|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 16:06:11   
srculence25

IZVORNA PORUKA: anamarija988

World pitam, jer sam prvo brinula da li sam zakacila ili ne,i da vidim da li mi mozete pomoci zbog cega mi kasni.


mi ti nemozemo pomoci idi bre kod ginekologa

(odgovor članu anamarija988)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 16:14:48   
Maslacak15
anamarija888 ,
mozda ti kasni zato sto je trudnoce bilo tj biohemijske. Zato beta nije nula nego 1,42. Pa je mozda bila i veca da si testirala pre 7 dana i sad je pala. Verujem da ces uskoro dobiti menstruaciju. u svakom slucaju ako je poslednji rizican odnos bio stvarno tada kada si rekla nema sanse da trudnoca opstane. Ali nebi bilo lose da prosetas do ginekologa.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 16:23:39   
anamarija988
hvala ti maslacak,sutra sam zakazala pregled i uz.Beta mi je bila 1,2 refe.vrednosti <5,3 negativno. U lab su mi rekli da je to kod njih najmanja vrednost,jer je i mene bunilo sto nije 0 nego 1,2... Da to je bio jedini odnos 4dc a posle 40 dana od odnosa beta negativna.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.11.2014 20:23:52   
vonavoj
user posted image lesica ih banovala!

(odgovor članu anamarija988)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Beta HCG - 2 deo
7.11.2014 0:01:02   
mati

IZVORNA PORUKA: mati

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Neko dosadu leci hobijem. neko na ovaj nacin. Uradite ti i Milena zajedno betu mozda kad se vasi rezultati saberu pokazu da delite zajednicku trudnocu.

Ne razumem se u betu, al bi rekla da je ovde jedna osoba u pitanju.user posted image
Ako gresim unapred se izvinjavam i naravno pridruziTE nam se i u drugim temama...

Evo,a ja se jos izvinjavam.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Beta HCG - 2 deo
7.11.2014 0:05:22   
Sosa Mena
Mati prirasla ti tema za srce. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Beta HCG - 2 deo
7.11.2014 0:09:32   
Sanjalica1980
Boze ovde je u poslednje vreme haos user posted image

(odgovor članu anamarija988)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Beta HCG - 2 deo
7.11.2014 0:11:40   
srculence25
Bas nekom ocito dosadno ali nemogu da shvatim da li zaista ima tako nedokaznih ljudi user posted image
Ubedjena sam da su milena nadica i ta anamarija jedna te ista osoba.
user posted image lesice

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Beta HCG - 2 deo
7.11.2014 0:14:39   
Sosa Mena
Lesica ih je vec banovala. Ista je osoba upitanju.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Beta HCG - 2 deo
7.11.2014 10:30:15   
nata11
Meni milenica slala poruke, ne bi mi palo na pamet da je ista osoba. Prosto neverujem da je nekome toliko dosadno user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 11:49:55   
*boka*
Zdravo svima i veliki pozdrav!
Ja sam stara clanica ovog foruma, ali nisam bila duze aktivna. Pa eto doslo je vreme da vam se ponovo pridruzim (ako me primate nazad user posted image )
Pa evo da i ja prijavim svoju betu. Poslednji ciklus imala sam 10. oktobra, sledeci je trebao doci 07. novembra, ali nije :) Uradila sam test, ali nisam koristila prvu jutarnju mokracu i pojavile su se user posted image . Istog dana (to je 29 DC) popodne sam izvadila krv za betu i bila je 232.2. Medjutim sutradan 08. novembra ujutru prokrvarila sam rozikastu svezu krv. Doktorku sam uspela da dobijem tek predvece i rekla mi je da to ne mora nista da znaci ukoliko nema bolova i ukoliko krvarenje nije preobilno, da joj se javim ako se pojaca i da ponovim betu. Juce (32. DC) beta je 962.6
Nadam se da je to u redu.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 12:37:20   
serpica
Boko sve je ok,cestitam ti od srca i dobrodosla nazad user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 14:59:35   
dijana1*
Boko mislim da je sve okuser posted image
Cestitam ti i dobrodoslauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 15:03:23   
dunja RR
Aaaaaa, pa baš si me obradovala draga moja! Znači na RR dekici si nam trudnjača, kao ja prošle godine, jeeeeeej user posted image

IZVORNA PORUKA: *boka*

Zdravo svima i veliki pozdrav!
Ja sam stara clanica ovog foruma, ali nisam bila duze aktivna. Pa eto doslo je vreme da vam se ponovo pridruzim (ako me primate nazad user posted image )
Pa evo da i ja prijavim svoju betu. Poslednji ciklus imala sam 10. oktobra, sledeci je trebao doci 07. novembra, ali nije :) Uradila sam test, ali nisam koristila prvu jutarnju mokracu i pojavile su se user posted image . Istog dana (to je 29 DC) popodne sam izvadila krv za betu i bila je 232.2. Medjutim sutradan 08. novembra ujutru prokrvarila sam rozikastu svezu krv. Doktorku sam uspela da dobijem tek predvece i rekla mi je da to ne mora nista da znaci ukoliko nema bolova i ukoliko krvarenje nije preobilno, da joj se javim ako se pojaca i da ponovim betu. Juce (32. DC) beta je 962.6
Nadam se da je to u redu.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 15:36:14   
Trcosava
Boko, kao što ženice rekoše - sve je ok. Ja ti želim dobrodošlicu nazad i čestitam user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 17:55:25   
bubulence

IZVORNA PORUKA: *boka*

Zdravo svima i veliki pozdrav!
Ja sam stara clanica ovog foruma, ali nisam bila duze aktivna. Pa eto doslo je vreme da vam se ponovo pridruzim (ako me primate nazad user posted image )
Pa evo da i ja prijavim svoju betu. Poslednji ciklus imala sam 10. oktobra, sledeci je trebao doci 07. novembra, ali nije :) Uradila sam test, ali nisam koristila prvu jutarnju mokracu i pojavile su se user posted image . Istog dana (to je 29 DC) popodne sam izvadila krv za betu i bila je 232.2. Medjutim sutradan 08. novembra ujutru prokrvarila sam rozikastu svezu krv. Doktorku sam uspela da dobijem tek predvece i rekla mi je da to ne mora nista da znaci ukoliko nema bolova i ukoliko krvarenje nije preobilno, da joj se javim ako se pojaca i da ponovim betu. Juce (32. DC) beta je 962.6
Nadam se da je to u redu.



lepoto, nema dva dana kako si mi pala na pamet i kako sam bila sigurna da ces nam se pridruziti ovde uskoro!!! bas si me obradovala!!!
ti si i u prvoj tdudnoci malo krvarila na pocetku koliko se secam... bice to sve super. ljubim te u stomacic i u Elenu!!!!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 19:46:49   
*boka*
HVALA VAM PUUUUNO RINGERAJKE MOJE! user posted image user posted image user posted image
Mada mi je jos uvek rano da se radujem, nekako dok ne cujem srce da radi, ne mogu bas da se opustim. Bila sam na pregledu zog tog krvarenja, nazire se samo malecki mesak u materici (doktorka kaze da je tek u povoju), krvarenje je prestalo, a ona je rekla da je to bilo menstrualno krvarenje, jer se pojavilo bas u periodu kad je menstruacija bila ocekivana. Kaze da je retko, ali se desava da zene u trudnoci svakog meseca u vreme ocekivane menstruacije malo prokrvare. Mene je samo zabrinulo sto je to bila svetla sveza krv, nije kao u prvoj trudnoci braonkasto. Sledeci pregled mi je zakazan tek za dve nedelje... do tad cu jedva izdrzati :)
Ja sam u prvoj trudnoci krvarila jako puno i jako obilno, ali od 12. nedelje, pa skoro do kraja trudnoce, a ovo na pocetku me bas zabrinulo.

I jos jedna stvar me brine, mada ne pripada ovoj temi, ali ako neko zna da mi kaze. Grudi su mi od ovulacije bile potpuno neoset_ljive i opustene... zatim kad mi je test pokazao user posted image od tog dana su postale malo bolne, zatim su dan kasnije prestale sasvim da bole i opustile se... juce su me bolele bas bas jako i bile cvrste, a danas od jutros opet skoro nista, samo kad bas pritisnem sa strane (ako me razumete. Ono sto ja znam jeste da kada grudi bole, pa prestanu da bole u tako maloj trudnoci u glavnom znaci da je plod prestao da se razvija.
Da li je neka od vas imala slicno iskustvo da su grudi naizmenicno bolne, pa nisu... Ili ako ima neka tema o ovome da me uputite, pa da pitam tamo.

Jos jednom VEEELIKI CMOK za sve! Nadam se da ce biti sve u redu i da cemo se druziti dugo.

< Poruku je uredio *boka* -- 11.11.2014 19:49:12 >


_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 19:47:30   
Anoniman
Boko cestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 19:53:51   
lesica
Boka draga, pa dobrodošla međ trudnjače!!! Sve će to biti kako valja.

A što se tih čudnih promena tiče, znaš i sama svee to zna i jeste normalno. Opusti se i uživaj, biće dobro sve user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 19:55:28   
serpica

IZVORNA PORUKA: *boka*

HVALA VAM PUUUUNO RINGERAJKE MOJE! user posted image user posted image user posted image
Mada mi je jos uvek rano da se radujem, nekako dok ne cujem srce da radi, ne mogu bas da se opustim. Bila sam na pregledu zog tog krvarenja, nazire se samo malecki mesak u materici (doktorka kaze da je tek u povoju), krvarenje je prestalo, a ona je rekla da je to bilo menstrualno krvarenje, jer se pojavilo bas u periodu kad je menstruacija bila ocekivana. Kaze da je retko, ali se desava da zene u trudnoci svakog meseca u vreme ocekivane menstruacije malo prokrvare. Mene je samo zabrinulo sto je to bila svetla sveza krv, nije kao u prvoj trudnoci braonkasto. Sledeci pregled mi je zakazan tek za dve nedelje... do tad cu jedva izdrzati :)
Ja sam u prvoj trudnoci krvarila jako puno i jako obilno, ali od 12. nedelje, pa skoro do kraja trudnoce, a ovo na pocetku me bas zabrinulo.

I jos jedna stvar me brine, mada ne pripada ovoj temi, ali ako neko zna da mi kaze. Grudi su mi od ovulacije bile potpuno neoset_ljive i opustene... zatim kad mi je test pokazao user posted image od tog dana su postale malo bolne, zatim su dan kasnije prestale sasvim da bole i opustile se... juce su me bolele bas bas jako i bile cvrste, a danas od jutros opet skoro nista, samo kad bas pritisnem sa strane (ako me razumete. Ono sto ja znam jeste da kada grudi bole, pa prestanu da bole u tako maloj trudnoci u glavnom znaci da je plod prestao da se razvija.
Da li je neka od vas imala slicno iskustvo da su grudi naizmenicno bolne, pa nisu... Ili ako ima neka tema o ovome da me uputite, pa da pitam tamo.

Jos jednom VEEELIKI CMOK za sve! Nadam se da ce biti sve u redu i da cemo se druziti dugo.




Boko mene jos uvek grudi tako bole,jedan dan vise pa sledeci nista,i tako sve u krug,tako mi je i sa mucninama,prvo ih nisam imala pa su se javile pa su se smanjile,pa nestale,ja se uplasim,odem kod dr sve ok,evo sad opet povremeno imam mucnine,ne brini unapred,bice sve ok,i da,grudi su ujutru kao prazne i opustene a uvece se nekako naduju i budu bolne,i ne svakog dana...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 20:00:40   
*boka*
Lesice user posted image user posted image user posted image
Serpice hvala, malo si me umirila. Citav dan se kao ludak pipkam, da me neko vidi pomislio bi da nisam normalna user posted image
Koja si ti sada nedelja? Znaci i tebi je u pocetku bilo promenljivo, cas bolne, cas ne?
A mislim da mi je za mucnine jos rano. U prvoj trudnoci krenule su oko 6.-7. nedelje i bile su uzasne. Povracala sam i kad popijem vodu, dva meseca skoro nisam nista jela. Sada mi nije muka, samo nemam apetit, jedem samo zato sto tako treba i vrlo malo pojedem.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 20:01:32   
bubulence
Boko desava se. pisala sam u trudnicama, meni su bile splasnule skroz, bas sam se uplasila ali eto sve je super. sada su ooogrooomne!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 20:03:12   
serpica
Boko 10.ta nedelja sam,tacnije 9+3 user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 20:03:18   
*boka*
Bubule koja si ti nedelja? Za tebe nisam ni znala da si user posted image
Ti si odmah posle Eme bila nekako najsumnjivija da ces odmah drugo :)

< Poruku je uredio *boka* -- 11.11.2014 20:04:03 >


_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Beta HCG - 2 deo
11.11.2014 20:06:47   
bubulence
bookoo zaboravila si na tickere!!! danas sam usla u 27. nedelju... ili 28. user posted image . sa telefona sam pa ne vidim svoj ticker...
znam da si malo uplasena zbog prve trudnoce, secam se da si imala problema i morala da odrzavas ali sada ce biti sve drugacije, videces

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here