|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR druženje u Nišu
9.11.2015 14:05:42   
veselicaa
Tu sam slobodna sam za vidjanje danas i sutra.Neko za kaficu?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: RR druženje u Nišu
9.11.2015 14:08:00   
veselicaa
Nemam brojeve tel od mod i ivanke ostali mi u drugi tel.
Izvinjavam se na greskama kucam sa novog telefona,nista se ne snalazimuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: RR druženje u Nišu
9.11.2015 14:16:45   
Ivanka 75
Imam ja tvoj broj u telefonu, ne brini.
ja sam tu, valjda ce se javiti jos neko za kafu danas-sutra user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: RR druženje u Nišu
9.11.2015 14:21:22   
serpica
Ja bih bas volela user posted image mod i ja popismo jutros jednu na brzaka..aj videcu za sutra ako mogu da se organizujem...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: RR druženje u Nišu
9.11.2015 15:48:24   
daca77
Ja mogu sutra, ali tek posle 17h, kako bih N uvalila mm da je seta...user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: RR druženje u Nišu
9.11.2015 19:37:32   
Ana13
i ja mogu sutra posle 16:30. Da mi mm dodje kuci user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: RR druženje u Nišu
10.11.2015 0:17:37   
veselicaa
Ja polazim sutra popodne kuci tako da mi odgovara samo prepodne.Malo smo promenili planove,polazimo sutra kuci.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: RR druženje u Nišu
10.11.2015 7:29:57   
Modessty
Veselice bre gde mi saljes na RR kad sam kući ne gledam kompjuter uopšte! Šaljim ti tel u PP

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: RR druženje u Nišu
10.11.2015 7:54:22   
Modessty
Veselice javi se!
Ako se dogovorimo nešto javljam vam telefonom
ne mogu da pratim ovde

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: RR druženje u Nišu
10.11.2015 21:31:46   
veselicaa
Ja danas bila na kafici sa Mod i Ivankom user posted image user posted image Toliko sam se lepo provela,druzenje je bilo kratko jer sam morala da idemo u kupovinu pre nego krenem nazad kuci ali smo se fino ispricale.Mod je mnogo,mnogo prijatna zena,jedna od onih osoba koje odmah pozelis da zagrlis jer zrace prijatnom i divnom energijom.Po slikama sam mislila da je ozbiljna,mozda malo i povucena ali pogresila sam i to mnogo.Veoma je prijatna,komunikativna odmah cim sam je videla sam pomislila kako je steta sto smo daleko i sto se necemo cesto druziti.Osecam kao da je dugo,dugo poznajem.
Ivanka je preslatka,odmah cim smo se pozdravile smo pocele da pricamo kao da se druzimo dugo vremena.Ona je osoba za koju odmah pozelite da vam bude najbolja prijateljica.
Deca su vam divna,lepo vaspitana,moje smizle su se malo razmazeno ponasale,jedino sto mogu da kazem u njihovu odbranu je to da mi kada dodjemo u Nis na tri,cetiri dana one budu skroz izbacene iz rutine,idemo kod milion rodjaka,prijatelja,tu im je baka koja ih preterano mazi pa se to odrazi na njihovo ponasanje.
Inace moram da pohvalim Mod koja je ponela grickalice,bojice,papire za decu,vidi se da je iskusna mama koja zna sta je potrebno deci da bi mame koliko toliko popile kafu na miru.
Inace i Ivanka i Mod su veoma dobre mame vidi se odmah da su im deca i uloga majke na prvom mestu,tako je i kod mene i to je jos jedan razlog da se i ubuduce lepo slazemo i druzimo.A ponovno druzenje jedva cekam,javljam se cim stignemuser posted image
Hvala jos jednom Mod i Ivanki na prelepom druzenju i izvinjavam se ako sam nesto pogresno rekla ili uradila,prvi put sam ovako upoznala neku prijateljicu i nadam se da me opet zovete na druzenje.
E da,Mod vidim da se razumes u fotografije i kompjutere pa ucini da izgledam pristojno na slikama pre nego ih okacis.Nemoj da budem jedina ruzna Nislijka u temi user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 10.11.2015 21:35:16 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: RR druženje u Nišu
10.11.2015 21:51:34   
Ivanka 75
Vesela, hvala na divnim recima user posted image
Ja cekam da Mod stavi slike pa da napisem ponesto, ali nje nema....
Ja sam jos i bila usporena danas, da me vidis kad sam u turbo modu user posted image
Ti si divna, devojcice su ti divne, naravno da se drugacije ponasaju kad nisu na svom terenu, vidi se da su dobra deca user posted image
Samo da znate Veselica se odlicno uklapa u nas niski klan, pricljiva, prelepa, divna, mama na mestu, kliknule smo od prve sekunde!
Kazem sestri danas da se bolje i lepse ispricam sa mojim RRajkama nego sa drugaricama koje znam 20 godina.
Ovo su mi poznanstva za ceo zivot!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: RR druženje u Nišu
10.11.2015 22:33:55   
Modessty
Slike stavljam u četvrtak kad počnem da radim. Mi danas otišli kući samovda jedemo pa opet u skitnju! user posted image
Veselice ti nas pohvali toliko da ćemo se uobraziti! user posted image
Devojčice su ti divne u svakom smislu! Anastasija mi je sva nekako ozbiljna, da sam imala utisak da je mnogo starija od Ive i Danila.
I meni je bilo ko da se znamo milion godina. user posted image jedva čekam da nam opet dođeš!
Ivankice hvala i tebi na divnom druženju! Baš mi je trebalo da se sa nekim lepo prošetam i ispričam. user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: RR druženje u Nišu
10.11.2015 22:36:17   
Ivanka 75
Mod user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: RR druženje u Nišu
10.11.2015 22:58:54   
Ana RR
Divno devojke, jedva čekam da vas vidim i na fotkama user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: RR druženje u Nišu
11.11.2015 8:20:46   
wivern
Bravo žene user posted image , čekamo i fotke u četvrtak

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: RR druženje u Nišu
11.11.2015 14:50:49   
branki*
E,pa,mnogo mi je drago sto vam je bilo tako lepo i sto ste se lepo proveleuser posted image nisam ni sumnjala da ce biti drugacije!
Grlim vas sve tri!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: RR druženje u Nišu
11.11.2015 23:43:35   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


Ti si divna, devojcice su ti divne, naravno da se drugacije ponasaju kad nisu na svom terenu, vidi se da su dobra deca user posted image
Samo da znate Veselica se odlicno uklapa u nas niski klan, pricljiva, prelepa, divna, mama na mestu, kliknule smo od prve sekunde!



Hvala draga mnogo se radujem kada vidim da tako mislis.I drago mi je da se uklapam u klan user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: RR druženje u Nišu
11.11.2015 23:53:42   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Veselice ti nas pohvali toliko da ćemo se uobraziti! user posted image
Devojčice su ti divne u svakom smislu! Anastasija mi je sva nekako ozbiljna, da sam imala utisak da je mnogo starija od Ive i Danila.
I meni je bilo ko da se znamo milion godina. user posted image jedva čekam da nam opet dođeš!


Ma ne bih vas hvalila da niste zasluzile user posted image Stvarno ste me super docekale i druzile se sa mnom kao se svaki dan vidjamo.A za Anastasiju mi bas cudno da neko kaze da je ozbiljna,videla si njene slike na fb-u ona se i na slikama blesavi,sva je neozbiljna i luckasta.Videces kada se malo bolje upoznamo kakva je.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: RR druženje u Nišu
12.11.2015 9:54:12   
Modessty
nisam ponela slike. Izvinjavam se. Imala sam haos juče, eno pisala u novembarskom baru.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: RR druženje u Nišu
13.11.2015 9:08:33   
Modessty
slike konačnooo

Veselica i Ivanka
user posted image

Dečica
Danilo i Andreja
user posted image

Umetnici - Danilo, Iva, Anastasija (okrenuta ledjima) i Nikola
user posted image

user posted image

Danilo, Iva i Anastasija
user posted image

Nikolosaurus Rex "letiii jooon"
user posted image

Danilovo umetničko delo
user posted image

Anastasijino umetničko delo
user posted image

Ivino umetničko delo
user posted image

Danilo, Nikola, Iva
user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 13.11.2015 10:16:04 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: RR druženje u Nišu
13.11.2015 9:12:12   
Ana RR
Jao super ste user posted image

Na trenutak mi se učinilo da su Andrejine noge ustvari Veselicine, na prvoj slici user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: RR druženje u Nišu
13.11.2015 9:42:51   
serpica
Divne ste,mnogo mi je zao sto nisam upoznala Veselicu ali bice prilike nadam se user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: RR druženje u Nišu
13.11.2015 9:54:21   
eca89
Divne ste i vi i dječica!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: RR druženje u Nišu
13.11.2015 14:20:59   
Ivanka 75
A na onoj slici sa decom ja i Veselica toročemo u daljini user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: RR druženje u Nišu
13.11.2015 21:10:16   
veselicaa
Bravo Mod za slike,bas mi je drago da si slikala user posted image
Ana ma gde nisam ja mrsava toliko user posted image
Serpi sledeci put kada sam u Nisu obavezno pijemo kafu user posted image user posted image
Eco hvala user posted image
Ivanka eto ga dokaz da smo se slozile od prvog momenta kada smo se upoznale user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here