|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
22.12.2018 8:06:42   
branki*
nadjoh dva svoja stara posta ovdeuser posted image user posted image user posted image ,nista se nije promenilo...i dalje mi je mnogo vise obaveza,nego zadovoljstvo..kad bih zivela sama,ne znama da li bih kuvala uopste,sem supe.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
22.12.2018 12:09:13   
mama Jo
Meni je citava prica o kuvanju, inace, veoma interesantna. Kombinovanje namirnica, zdrava hrana, dekorisanje obroka... to sve stvarno moze da bude vrlo zabavno, posebno kad kuvas svojoj deci pa ti je milina da im svasta izmisljas. Ali, za takvo nesto, jos uvek nemam vremena. Tako da i dalje obaveza...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
22.12.2018 19:25:04   
vocicana
Branki, ja definitivno ne bi spremaa nista, jer sam lenja po pitanju jela, jako malo i neredovno jedem.
Ali sada tako bude zabavno jer radi po 5 stvari istiovremeno. Stvarno bi se lupala tiganjem u glavu nekada

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
22.12.2018 19:48:22   
Jekica86
Obaveza jos dok je mala pa sto cinija .

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
22.12.2018 21:52:59   
suzi kju
Definitivno obaveza, pogotovo u poslednje vreme kad bas nemam vremena nizasta.Moram naci neki moj prethodni post, garant sam pisala da je iz zadovoljstva, jer ranije jeste bilo tako, vise ne. 

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
22.12.2018 22:28:08   
Rosita
O b a v e z a, sada samo to.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
21.11.2019 19:53:49   
mama ivane
Zadovoljstvo mi je da kuvam volim da budem u kuhinji da pravim i eksperimentisem na raznim receptima😊

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
21.11.2019 23:06:39   
branki*
mozda bi mi bilo zadovoljstvo da nemam 300 drugih obaveza..ovako,kad sve zurim i jurim,onda i tu zbrzam.kuvam uvece i budem bas umorna i samo gledam da ga otaljigam i da ima skuvano.kad dodje vikend,ne znam sta cu pre,i da nesto umesim i nesto slatko i opet budem umornauser posted image volim da petljam po kuhinji,ali mi definitivno treba vise vremena,tako da je jos uvek vise obaveza,nego zadovoljstvo.
mada,kad su neke prilike,slave,proslave,rodjendani,godisnjice,volim da se potrudim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
21.11.2019 23:09:40   
bubulence
Zadovoljstvo, ali kada imam vremena. Mnogo volim da kuvam, bas uzivam u kuhinji ali je to sada sve nesto na brzinu... 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
21.11.2019 23:14:08   
mama Jo
Slazem se bas sa bubulence. Evo gore i moj post od pre godinu dana i i dalje je tako... malo vise informisana, ali i dalje ne mogu tome dovoljno da se posvetim koliko bih htela, tako da sam jos uvek na nivou improvizacija 🙃

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
21.11.2019 23:18:41   
branki*
ali,znate sta sam primetila,kad pristupim smireno spremanju jela nekog,sa ljubavlju,ne treba da to bude neko skupo ili komplikovano jelo,stvar je u smirenosti i ljubavi,uvek ispadne savrseno.pa i ako spremam prosto jelo,od obicnih sastojaka.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
22.11.2019 0:23:19   
MamaNecaVo
Meni je kuvanje ljubav.Pogotovo od kako mi je dete poraslo pa ponosno ucestvuje cesto a da ne pricam o davanju komplimentauser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
22.11.2019 13:44:57   
Duškić

IZVORNA PORUKA: branki*

ali,znate sta sam primetila,kad pristupim smireno spremanju jela nekog,sa ljubavlju,ne treba da to bude neko skupo ili komplikovano jelo,stvar je u smirenosti i ljubavi,uvek ispadne savrseno.pa i ako spremam prosto jelo,od obicnih sastojaka.




Branki da, tako je.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
22.11.2019 13:50:47   
mama Jo
Jeste branki, uvek kad sam se posvetila ispalo je odlicno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
22.11.2019 23:54:06   
flamingos
Zadovoljstvo mi je da kuvam,doduše,imam vremena da se posvetim kuvanju.Uživam u pripremi proverenih jela,ali volim i svašta nešto novog da isprobam


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
22.11.2019 23:58:25   
emicaa
Kad mi neko da ideju st da kuvam,kuvam sa zadovoljstvom.Opusta me da se motam po kuhnji

Robija mi je izmisljanje sta da kuvam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
23.11.2019 0:04:08   
flamingos
Emice,upravo tako-najviše volim kada mi kažu šta žele da jedu.Ovako,razmišljam,dajem predloge,pa šta se usvoji😁Ali volim da kuvam.Planiram nešto slatko sutra da napravim-po receptu iz gkave,izmišljenom,i to umem😁a zna lepo da ispadne.Samlela sam sav načet oreo keks,pa zlatni pek i još uz to napolitanke.Imam slatku i kiselu pavlaku i uz još par sastojaka biće slatkiš extra❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
23.11.2019 0:06:23   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: emicaa RR
Robija mi je izmisljanje sta da kuvam



I meni isto... 🙄
Ne volim da kuvam pa to ti je. Najradije bi da ne moram da jedem pa da ne gubim vreme na kuvanje bar 1h a pojedes za 10 min. 
Uzaludan posao... 
Sto rekla Agata Kristi, ubistva smisljam dok erem sudove, to je jedan strasno dosadan posao 😂


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
23.11.2019 0:09:38   
flamingos
Ivanka,u pravu si,nezahvalan posao,ali-mora da se jede😁A sudove dobaci-opraću ih,volim da ih perem.Jedino što me izluđuje je-brisanne prašine


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
23.11.2019 1:05:50   
MamaNecaVo
I meni je robija smisliti sta kuvati,pogotovo zbog faza-to je fuj.
U poslednje vreme skuvam nesto za dva dana i mirna mi je glava.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza?
23.11.2019 17:33:46   
vocicana
Ulavnom zadovoljstvo, narocito kada imam vrmena, da se tome posvetim, kada polako i natenane sve organizujem, a juce i danas golo nista, samo sam se sjurila da ustanemo, da obavim dorucak da se ja spremim, pa hajd ena posao. Bas sam umorna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 121
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here