|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 11:40:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

 Bebilule, ja bih te zamolila da vise ne pises ovakve postove, prosto nisi merodavna🤣🤣




Ja mislim Jess da je red da se spakujemo i da odemo u goste user posted image ne verujem ja ništa dok ne probam user posted image Bebi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 13:10:41   
bebilule
E to bi već bilo lijepo. Ne bi probavala vina Ana, ne raste nam grožđe ovdje, ali bi rakije čiji sam vrsni poznavalac. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 13:25:57   
Ana RR
Bebi, nisam ljubitelj rakije ali zbog tebe bih probala user posted image što se mora nije teško user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.9.2020 13:27:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 13:39:33   
Filadendronka

Jess, kakve su cene? Jesi li porucivala sa nekog sajta ili? Dunja, dajes li M med? Mi smo uzeli na Zlatiboru, ali rekose nam da smemo samo bagremov posto je J jos mali. 

IZVORNA PORUKA: jess021

Bebilule, ja bih te zamolila da vise ne pises ovakve postove, prosto nisi merodavna🤣🤣


Salim se naravno, ali to je atak na nas koji zivimo u gradu. 
Ja porucila med, sir i kajmak. Dostava danas. Lik je iz Ns i vidim da radi u istoj firmi gde i Mm. 
Utiske javljam veceras 



(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 14:02:10   
jess021


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Bebilule, ja bih te zamolila da vise ne pises ovakve postove, prosto nisi merodavna🤣🤣




Ja mislim Jess da je red da se spakujemo i da odemo u goste user posted image ne verujem ja ništa dok ne probam user posted image Bebi user posted image



Ana, ja se nadam da cemo mi ove zime. ''ajte sa nama 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 14:11:11   
jess021
Fil, med je 1300, kajmak 1/2kg 1200, sir 1kg/900.

Sir i kajmak su iz mjeha, ako ti to nesto znaci😁
Bebilule kaze da je to neki deo od zivotinje🤣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 14:16:17   
Filadendronka
Na Zlatiboru smo platili 900 bagremov, a sumski je bio 600. Javni kakav je taj, da znam da li da porucujem posto je dosta skuplji. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 14:22:14   
jess021
Taj je sa tim hercegovackim travkama, Dunja je vec probala, kaze da je odlican



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 14:23:40   
dunja RR
Fil, ja sam ga probala (baš taj) sada kada smo bili u BIH, odličan je, iz Hercegovine je, od kadulje i vrijeska, znači livadski ali se u Srbiji ne može naći med od ovih biljaka, koje su lekovitije da tako kažem.

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Na Zlatiboru smo platili 900 bagremov, a sumski je bio 600. Javni kakav je taj, da znam da li da porucujem posto je dosta skuplji. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 14:24:42   
Filadendronka
Aha, hvala. Ima li ih na FB? Ili neki sajt? 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 14:33:44   
dunja RR
Fil, evo ovde sam ranije pisala o njima, tu je link do njihove IG stranice, a sada jedan Hercegovac, njihov prijatelj, prodaje taj med u Bg (on prodaje i taj sir i kajmak iz mjeha) ovo je link do njegove FB stranice KLIK

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam nekoliko dana tražila dobar med za svekrvu ovde u Republici Srpskoj. Nije baš bilo lako naći, jer se ovde ljudi slabije oglašavaju i slabije su prisutni na društvenim mrežama, ali nađoh prema preporuci ljudi u Srbiji Pčelarsko gazdinstvio Skočajić iz Trebinja, ovo je njihova IG stranica, jedva sam ih našla i tu kontaktirala KLIK. Pisala sam im da smo zaraženi koronom i da imamo i svekrvu u bolnici i da tražimo dobar med, da nam je bitno da je prirodan i kvalitetan, što je i istina.
Mi inače volimo med, uzimamo na raznim emstima, odličan je Sanjicin (naše Sanjice sa RR), donosili smo bili i iz Grčke ranije, a ove godine smo uzeli nekoliko kg na Rtnju i uzeli smo pre mesec dana u Manastiru Sveta Petka kod Vrnjačke Banje, blagosloven med 2kg, međutim već smo sve potrošili, Zato sam tražila ovde nekog proverenog. Od Pčelarstva Skočajić nam je danas stiglo 3kg meda BESPLATNO!!! Ne znamo ljude uopšte, opet da napomenem, jednom sam im pisala! Hercegovački med je malo drugačiji od meda u Srbiji po onom što sam istraživala, ali je vrhunskog kvaliteta, od raznih lekovitih trava iz Hercegovine je, pre svega su to vrijesak i kadulja, a i pakovanje im je jako lepo. Ovaj med je jako lekovit! Moja preporuka za ove divne ljude i divan med, pišite im ukoliko želite, na IG, znam da su prisutni i u Srbiji.

Ima još dobrih ljudi na ovom svetu user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 30.9.2020 14:36:22 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 14:35:04   
mikica88
Dunja , hvalati na svim ovim informacijama.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 14:36:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021



IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Bebilule, ja bih te zamolila da vise ne pises ovakve postove, prosto nisi merodavna🤣🤣




Ja mislim Jess da je red da se spakujemo i da odemo u goste user posted image ne verujem ja ništa dok ne probam user posted image Bebi user posted image



Ana, ja se nadam da cemo mi ove zime. ''ajte sa nama 


Ja sam uvek za pa makar i na vikend samo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 14:43:50   
Filadendronka

Hvala ti puno! 🎀
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Fil, evo ovde sam ranije pisala o njima, tu je link do njihove IG stranice, a sada jedan Hercegovac, njihov prijatelj, prodaje taj med u Bg (on prodaje i taj sir i kajmak iz mjeha) ovo je link do njegove FB stranice KLIK

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam nekoliko dana tražila dobar med za svekrvu ovde u Republici Srpskoj. Nije baš bilo lako naći, jer se ovde ljudi slabije oglašavaju i slabije su prisutni na društvenim mrežama, ali nađoh prema preporuci ljudi u Srbiji Pčelarsko gazdinstvio Skočajić iz Trebinja, ovo je njihova IG stranica, jedva sam ih našla i tu kontaktirala KLIK. Pisala sam im da smo zaraženi koronom i da imamo i svekrvu u bolnici i da tražimo dobar med, da nam je bitno da je prirodan i kvalitetan, što je i istina.
Mi inače volimo med, uzimamo na raznim emstima, odličan je Sanjicin (naše Sanjice sa RR), donosili smo bili i iz Grčke ranije, a ove godine smo uzeli nekoliko kg na Rtnju i uzeli smo pre mesec dana u Manastiru Sveta Petka kod Vrnjačke Banje, blagosloven med 2kg, međutim već smo sve potrošili, Zato sam tražila ovde nekog proverenog. Od Pčelarstva Skočajić nam je danas stiglo 3kg meda BESPLATNO!!! Ne znamo ljude uopšte, opet da napomenem, jednom sam im pisala! Hercegovački med je malo drugačiji od meda u Srbiji po onom što sam istraživala, ali je vrhunskog kvaliteta, od raznih lekovitih trava iz Hercegovine je, pre svega su to vrijesak i kadulja, a i pakovanje im je jako lepo. Ovaj med je jako lekovit! Moja preporuka za ove divne ljude i divan med, pišite im ukoliko želite, na IG, znam da su prisutni i u Srbiji.

Ima još dobrih ljudi na ovom svetu user posted image





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 14:51:47   
jess021
Ana, daleko nam je da idemo samo na vikend, bar 5 dana 😛😁



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 15:23:59   
Ana RR
Nemam ja slobodne dane jbg (sem za katolički Božić koji ove godine pada u petak jeeej).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 15:41:26   
bebilule
Da, ja sam baš jess objašnjavala zašto je skuplji. I ovdje se može naći bagrem dosta jeftinije, ali ovaj naš planinski i taj hercegovački ide od 18 do 20 KM po tegli. Ali to je neuporedivo. Pčelice skupljaju sa raznih ljekovitih biljčica. Iskreno, više volim planinski, to je mješavina livade i crnogorice kod nas, ali je ova godina slaba, bilo je dosta kiše, tako da sam i ja okrenula na Hercegovinu.

Ana, jess, ja vas čekam. Sestro moja, ako si otvorila nalog na rr sada kada si postala majka i ako čitaš, znaj da ćemo ti se uvaliti u tu, skoro gotovu, vikendicu blizu Jahorine. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 16:27:29   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Ana, jess, ja vas čekam. Sestro moja, ako si otvorila nalog na rr sada kada si postala majka i ako čitaš, znaj da ćemo ti se uvaliti u tu, skoro gotovu, vikendicu blizu Jahorine. user posted image


Hahaha user posted image evo mi samo na 3 dana user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 16:51:09   
jess021
Bebilule, jel otvorila? 🤣🤣🤣


Javljam veceras kakav je med

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
1.10.2020 7:40:43   
jess021
Med je odličan, skroz nekako drugačiji. Sir nismo probali, u vakum pakovanju je. Iskreno ja ne volim te jake sireve, ali mm da. Cim ga otvorimo javljam. Inače mm je malo skeptican sto proizvodi nemaju deklaracije. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
1.10.2020 8:20:25   
Filadendronka
Hvala na preporukama, pisala sam im direktno za med. Odmah su mi odgovorili da imaju distributera u Novom Sadu, pa da mogu njemu da se obratim. Pretpostavljam da je to ovaj decko iz Dunjinog posta. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
1.10.2020 8:22:18   
jess021
Fil, da to je taj. Meni je sinoc doneo.

Gde si ti u Bg? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
1.10.2020 8:48:42   
Filadendronka
Jess, na Nbg sam. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
1.10.2020 8:51:42   
jess021
Fil, poslala sam ti pp



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
1.10.2020 9:00:23   
mikica88
Pored ovakvih preporuka ,deklaracija ne treba.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here