
Najstvarnije, videla sam juče u Veru na NBGD. U zamrzivačima, skroz bela kesa sa slikom bamija na sredini. Vrlo upečatljiv dizajn, nećeš moći da promašiš.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 15:41:52   
Verolina
Fazon je sto ja nikad ne idem u Vero, zato ih nikada i nisam nasla.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 20:51:16   
mika79
Mi nosimo dosta hrane, ne možemo da priuštimo restoran a i mm nije ljubitelj restorana, obavezno nosimo domaću kobasicu, šunku i slaninicuuser posted image , gotova jela poput ćufti, preliva za špagete, tunjevinu, sardinu, supice iz kesice, špagete, paštete, mesni narezak, džem, slatko. Za put obavezno pravim gibančice, picu i kiflice to imamo i kad stignemo tako da ne moram da razmišljam o jelu taj dan.
Inače gotova jela jedemo samo kad smo na moru, uvek kad ih vidim u prodavnici setim se mora.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 21:37:09   
Verolina
U Grckoj je hrana u restoranima jako skupa, pogotovo uz cinjenicu da u Parizu pored Sene mozes da klopas (hladno ili toplo predjelo i glavno jelo) i popijes pice za 15 eura. A Pariz je jedan od najskupljih gradova...I onda kad uporedis Nidri ili Pargu i najeftinije jelo-musaku za petnaestak evrica po osobi, ne daju ti se te pare.user posted image
Mi krecemo 13-og septembra. Bicemo devet nocenja u Pargi (sa jednim citavim danom provedenim na Krfu i ostrvu Vido) i pet nocenja na Kefaloniji.
Sledece godine se necu zeznuti i uplaticu unapred aranzman ili na sajmu turizma ili u nekoj drugoj opciji i odoh na Santorini (nadam se da ce nas troje tad uzivati u vulkanskom ostrvu nad potonulom Atlantidom)user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 21:42:57   
branki*
mi ovako uvek uplacujemo u martu i imamo popust 30 posto,nije malo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 21:47:56   
Verolina
Kakvi malo....Aranzman za nas dvoje-avionski prevoz plus smestaj (nocenje sa doruckom) iznosi oko 1000 eura. Trideset posto je trista eura manje, to uopste nije malo. Ja bih bila zadovoljna da dobijem popust 15-20%. Sa 30% bih pevala.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
7.8.2014 21:56:58   
branki*
verovatno dok traje taj sajam turizma,mi to u boru preko agencije,na sve aranzmane ako platis u gotovom imas popust 30 posto,ali to je svud ,ne samo u boru,znam da mi to nesto tako oko marta vec odlucujemo gde cemo i sta cemo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
8.8.2014 12:17:03   
mika79
Verolina Parga je predivna, lepo se provedite, mada je meni na Krfu bilo najlepše. Uživajteuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
8.8.2014 15:21:25   
Verolina
Miko, planiram da se nauzivamuser posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
26.7.2016 23:20:52   
milicicak
Pitanje za mame koje su vec bile u Grckoj: Da li na granici stvarno proveravaju da li se nosi hrana?
Ja sam planirala da ponesem sve ono sto tamo nisam sigurna da cu moci da kupim za mini bubu. I jesu li poceli da stavljaju deklaracije na engleskom?

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
26.7.2016 23:40:51   
lesica
Mili, jok.
Atomsku bombu možeš da poneseš ako ti je volja.

Mi nešto poneli, nešto tamo nakupovali, kako klinci rastu tačno skontaš šta se odavde vuče, šta se tamo kupuje.

I ne, nema deklaracija na engleskom.

< Poruku je uredio lesica RR -- 26.7.2016 23:41:15 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
26.7.2016 23:43:36   
milicicak
Les, hvala.
Ja najradije nista ne bih nosila al gde da nadjem pirincano mleko u selu sa jednom prodavnicom i kako da izgatam da li sme da jede keks kad ne znam grcki...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
26.7.2016 23:51:30   
Khaleesi
Mili dobra si sa tim gatanjem :D i ja nozim stvari koje mislim da ce mi trebati 15 dana da nadjem za bebu, ali i mozda ponesem nesto za nas matore, ako me mrzi da kuvam... Jer nema se bas za svaki dan u restoranu....user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
26.7.2016 23:55:02   
choopa choops
Nikad ne nosim hranu na odmor, osim onoga za usput, grickalice. Zadnja dva puta sam čak praktikovala da ispečem nešto kući i da onda ponesem i stanemo negdje na neku livadu uz put da jedemo. Ovo iz razloga što kad stajemo u rstoranu, dok oni nama donesu hranu, djeca hoće da skaču, ja ih smirujem da ne divljaju, dođe hrana, oni malo pojedu, većina im ostane, onda mi posje traže putem i tako. provalila sam da je pvako puuuuuuuuuuno bolje. I vuk sit i ovce na broju user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
26.7.2016 23:57:55   
Khaleesi
i ja za put spremim nesto meseno, ili sendvice neke... Sokici i tako....

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 0:03:05   
milicicak
Nije meni problem put ni da svaki dan odemo u restoran na klopu... meni je problem da joj kupim keks, cokoladu, pecivo, mleko kad su grci majmuni koji ne znaju da stave deklaraciju na engleskom...
za put umesim nesto, ponesem grickalice, svratimo negde na rucak na rostilj, za taj jedan dan mi nije problem. Al treba deset dana doruckovati i vecerati i gricnuti nesto na plazi...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 0:08:42   
Khaleesi
To da, ali mi ponesemo nesto malo vakumiranog, tamo kupimo zvasta, i nekako se skrpimo za klopu tih 10 dana...user posted image
Ali ponesem neko gotvo jelo, to mi je ok prakticno i brzo... Mislim na kupovna jela...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 0:17:28   
lesica
Mili, nosi slobodno.

I vi drage kojima klinci bebici klopaju kasice, to ponesite pod obavezno, u Grckoj je prava muka pronaci sta vam treba.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Za sve nas koje ne volimo da peglamo!
video
Mnogim ženama se želja ostvarila! Mašina za peglanje i slaganje veša. Ova čudo-mašina će se 2018. godine naći u prodaji.
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here