|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR druženje u Nišu
27.5.2010 19:33:30   
jelena038
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Kada je to druzenje?Pa,ja sam iz Nisauser posted image rodom...a sada sam u Ks,ali ako mi bude odgovarao datum kafenisanja eto meuser posted image
pa kazi kad ti odgovara, da pokusamo da se uklopimo! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: RR druženje u Nišu
27.5.2010 20:10:23   
engimengi
Evo i mi se prijavljujemo za druzenje,sad smo porasli i skitamo se!A mogu ja i bez njih!
Za vikend ili preko nedelje?Aj dok opet kiša ne padne...


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: RR druženje u Nišu
1.6.2010 0:15:53   
Modessty
Mni odgovara bilo koji dan bilo koje vreme. Bilo bi lepo da bude preko dana da povedemo i dečicu pa da doživljaj bude lepši user posted image
Jel ima neko neki predlog? Predložite i mesto. Hoćete li centar, Čair, parkić na bulevaru, Tvrdjavu....

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: RR druženje u Nišu
1.6.2010 0:17:22   
Modessty
Što se mene tiče javite mi samo dan ranije i sve je ok. Evo da mi neko kaže sutra idemo, meni je to ok. Časkom se spremimo Danilo i ja za pokret user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: RR druženje u Nišu
1.6.2010 9:16:51   
Anoniman
i u Nisu druzenje??
kako mi dragooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: RR druženje u Nišu
1.6.2010 9:21:55   
Anoniman
Trebalo bi da putujemo za nis u junu,tako da cu se verovatno i ja javiti za neko brzinsko druzenje.Dolazimo kod moje sestre na 4-5 dana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: RR druženje u Nišu
1.6.2010 9:32:01   
bebironcic
Mislila sam da dodjem do Nisa,kod mojih i ujedno da se vidim sa vama....ali moji dolaze kod mene u Ks...tako da izgleda necu mociuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: RR druženje u Nišu
1.6.2010 20:30:25   
jacikaci
Konačno vas nadjoh! Evo i mene za druzenje u Nišu! Moze bilo kad,samo da se spremim i da ne bude kiše,mada ni to nije neka prepreka (mm bi me dovezo!). A mesto...  zbog dece sam za neko zatvorenog tipa,ali kako kaze većina- ja se slazem!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: RR druženje u Nišu
1.6.2010 21:03:03   
jacikaci
Zamislite, mm kaze da od našeg druzenja nema ništa! Kao, kad nije organizovano prošle godine,neće ni ove! Umalo da ga user posted image  ! E baš da ga demantujemo; ja mogu bilo kad, bilo gde, samo nek popusti ova kiša.

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: RR druženje u Nišu
1.6.2010 21:07:35   
engimengi
Predložite i mesto. Hoćete li centar, Čair, parkić na bulevaru, Tvrdjavu....


Ako ne pada kisa bolje negde u tvrdjavi ili u parkiću,zbog klinaca,a ako pada moze merkator!!

Javite i meni da organizujem indijanceuser posted image


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: RR druženje u Nišu
1.6.2010 22:02:24   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: jacikaci

Zamislite, mm kaze da od našeg druzenja nema ništa! Kao, kad nije organizovano prošle godine,neće ni ove! Umalo da ga user posted image  ! E baš da ga demantujemo; ja mogu bilo kad, bilo gde, samo nek popusti ova kiša.


A što ja imam utisak da je već bilo druženje u Nišu? Devojke jel bilo ili ja umišljam?

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: RR druženje u Nišu
1.6.2010 22:43:27   
jacikaci
Mislim da nije,sudeći po prethodnoj strani, mada nisam ni ja sigurna. Nema veze,kako god, a sto se mesta tiče-ne bih "merkator" jer sam maaalo klaustrofobična (bila sam tamo jedan jedini put i za 5 minuta pobegla user posted image  ), mada kad bi većina bila "za" verovatno bih makar svratila.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 20:07:28   
Modessty
hoćete sad za vikend?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 22:02:22   
Modessty
Nismo se družile do sada user posted image Ali valjda ćemo se konačno dogovoriti.
Ja imam sad za vikend samo jednu obaezu. Moram u subotu u 10.30 na groblje. To neće da traje više od sat vremena. Sve ostalo mogu da pomerim ili otkažem.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 22:03:45   
gagana83
Pih!
Ja bila juce u Nis!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 22:05:02   
Ellenica
Žene obavezno se slikajteuser posted image
želimo da vas vidimo na gomiliuser posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 22:08:42   
Anoniman
Ja cu vas obavestiti kad budem dolazila kod sekane pa da se vidimo makar na kratko.A ti bi Gagana mogla sasvim slucajno u isto to vreme da dodjes u Nis user posted image i slucajno da se sretnemo user posted image !

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 22:11:00   
gagana83
Pa da znas da bih moglauser posted image
Nije meni Nis tako daleko.
A i mm je cesto poslom tamo.
Mogla bih da probam da ubedim i Marince da dodjeuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 22:11:01   
Modessty

IZVORNA PORUKA: gagana83

Pih!
Ja bila juce u Nis!



Pa što se bre ne javi?!
Kad dolaziš opet?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 22:13:21   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: gagana83

Pih!
Ja bila juce u Nis!



Pa što se bre ne javi?!
Kad dolaziš opet?

Ma bezveze je ispalo,ni ja nisam znala do juce da cu ici,mm isao poslom a ja krenula sa njim da iskupujem nesto u Aksi.Nismo se zadrzavali jer smo isli bezuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 22:45:20   
Modessty
Drage moje kojoj treba moj broj radi organizacije druženja u Nišu nek mi se javi privatnom porukom.
Hajde da se organizujemo. Ostaviću sve po strani samo da se vidim sa vama!!! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 22:57:03   
dunja RR
Bravo Mod, ajmo devojke, uživajte zajedno na kafici, voli vas i ljubi vaša Ringerajauser posted image user posted image user posted image . Koliko će vas biti?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 22:58:51   
gagana83
Ja dolazim sigurno,ajde nek bude jedan dan kad bude dosla JMPM.
Znaci minimum 3 user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 23:01:52   
gagana83
Hej!
A bebironcic?
Videcu sa njom da dodje i onauser posted image



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: RR druženje u Nišu
3.6.2010 23:04:18   
Modessty
moj muž upravo komentariše da nije fer što se samo žene okupljaju user posted image Kaže moraće da organizuje ponosne tate za druženje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here