|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:43:46   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kod mene nema nepozvanih gostiju! NIKADA za 5 godina koliko mm i ja živimo zajedno niko nije došao a da me prethodno nije nazvao telefonom.

Potpisujem!



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:45:43   
melania
Nisam ulazila u detalje,jedan od klinaca je imao nesto na ledima slicno herpesu,majka ga je mazala necim.To joj nije prijavila,mama tog klinca ima visu medicinsku i radi u bolnici.Te noci je beba dobila visoku temperaturu i borili se par sati u bolnici.Ja znam ono sto mi je drugarica rekla,da je to njemu odmah otislo na mozak i da je preminulo.Mislim da je najveci problem zapravo njen muz sto nije reagovao,to je bila njegova familija.Sad odlazi svaki dan po zenu koja je non stop na groblju,jadna osusila se.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:46:46   
cicko
Drugari, da li treba dozvoliti babama i dedama da dolaze kad se beba rodi? Plasim se ako dodju roditelji od mm, oni ne juser posted image u zivu silu, da ce mi iscmakati dete. Mojim roditeljima mogu to da kazem i razumeli bi, ali svekrvi i zaovi... I sad kad su bili, ja najavila da se ne ljubim sa nikim zbog tih silnih virusa, a oni kazu "ma nemamo mi nista" i izljubise me.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:48:10   
Anoniman
Ja sam zbog familije mm iscupala interfon i zvono. Bili su pokvareni, i mm popravio, ja iscupala. Svekar pita sto ne popravimo-ja mu lepo kazem da se svi koji dolaze kod nas najavljuju, a on me pita a sta ako je on u prolazu pa hoce da dodje?!?!?!!?
On inace nikad i ne zvoni nego udje gospodin covek svojim kljucem, kao i svekrva. Imali su obicaj da dodju nenajavljeni i budu tu satima, dolazili kasno uvece, ili zorom...par puta u "nezgodno vreme"...Onda je svekar jednom upao kad sam samo u gacama isla od kupatila do sobe (trudna), i prolazila pored ulaznih vrata na koja je on u tom trenu ulazio. Pokrila grudi rukama, gledam ga belo, a on nista, okrenu se covek i udje u dnevni boravak. Tad im je mm zabranio da dolaze nenajavljeni, ali se i sad omakne.
A od ostalih me stiti pokvaren interfon i izgovor da ne cujem kucanje iz dnevne sobe. Ne zanima me uopste, onaj ko ne moze makar da nazove da kaze da ce doci, pa da se makar upristojim i sklonim nered koji je cesta pojava kod nas u stanu, nije mi dobrodosao u tom trenutku. I to vec sad svi znaju user posted image

(odgovor članu meha)
  Direktna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 12:49:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:51:04   
cicko
Znaci, ne mogu da verujem ovo sto pricas!!! Koji bezobrazluk! S kojim pravom? S pravom svekra???


IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja sam zbog familije mm iscupala interfon i zvono. Bili su pokvareni, i mm popravio, ja iscupala. Svekar pita sto ne popravimo-ja mu lepo kazem da se svi koji dolaze kod nas najavljuju, a on me pita a sta ako je on u prolazu pa hoce da dodje?!?!?!!?
On inace nikad i ne zvoni nego udje gospodin covek svojim kljucem, kao i svekrva. Imali su obicaj da dodju nenajavljeni i budu tu satima, dolazili kasno uvece, ili zorom...par puta u "nezgodno vreme"...Onda je svekar jednom upao kad sam samo u gacama isla od kupatila do sobe (trudna), i prolazila pored ulaznih vrata na koja je on u tom trenu ulazio. Pokrila grudi rukama, gledam ga belo, a on nista, okrenu se covek i udje u dnevni boravak. Tad im je mm zabranio da dolaze nenajavljeni, ali se i sad omakne.
A od ostalih me stiti pokvaren interfon i izgovor da ne cujem kucanje iz dnevne sobe. Ne zanima me uopste, onaj ko ne moze makar da nazove da kaze da ce doci, pa da se makar upristojim i sklonim nered koji je cesta pojava kod nas u stanu, nije mi dobrodosao u tom trenutku. I to vec sad svi znaju user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:51:41   
melania
Slazem se sa vama,ali mi je cudno da vas niko ne remeti.Pa mi imamo padobranaca za sve,hocete malo da vam posaljem,oni ionako nemaju blamauser posted image
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kod mene nema nepozvanih gostiju! NIKADA za 5 godina koliko mm i ja živimo zajedno niko nije došao a da me prethodno nije nazvao telefonom.

Potpisujem!




(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:52:05   
Anoniman
Ne znam zašto ćutite na stvari koje vam ne gode. Ja sam neko vreme ćutala, i onda sam shvatila da sam ja nervozna i da sam besna na mm zbog toga što njegova rodbina neke stvari ne može da razume.
Kod mene se zna, ako sam rekla nema cmakanja, ja se onda izmičem dva koraka u nazad nakon njihove rečenice "Ma nemamo mi ništa" i krajnje ozbiljno kažem "Nema cmakanja!", a što se deteta tiče, zaista su poslušni i bude kako ja kažem (kada sam tu). Naravno, kada nisam tu, onda sveki radi kako hoće - to je bilo dok je bio mlađi, ja spremim kašicu, ona mu da 'leba i pavalake, i onda je prestao da ide kod njih, što jer ja nisam želela, što jer on sam nije hteo da ostane.

Sorry, otišla sam off.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:53:20   
cicko
Joj Tasho, moracemo svi kod tebe na casove! Ma, sve cu ja njih...po kratkom postupku, pa neka se ovaj moj duri koliko hoce!!!


IZVORNA PORUKA: nnaaddaa


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kod mene nema nepozvanih gostiju! NIKADA za 5 godina koliko mm i ja živimo zajedno niko nije došao a da me prethodno nije nazvao telefonom.

Potpisujem!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:54:56   
NadaR

IZVORNA PORUKA: melania

Slazem se sa vama,ali mi je cudno da vas niko ne remeti.Pa mi imamo padobranaca za sve,hocete malo da vam posaljem,oni ionako nemaju blamauser posted image
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kod mene nema nepozvanih gostiju! NIKADA za 5 godina koliko mm i ja živimo zajedno niko nije došao a da me prethodno nije nazvao telefonom.

Potpisujem!






Melania, mozda zato sto sto ja svakog ali bas svakog nazovem i najavim se!
Mozda im je zato glupo da se oni meni ne jave!


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:55:51   
cicko
Uh, sad sam se samo iznervirala!!! Gola sam voda!

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:57:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: melania

Slazem se sa vama,ali mi je cudno da vas niko ne remeti.Pa mi imamo padobranaca za sve,hocete malo da vam posaljem,oni ionako nemaju blamauser posted image
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kod mene nema nepozvanih gostiju! NIKADA za 5 godina koliko mm i ja živimo zajedno niko nije došao a da me prethodno nije nazvao telefonom.

Potpisujem!






Draga, ti bi otišli pre nego što su došli. Ja umem da imam mnogo umiljat pogled. Umem da odem da spavam i kada mi dosade oni najavljeni gosti, a ne nenajavljeni. user posted image  
Ustvari, ja najviše poštujem goste koje ja pozovem.
Ako se neko najavi, to znači da ja ne prekidam svoje aktivnosti, a taj neko može da hoda za mnom po stanu i priča. Ako kačim zavese, može stajati pored, ne treba da pomaže, ali nikako da ne očekuje da ću ja sve ostaviti, jer je njemu dunulo da baš kod mene pije kafu!
A nenajavljenih - kažem, nemam.

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 37
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 12:58:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:00:04   
melania
Ej devojke poslusacu vas,znaci nema otvaranja,sedis u tisini a kad zagusti lepo ih oteras do djavola.Bolje da govore da sam kucka nego dobrica,ma u pravu ste.Moracu zvono nekako da sredim, ne bi me cudilo da me ne cekaju ispred par satiuser posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:01:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cicko

Uh, sad sam se samo iznervirala!!! Gola sam voda!


ma, *ajde....nema cmakanja i tačka. ko je normalan shvatiće. ostali-ko ih šiša.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:01:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cicko

Joj Tasho, moracemo svi kod tebe na casove! Ma, sve cu ja njih...po kratkom postupku, pa neka se ovaj moj duri koliko hoce!!!




user posted image  Ne tako!

Zabrinut pogled, koja suza i objasniš dragom da se ti užasno bojiš, jer eto kakav je taj svinjski grip, sad ga nema a za koji tren već ljudi umiru, i da ti je mnogo teško, jer to mnogo voliš i sveki i zaovu, ali da bi ti mnogo značilo ako bi on mogao na fin način da im objasni da to smakanje tebe užasno čini nervoznom. user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 41
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 13:01:50   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:02:46   
Anoniman
cicko draga, s pravom-dao sam vam stan. I zato ja cutim...jede me iznutra, s vremena na vreme puknem, i to je sve. On je jedan od onih ljudi koji ce te naterati da zazalis sto ti je pomogao. A da nam da stan je bila njegova ideja. Evo, sad sam se i ja iznervirala, grrrrrrrr

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 43
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 13:03:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:07:50   
melania
Nado nije valjda da mislis da ja uopste odlazim kod takvih ljudi,oni se druze sa mm a svracaju zato sto verovatno misle ova nema dece pa ajde nemaju obaveza.Ja se mojim prijateljima najavljujem kad odlazim,lepo sam napisala da sve vezano za padobrance ima veze sa mojim muzem.I danas prekidam sve te gluposti,smucili su mi se.Moj muz misli da je kuca bez gostiju prazna a ne ume ni kafu da skuva,voli da se druzi na moj racun.Verujte mi opasno sam ljuta i nema vise takvih stvari,znam da se to nece dopasti njegovoj mami ali kad bolje razmislim sta me briga vise za sveuser posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:10:51   
Anoniman
ma gagi, meni je to cist primitivizam. I da, kad god nam donosi nesto, jaja ili nesto slicno, on ne mora da se najavi, jer nam, boze moj, nosi nestouser posted image

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:13:28   
cicko
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Ti bas imas takta... Ali kao sto kaze ona stara izreka- "umiljato jagnje..."



IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: cicko

Joj Tasho, moracemo svi kod tebe na casove! Ma, sve cu ja njih...po kratkom postupku, pa neka se ovaj moj duri koliko hoce!!!




user posted image  Ne tako!

Zabrinut pogled, koja suza i objasniš dragom da se ti užasno bojiš, jer eto kakav je taj svinjski grip, sad ga nema a za koji tren već ljudi umiru, i da ti je mnogo teško, jer to mnogo voliš i sveki i zaovu, ali da bi ti mnogo značilo ako bi on mogao na fin način da im objasni da to smakanje tebe užasno čini nervoznom. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 13:15:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:17:31   
cicko
user posted image  user posted image


IZVORNA PORUKA: Nedja

cicko draga, s pravom-dao sam vam stan. I zato ja cutim...jede me iznutra, s vremena na vreme puknem, i to je sve. On je jedan od onih ljudi koji ce te naterati da zazalis sto ti je pomogao. A da nam da stan je bila njegova ideja. Evo, sad sam se i ja iznervirala, grrrrrrrr

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 13:18:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cicko

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Ti bas imas takta... Ali kao sto kaze ona stara izreka- "umiljato jagnje..."



IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: cicko

Joj Tasho, moracemo svi kod tebe na casove! Ma, sve cu ja njih...po kratkom postupku, pa neka se ovaj moj duri koliko hoce!!!




user posted image  Ne tako!

Zabrinut pogled, koja suza i objasniš dragom da se ti užasno bojiš, jer eto kakav je taj svinjski grip, sad ga nema a za koji tren već ljudi umiru, i da ti je mnogo teško, jer to mnogo voliš i sveki i zaovu, ali da bi ti mnogo značilo ako bi on mogao na fin način da im objasni da to smakanje tebe užasno čini nervoznom. user posted image



Znaš, kod mene je bolja varijanta da ja kažem svekrvi nešto nego mm. user posted image  A i shvatila sam da je tako mnogo kraće, ona pokuša na još koji način da mi podvali svoje, ali ipak na kraju bude kako ja hoću.

Ali najiskrenije mislim da nekom rečenicom tipa: "I šta tvoje mama i sestra misle? Da me upljuju virusima? I što im ti nisi rekao u po*** mater****" neće pomoći. Eventualno ćete se posvađati a priča će se nastaviti kao do sada.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here