|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća nakon spirale
27.10.2014 20:59:26   
Buba Mira
Da podelim sa vama jako bitne informacije: spirala out - na kontroli ni traga od ciste!!! Kaže dr da su se resorbovale, pukle, nestale. Nema ni jedne (navodno su bile dve, prema njegovim podacima, ja znala samo za jednu user posted image )
Kako god, jedan problem manje, i sad sve više verujem u povezanost spirale i ciste.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnoća nakon spirale
27.10.2014 21:26:04   
choopa choops
Bubi tek sad vidim ovo...

Ja sam imala tu vodenu cistu nakon missed ab-a. Bila je otprilike oko 5cm. Rečeno mi je da je to česta pojava nakon intervencije. Tad mi je dao neke tablete (Primolut nor? user posted image ) i rekao da pijem i da bi trebalo da odu sa prvom sledećom user posted image Tako je i bilo. Čisto da napišem, neka stoji-meni je on tada rekao da generalno te vodene ciste nisu problem, tj. da nisu strašne. Ja sam se pazila još priično vremena poslije toga, tako da ne mogu da povežem da li bi to imalo uticaja na trudnoću...

Što se tiče zatrudnjivanja, ja nemam iskustva, ali moja drugarica ih je promijenila baš dosta i hormonskih i onih drugih, i nije imala problem sa ostajanjem u drugom stanju. user posted image

Možda je cista bila problem zapravo...U svakom slučaju user posted image da što prije user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnoća nakon spirale
27.10.2014 21:34:08   
Buba Mira
Hvala, čupita user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here