|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
9.1.2015 7:37:21   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ljiso, znam da me vec pomalo mrzis sto ti stalno crnim ali moram user posted image nesto razmisljam popodne i shvatim da je i moja K kad je imala godinu i po i dve spavala najkasnije naj naj najkasnije u 20i30user posted image pa se to malo pomalo pomeralo, nazalost...

user posted image tebe da mrzim, majku svog deteta??? Nema sanse.

Ma evo ja se zalim sto moja ide vec par veceri u 21h na spavanje a ustaje u 8. I vec se mislim da je budim ovih dana ranije ahahha.. Iako smo jos uvek u mojoj zoni tolerancije (21h jel) ali mi tih pola sata bas znaci za vecerenj poslove.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
9.1.2015 11:21:48   
Torbica
Kod mene vojnicki rezim, decica evo i dalje spavaju najkasnije u 20h, nekad i u 19 i 30, a evo tri nedelje vec ne idu u vrtic, na raspustu su. Uzrast - 2.5 - 4 - 6.5 god!!! Pa nek mi neko kaze da to ima veze sa uzrastom. Nema. Ustaju ujutro oko 8-9. Veliki ne spavaju po danu, ovaj najmanji ponekad. Inace su svi rano izbacili dnevno spavanje, u trecoj godini.
Mislim da je kod vecine problem sto uspavljuje decu, mislim, nemam ja ni zivaca ni vremena za to. Decu pomazim, ususkam, gasim svetlo i jos samo mogu dobiti shshshshhs... Sa piskenjem insistiram u kadi za vreme kupanja, vodu uvece ne dajem, ni ne traze. I kraj.
Uspavljivanje je po meni magareca usluga.... Naravno, ima mama koje uzivaju u tome, samo napred, uzivajte, ja volim nas zivot bas ovakvim, i ponosna sam na to sto su mi deca samostalna i sto se sama uspavaju. I nocu spavaju. Sad jedino ovaj srednji zna da se probudi da trazi nosu, tako mi je i cera jedno vreme, pa prerasla. Celu pricu smo postavili ovako sa njihovih 5-7 meseci, toga se drzali..Nikakvi raspusti, bolesti niti bilo sta nije pomerilo njihov odlazak u krevet..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
9.1.2015 13:31:40   
veselicaa
Kada A.ide u skolu onda u 9 su obe u krevetu.Spavaju zajedno(zvanicno user posted image ) jer se S.skoro svako vece prebaci kod mene u krevet.Imamo neke male rituale,pricamo price,prvo im ja ispricam po jednu duzu a onda A. izmisli neku kracu Stasi,mazimo se jos malo,izljubimo i onda ih ostavim same da se uspavaju.Sada kada je A. na raspustu ostaju do 10 a ponekad i duze,pogotovo sada kada imamo goste i kada u kuci imamo dva tinejdzera koja ostaju do kasno.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
9.1.2015 14:08:44   
Mala Elena
Izmedju 1 i 2h user posted image Smejem se ali nije smesno i definitivno od sutra moram da je budim rano izjutra! Problem mi je sebe da probudim jer zaspim oko 3, jos sva budjenja nocu ...iscrpljujuce je !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
9.1.2015 14:11:49   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Izmedju 1 i 2h user posted image Smejem se ali nije smesno i definitivno od sutra moram da je budim rano izjutra! Problem mi je sebe da probudim jer zaspim oko 3, jos sva budjenja nocu ...iscrpljujuce je !

user posted image mislis jos sva budjenja ujutru ahahah...jao zeno svaka tebi cast. Ja bih umrla do sad.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
20.2.2015 13:04:59   
dunja RR
Dok smo nosili kaiševe, muke, leganje u ponoć, buđenje na sat vremena. Spavao do podne.
Kaiševe skinuli pre 7 dana.
Od starta je više spavao i ređe se budio.
Pre tri dana legao u 23 probudio se u 9. Nije se budio noću.
Pre dva dana legao u 22 probudio se u 8. Nije se budio noću.
Sinoć legao u 20 i probudio se u 7.30 :) Nije se budio noću.

Tek sada shvatam koje su opterećenje bili kaiševi, 6 meseci nosili, smlavilo me/nas/njega. Ovo je sada potpuno drugo dete.


< Poruku je uredio dunja RR -- 20.2.2015 13:05:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
20.2.2015 13:07:55   
mika79
user posted image Dunja, mi se još uvek budimo nekad na sat vremena nekad na dva satauser posted image Inače od rođena ide na spavanje u 7:30-8:00

< Poruku je uredio mika79 -- 20.2.2015 13:08:50 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
20.2.2015 13:09:13   
Modessty
Bravo za Savu! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
20.2.2015 13:47:12   
mama krava
JAo mukica, koliko je to njemu samo smetalo! Ali dobro, što se mora - mora se! Važmo da će on sada imati lepe nogice!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
20.2.2015 13:57:04   
Bibilib
Moji su se nesto poremetili pa idu na spavanje u 22:30 -23:00h iako ustaju u 7:30 h tj,tad ih budim...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
20.2.2015 15:59:25   
degu

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Dok smo nosili kaiševe, muke, leganje u ponoć, buđenje na sat vremena. Spavao do podne.
Kaiševe skinuli pre 7 dana.
Od starta je više spavao i ređe se budio.
Pre tri dana legao u 23 probudio se u 9. Nije se budio noću.
Pre dva dana legao u 22 probudio se u 8. Nije se budio noću.
Sinoć legao u 20 i probudio se u 7.30 :) Nije se budio noću.

Tek sada shvatam koje su opterećenje bili kaiševi, 6 meseci nosili, smlavilo me/nas/njega. Ovo je sada potpuno drugo dete.




Joj Dunja, duša draga user posted image
Nadam se da ćemo i mi ovo spavanje nekad dočekati user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
20.2.2015 16:04:36   
mila83
Moji klinci, od 4,5 i 6,5god dele sobu, idu na spavanje oko 21h, a ustaju najkasnije u 8h, kada idu u vrtic i ranije. Dese se ponekad neka manja odstupanja,ali uglavnom je tako.Deca vole rutinu ,bar sto se tice spavanja.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 19:32:43   
veselicaa
Kada A.ide u skolu onda oko pola deset,a S.ume da pobegne iz sobe pa ostane sa nama do 11.Subotom obe ostaju duze.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:18:15   
mila83
Nasu rutinu jedino nekada pokvare gosti user posted image pa klinci legnu malo kasnije.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:20:28   
mali_mis
Nama je rutinu pokvarila Nova godina, i moje pametno dopustenje da bude budan i doceka istu user posted image Tako da kad zaspi pre 22 ja sam nevidjeno srecna i prosto iznenadjena, jer obicno zaspi oko 1.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:23:01   
veselicaa
Cudo Mm samo jedno vece je ostao duze i odmah mu se poremetila rutina.
Ja kada imam goste,trudim se da ipak stavim decu u krevet u odredjeno vreme,retko kada se desi da bude drugacije

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:25:04   
MakiJ
Bas u ovo vreme, mada kad dan bude lepsi volela bi da pomerimo za kasnije

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:26:32   
veselicaa
E da kada je leto onda smo cesto napolje i to do 10,pola 11.Uh jedva cekam user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:28:27   
Misha i Ljisha
u ovoliko user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:30:58   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

u ovoliko user posted image


Dunja vec spava? Eeeeeee.
Kad se samo setim koliko je lepo bilo kad smo A. i ja u 21 vec pocinjali da sanjamo, pa se lepo naspavamo. Sad je njemu super, vileni, a ja vec posle 23 kao zombi.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:38:31   
Misha i Ljisha
user posted image moja kad presisa 21 meni nije dobro ahhahaha...a desilo se par puta iskreno da ti kazem i vec se usfrkisemuser posted image , Ma juce smo ona i ja od 20h dzonjale naveliko hehee...Veceras je taja u carstvu sa njom a ja sam na dezurstvu za vatru. Tako se malo menjamo. Sto ne probudis sincica neko jutro malo ranije, ne puno ali npr oko 8 pa ga stavis ranije ili ga prevaris nekkao da ranije odspava pa da uvece bude spreman za spavanjac bar u 21?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:41:01   
veselicaa
MiLj kako rastu tako se i vreme odlaska u krevet povecava.I moje su kao manje isle u krevet u 9,ali sada nema sanse da bi ih naterala

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:41:35   
mali_mis
Ne usudjujem se da ga budim, kad se ne naspava dobro ustane tako nervozan, da svi poblesavimo od njarenja user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:48:15   
mila83

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Nama je rutinu pokvarila Nova godina, i moje pametno dopustenje da bude budan i doceka istu user posted image Tako da kad zaspi pre 22 ja sam nevidjeno srecna i prosto iznenadjena, jer obicno zaspi oko 1.

user posted image Desi se to,ali mozes ti to polako pomerati nazad. Pa nije valjda vec dva meseca da tako ide u krevet?Tebi je svaki dan Nova godina ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:50:06   
veselicaa
Joj Mm i ja ne budim moju decu,osim A. kada ide u skoli ali se ona tada lako budi,a kada bi probudila Stasu bio bi haos.Lepse se ponasa kada se sama probudi user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here