|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
8.9.2020 15:15:43   
mikica88
Moja sestra je uzimala slatko od aronije i deca ga lepo jedu. Ja samo liker i lep mi je.

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
8.9.2020 18:04:39   
dunja RR
Ja sam nekoliko dana tražila dobar med za svekrvu ovde u Republici Srpskoj. Nije baš bilo lako naći, jer se ovde ljudi slabije oglašavaju i slabije su prisutni na društvenim mrežama, ali nađoh prema preporuci ljudi u Srbiji Pčelarsko gazdinstvio Skočajić iz Trebinja, ovo je njihova IG stranica, jedva sam ih našla i tu kontaktirala KLIK. Pisala sam im da smo zaraženi koronom i da imamo i svekrvu u bolnici i da tražimo dobar med, da nam je bitno da je prirodan i kvalitetan, što je i istina.
Mi inače volimo med, uzimamo na raznim emstima, odličan je Sanjicin (naše Sanjice sa RR), donosili smo bili i iz Grčke ranije, a ove godine smo uzeli nekoliko kg na Rtnju i uzeli smo pre mesec dana u Manastiru Sveta Petka kod Vrnjačke Banje, blagosloven med 2kg, međutim već smo sve potrošili, Zato sam tražila ovde nekog proverenog. Od Pčelarstva Skočajić nam je danas stiglo 3kg meda BESPLATNO!!! Ne znamo ljude uopšte, opet da napomenem, jednom sam im pisala! Hercegovački med je malo drugačiji od meda u Srbiji po onom što sam istraživala, ali je vrhunskog kvaliteta, od raznih lekovitih trava iz Hercegovine je, pre svega su to vrijesak i kadulja, a i pakovanje im je jako lepo. Ovaj med je jako lekovit! Moja preporuka za ove divne ljude i divan med, pišite im ukoliko želite, na IG, znam da su prisutni i u Srbiji.

Ima još dobrih ljudi na ovom svetu user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.9.2020 18:08:32 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
8.9.2020 18:09:41   
Sanjica26 RR
Da znas da sam pre neki mislila da ti pisem.
Ova godina je bas grozna po pitanju meda. Nas kraj je nesto pobacio.
Ima, ali slabo. Svakako imam koju teglu viseuser posted image O tom potom kad dodjete u Bg-u.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
8.9.2020 18:10:04   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
8.9.2020 20:35:54   
jess021
Dunja, sigurna sam da Bebilule zna gde u Bih ima dobar med.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
8.9.2020 22:58:19   
mikica88
Bas dobra preporuka. Divan poklon , medeni.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
8.9.2020 23:30:18   
dunja RR
Zaboravih da kažem da sam pitala za cenu, rekoše mi 9 eura po kg ovde u RS, i namera mi je bila naravno da platim, drugo nisam očekivala, ali LJUDI nisu hteli da čuju.


Jess, Bebi je blizu mene, tj. ona je na Palama, mi u Foči, ali med je ipak hercegovački specijalitet, tamo nastaju ti lekoviti medovi koji nam sada posebno trebaju.

Semberija i Krajina imaju solidan bagremov med, ali ipak je hercegovački od trava par ekselans, verujem da bi i Bebi to rekla.


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam nekoliko dana tražila dobar med za svekrvu ovde u Republici Srpskoj. Nije baš bilo lako naći, jer se ovde ljudi slabije oglašavaju i slabije su prisutni na društvenim mrežama, ali nađoh prema preporuci ljudi u Srbiji Pčelarsko gazdinstvio Skočajić iz Trebinja, ovo je njihova IG stranica, jedva sam ih našla i tu kontaktirala KLIK. Pisala sam im da smo zaraženi koronom i da imamo i svekrvu u bolnici i da tražimo dobar med, da nam je bitno da je prirodan i kvalitetan, što je i istina.
Mi inače volimo med, uzimamo na raznim emstima, odličan je Sanjicin (naše Sanjice sa RR), donosili smo bili i iz Grčke ranije, a ove godine smo uzeli nekoliko kg na Rtnju i uzeli smo pre mesec dana u Manastiru Sveta Petka kod Vrnjačke Banje, blagosloven med 2kg, međutim već smo sve potrošili, Zato sam tražila ovde nekog proverenog. Od Pčelarstva Skočajić nam je danas stiglo 3kg meda BESPLATNO!!! Ne znamo ljude uopšte, opet da napomenem, jednom sam im pisala! Hercegovački med je malo drugačiji od meda u Srbiji po onom što sam istraživala, ali je vrhunskog kvaliteta, od raznih lekovitih trava iz Hercegovine je, pre svega su to vrijesak i kadulja, a i pakovanje im je jako lepo. Ovaj med je jako lekovit! Moja preporuka za ove divne ljude i divan med, pišite im ukoliko želite, na IG, znam da su prisutni i u Srbiji.

Ima još dobrih ljudi na ovom svetu user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
28.9.2020 15:47:30   
mikica88
Ajvar stigao, slatko od sljiva , dzem od sljiva.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
28.9.2020 16:15:08   
jess021
Mikice, ovo je tema o prodaji domacih proizvoda 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 13:02:59   
mikica88
Evo prodajem ajvar po 700din.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 14:35:53   
jess021
Jel ima konzervans? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 14:59:25   
dunja RR
Ne bi trebao da ima za te pare, jer u grupi Mali proizvođači ima da se nabai domaći ajvar za 500,600, 700, 800, bez konzervansa, pasterizovan. Skoro niko više ne stavlja konzervans. Ja sam uzela od Radanske ruže za 700. A u grupi sam uzela domaće sirupe, neke, jer imam od pokojne svekrve od višnje i drenjka, ali sam uzela nanu, malinu, dunju, uzela sam džemove bez šećera, kajsija, malina,borovnica, šipurak.
Naručila sam Tain, srpski vojnički hleb, jedva čekam da mi stigne, pravi neka žena iz Kg, ako bude ok, naručivaću redovno, pravi od ražanog i speltinog brašna, sa vodenice, ljudi je nenormalno hvale.
I domaće kobaje uzimam u grupi, fenomenalne. Sve u ovoj grupi je mnogo lepše, zdravije, ukusnije, povoljnije u odnosu na ono što se kupi u marketima, ja skoro više da ne idem u radnje.

E da, od jedne Grkinje u grupi (udata u Novom Sadu), uzela sam 7 litara domaćeg maslinovog ulja koje prave njeni roditelji u Grčkoj, juče mi je donela, jer su konačno otvorili granice za ljide koji imaju nekretnine u Gr.

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.9.2020 15:03:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 15:05:30   
mikica88
Koliko je to maslinovo ulje? Kakvog je ukusa?
Da li sam ja sada osetljiva i na ukuse i mirise, mm je uzeo u kraju neko u zdravoj hrani, meni je bljak. Ja volim
MONINI .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 15:15:58   
jess021
Dunja, a i da stavljaju, verovatno nece reci.

Kako dostavljaju ovi iz drugih gradova? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 15:20:21   
dunja RR
Mi inače koristimo Monini ali iz Grčke uvek donesemo ekstradevičansko, samo nismo mogli ove god jer nismo ni išli u Gr zbog pandemije.
Volim i Monini (i njega nabavljam isto za 700 dinara/1L, ali ne kupujem u marketima jer je tamo uglavnom skuplje, osim kada su akcije), ali volim i ovo grčko, malo su drugačijea ulja, ali oba volim, jer suncokretovo ne koristim (zapravo koristim, ali isključivo hladno ceđeno kada nađem, prodaju neki ljudi, u Vojvodini uglavnom).

IZVORNA PORUKA: mikica88

Koliko je to maslinovo ulje? Kakvog je ukusa?
Da li sam ja sada osetljiva i na ukuse i mirise, mm je uzeo u kraju neko u zdravoj hrani, meni je bljak. Ja volim
MONINI .


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 15:23:35   
jess021
Dunja, na cemu kuvas? Na masti? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 15:24:24   
mikica88
Pa ja ga kupujem na akciji u maksiju.
To je fina cena. Stvarno . Jos kad je proverenog kvaliteta, gde ces lepse.

< Poruku je uredio mikica88 -- 29.9.2020 15:25:10 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 15:26:42   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ne bi trebao da ima za te pare, jer u grupi Mali proizvođači ima da se nabai domaći ajvar za 500,600, 700, 800, bez konzervansa, pasterizovan. Skoro niko više ne stavlja konzervans. Ja sam uzela od Radanske ruže za 700. A u grupi sam uzela domaće sirupe, neke, jer imam od pokojne svekrve od višnje i drenjka, ali sam uzela nanu, malinu, dunju, uzela sam džemove bez šećera, kajsija, malina,borovnica, šipurak.
Naručila sam Tain, srpski vojnički hleb, jedva čekam da mi stigne, pravi neka žena iz Kg, ako bude ok, naručivaću redovno, pravi od ražanog i speltinog brašna, sa vodenice, ljudi je nenormalno hvale.
I domaće kobaje uzimam u grupi, fenomenalne. Sve u ovoj grupi je mnogo lepše, zdravije, ukusnije, povoljnije u odnosu na ono što se kupi u marketima, ja skoro više da ne idem u radnje.

E da, od jedne Grkinje u grupi (udata u Novom Sadu), uzela sam 7 litara domaćeg maslinovog ulja koje prave njeni roditelji u Grčkoj, juče mi je donela, jer su konačno otvorili granice za ljide koji imaju nekretnine u Gr.


Domace kobaje mi reci preko koga uzimasuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 15:59:51   
dunja RR
Jess, za kzvanje koristim kako koje imam, ulje od kostica grozdja,hladno cedjeno suncokretovo ili maslinovo jer uglavnom svi mediteranski narodi sprenaju na maslinovom, to samo kod nas postoje oprecna misljenja da ne valja.
IZVORNA PORUKA: jess021

Dunja, na cemu kuvas? Na masti? 






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 16:00:56   
dunja RR

Tagovacu te u grupi na objavi za kobaje 😉
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ne bi trebao da ima za te pare, jer u grupi Mali proizvođači ima da se nabai domaći ajvar za 500,600, 700, 800, bez konzervansa, pasterizovan. Skoro niko više ne stavlja konzervans. Ja sam uzela od Radanske ruže za 700. A u grupi sam uzela domaće sirupe, neke, jer imam od pokojne svekrve od višnje i drenjka, ali sam uzela nanu, malinu, dunju, uzela sam džemove bez šećera, kajsija, malina,borovnica, šipurak.
Naručila sam Tain, srpski vojnički hleb, jedva čekam da mi stigne, pravi neka žena iz Kg, ako bude ok, naručivaću redovno, pravi od ražanog i speltinog brašna, sa vodenice, ljudi je nenormalno hvale.
I domaće kobaje uzimam u grupi, fenomenalne. Sve u ovoj grupi je mnogo lepše, zdravije, ukusnije, povoljnije u odnosu na ono što se kupi u marketima, ja skoro više da ne idem u radnje.

E da, od jedne Grkinje u grupi (udata u Novom Sadu), uzela sam 7 litara domaćeg maslinovog ulja koje prave njeni roditelji u Grčkoj, juče mi je donela, jer su konačno otvorili granice za ljide koji imaju nekretnine u Gr.


Domace kobaje mi reci preko koga uzimasuser posted image




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 16:01:05   
jess021
Zato sam te i pitala, jer kao maslinovo nije dobro za visoke temperature



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 16:03:29   
dunja RR

To kazu ne zato sto je stetno vec navodno gubi dobra svojstva ali ni to nije tacno, a kuvanje na suncokretovom jeste stetno.
IZVORNA PORUKA: jess021

Zato sam te i pitala, jer kao maslinovo nije dobro za visoke temperature






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 16:52:13   
Khaleesi
Ja sad vidim da imamo ovu temu....

Mm je ove god kupio kosnice pa imamo domaci med. Prvo zbog nase dece smo kupili ali eto ispalo je vise pa sada prodajemo. To je cvetni, tj mesavina je livadski, lipov i suncokret, nismo posebno vozili pcele na pasu, vec je to tako ispalo ove godine. Nadamo se od proleca bagrem pa sve redom i kako Bog da. Tegla od kg je 700 dinara. Imamo i manje od 250 i 350 grama ako neko zeli da proba, po 200 i 300 din su. 💕

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 17:07:12   
mikica88

IZVORNA PORUKA: dunja RR


To kazu ne zato sto je stetno vec navodno gubi dobra svojstva ali ni to nije tacno, a kuvanje na suncokretovom jeste stetno.
IZVORNA PORUKA: jess021

Zato sam te i pitala, jer kao maslinovo nije dobro za visoke temperature







Da , ljudi ga koriste i vise puta za przenje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 17:15:07   
dunja RR
Ovo je jedan stari tekst, čitala sam ga davno, ali dobar KLIK

IZVORNA PORUKA: dunja RR


To kazu ne zato sto je stetno vec navodno gubi dobra svojstva ali ni to nije tacno, a kuvanje na suncokretovom jeste stetno.
IZVORNA PORUKA: jess021

Zato sam te i pitala, jer kao maslinovo nije dobro za visoke temperature








_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here