|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 12:16:55   
Maraj
Boze leptiric...pa strasno....pa sta kaze njen muz kada vidi na njenom profilu te slike koje kazes da je kacila

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 12:18:24   
jess021
Leptiricu, zao mi je sto imas takvo iskustvo, ali nema sanse da ovo moze da se generalizuje.
Mislim na deo da su svi isti



< Poruku je uredio jess021 -- 18.6.2018 12:19:57 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 12:23:04   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Leptiricu, zao mi je sto imas takvo iskustvo, ali nema sanse da ovo moze da se generalizuje.
Mislim na deo da su svi isti




Slažem se a imam i muža da to dokažem user posted image

Leptirić, svaka čast. Ja ne bih ni pod kojim uslovima oprostila prevaru. Jer, ako me dobro poznaje, onda zna i da treba da pregrmimo zajedno neki period "krize" ili kako god. Jednom poljuljano poverenje je kod mene kraj. Nema više bliskosti, nema više ničega.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 12:25:53   
Maraj
Ja ne znam sta bi napisala o temi o generalizovanju.
Mm od uvek prica o tome da nikad ne bi to uradio. Jos od kad smo se zabavljali , pre 15 god....
Ali ja sama smatram da kada se vencas/ozenis ne stavis crnu mantiju i nije da ne pogledas nikog. Otkud znam.
Ako je ta kod leptiric bila toliko navalentna... ja bi sumnjala. Svi smo mi od krvi i mesa i svakom prija neki flert/nabacivanje jel da.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 12:26:36   
lesli

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

A što se tiče naslova, ne mora da znači, poznajem dosta ljudi koji su vrlo brzo shvatili da im je brak greška, pratner koji se promenio od dana potpisivanja kod matičara i td....mislim da svakome treba pružiti šansu, ali smatram da je poštenije reći ovo ne ide i razvesti se, nego imati paralelnu vezu godinama a glumiti sve je ok i onda kao bomba "ja imam drugu7drugog".



E bas je u tome poenta. Ako ne ide, ja sam uvek za razvod i da svako ima pravo da potrazi srecu. A ovako, glumiti da je sve ok a imati ljubavnicu sa strane mi je user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 12:37:26   
lesli
Ja mislim da je sve stvar principa. I u vezi, a i u braku. Na kraju krajeva meni se brak i veza ne razlikuju puno. To je samo papir koji ne mora nista da znaci. Iskreno mogla bih i bez njega, ali su neke stvari sa njim jednostavnije...

Jesmo svi od krvi i mesa. Primetim i ja nekog zgodnog i lepog muskarca, primeti i on sigurno zene. Stavise i ja primetim lepu, zgodnu, doteranu zenu (a nisam bi). Ali se sve zavrsi na tom opazanju. Da bih pozelela nesto vise potrebno mi je vise od puke fizicke privlacnosti.
A za ta nabacivanja, naravno da prijaju nasem egu, ali uvek mozes da povuces granicu i kazes "ja sam zauzet(a)".

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 12:39:16   
Leptiric123
Njen muž je izgleda debil.

Poenta je znati koliku je to štetu nanelo, tj pravilo odmeriti. I ja sam tako mislila kao ti Ana dok nije došlo do toga, nema šanse izbacila bih ga napolje ovo ono...Međutim ako imalo osećaš nešto, i ako želiš da sačuvaš porodicu vrlo brzo počneš da razmišaljaš u resocijalizaciji svog mm. Na primer u tom nekom dopisivanju u koje sam imala uvid, ona je njega navlačila da govori ružno o meni, tipa kako sam mu dosadna, kako ne voli da putuje sa mnom, kako sam uobražena i td...pošto si mogao tako opušteno da me blatiš sad ćeš da zablatiš sam sebe. Mesec dana je svaki dan, ili svaki drugi treći zavisi kako sam raspoložena zatrpavao svoj profil, pod opcijom javno mojim slikama i komentarima kako sam najbolja, kako sam najpametnija, kako me obožava, kako nema žene ni blizu meni i td...naravno svi ortaci su ga provalili i isprozivali do besvesti, ponižen je osetio je kako je to. Sledeći put je dobio kofere da se iseli i iselio se, tek posle mesec dana i posle davanja vremna njemu da uvidi kako mu zapravo nije dosadno sa mnom i kako u stavri i ne može bez mene dala sam mu šansu za razgovor. I otvoreno sam mu rekla da to radim da bi ostali porodica, a videćemo da li ćemo ostati u braku. U tom momentu nisam osećala apsolutno ništa, ravna crta....rekla sam mu da ne znam da li ga volim, mislim da ga to boli i dan danas, ta moja rečenica. Rekla sam mu isto da ga ne čudi što mu ništa ne verujem. I tako lagano, trudio se da me vrati, više od godinu dana mu nisam dala šansu da se ponada da sam prešla preko svega. Tek kada zaista jesam, i kada sam u svojoj glavi sklopila i rasklopila kockice rekla sam mu, danas sam ti oprostila, ne prošle godine, ne juče, danas...potrudi se da se ne resetujemo ponovo. I zaista se trudi, i osećam da smo kao na početku braka, čak i razmišljamo zajedno i sve više pričamo o drugom detetu.

Izvinjavam se što sam otišla u vrv drugu temu, ali mislim da je komentar koristan ako se ne daj Bože nekad neka nađe u mojoj situaciji.

Ima jedna pametna rečenica u Verolininoj knjizi "Vi ste kuća na dva stuba, a takve su retke"., izgovara je baka glavne junakinje, njoj koja prolazi oluje sa ljubavlju svog zivota. Najlakše je rasturiti nešto, treba znati sačuvati. A porodica je nešto najvrednije, ako je on već glup i zamalo je rasturi, sačuvaj je ako vredi, ali mu pokaži lekciju da zapamti zauvek.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 12:48:16   
dejana007
Desi se da se covek zaljubi, razvede, oženi ljubavnicu. Desi se i žena da uradi tako nešto. Mada sve treba saseći u korenu. Jednostavno pokusati dati sve od sebe da ne dodjes u tu situaciju, ne igraeti se vatrom. Ako sa nekom osobom stupiš u kontakt sa željom za nečim "više" već upadaš u zamku. Ako su prioritet deca i porodica onda nema zime. Nekako mislim da ljudi koji imaju ljubavnice i ruše porodice da su jako sebični i misle samo na sebe. Na stranu da je nekome loše i dosadno u braku.. Pa jebi ga i za to loše je potrebno dvoje... Ne znam ali tako mislim.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 12:54:13   
Ana RR
Još jednom, svaka čast. Ja ne bih mogla tako. Nema tu čuvanja porodice ako je on došao do toga da tako nešto uradi.
Mislim da pre meni može da se desi da flertujem nego mm, ali on je prosto takav čovek. Osoba koja neće da ostane u komšiluku da gleda utakmicu već će da dođe kući da gledamo zajedno.. neko ko žuri kući sa posla da bi bio sa mnom i detetom dok kolege idu u kafanu na ručak.. I nije jedini takav mušakarac koga poznajem, što ipak dovodi to toga da nisu svi isti. Kao što ni sve žene nisu iste. Ni sva deca. Itd.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 12:58:36   
Leptiric123
Što se tiče "čuvanja porodice", ne znaš dok ne osetiš na svojoj koži...kažem ti istog sam stava bila.

Ima kod mene još nešto, ja se u inat ne bih razvela nego bi ih zajebavala godinama...čisto da ne mogu baš da uživaju user posted image user posted image user posted image

Nisam ja rekla da je svaki muškarac sklon prevari, već da svaki dođe u period kada mu je potreban neki vid zbližavanja sa nekom drugom ženom...kao što je vrv i ženi potrebno. Samo pitanje je da li će to ostati na današnjoj kafi sa koleginicom, ili će se završti seksom....na njemu je da odmeri šta mu je bitnije. Moj izgleda nije baš mislio glavom, ali verujem i znam da se pokajao i da dzaba mu što sam mu ja oprostila, sam sebi nikad neće.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 13:01:53   
Ana RR
Vrlo dobro poznajem sebe, džaba čuvanje porodice kada ja tu više nikad ne bih bila ista. Posle tako nečega ne bi opstali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 13:06:05   
jess021
Leptiricu, to sve sto si navela da si puno radila, da on nije bio tu....to su sve opravdanja da bi ti bilo lakse. Ti si resila da mu oprostis i da sacuvas brak i to je u redu. To je tvoja odluka i nema sta ko tu da kaze da li si bila u pravu ili ne.
Ono sto je meni zasmetalo je da se pre ili kasnije svi slicno ponasaju.
Muskarac koji ima postovanje prema svojoj porodici, a pre svega prema svojoj zeni, tako nesto nikad ne bi uradio.
Ja ne mogu da garantujem da ce mm voleti mene do kraja zivota i da nece pozeleti neku drugu, ali isto tako znam ako se tako nesto desi da ce me pogledati u oci i reci stvari stoje tako i tako. I u tome je velika razlika.
A ako muskarcu od skoro 40 god, mislim na mm, treba da delim lekcije o znacaju porodice, onda sam se stvarno zaj...., a mislim da nisam.
Maraj, ako sam se udala, nisam obukla mantiju i to ne znaci da ne smem da pogledam drugog muskarca, da prokomentarisem ako dobro izgleda i sl, ali ovde pricamo o tome da se njen muz vidjao sa drugom, ljubio i verovatno imao sex.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 13:14:13   
IvanaSK RR
Imamo temu o Prevari
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 13:17:50   
jess021
Ivana, sto bi ti rekla Sanjici, prebaci postoveuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 13:21:28   
Leptiric123
Ivana nema ništa kad odem na link.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 13:22:57   
lesli

IZVORNA PORUKA: jess021

Leptiricu, to sve sto si navela da si puno radila, da on nije bio tu....to su sve opravdanja da bi ti bilo lakse. Ti si resila da mu oprostis i da sacuvas brak i to je u redu. To je tvoja odluka i nema sta ko tu da kaze da li si bila u pravu ili ne.
Ono sto je meni zasmetalo je da se pre ili kasnije svi slicno ponasaju.
Muskarac koji ima postovanje prema svojoj porodici, a pre svega prema svojoj zeni, tako nesto nikad ne bi uradio.
Ja ne mogu da garantujem da ce mm voleti mene do kraja zivota i da nece pozeleti neku drugu, ali isto tako znam ako se tako nesto desi da ce me pogledati u oci i reci stvari stoje tako i tako. I u tome je velika razlika.
A ako muskarcu od skoro 40 god, mislim na mm, treba da delim lekcije o znacaju porodice, onda sam se stvarno zaj...., a mislim da nisam.
Maraj, ako sam se udala, nisam obukla mantiju i to ne znaci da ne smem da pogledam drugog muskarca, da prokomentarisem ako dobro izgleda i sl, ali ovde pricamo o tome da se njen muz vidjao sa drugom, ljubio i verovatno imao sex.


Potpisujem ovaj post!
Sve i da kao "oprostim", ja mu vise ne bih mogla verovati i tu je kraj. Onda je i za mene i za dete, pa cak i za njega (mada me se u tom trenutku to bas ne bi puno ticalo) mnogo zdravije da se razidjemo i da svako nastavi svojim putem. Naravno strogo poslovni odnosi se podrazumevaju zbog deteta i to je to. Ne vidim svrhu zasto bih ja sebe zakopala u takvom braku i jos detetu(ci) dala primer kako treba trpeti tako nesto zarad idilicne slike porodice?

Inace mislik da ovo vec debelo izlazi iz okvira teme. Mozda da modovi prebace ovu diskusiju u odgovarajucu temu?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 13:28:48   
mama Jo
Leptiricu, zao mi je sto si na svojoj kozi osetila to... ja imam dosta drugarica koje jos nisu udate, i na zalost iz njihovih prica znam dosta slucajeva da muz zenu vara... jako sam se zaprepastila nedavno!

Ako bi mi se desila takva situacija....sto kaze Ana - ja vise ne bih bila ista osoba... na stranu sto nas odnos definitivno ne bi nikada vise bio sto je sada. Cak i kada bi odlucila da predjem preko toga, mislim da ne bi smo mogli da zivimo sa tim i da bi se razveli.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 13:32:00   
Leptiric123
Lesli, daleko bilo da ja bilo šta trpim ili sam trpela, mi smo se razdvojili bili...nisam tip koji će bilo šta trpeti, a kamoli da mm ima nekoga. Istog momenta kada sam zajebanciju i to njeno opsedanje potvrdila da su se i vidjali, on se iselio i nije živeo sa nama. Ali opet kažem najlakše je nešto rasturiti, treba znati sačuvati...Mislim da je taj period bilo loš za oboje, a očigledno je trebao da se desi i meni i njemu da bi shvatili da se zaista volimo i da želimo da budemo i ostanemo srećna porodica. Ono dok ne izgubiš ne znaš šta imaš. Mogla sam se na keca razvesti što sam u prvom momentu i želela ali smatram da sam donela najbolju odluku što nisam. Odnos sada nam je kao na početku braka tj veze.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 13:36:37   
mama Jo
Drago mi je da ste uspeli da predjete preko te situacije i da to nije trajno ugrozilo vas odnos.... ali moram da te pitam - da li si je ikada posle srela, videla? Jos gore - da li ste je ikada posle toga sreli? Zivi u istom gradu kao i vi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 13:40:15   
Leptiric123
Živi gde i njegovi roditelji, srela sam je prvi put sad za uskrs, i to veče u gradu dok sam bila sa drugaricom, i posle toga sam je srela još par puta...beži od mene, jer zna kakva sam. Ako te interesuje osećanje koje imam, nemam osim da me budala gleda kao izgubljen slučaj, dopisujem se sa njim i smejem se tome u tim momentima, a on bolje da je ne sretne user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 13:42:13   
mama Jo
user posted image razumem, izdigla si se izvan situacije skroz...
I ja mislim da mu je bolje da je ne sretne user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 13:43:29   
Leptiric123
Ne ne za nju je bolje...user posted image

Ej bre to je jedna polupismena psihopata, zaista se ne bih spustala na njen nivo...sramota bi me bilo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 22:51:08   
MimaKos
Opet, ne znam kako bih reagovala, trenutno mi je nezamislivo tako nesto..

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
28.6.2018 13:30:34   
nećudatikažem
user posted image

< Poruku je uredio nećudatikažem -- 28.6.2018 13:36:31 >

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
28.6.2018 13:37:26   
Maraj
A jesi li sigurna da bi se tako predivno osecala sa njim, da ti stavis tacku na svoj brak i on na svoj? Ili bi i tada bila u svakodnevnici u kojoj si trenutno sa svojim muzem
Ja verujem da ti prija paznja koju ti on trenutno poklanja... ali ti advokat , on robijas?!?! Da li imate zajednickih tema.... ili se sve svodi na mazenje i flertovanje?

(odgovor članu nećudatikažem)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here