|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:52:18   
mila83
Ja retko kad budim decu,naviknu se ,pogotovo zbog vrtica da ustaju u odredjeno vreme,pa cak i vikendom,kada nema potrebe...tacni su kao Svajcarci !user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 20:59:34   
veselicaa
Isto i kod mene user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 21:00:12   
mali_mis
Uspelo mi je u januaru da mu vratim vreme spavanja, na uobicajeno pre ng, ali onda je dosao mm, pa ga je probudio, pa dok je on bio tu, taman kad se malom spava, ovaj uzme pa ga gnjavi, i razbudi. Pa onda ja ponovo vracam vreme, kad se mm vrati kuci.
Probavala sam, i kad se recimo kasnije ujutru probudi, da mu ne dam da spava poslepodne, ali to je jos gora varijanta, onda odrema od recimo 20-23, pa je jos vece ludilo posle ga uspavati.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 21:02:33   
veselicaa
Kazu da se pred spavanje ne treba igrati energicno sa decom,cak im ne treba pricati price koje ce ih mnogo uzbuditi jer to rastera san.Joj to za muza mi poznato,kada je tu Stasa mi ostane do 11,pola 12 a ja sizim

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 21:51:08   
nikiteki
u devet

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 22:40:57   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: veselica

MiLj kako rastu tako se i vreme odlaska u krevet povecava.I moje su kao manje isle u krevet u 9,ali sada nema sanse da bi ih naterala

S ovim se i slazem i ne slazem. Ja sam do kraja osnovne skole legala u 21h nisam vise mogla da izdrzim. Prvi put sam docekala novu godinu u sedmom razredu ehehheeh...dok moj bratanac ima 4 godine i docekao je sve nove godine, prvu uz grceve a ostale je bio budan ahahahah...

Ma sta ja znam meni znaci sto moja D ide ranije u krevet ja volim jutro ali i uvece da budem "mirna". Ja bihs e iscimala sa par dana nervoze u cilju da posle par dana lepo ide u krevet do 21

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.3.2015 22:45:01   
veselicaa
E da kada idu u skolu onda rano leze.Mislim na taj period od 3 do 6 godina,evo moja ne ide u vrtic i ne mora da ustane rano pa stalno pokusava da ostane do kasno.A zato ujutru spava do 10,pola 11.Mi jutros ustali u 10,ja ulazim u dnevnu a moja A.sredjena,obucena,ocesljana.Jos mi kaze "mama,nisam htela da vas budim,a meni se nije spavalo".Sta znaci navika,ona stalno ustaje u 7 kada ide u skolu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
9.3.2015 6:20:12   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Kazu da se pred spavanje ne treba igrati energicno sa decom,cak im ne treba pricati price koje ce ih mnogo uzbuditi jer to rastera san.Joj to za muza mi poznato,kada je tu Stasa mi ostane do 11,pola 12 a ja sizim


Tacno ! Moji se obicno pre spavanja i sami smire,jer su umorni.A ni ne dozovoljavam neko ludovanje,desi se nekad uz muzikuuser posted image
Onda obicno ,posto obavimo sve sto treba pred spavanje, uzmemo malo da crtamo ili da citamo i gledamo slikovnice. ovo sa crtanjem je prvi sin poceo,valjda mu prija, otkud znam.Istrosi svu svoju energiju do tada, i iako je umoran,mogu vam reci da lepse boji i crta tada,nista mu ne odvraca paznju.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.3.2015 12:53:21   
amdn
imamo 4 god u 9h vec smo uveliko u krevetu, kad ide u vrtic onda tad vec uveliko spava :)

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.3.2015 12:56:19   
Bibilib
Blago vama,mi nikad ne legnemo pre 10h i svaka vam cast....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.3.2015 12:56:29   
majared
Standardno u pola devet. Ako se kupamo ili mi nesto radimo malo kasnije ali do 9 je u krevetu i ne zna za sebe

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.3.2015 12:59:42   
veselicaa
Majared vidim po tikeru,jos ti je malo dete,kako rastu sve vise zele duze da ostaju budni user posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.3.2015 13:02:18   
Bibilib
jeste sto su stariji imaju veca interesovanja i sve ih kao nesto zanima...cekaj da vidim samo jos ovo,cekaj ono ...samo da sto duze ostane budan....

< Poruku je uredio Bibilib -- 10.3.2015 13:03:36 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.3.2015 13:32:39   
acalukic
Moji unuci spavaju do 21h a moje cerke su spavale vec u 20h, odgledaju crtani u 19 i 15, veceraju i u krevet,sad se sve to pomerilo nazalost

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
4.6.2015 9:31:41   
mlada_mama
Ne znam ima li tema dnevno spavanje, zanima me kad su vasa djeca prestala sama spavati po danu, moja S ima 2ipo i vidim da se bas muci da zaspe po danu, navece zaspe izmedju 21-21:30h i spava u komadu, bez budjenja do pola8-8. I onda je ja legnem oko pola 1-1, spavala bi sat-sat i po. Medjutim juce je preskocila spavanje, kriza je uhvatila oko 6, izdrzali smo do pola 9, tusirala se i zaspala u pola 10. Ne znam da li da je prestanem stavljati da spava jer se buni

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
4.6.2015 9:40:43   
Ivanka 75
Ivi smo sa 4 god izbacili popodnevno spavanje jer je zbog njega pomerila uspavljivanje uvece na pola 11 ili 11h nekad i kasnije. Do proslog leta (malo vise od 3,5god je imala) nije bilo problema ni sa dnevnim ni vecernjim uspavljivanjem, kad je napunila 4 videlo se da joj dnevno spavanje nije toliko potrebno, mada povremeno i sada spava popodne, kad se bas izmkri u toku dana.
Otkako ne spava popodne zaspi vec oko 21h, nekad i malo ranije i spava do 8 bez budjenja.

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
4.6.2015 9:45:06   
dijana1*
Imamo temu dnevni san.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
4.6.2015 10:26:24   
cockic
sinoc u 20:30h.kako kad ali uglavnom se do 21h uspavaju.jer oni od kad ih pokupim iz vrica nestaju celo vreme smo napolju.juce dosli kuci u 19h od 16h smo bili napolju.a plus i u vrticu budu u dvoristu.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
4.6.2015 16:39:59   
choopa choops
Ćerka najstarija u 21h, ustaje u 7h, nema popodnevni san (od otprilike godine i po).
Sin u 21h ako nije spavao preko dana, a ako jeste onda u 23h. Ustaje u 9h.
Beba oko 23,30h do 9:30h.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
4.6.2015 17:03:13   
ishler
Mladja cerka ima 8,5m ide u 20h na spavanje ustaje u 6,a starija ima 4g ide na spavanje u 21h ustaje u 8h.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
4.6.2015 17:13:56   
eca89
Moja ćerka ide spavati u 9h, a ustaje u 6,7h!

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
4.6.2015 17:28:13   
Figaro88
Andrea zaspi oko deset,ustaje oko osam-devet.Desava se da par dana za redom ustaje bukvalno cim svane,pa odspava preko dana.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
5.6.2015 8:07:10   
nikiteki
moji idu u 9 u krevet

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
5.6.2015 11:01:13   
tekilica
Isto :) U 21h, ustajanje oko 6h, 7h...U toku dana oko 12h...redje oko 14h.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
5.6.2015 22:25:02   
amdn
nas dasa je do pola 10 uspavn a budi se najkasnije do pola 8, al posto je bio kod babe i dede neko vreme skroz poremetio rasporeduser posted image

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here