|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
1.9.2018 9:28:24   
Dora89


IZVORNA PORUKA: jess021

Setite se sta je bilo sa UM, ali ona je opet nakin toga stavljala slike dece.



Ovo me interesuje, šta se desilo? Jel'' može neki link?
SVE POHVALE ZA NOVI DIZAJN SAJTA I FORUMA! 😊

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
1.9.2018 9:51:31   
Sanjica26 RR
To moze samo Masnica da nam kaze sta se desilo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2018 8:31:06   
Dora89
Jel'' biste mogli da pomerite ovaj plus, ili da ga stavite u isti nivo sa "odgovori" i "citiraj", ili da ga stavite pod "više opcija"? Često ga zakačim dok kucam komentar.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2018 8:58:29   
MasnaMasnica
Jess ima 2 ili 3 u slike mama sa svojim bebama, ali slike samo dece vise nisam kacila na rr niti bih okacila. Bebac je takon 100 postova napisi pa imas uvid u odredjene teme. To bi i rr trebala da uvedr ipak ima veliki broj clanova.
Sta 

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2018 9:03:12   
MasnaMasnica


IZVORNA PORUKA: Dora89



IZVORNA PORUKA: jess021

Setite se sta je bilo sa UM, ali ona je opet nakin toga stavljala slike dece.



Ovo me interesuje, šta se desilo? Jel'''' može neki link?
SVE POHVALE ZA NOVI DIZAJN SAJTA I FORUMA! 😊



Dora ,ljudi tj. zene na rr se dele na one koje su tu da nauce nesto,procitaju ,posavetuju se, i na one dokone i zavidne, pa ako malo se izdvajas iz mase, nadje se neko ko bi da ti napskosti,ali ne zna za koga se zakaci.😅🤣

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2018 10:28:27   
jess021
UM, bez ljutnje, ali secam se frke iako ne znam sta je tacno bilo, a posle si opet stavljala slike sa D krstenja. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2018 10:40:28   
Tajčica
UM, kada se uđe na tvoj profil na FB, sve slike dece se vide, sve stavljaš javno, šo znači da i oni koji nisu prijatelji mogu da vide.

Meni ne pada napamet da mi slike dece gledaju oni koji mi nisu prijatelji.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2018 12:41:44   
Dora89


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica



IZVORNA PORUKA: Dora89



IZVORNA PORUKA: jess021

Setite se sta je bilo sa UM, ali ona je opet nakin toga stavljala slike dece.



Ovo me interesuje, šta se desilo? Jel'''''''' može neki link?
SVE POHVALE ZA NOVI DIZAJN SAJTA I FORUMA! 😊



Dora ,ljudi tj. zene na rr se dele na one koje su tu da nauce nesto,procitaju ,posavetuju se, i na one dokone i zavidne, pa ako malo se izdvajas iz mase, nadje se neko ko bi da ti napskosti,ali ne zna za koga se zakaci.😅🤣



Otprilike pretpostavljam da je neko delio slike dece. Slažem se, treba ih zaključati na društvenim mrežama, tako da ih vide samo ljudi u koje imamo poverenja, mada ni to nije 100% sigurno, jer i njihovi profili mogu biti hakovani. Ovde na Forumu bi se moglo regulisati da za svaku sliku koju članica objavi u svom albumu može da bira osobe poimence koje tu sliku mogu da vide, bukvalno jednu po jednu članicu da bira. Tako je najsigurnije.Ne bih sad da pametujem, ali volela bih da podelim jedan savet. Ako kačite sliku samo šake, računajući da je to bezbedno, vodite računa da se ne vide otisci prstiju ni pod uvećanjem. Iz tog razloga nisu bezbedni ni oni crteži kad dete uvalja šaku u temperu, pa prisloni na papir.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2018 12:49:32   
IvanaSK RR
Dora, imas Albume gde mozes kontrolisati ko ti moze videti slike.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
25.10.2018 13:27:37   
marketing RR
Ivana vam je lepo rekla, a mi ponavljamo godinama.
U albumima objavite slike i gledaće ih onaj kome VI dozvolite (desno u albumima podesite).
Zašto objavljujete javno na forumu, ne želite da vam svi gledaju slike a ne koristite opcije koje nudi Ringeraja?



Dora, naravno, pa toliko je stranica koje žive od lajkova (lajkovi donose novac tim stranicama), sve udaraju na emociju - rodna mesta, rodna gruda, ostala mi duša u rodnom kraju itd, puno ih je, i opušteno skidaju slike (često dece) sa FB profila koji su javni i objavljuju na svojim stranicama radi lajkova. Naravno da neće skinuti slike mame koja ne objavljuje slike dece ili koja je zaključala svoje fotke na FB.


IZVORNA PORUKA: Dora89
Slažem se, treba ih zaključati na društvenim mrežama, tako da ih vide samo ljudi u koje imamo poverenja






< Poruku je uredio marketing RR -- 25.10.2018 13:33:49 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
1.12.2018 20:04:27   
suzyyy
Pozdrav svimaDal mi neko moze pomoci kako da obrisem duplikat recepta u takmicenju za recept meseca ?? Tel mi nesto blokirao i objavim dupli a to nesme . :((
Hvala 

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
1.12.2018 20:08:43   
Sanjica26 RR
Suzyyy, stavi nam link recepta koji treba da se obrise, pa cemo da sredimo.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzyyy)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
1.12.2018 20:37:51   
suzyyy

Ukusna piletina

< Poruku je uredio veselica RR -- 1.12.2018 20:41:42 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
1.12.2018 20:47:02   
veselicaa
Evo teme za postavljanje linkova Kako napraviti link

(odgovor članu suzyyy)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
2.12.2018 13:39:18   
suzyyy
Dali ste obrisali moje recepte sto sam traziila??

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
2.12.2018 13:47:56   
Sanjica26 RR
suzyyy, tek od ponedeljka. Sad je vikend. Budite bez brige. Bice obrisano.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzyyy)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
23.12.2018 16:00:53   
suzyyy
Ja opet zabrljala jel mozete da obriset_e ova dva recepta hvala 😘[/url]    [url=http://www.ringeraja.rs/c-kuhinja/recepti/riblja-corba_4001.html]

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.1.2019 9:38:35   
Maraj
Pokusavam da glasam u temi "Paket za trudnice"-januar.Ali mi ne ide. Ne belezi se moj glas. Kaze da nisam na fb. A jesam ulogovana

(odgovor članu suzyyy)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
28.3.2019 9:18:05   
MasnaMasnica
Udjoh da ptam nesto pa videh neke odgovore od prosle godine koji su mi promakli. Moze RR da se vadi koliko hoce ali ja imam pisani dokaz da je slika skinuta bas sa ovog sajta, ne sa mog licnog profila. :) A ti Tajcice posalji zahtev da vidim ko si posto vec znas kako da me prondjes na fb.user posted image

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
28.3.2019 9:46:15   
Ana RR
Mashnice, sad nisam u toku, ili sam zaboravila, ali slike mogu da se skinu sa svakog sajta. Klikneš na nju da se otvori i lepo je sačuvaš. Tako da svako ko stavlja lične fotografije po forumima je u riziku da ih neko "ukrade". Nema to veze sa RR ili bilo kojim drugim sajtom. Da, ima sajtova gde moraš da budeš ulogovan da bi video fotografije ali šta je teško otvoriti nalog? Sreća što slikomat više ne radi pa je gomila fotki nestala sa foruma user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.3.2019 9:50:16 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
30.3.2019 19:45:24   
vocicana
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
16.7.2019 12:16:31   
Ivanka 75
Ne mogu da posaljem privatnu poruku kad udjem na RR desktop site preko mobilnog. Pokusavam vec duze vreme ali ne ide.
Nekoliko puta mi uspelo ali iz stotog pokusaja bukvalno. Ne znam da li nesto pogresno radim ili... 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
16.7.2019 13:00:46   
vonavoj
Ivanka,moras naslov poruke da uneses.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
16.7.2019 13:11:40   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ivanka,moras naslov poruke da uneses.



Unosim sve sto treba ali nece. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
16.7.2019 13:46:57   
MimaKos
Pokusaj direk sa foruma na nik da.posalhes, meni tako hoce, pp u desktop verziji


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here