|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.11.2014 0:23:59   
bubulence
i tako do penzije ponavljati test svakog 28. u mesecu user posted image .
mislim imamo i mi pravo da se zezamo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.11.2014 0:30:59   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Idi uradi, pa da vidimouser posted image user posted image user posted image


daaaa, ili jos bolje, sacekaj novu godinu pa uradi betu, ako bude pozitivna taman ces imati lep poklon za dragog user posted image


hahahhahaahhahahah a ako ti ne poakze pozitivno, ti sacekaj jos mesec dana pa opet ponoviuser posted image

Haha!!! I meni je pisala! Posteno zajebava!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.11.2014 0:34:54   
Ana13
hm...meni nije pisala user posted image Sto sam ja najgora od sve dece user posted image
user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.11.2014 0:37:44   
Ana13
Hahahahahaha
necete verovati,sad se setih da me neka smarala na drugom forumu sa ovim pitanjima isad proverim kad ono isti nik user posted image user posted image

valjda smem da kopiram tu poruku

"Treba mi mala pomoc,malo sam zbunjena.... Imala sam nezasticen odnos 4 maja,pa sam dobila mecu 5 maja kada mi je i ciklus ,pa sam opet dobila mecu 1 juna.Ja sam se uplasila pa sam betu hcg krvi uradila 20 juna i vrednost mi je bila 1,2 negativna...Da li je proslo dovoljno vremena od tog 4 maja kada se desio taj nezasticeni odnos do 20 juna da bi pokazala krv ako postoji trudnoca??POzz"

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.11.2014 0:37:46   
bubulence
ana ne brini, evo sada ce user posted image ...
sto vise razmisljam, mislim da se ona nije ni sexala, mozda su se drzli za ruke... a takva trudnoca dolazi malo sporije... moze i posle 6 meseci da se "primi"...
sada odoh da spavam...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.11.2014 0:39:38   
bubulence
hihih moguce da je ista...
e a meni je ipak bila bolja ona sto je mesec dana "gurala prst u vaginu" user posted image user posted image , tim recima je pisala. na nekoj drugoj temi ne mogu da se setim kojoj... e to je bio hit

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.11.2014 0:39:39   
vonavoj
Bubi jesi luda!!
ANa..ladno!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.11.2014 0:40:42   
Ana13
Malo je mesece izmenjala
Mislim da je ovo dovoljan dokaz da je banujete user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.11.2014 11:52:28   
wivern

IZVORNA PORUKA: bubulence
e a meni je ipak bila bolja ona sto je mesec dana "gurala prst u vaginu" user posted image

Pa kako ja uvek propustim najzanimljivije user posted image
Dete drz' se chat-ovanja sa duplim V i mani se sexa, nije za tebe. I ne, uopsteeeeee nisi neozbiljna.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Beta HCG - 2 deo
5.11.2014 21:31:05   
nadica92
Pozz,potreban mi je savet i pomoc
Imala sam odnos(nezasticeni) sa deckom pre tacno mesec dana,da li ce test ili beta biti regularni ako ih uradim sutra?
Hvlalaa unapred

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Beta HCG - 2 deo
5.11.2014 21:41:00   
Maslacak15
mozes da uradis betu. Ako si trudna od tog odnosa morala bi vec da je uveliko pozitivna. 21. dan posle odnosa je najkasniji dan za detekciju trudnoce i teoretski.

(odgovor članu nadica92)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 0:15:34   
nadica92
Ok,sutra cu uraditi betu iz krvi. Ali ja sam taj odnos imala 5 dana pred menzis proslog meseca i sada treba da dobijem. A od tog odnosa je proslo mesec dana

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 0:15:56   
nadica92
Ok,sutra cu uraditi betu iz krvi. Ali ja sam taj odnos imala 5 dana pred menzis proslog meseca i sada treba da dobijem. A od tog odnosa je proslo mesec dana

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 0:33:37   
nadica92
maslacak 15 kako mislis najkasniji dan za detekciju trudnoce? meni je proslo 30 i vise dana ,jel ce da se vidi na beti ako je ima?
izvini ali se ne razumem

(odgovor članu nadica92)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 0:35:46   
Sosa Mena
Koliko sam shvatila nakon tog odnosa si imala menstruaciju?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu nadica92)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 1:01:33   
nadica92
da,odnos je bio 6 oktobra a menzis je bio 11 oktobra.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 1:02:08   
nadica92
da,odnos je bio 6 oktobra a menzis je bio 11 oktobra.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 1:04:45   
Sosa Mena
Onda nisi trudna. Nema potrebe da radis betu.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu nadica92)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 1:17:03   
nadica92
Mislila sam da uradim betu da bi bila sigurna. Jel ce mi beta pokazati? Zbunila me maslacak15 kada je napisala da beta detektuje trudnocu najkasnije 21 dana posle odnosa,,a meni je proslo 31 dan!

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 1:22:00   
Sosa Mena
To sto ti je napisala Maslacak je tacno. Ali ti si imala menstruaciju tako da nisi trudna. Da nisi imala onda bi imala razlog da mislis da jesi.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu nadica92)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 1:29:22   
nadica92
Aaa ,a kazi mi citala sam sto je i jos jedna clanica(milena1987) pitala za betu posle 47 dana od odnosa,i rekle ste joj da bi joj pokazala!? Ne razumem,hoces da kazes da posle mesec dana od odnosa i vise beta ne pokazuje trudnocu?!

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 1:48:13   
Sosa Mena
Neko dosadu leci hobijem. neko na ovaj nacin. Uradite ti i Milena zajedno betu mozda kad se vasi rezultati saberu pokazu da delite zajednicku trudnocu.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu nadica92)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 1:49:47   
mati
IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Neko dosadu leci hobijem. neko na ovaj nacin. Uradite ti i Milena zajedno betu mozda kad se vasi rezultati saberu pokazu da delite zajednicku trudnocu.

Ne razumem se u betu, al bi rekla da je ovde jedna osoba u pitanju.user posted image
Ako gresim unapred se izvinjavam i naravno pridruziTE nam se i u drugim temama...

< Poruku je uredio mati -- 6.11.2014 1:51:07 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 1:50:32   
Sosa Mena
Ma nije Mati. Samo ti se cini. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 2:02:00   
nadica92
mati izvini ali moram te ispraviti,gresis.U pitanju su dve osobe. Pitala sam jer me je maslacak15 zbunila odgovorom,a dala primer dr.clanice jer sam citala ostale postove

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here