|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2015
21.9.2015 19:07:03   
nata11
Da li neko ima iskustva sa kampovanje? Kada kazem kampovanje mislim na kamp prikolicu. Ozbiljno razmisljam da nabavimo jednu prikolicu za sledecu godinu ali nikada nismo ni m ni ja kampovali i nemamo predstavu kako to funkcionise.
Koliko se placa i kako se placa - po osobi, po vozilu?
Citam da noviji kampovi imaju intenet, kupatila, masine za pranje vesa i ostale pogodnosti.
Da li je neko posetio kamp u Platemonu? Gde su najbolji kampovi na Halkidikiju?
Da li su dozvoljeni ljubimci?
Stekla sam utisak citjuci forume da su to cela naselja u kojima ima prodavnica, brze hrane, kafica?


_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Letovanje 2015
21.9.2015 19:10:19   
jess021
Nato, mi kad smo bili u Neos Marmarasu bio je i poseban, ogradjen, deo za kampere, super sredjen. To je sve sto znam, kakvi su uslovi, cena..nemam pojma, ali znam da ih je bilo bas puno i to u nekoj borovoj sumi, pored plaze, extra mesto.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Letovanje 2015
21.9.2015 19:19:47   
nata11
Da to sam isto procitala da obavezno ima hladovine.

Jess ako se necega setis pisi znacila bi mi svaka informacija user posted image
Jel kamp kucicu ostavljas u toj hladovini?
Da li i auto stoji pored kampera ili na nekom drugom parkingu>


_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Letovanje 2015
21.9.2015 20:07:04   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: nata11

Da li neko ima iskustva sa kampovanje? Kada kazem kampovanje mislim na kamp prikolicu. Ozbiljno razmisljam da nabavimo jednu prikolicu za sledecu godinu ali nikada nismo ni m ni ja kampovali i nemamo predstavu kako to funkcionise.



Nato otvaraj temu za sledeću godinu user posted image mene sramota user posted image (mislim da već razmišljam o novom odmoru a tek sam se vratila user posted image )

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Letovanje 2015
21.9.2015 20:17:41   
dunja RR
Elem da napišem koju i ja o letovanju 2015.

Turska, skroz novo i drugačije u odnosu na Grčku. More lepo, toplo, plaža divna, odmor za 10+, bebac uživao. Hotel fantazija KLIK, lepšu prirodu nisam videla, brali smo banane u dvorištu, borovina na sve strane, sve je podređenu zelenilu.
Uživali smo zaista, put nismo oset_ili, avion je zakon.

Samo mi je taj ALL koncept nekako previše, mislim PREVIŠE SVEGA, klope, zabave ..svega, falilo mi je malo šetnje ali ne znam ni gde bi našla vreme za istu kada je bilo toliko toga zabavnog, novog. Sada mi je taj ALL bio super, jer nisam morala da kuvam te je odmor bio zaista potoun. Ali za sledeću godinu najverovatnije Grčka i to jun. Nadam se da ću uspeti da nađem nešto krajem juna a da bude topla voda, ali o tome kada Nata otvori temu Leto 2016. user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.9.2015 20:18:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Letovanje 2015
21.9.2015 20:46:23   
nata11
Ja se toliko zaljubila u kamp prikolice da vec kujem planove za naredno leto user posted image
A mozda se javi jos neko ko je kampovao user posted image

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Letovanje 2015
21.9.2015 20:59:12   
vonavoj
Tek sad shvatam da nisam pisala o nasem letovanju u Jerisosu!
Nama je bilo odlicno,plaza kao da je nasa privatna,bez guzve..sitan kamen po kom je J sasvim normalno puzala..nije pesak pa da se prljas..zato je i voda kristalno cista,savrsena!!
Mi smo odusevljeni. Mesto je veliko,ali nije turisticki razvijeno,nema prodavnica sa glupostima,vasar..ali mi to i ne trazimp sa malom decom. Ja sam se bas odmorila,ali uz aktivan odmor,jer moja deca malo spavaju,T uopste ne spava popodne,a plivala je ceo dan. I savrsena blizina vile,ja spremam rucak i uspavam J a oni dodju,jedemo i vracamo se na plazu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Letovanje 2015
22.9.2015 1:35:32   
wivern
Nato deder daj da otvorimo tu temu Leto 2016. Ja sledece godine ne idem bez psa. vidjam gomilu stranaca sa psima kako idu u grcku i resila sam da vodimo i njega.
Ako neko ima iskustva ili je bio neka pise.
Ali kad Nata otvori temu, prva je pocela user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Letovanje 2015
22.9.2015 7:32:29   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Nato otvaraj temu za sledeću godinu user posted image mene sramota user posted image (mislim da već razmišljam o novom odmoru a tek sam se vratila user posted image )



user posted image user posted image
Ja cim sam se vratila pocela sam da smisljam za sledecu god.

Mi smo bili ove godine u Junu u Stavrosu. Iako sam bila sumljicava jer je jun kakva ce biti voda, nismo pogresili. Voda je bila divna i topla.
Vreme nas nije posluzilo bas svih 10 dana ali smo ih lepo iskoristili. Isli smo do Nea Vrasne, Asprovalte i Kavale.
Jedan dan je citav dan bilo tmurno, al bez kise. Provei smo ga fantasticno , saaaaami na citavoj plazi i to jednoj od lepsih. Na plazi igraliste, ljulje, tobogani, dvorac na naduvavanje, tereni za odbojku, fudbal. Ma citav dan smo trckarali i grali se user posted image
Stavros kao mesto je ok, al nista posebno. Onako bas porodicno mesto, sto je nama i odgovaralo.

Taj dan kad smo bili do Kavale zamalo i na Tasos da odemo...al ostavili smo ga za sledece leto!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Letovanje 2015
22.9.2015 7:48:24   
vonavoj
To nam je u krvi,cim se vratimo da smisljamo gde cemo!user posted image
Ja sam se odlicno organizovala oko rucka,ponela za sve dane,skoro gotovo..i svaki dan supica iz kese i jos 20min za ostalo..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Letovanje 2015
22.9.2015 7:51:19   
jess021

IZVORNA PORUKA: nata11

Da to sam isto procitala da obavezno ima hladovine.

Jess ako se necega setis pisi znacila bi mi svaka informacija user posted image
Jel kamp kucicu ostavljas u toj hladovini?
Da li i auto stoji pored kampera ili na nekom drugom parkingu>


Nato, da . Kamp kucice su im tu u hladovini, a posebno ima parking. Od mm kolega ima agenciju koja radi uglavnom Grcku, pa sigurno zna vise. Cim saznam jos nesto, javljam ti.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Letovanje 2015
22.9.2015 7:57:58   
Zemunka85
Dunja, mozes li mi molim te na PP napisati preko koje agencije ste isli.
Ja kada kazem "leto" mislim Grcka+more. Nista drugo mi nije - to to. Seljanka prava. I onda vozi se 12h, zabavljaj dete, trci sa plaze da kuvas ... i taaaakooooo ..
Odbojnost prema Turskoj imam zbog tih bazena, gde jeste fora da uzivas u svemu, a ja - em ne volim sebe u njih da potapam, em oko Lare imam ne paniku, nego neprevladive, ogromne, strahove. Posle njenih 5 urinarnih infekcija .. nigde se ne usudjujem da ej potapam, sem u more. Ove godine smo se malo opustili pa se igrala i u pesku ...
Ukoliko infekcije nema do sledece godine (a znam da je nece biti), to ce biti vec 2god bez nje i mislim da bih i ja i DR mogli da je izbace iz grupe urorizicne dece, da to pripisemo pelenama (kao sto i jeste bilo) i cao. Ne kazem da ce mi biti svejdeno, vrv cu 10dana premrti od straha, pre nego se opustiti, ali volela bih da probam ....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Letovanje 2015
22.9.2015 9:53:17   
nata11
Sramota zene jos uvek ljudi idu na more user posted image ajde sacekacemo jos mesec dana user posted image

Meni vise preseli aprtmani i hoteli. Pa neces ti meni da odredjujes kada cu ja da doruckujem pa jos i kako cu da se obucem za isti. Pa jos ima rusa koji uzmu pp pa za dorucka naprave sendvice, spakuju u torbe i rucaju- e onda se oni setili nemogu da se unose velike torbe za dorucak, ma kako da ne sad cu ja da se vracam nazad u sobu da uzmem torbu.
mm se malo tu kao nesto buni ali videcemo. Koliko sam uspela da sracunam finansijski dodje isto jer placas registraciju za prikolicu, sa raznim prikljuccima izadje do 30 e dnevno ali si u kupacim gacama po ceo dan.

_____________________________





(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Letovanje 2015
22.9.2015 10:01:58   
Zemunka85
Moja kuma je isla u junu mesec dana u kamp u Grckoj. Ooooodusevila se, Toliko da i ona razmislja da uzmu prikolicu :D..
Ja svake god vec 10god isto, sednemo u kola i usput se dogovorimo gde cemo, tako smo i ove. Pa bih sledece da promenim malo ..

PS, Prekjuce sam se vratila :D

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Letovanje 2015
22.9.2015 10:25:40   
adulence
Zemunka gde ste na kraju zavrsili,divne su vam slike...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Letovanje 2015
22.9.2015 10:46:44   
Zemunka85
Adulence, Pefkohori :D. Hvala puno :*
Krenuli smo ka Grckoj, uz predah u Nisu kod mojih. Tamo shvatimo da nemamo NI JEDAN papir koji nam je potreban, jer auto nije na nas preveden, skoro smo ga kupili (medjunarodno ovlascenje i sl). Haos. Dva dana bez prestanka smo to sredjivali - sto telefonski, sto slanjem/vracanjem preko busa, sto preko interneta .. bilo je grozno i stresno. Umedjuvremenu, naravno vidim ja da ne mozemo iz zemlje (pa ni CG bez tog papira) pa krenem da geldam po agencijama u NIsu Tusku ahahaha :D budale. Onda sredimo papire, mene opet uhvati "bazen-strah" i ipak zapucamo u Grcku. Tamo smo se do Soluna premisljali gde cemo, pa je prevagnulo mesto gde je vremenska prognoza bila najbolja, jer je prva dva dana svuda bilo poprilicno vreme. Inace smo super prosli, svega sto se tice, samo bih malo da promenim sledece godine.

PS (Off sorry) - pratim pratim redovno, da znas, znaaaam da je prekosutra ;)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Letovanje 2015
22.9.2015 11:02:29   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Dunja, mozes li mi molim te na PP napisati preko koje agencije ste isli.



Šaljem ti! Lomila sam se između dve agencije ali je ova ipak imala bolje uslove i valsnik agencije je Turčin, sve je bilo besprekorno.
I ja sam se plašila bazena, ali smo ga na kraju okupali jednom i nije bio oduševljen, a u moru je uživao po sat vremena u cugu, nekada i više.
Ruska deca se kupaju u bazenima masovno.


More me iznenadilo, po lepoti ne zaostaje od Grčkog (ne računam sad divne plaže na nekim grčkim ostrvima ), s tim što je mnogo toplije, ali prijatno toplo. Dovojno rashladi dok se pliva ali nema onog šoka kod ulaska u vodu.

Mi smo bili u selu Gojnik, koje je nekih pola sata od Antalije, a kažu što južnije od Antalije to su lepše plaže (Tekirova ...). Hoteli nasipaju plaže peskom, tako da su divne za decu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Letovanje 2015
22.9.2015 11:19:22   
Zemunka85
Hvala 😘.
Imam masu ljudi koji su ove god isli u Kemer. Kazu da je manja vlaznost vazduha i da se lepo dise. Ja ne znam kako to ide sa ranijim placanjima dok su popusti, jer smo uvek isli u sopstvenoj reziji. Da li se ti samo zapljunes pa u ratama placas do leta, ili moras sve odjednom platiti za toliki popust?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Letovanje 2015
26.10.2015 16:13:15   
emicaa
e da i ja napišem naše utiske,bili smo u analipsisu,blizu herakliona.U nedelju ujutru smo malo prošetali jer je bilo oblačno i čim su oblaci nestali otišli na plažu,odma preko puta hotela.Teodora se oduševila ali smjela odma u vodu.Bila je srasla sa pijeskom.U ponedeljak se već oslobila,stalno je trčala prema moru,ganjala talase,vadila kamenčiće,ma milina.U utorak opet otišli,dan predivan i odjednom počne vjetar,ne mogu vam opisati koliko je jak bio,ko lud je duvao.imali smo pravu pješčanu oluju i kad nas je pjesak šibnuo morali smo bježati u sobu,ona se prepala jedva sam je smirila.Po podne krenemo u šetnju i opet oluja i morali se vratit tako da smo većinu dana proveli unutra.U srijedu odemo u jednu predugu šetnju,zalutali malo,sreća pa smo imali kolica.Po podne opet na plažu pa smo skupljali školjkice,kopali rupe u pjesku.Mm skinuo burmu da je ne izgubi i stavio kod mene u torbu,kad sam vadila Dori peškir i ona je ispala u pijesak i ovaj moj je to skontao tek u četvrtak veče.U petak sidjemo opet da tražimo i ja je nadjem iz trećeg pokušaja.U petak se nismo kupali jer je bilo hladno pa smo išli u heraklion,divan gradić.Hrana je bila odlična a tek kolači,jela sam kao svinja.T je stalno hodala za servirkama,išla je sa jednom i u kuhnju user posted image jedino nisam zadovoljna čistoćom,svako jutro su čistili ali samo nešto promuljaju i gotovo a podovi i dalje puni pijeska.Dječiji krevet je bio neki mini krevet bez ikakve zaštitne ograde pa je T spavala sa nama u krevetu.Sve u svemu jedva čekam sledeću godinu da idemo opet,i opet ćemo na Kretu samo u neko drugo mjesto.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Letovanje 2015
26.10.2015 16:18:11   
Trcosava
Ja Emice kako ti zavidim za Kriiiit!!! Pa kako bi ja išlaaaa. Trebali ste otići do Irapetre, ako ste imali auto i obavezno na Krisi. Jel bila topla voda? Nama ona žena reče da njima zimi jedino kiša pada i naravno bura.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Letovanje 2015
26.10.2015 17:07:06   
emicaa
Pa toplija je bila morska voda nego ona u bazenu tako da u bazen nismo ni ulazili.Nismo išli tamo,tri sata vožnje bi bam trebalo jer je skroz na suprotnoj strani od nas.Možda sledeći nadjemo negdje hotel u blizini.Nisam vidjela nasmijaniji narod,nevjerovatno koliko su svi ljubazni.Prošlu subotu kad smo stigli Dora zaspala na meni u busu na putu do hotela,pred hotelom nas dočekao neki domaćin i umalo da me čovjek unese na recepciju kad je vidio da držim dijete user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Letovanje 2015
25.11.2015 10:49:42   
vonavoj
Ko otvara novu temu? Nesto smo pricali,gledali Toroni..ima li neka preporuka? Sve mi nesto skupo?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Letovanje 2015
25.11.2015 21:32:43   
Didy
Da ja otvorim? Mi već neko vreme mozgamo kuda bismo mogli. Da ne okasnimo slučajno. user posted image Mnogo smo se navukli na te rane uplate.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Letovanje 2015
25.11.2015 21:47:21   
vonavoj
Didy,otvaraj! Tebe cekam,da mi nadjes nesto povoljno,za kraj avgusta😃

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Letovanje 2015
25.11.2015 21:57:39   
Didy
Joj, nemam uopšte vremena ni za potragu, a ni za rr (ko što vidiš, nema me nigde), al optimistična sam. Imam već nešto u planu, po preporuci. Preporučila mi Cvrčko hotel na Sitoniji u koji idu već godinama, a ja sam nešto napikirala Sitoniju za ovo leto, jako mi se dopala. Mada sad imam i neke ponude iz školice stranih jezika u kojoj radim da vodim decu u kamp engleskog u Grčku, pa sam se sad bacila u rebus da l da idem dvaput ili da povedem i svoju decu tamo. Teške muke. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here