|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvoj perceptivnih sposobnosti od 0-7 god
10.4.2014 17:28:58   
Sanjalicaaa
Mame, kada su vase bebe pocele da ostvaruju kontakt ocima? Mi smo pre 3 dana napunili 2 meseca. Ne uspevam bebcu da ulovim ni jedan pogled. Citam da bi prvi kontakt ocima trebao da bude oko mesec i po dana user posted image I koliko se bebe smeju? On sa dva meseca se samo smejulji, kada ga golicam, ili kada se narucka i naspava pa bude bas raspolozen. Ali ne reaguje na grimase i moje osmehe kako kazu neki tekstovi da bi trebalo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razvoj perceptivnih sposobnosti od 0-7 god
15.12.2015 8:15:45   
tekilica
Za malo starije bebe :) Za decu od godinu dana, pa nadalje, imate divne knjizice po marketima za odredjeni uzrast sa pitanjima i odgovorima. Pitanja su odlicna, povezivanja, uocavanja...svasta. Naravno, detetu je mozda tesko da bas na svako odgovori, ali oitprilike je to to.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razvoj perceptivnih sposobnosti od 0-7 god
15.12.2015 15:32:17   
branki*
Kakve su to knjige?u kojim marketima ima?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razvoj perceptivnih sposobnosti od 0-7 god
1.1.2016 14:07:55   
dddaca
I mene to zanima. Tekilice?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razvoj perceptivnih sposobnosti od 0-7 god
12.7.2019 6:47:34   
MimaKos
Ne prepoznaje pretmete na slici jos uvek, ali reaguje na zvuk i razume sve sto govorimo, nema jos uvek 1,5 god ali nista osim tata mama i jos par reci ne govori..


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razvoj perceptivnih sposobnosti od 0-7 god
12.7.2019 9:34:44   
doramar11
Svako dete je prica za sebe, roditelji cesto prave poredjenja i brinu bez potrebe. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razvoj perceptivnih sposobnosti od 0-7 god
12.7.2019 10:20:11   
MimaKos
Treba uociti problem na vreme, u svakom slucaju, dok se jos moze korigovati


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razvoj perceptivnih sposobnosti od 0-7 god
12.7.2019 11:39:26   
doramar11
Mima, danas se ide iz krajnosti u krajnost. Svakakve diganoze se postavljaju, svako drugo dete hiperaktivno ili sa poremecajem paznje.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razvoj perceptivnih sposobnosti od 0-7 god
12.7.2019 11:40:51   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Mima, danas se ide iz krajnosti u krajnost. Svakakve diganoze se postavljaju, svako drugo dete hiperaktivno ili sa poremecajem paznje.
   slazem se u potpunosti, ali mi je lakse kada ga neko prati, jer je na primer cerkica rano bas progovorila pa ne moze covek da ne primeti razliku. 


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razvoj perceptivnih sposobnosti od 0-7 god
3.3.2022 11:13:58   
Kosarkas
Pozdrav, Jedna mama,Znam da si odavno opisivala svoje dete, jos 2011. Posto sam pretrazila i iscitala sve forume na ovu temu, opis tvoje devojcice najvise odgovara ponasanju mog decaka. Kao da sam ja pisala, i imam identicnu zabrinutost za njega, ima 13 meseci i tri nedelje. Moje pitanje je da li ste isli kod psihologa jer i ja to planiram, i da li se devojcica normalno razvila,ona je sada vec velika. Hvala na odgovoru!

(odgovor članu jednamama)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razvoj perceptivnih sposobnosti od 0-7 god
30.10.2023 11:45:37   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: doramar11

Svako dete je prica za sebe, roditelji cesto prave poredjenja i brinu bez potrebe. 



Sa ovim se moram sloziti.
Cesto roditelji budu uplaseni zbog takmicenja majki,sta je cije dete,prvo uradilo i tome slicno.
A vecina majki,zna da doda malo na realno stanje,pa da dete ispadne Tesla sa 6 meseci.

Generalno,svaki doritelj,pogotovo majka,koja je veci deo dana sa detetom,bebom,znam i vidi neke stvari.
Mene je osecaj retko kad prevario.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here