|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 16:36:33   
Žapkić
Devojke,
zanima me vaše mišljenje o tome da li zadrzati ili vratiti poklone posle razvoda?
Konkretno, dvoumim se da li mom bivšem suprugu da vratim verenički prsten i sat koji mi je kupio za Tinino rošđenje?
Takodje, dvoumim se da li da njegovima vratim nakit koji sam dobila od njih za veridbu? Mi svadbu nismo pravili, nismo se nikada venčali, pa nekih ećih poklona nemam (ni materijalnih , ni novčanih), izuzev nekih sitnica koje smo dobili za veridbu, a što bih ja , svakako, njemu vratila, pa neka radi sa njim ašta hoće (mislim na stvari koje smo dobili od njegovih rođaka, prijatelja...)
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 16:40:57   
doktorkakristal
ZAPKIC pa ja iskreno ne znam sta bih ti rekla,ja ne bih vratila verovatno

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 16:41:40   
emicaa

moja prijateljica je bila vjerena i kad su raskinuli vjeribdu htjela mu je sve vratit ali on nije nista osim telefona uzeo nazad,vjerenicki prsten je prodala a ostalo je jos kod nje....
ja ne bih vracala,ipak su to uspomene iz srecnog vremena.
jos da dodam,vratila bih ako bi on rekao da hoce nazad sve

< Poruku je uredio emicaa -- 9.9.2014 16:42:28 >

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 16:48:13   
Olga75
ni ja ne bih vratila ,
nek ostane Tini ako tebi ne treba

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 16:48:46   
Trcosava
Žapkić sve je na onome koji odlazi. Ako si ponela sada sa sobom - to je to. Da je hteo išta nazad, tražio bi, ili bi se ti setila pre.

Kad sam odlazila od bivšeg sam mu rekla da mu sve ostavljam (komplet kuhinja, nov šporet, mašina za sudove, celo kupatilo... hahaha). Uzela sam svoju garderobu, lap top, telefon i svoj nakit. I ćao. Imala sam čak na ruci i sat koji sam dobila za prvu godišnjicu. Verovali ili ne, sat je stao na dan kad smo otišli u opštinu na razvod! user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 16:49:39   
Žapkić
Prosto, ne znam... danima o ovome razmišljam.. Ja taj nakit i taj sat nikada neću nositi, pa mi ni kao uspomene ne trebaju, jer sam stava da uspomene čuvaš (materijalne) ako ih voliš, ako te vezu za nešto-nekog lepo , a opet za mene su uspomene ono što se pamti, a ne ono u šta gledaš...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 16:54:48   
Klarita
Ostavi Tini. Mislim, ja bih ostavila.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 17:19:16   
Trcosava
E samo da ti kažem, taj sat što je stao - evo opet nosim. Mislim ne vezuje me ni za šta/ ni za koga pa se ne opterećujem time.

Opet, reče ja - sve je na tebi. Ako to ne želiš da ostaviš sebi/Tini - vrati i mirna ti glava.

Samo imaj na umu da se tozla sad lepo prodaje user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 17:30:39   
Anarunika
Ja ne bih vratila. Ako ti je poklonjeno onda je tvoje, i nema šta da vraćaš. Ako te žulja da gledaš u stvari koje si dobila na poklon a ti ih rasprodaj ako možeš. I stavi na Tinin račun, teška su vremena danas.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 19:27:40   
wivern
Ni je ne bih vratila, to su kako god okrenes uspomene. Mozda Je sada jos uvek rano da tako razmisljas ali iz tog odnosa je ipak dosla Tina, i sve to kasnije moze da te podseca na nesto dobro iz te veze, ne mora nuzno na zlo i ono sto je bilo lose. Inace koliko god da mi je tesko nista od uspomena ne prodajem i ne unistavam, to je deo moje proslosti koju sam ja stvarala, i sigurno u toj proslosti ima barem delic neceg lepog za secanje. Ono ruzno zaborevljam i idem dalje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 20:24:41   
Mala Elena
Zavisi da li bih morala! user posted image bila sam u vezi gde je momak posle raskida trazio da mu vratim trenerku iz Todora. A mnogo bila lepa, bela, mornarska , samo mi je kapica falila user posted image Ko zna ko je sad nosi, baksuz jedan. Kad bolje razmislim, od nekih ljudi mi nista i ne treba!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 20:28:22   
branki*
zapkic,ja ne bih vratila..prvo,bzv mi je to vracanje,ako ti je neko nesto polklonio,to je tako tad i mislio i zeleo da ti pokloni,tako da mi je glupo i besmisleno da posle vracas,kao deca.
sem toga,ipak jeste uspomena,ne moras da ga nosis,stavi u neki kutak i neka stoji.
na kraju,ako ti nekad zafali novac ,budes u skripcu,uvek mozes da prodas i uzmes sebi parice.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 20:35:10   
World
bila sam u vezi gde je momak posle raskida trazio da mu vratim trenerku iz Todora.


jao kakva stipsa.. nije valjda da bi mogao pokloniti nekome drugomuser posted image

zapkic, i ja mislim da ne treba da vracas, pa sta bi oni sa tim stvarima, poklonili nekome opet? mislim smijesno...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 20:36:11   
serpica
Ni ja ne bih vratila,slazem se sa svim sto su zene rekle,osim ako ne trazi da vratis u tom slucaju bi dobio jos nesto....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 21:32:42   
Mala Elena
Mislim da me je pre hteo uceniti time da mu se vratim. Nego glupo sto je radio u auto skoli pa je svima govorkao o tome sta mi je kupio, kao da je kola i stanuser posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 21:36:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: serpica

Ni ja ne bih vratila,slazem se sa svim sto su zene rekle,osim ako ne trazi da vratis u tom slucaju bi dobio jos nesto....



I ja sam issto za ovo, a pogotovu ako u braku ima dece, ja bih to ostavila svom detetu pa jednoga dana ako bude htela neka nosi, ili proda..

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 21:47:00   
minnica
I ja bih ostavila za dete, a ako ona to ne bude želela da nosi, uvek može prodati.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
9.9.2014 21:48:36   
Mala Elena
Brak je ipak ozbiljnija stvar i verujem da samim tim sto smo upoznali jedno drugo, ne bi bilo problema, niti bi ko trazio , niti bi ko vracao. Verujem da se ne bi normalan muskarac spustao na nivo da trazi , ako bi se desilo da prigovori, odnela bih sve i spustila mu ispred vrata. Pa neka se cese user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
10.9.2014 0:09:01   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Brak je ipak ozbiljnija stvar i verujem da samim tim sto smo upoznali jedno drugo, ne bi bilo problema, niti bi ko trazio , niti bi ko vracao. Verujem da se ne bi normalan muskarac spustao na nivo da trazi , ako bi se desilo da prigovori, odnela bih sve i spustila mu ispred vrata. Pa neka se cese user posted image

Da je normalan, ne bi bio bivsiuser posted image
Kako god, Zapkic, ja jos jednom, ne vracaj sem ako ne trazi, i ostavi negde po strani ako ne mozes i ne zelis iz nekog svog razloga da nosis user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
10.9.2014 11:42:29   
mali_mis
Ne bih vratila nista. Nakit koji si dobila je tvoj nakit i imas prava da radis sa njim sta god hoces, da ga bacis, prodas pa uzmes nesto sto ces nositi, ostavis za dete.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
10.9.2014 12:46:25   
Peace*
Dal bih vratila? Nemam pojma. Verovatno bi zavisilo šta želim da postignem, a u skladu sa onim što znam o svom mužu.
Npr, znam da mm ne bi hteo da uzme, te ako bih htela da se svađam, verovatno bih vratila.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
10.9.2014 13:00:43   
Dani.kv
Nikad mu nista ne bi vratila. Pokupila bi sve zasta sam dala svoj dinar pa makar i gace. Trebace za pod. Svasta. Devojko luda su vremena, cuvaj nakit, trebace

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
10.9.2014 18:04:41   
Bibilib
Ja poklone ne bih vratila osim ako bi ih prekorio,tad bi mu bacila u lice... A ostalo ne bih,sta ce mi...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
10.9.2014 21:38:24   
New Mom
Lili, ako ih ti ne zelis, ostavi za Tinu i gotovo.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li vratiti poklone posle razvoda?
10.9.2014 23:04:15   
Žapkić
Ne znam... prosto, nisam pametna... (OK-to nije ništa novo!!!user posted image user posted image user posted image )
Čitam sve što ste ovde napisale, i kad bolje razmislim, u neku ruku, sve ste u pravu... ali, ja, prosto ne znam... Meni te stvari(konkretno mislim na sat i nakit) nisu potrebne, ne verujem ni da će ih Tini jednog dana nositi (ne znam kakva će osećanja u njoj buditi)...
Nekako , od svega što sam pročitala, najblizi meni , trenutono je komentar koji je dala Taša (Peace)...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here