|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, žene,...
28.9.2009 12:35:01   
sladjaaaa
Imam jednu dilemu?!

Da li su zaista svi muškarci isti po pitanju vremena koje (ne) provode sa svojom porodicom??? Nas je za sada samo dvoje i dosta vremena provodimo zajedno (jer radimo i u istoj firmi), naravno ima i on svoje aktivnosti (pecanje) i ja (drugarice) ali uglavnom je on kući (što je meni super jer volim da je tu) ali plašim se da će se to promeniti kad dođu deca, nove obaveze i novi problemi zato što su skoro svi muškarci u našoj blizini takvi (provode po 3,4 sata najviše kući i to provode gledajući tv ili radeći nešto po dvorištu), npr. naš kum radi 12 sati i umesto da kad završisa poslom dođe kući kod žene i ćerkice on visi sa društvom negde van kuće, zatim moj dever koji radi pre podne u firmi i popodne privatno isto tako dođe kući na pola sata jede istušira se i pošto je zaluđen lovom ide po tim nekim lovačkim skupovima...Imam još puno ovakvih primera, da vam ne nabrajam sve.
Moje pitanje je da li zaista muškarci sa povećanjem broja obaveza prema porodici povećavaju i broj sati provedenih van kuće?user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 12:36:48   
Rivana
Kratak odgovor DA! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 12:38:55   
buhla
IZVORNA PORUKA: Rivana

Kratak odgovor DA! user posted image user posted image user posted image


ovo je bilo kratko, jasno i ubitacno! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 12:40:03   
Rivana

IZVORNA PORUKA: buhla

IZVORNA PORUKA: Rivana

Kratak odgovor DA! user posted image user posted image user posted image


ovo je bilo kratko, jasno i ubitacno! user posted image

Istina je ponekad bolna user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 12:40:37   
sladjaaaa
Da znaš da je ubitačno!!!

A šta bi sa onim da muževi pomažu oko dece? Da su deca i njihova koliko i naša?

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 12:41:28   
sladjaaaa
Da li nama ta bolna istina odgovara?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 12:58:44   
mamanp
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

Da znaš da je ubitačno!!!

A šta bi sa onim da muževi pomažu oko dece? Da su deca i njihova koliko i naša?



Ne znam za druge muzeve, ali moj bezi i te kako bezi.
Dok nisam dosla na RR, mislila sam da je normalno da se majka muci sa decom, da se majka stara o njima, da majka ima neprospavane noci, da majka brine o njima kad su bolesni, da je ocevo samo da se pojavi na vratima i pita: : "Kolika mu je temperatura?" ili "Jel' mu pala temperatura?", da je ocevo samo da donosi hleb kuci. Citajuci postove sa RR videla sam da sam svih ovih godina bila u zabludi sto znaci da nisu svi muzevi isti i da ovaj moj dodje kao izrod muskog roda.user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 13:02:16   
Rivana
Moj kako kad pomaze ali ne voli da setamo user posted image i brzo pogubi zivce kad bebac place user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 13:04:32   
indy_25
Moj muz se brine o kuci djetetu koje nije njegovo i o meni. Moje obaveze su rucak i ciscenje kuce. On uvjek ide u kupovinu. Olaca racune. Kad ja spavam a moje djete ustane on mu napravi dorucak posto njih dvojica ranije ustaju. Odvede ga ujutro u skolu. Izvede ga vani da mi ne smeta kad nesto po kuci radim. I to mi puno znaci. Zakazuje termine za vakcine i ide zajedno kod doktora i sa mnom i sa njim. I to mi puno znaci zato ga i volim sto je tako brizan.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 13:06:24   
mamanp
IZVORNA PORUKA: indy_25

Kad ja spavam a moje djete ustane on mu napravi dorucak posto njih dvojica ranije ustaju.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Zamisljam mm kako pravi dorucak za njega i decu a ja spavam. Ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj... Nema sanse.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 13:07:47   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: indy_25

Kad ja spavam a moje djete ustane on mu napravi dorucak posto njih dvojica ranije ustaju. Odvede ga ujutro u skolu. Izvede ga vani da mi ne smeta kad nesto po kuci radim.



Mislim da mm ovo nikad neće raditi, zato što ni njegov otac nije tako brižan, a on je dosta povukao na žalost na ocauser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 13:09:04   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: mamanp

IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

Da znaš da je ubitačno!!!

A šta bi sa onim da muževi pomažu oko dece? Da su deca i njihova koliko i naša?
 


ovaj moj dodje kao izrod muskog roda.user posted image



E i mojuser posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 13:14:30   
Brand new mama
Mislim da bi bilo najbolje klonirati Indy-nog muza u vise primjeraka i poslati u svijetuser posted image  Moj dragi nije strasan,a i samo je vikendom kuci,pa je juce pravio dorucak,a rucak smo zajedno...ali je onda ostao budan do dva i jutros kad sam ustala-samo sto me nije strefio slog. Usisavanje,brisanje i pranje sudja koje je zeznuo samo za dva sata sam-da covjek ne vjeruje
Ali sa bebcem je OK,jedino se tripuje svaki put kad maleni otvori usta da mu nesto nije u redu.Hvala Bogu pa imamo mirnu bebu koja ne place previse,inace bi iznajmili sobu u bolnici,za svaki slucaj...a da li ce bjezati od obaveza-jos je rano,vidjecemo

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 13:22:12   
sladjaaaa
Pa dobro, nije ni tvoj muž za bacanjeuser posted image

Ja stvarno viđam ekstremne slučajeve i plašim se da mm ne postane takav, da kad dete zaplače on ode kod nekog druga i ostane tamo 4,5 sati ili na pecanje i ostane ceo dan tamouser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 13:49:14   
Anoniman
Mm ima dva-tri slobodna dana mesecno, i jako puno radi. Ali!!!!!! Kad ima slobodan dan, to je NJEGOV slobodan dan, koji on provodi kako hoce-za kompom, malo sa drustvom....do pre mesec dana mi je jako malo pomagao sa detetom. Tada smo imali bolan i tezak razgovor i promenio se skroz. Sada svoje slobodno vreme provodi sa njim. Za mesec dana dva puta je otisao kod kuma, slobodne dane provodimo zajedno...kad mu kazem da mi pomogne uradi bez pogovora...sad je super, ali sam u jednom trenutku zaista pomislila da je nas brak gotov.
Mislim da nijedan muskarac, imao 20 ili 50 godina nije spreman na ulogu oca i supruga. To je nesto sto se uci, i ko je voljan da nauci, uspece. A vecina nije voljna...(nije bio bas ni mojuser posted image )

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 14:05:09   
sladjaaaa
Ali si ga naučilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 14:13:54   
Anoniman
Iskreno, mislim da sam ja tu imala 10% udela, ja sam mu samo rekla neke stvari, a to sam mu govorila i pre. Na njemu je bilo da to sve shvati i prihvati. Kljucna tacka je da je njegova nezainteresovanost pocela da utice na moje zdravlje, i mislim da se tu trgao i zabrinuo user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 14:14:58   
Anoniman
Jedna pametna profesorka mi je na fakultetu rekla: ono sto napravis od njega u prve dve godine...to ti je za ceo zivot.

U temi: VAspitavanje muzeva - saveti i recepti koju sam otvorila su devojke dale zanimljiva zapazanja...
Ja verujem da su svi muskarci takvi da ih moramo pogurati, naterati..neke lakse neke teze ali retki su oni koji su prirodno spremni da uhvate obaveze..
Ali..posto se daju nauciti...zena treba da NE PUSTI nego da ga uci i uci i natera da bude OK.
NE da ga kritikuje, ponizava nego da lepo, takticno, diskretno, umilno uradi sve da on ucestvuje u porodici...

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 14:19:25   
sladjaaaa
Pa izgleda da dok ih nešto ne udari oni se ne osvrću samiuser posted image
Mislim i da je Oti u pravu samo što je neke zaista teško vaspitavati i prevaspitavati i potrebno je mnogo truda i pažnje i strpljenja da bi se muž prevaspitao.
Da li je i njima potrebno toliko da bi nas prevaspitali?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 14:24:26   
Anoniman
Jaoj, ja mislim da nama ne treba toliko vremena...Nismo ni mi savrsene ali nama makar ne treba govoriti da treba da brinemo o porodici, deci, obavezama...osnovne obaveze prihvatamo...
Ali njima? treba njima strpljenja,slazem se. ali isplati se. neki se stvarno promene i posvete...
zena tu mora da ima jake zivce, da ne pukne.

idealan savet koji sam cula: "kad hoces da ti muz nesto uradi samo uradi tako da on pomisli da je ON to smislio..."
I ono: "Bravo sreco, bravo dragi, kako si se toga setio..Kakav si ti car..."

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 14:26:17   
Anoniman
i zavisi koliko je muskarac izivljen>...ili neizivljen..
Mrzim taj izraz ali...tako je.
zato navijam za starije muskarce...
Minimum 7 godina

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 14:46:53   
sladjaaaa
Ja ne volim starije muškarce, a i ne se iživi samnom, ne bunim seuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 14:47:58   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: OTI


idealan savet koji sam cula: "kad hoces da ti muz nesto uradi samo uradi tako da on pomisli da je ON to smislio..."
I ono: "Bravo sreco, bravo dragi, kako si se toga setio..Kakav si ti car..."




user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 14:55:44   
cicko
Nemam problema sa mm oko obaveza, barem za sada. Zajedno smo 2 godine i nikad nije odbio moju molbu da nesto uradi u kuci, vrlo cesto opere kadu, prasinu, usisa, obrise pod,... cak i bez toga da mu ja kazem. Ponekad kad dodjem kuci sa posla prosto se iznenadim! A da, dva puta se dogodilo da je oprao prozore i zavese- u celom stanu. Ne zalim se, ali mislite li da to nesto nije u redu sa njim???user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li svi muževi beže od obaveza, kuće, ž...
28.9.2009 14:57:05   
Rivana

IZVORNA PORUKA: cicko

Nemam problema sa mm oko obaveza, barem za sada. Zajedno smo 2 godine i nikad nije odbio moju molbu da nesto uradi u kuci, vrlo cesto opere kadu, prasinu, usisa, obrise pod,... cak i bez toga da mu ja kazem. Ponekad kad dodjem kuci sa posla prosto se iznenadim! A da, dva puta se dogodilo da je oprao prozore i zavese- u celom stanu. Ne zalim se, ali mislite li da to nesto nije u redu sa njim???user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here