|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 10:01:24   
branki*

IZVORNA PORUKA: soni

mnoge postaju


soni,mudro zborisuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 10:11:09   
Brand new mama
Dobro jutro-od ranih sati pa ova tema aktuelna(a duze vrijeme nije :) Anonimna,ne osudjujem te, nikad ne znas sta ce zivot da nam donese.Ali pises da si ti njemu iznad svega i on tebi. sa druge strane- ni jedno ne razmisljate ozbiljno o razvodu i tome da vas dvoje zapocnete nesto.O,da to su veliki lomovi,ali ako ste jedno drugome sve-onda bi to bio logican proces. Otkud znam,sad sudim po sebi-da naleti neko za kim bi bila luda,ja ne bih mogla mom muzu vise u krevet uci,priviti se pored njega,ma ni spavati u istom krevetu dok mi je u srcu neko drugi.To bi mi bila Dupla prevara-varam muza i varam ljubavnika, Mislim da tesko da mozes da budes posvecena i svojoj deci dok se lomis...Mozda pogresno sudim,ali da li je moguce da ti ipak nisi svom ljubavniku ispred svega? Sjecam se prije par godina je neko koga znam imao ljubavnicu,on ima dijete,ona ne.Dogov je bio da ce oboje reci svojim supruznicima za njihovu vezu,razvesti se i "ziveti srecno do kraja zivota". Ona je rekla-on nije. Ove godine se definitivno razveo-zbog trece(mada mislim da ga je na kraju otkacila zena jer je vec zapinjala rogovima za dovratak). <ne znam-kod tebe je korak vec ucnjen,kako god okrenes-vise nikad neces biti ista.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 10:13:02   
doktorkakristal
postaju zasto ne,oko mene masa primera,ali su uglavnom to veze ili seme koje su trajale bas dugo,e sad koja je odluka prava tu vec nema pravila,skoro sam bas gledala film o kraljevskoj porodici u Engleskoj gde se prestolonaslednik odrekao titule kralja da bi bio sa udatom zenom u to vreme to je bila stravicna tragedija plus sto je ona amerikanka,ostavila je muza i bila sa njim razapeta na stub srama i ponizavana do kraja njenog zivota,tuzno je sto su je svi mrzeli jer niko nije ni pokusao da razume njenu ljubav prema prestolonasledniku,za javnost je trebala ostati uzorna supruga,kao da je zivot tako jednostavan,neke ljubavi su prosto jace od svega i ja verujem u to

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 13:19:12   
serpica

IZVORNA PORUKA: jabudic

Anonimna, ja ne znam šta da kažem. Slažem se da nikada ne treba reći nikad.
Ali ja prema mm osjećam jednaku strast kao prije 11g. I nikada nisam ništa slično osjetila prema nekome drugom.
Tako, vjerovatno da ta vaša ljubav i nije bila neka velika, mislim na tebe i tm.
Jer da jeste, ovo ti se ne bi moglo dogoditi. Upali ste u kolotečinu, svakodnevnicu. Svi mi upadnemo, ali ima neka iskra koja nam vrati stara osjećanja, zbog koje se sjetimo zašto smo tu gdje jesmo... Ako je ne osjećaš mislim da ste ti i tm odsvirali svoje. Što nije strašno. ALi strašno je imati djecu i varati. Sad nisam shvatila da li si samo zaljubljena u drugog, ili varaš muža? Ako varaš, razvedi se pa budi sa tim iskričavim...





Jabude morala sam da te citiram,vidis ja sam pre mm imala takvu ljubav koja je trajala dugo i bila bas,bas ali nije nam ilo sudjeno ne zbog same ljubavi vec eto tako...
mm i ja nikad nismo imali veliiiku ljubav,nikad nismo bili zaljubljeni do usiju i padali u nesvest kad se vidimo,mi smo se pronasli u mnogo cemu,slazemo se oko mnogih stvari,moje misljenje je iznad njegovog i on kaze kako sam ja uvek u pravu,kaze,da uvek donosim prave odluke iako se ponekad ne slaze sa njima,uvek moze na mene da se osloni kao i ja na njega,nismo savrsen par daleko od toga,ni brak ni seks nam nije savrsen,ali se dopunjujemo i podrzavamo u svemu...izrodili decu,prosli kroz pakao od zivota,bili bolesni i odoleli mnogim nedacama...ja sve to stavljam ispred emocija,strasti i koje cega.....davno smo mi upali u kolotecinu ne krijem to,ali se takodje svakog dana desi nesto lepo,novo i nasmejemo se od srca....etouser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 13:23:49   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja samo kad pomislim šta smo sve prošli zajedno, vezu na daljinu, susreti na stanici, rastanci, porodjaji, bolesti, suze, sreća, kako to može da mi izbriše neka strast? Kako može toliko da mi pomuti mozak da djeci oduzmem pravo da odrastaju uz oba roditelja? Da žive u srećnoj porodici?
Sve ima cijenu? Mislim da je cijena te strasti previsoka...

Jabudic isto razmisljamouser posted image

IZVORNA PORUKA: Maraj

. Gde muskarac ode sa ljubavnicom ozeni je ostavi zenu i decu. I sad gaji godinama njenu decu, njene unuke..... Kako muškarci mogu da ostave svoju decu a da gledaju tudju....?!?!


Maraj ni meni to nikada nece biti jasno.

A pre dve godine je jedna majka ostavila troje dece i otisla sa ljubavnikomuser posted image nije ni zvala da pita kako su, ma nista. Zamislite kako su ta jadna deca patila. Pitam se kako neko moze biti toliko sebican i da misli samo na sebeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
27.10.2016 18:47:50   
mali_mis
Mom tati je postala, al nesto nisam primetila da se bas usrecio. Ili je ona jednostavno takav tip zene koja psihicki ubije u pojam svakog.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.9.2017 14:25:13   
Dragce86
Moj kolega sa posla kaze da je imao puno veza i vezica van braka i da je cak jednu zenu voleo ludo ali se nije razveo niti je ikada hteo ostaviti svoju detu. Bar mu na tome skidam kapu ( iako mu za ove prevare jako zameram, jer znam i njegovu zenu kakva je i kao zena i kao majka i kao covek ) ali bar nije mislio skroz samo na sebe, vec bar decu izdvaja iznad svih ovozemaljskih slabosti.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.9.2017 14:29:36   
krin 40
Neke da neke ne.Zavisi koliko petlje ima taj koji vara i koliko je licemeran.Licemerni ostaju u braku a imaju ljubavnice sa strane

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.9.2017 0:14:08   
Dragce86
Apsolutno se slazem sa krin40 za licemerne!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.9.2017 8:43:13   
krin 40
Tu je razlika izmedju muškaraca i žena.Žena kada krene da vara ona je već u glavi završila priču sa trenutnim partnerom i u većini sličajeva brak-veza se završava.Ima,naravno,i onih koje su klasične preljubnice ali taj broj je zanemarljiv.Muškarci su uglavnom licemerni.Malo bi da "razbiju monotoniju" sa strane,ne razvode se,vade se na decu.A u suštini su samo slabići koji ne žele da izgube i "udobnost" doma

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.9.2017 23:31:50   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Moj kolega sa posla kaze da je imao puno veza i vezica van braka i da je cak jednu zenu voleo ludo ali se nije razveo niti je ikada hteo ostaviti svoju detu. Bar mu na tome skidam kapu ( iako mu za ove prevare jako zameram, jer znam i njegovu zenu kakva je i kao zena i kao majka i kao covek ) ali bar nije mislio skroz samo na sebe, vec bar decu izdvaja iznad svih ovozemaljskih slabosti.


Nije mi ovo bas najjasnije? Nije htio ostaviti djecu? Kakve to veze ima sa majkom te djece i njegovim, očigledno, odvratnim ponašanjem prema njoj. Slabić i skot, nego šta nego je mislio samo na sebe???!!!!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
19.9.2017 1:41:40   
Tatjana.87
Potpisujem ono što je Krin napisala! Svi oni hoće da šaraju sa strane pa kući dođu kao da je sve ok..A ima i onih koje su dočekale da budu supruga No.2 , ne osporavam ljubav ona se desi ali osuđujem ženu koja se šatro zaljubi i čeka da on ostavi ženu i decu zbog nje,još kada uspe u tome šepuri se kao da je trofej osvojila a ne uništila nečiju sreću!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
19.9.2017 8:22:02   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

čeka da on ostavi ženu i decu zbog nje,još kada uspe u tome šepuri se kao da je trofej osvojila a ne uništila nečiju sreću!


Brak koji je uspela da uništi druga ne može da se izgovara u istoj rečenici sa rečju "sreća".


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
20.10.2017 15:27:07   
MamaNecaVo
Mislim da ne.
Makar iz prica osoba koje ja znam.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 1:45:25   
MimaKos
Postaju ali na kratko.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 7:41:03   
mama Jo
Zavisi od mnogih razloga

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 7:45:57   
MimaKos
Mali broj njih postane

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 7:46:28   
Anck Su Nmaun
Sve je moguce

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 7:48:19   
MimaKos
Ali se retko desava

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 9:19:44   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

čeka da on ostavi ženu i decu zbog nje,još kada uspe u tome šepuri se kao da je trofej osvojila a ne uništila nečiju sreću!


Brak koji je uspela da uništi druga ne može da se izgovara u istoj rečenici sa rečju "sreća".


Ne moze niko nista da unisti koliko god hteo, ako je brak bio toliko srećan i savrsen.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 9:21:43   
MimaKos
Ali ja mislim da niko srecu ne gradi na tudjoj nesreci, nikad

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 14:47:53   
mama Jo
Ne razmisljaju svi kao ti

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 16:21:11   
MimaKos
Normalno, tako i treba da bude, razmena razlicitih misljenja

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 16:36:36   
Anck Su Nmaun
retko al se desava. Muzevi retko ostavljaju svoje zene

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 16:40:22   
MimaKos
Ostaviti zenu i porodicu zbog ljubavnice... zasto ako vec pristaje i pored porodice na sve to..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here