|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sterilizator DA ili NE?
27.3.2014 22:48:48   
anci kv
Ja sam u početku jednom dnevno,stavim u šerpu. A posle svakog korišćenja prala sam sa nuk tečnosti za flašice

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.3.2014 8:46:35   
Peace*
Uh, ja nisam nikad sterilisala posle svakog korišćenja, već uveče, znači jednom dnevno.


Isto. Tokom dana sam prala deterdžentom za sudove. Uveče sve u šerpu i kraj.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.3.2014 8:54:44   
Ivanka 75
Secam se da je davne 84-te, kadse porodila moja ujna pa je mesec dan bila kod nas, moja nana je nakon pranja flasice stavljala u vrucu rernu. Eto ideje umesto sterilizatora.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2015 21:34:44   
dunja RR
Da vas pitam, flašicu sa piskom da li smem celu da sterilišem? Bacila sam kutiju, a nismo je još koristili, pa bih počela. Ali kao da mi je u glavi da je pisalo na kutiji da gornji gde je pisak, se ne sme iskuvavati jer je od slikikona ali možda i lupam.
Hoću i ovu običnu flajku da sterilišem u šerpi inače to radim, pa bih dodala malo sirćeta jer su se nahvatale bele naslage. Da li posle da isperem, zbog sirćeta ili nema potrebe?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Sterilizator DA ili NE?
16.3.2015 1:29:21   
dunja RR

Evo da napišem šta bi na kraju user posted image

Može da iskuva pisak, sve bude ok.
Sirče nije pomoglo kod belih naslaga, probaću sutra da malo jače izribam četkom.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Sterilizator DA ili NE?
16.3.2015 2:50:32   
vonavoj
A da dodas malo limuntusa? To meni skida kamenac.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Sterilizator DA ili NE?
16.3.2015 19:06:15   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ja sam kupila Aventov sterilizator i vrlo sam zadovoljna,on je veliki i sve je odjednom moglo da mi stane ,flasice,cucle,kasicice,u pocetku i silikonske bradavice ,ma sve..cak i danas ga ponekad ukljucim za ove case sa piskom ..odlicna stvar,,nisam za to iskuvavanje,

user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Sterilizator DA ili NE?
5.3.2016 10:52:07   
jess021
Mame, do kad set koristile sterilizator?
Ja ga jos uvek koristim posle svake upotrebe, da li preterujem?user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Sterilizator DA ili NE?
5.3.2016 11:05:51   
Ana RR
Tek posle prvog rođendana sam prestala da ga koristim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Sterilizator DA ili NE?
5.3.2016 11:06:59   
jess021
Ana, hvala, sad mi je lakseuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Sterilizator DA ili NE?
5.3.2016 11:12:41   
Maraj
I ja ga i dalje koristim
Imam sterilizator za mikrotalasnu. Otkud znam jer ok da se koristi i dalje i ako ga koristim. Najvise zbog plastike od koje je napravljen ; a i zbog mikrotalasne..

Jos pri tom mm skoro ubacio da radi , a zaboravio da sipa vodu , umalo pozar nije napravio , a posle toga stavio masku od inhalatora da se sterilise i ona se istopila u sterilizatoru....uzas...zabranicu mu da prilazi sterilizatoru... sta mislite jer ok da ga i dalje koristim? Jedan deo unutra se blago istopio od te maske koja je "nestala" usled visoke temperature

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Sterilizator DA ili NE?
5.3.2016 11:26:01   
jess021
Maraj, i mi imamo taj sto ide u mikrotalasnu. Isto smo ga par puta stavili bez vode, ali srecom nije mu nista bilo. Istopila sam u njemu aspirator za nos i od tad dobro citam na deklaraciji da li sme ili ne u sterilizator.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Sterilizator DA ili NE?
5.3.2016 11:48:57   
Ana RR
I mi smo koristili taj za mikrotalasnu. I teglice sam sterilisala u njemu, one male od kupovnih kašica.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Sterilizator DA ili NE?
5.3.2016 13:44:17   
Maraj
Jess nama mikrotalasna malo stradala. Tad kada je zaboravio da sipa vodu , malo su obgorela vrata mikrotalasne sa unutrasnje strane

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Sterilizator DA ili NE?
5.3.2016 14:54:09   
Animsaj9
mi imamo Chicco za mikrotalasnu , i prezadovoljna sam njime , s obzirom da samo sikimo , ne koristimo tako cesto flasice , sterilisemo samo dudu i flasicu za vodu, a za hranu flasicu i pumpicu samo kada koristimo

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Sterilizator DA ili NE?
5.3.2016 15:04:39   
IvanaSK RR
Ja sam flasice, dude, otkuvavala jednom dnevno u početku. Posle samo prala i jednom u par dana otkuvavala.
Sterilizator nisam imala.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Sterilizator DA ili NE?
5.3.2016 15:19:11   
Sanjalicaaa
Nemam ni ja sterilizator. Kadnam treba flasica otkuvam je. A mam laze su dosle u nekoj kutijici koja sluzi za sterilizaciju, napuni se vodim i stavi se u mikrotalasnu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Sterilizator DA ili NE?
6.3.2016 19:46:21   
Valerie
pisala sam u chatu, moj je elektricni, pocrneli grejaci pa me to smara, ali cu ga povremeno koristiti jer je to u rupi, a samo para izlazi, radi, gasi se sam. da imam viska para mozda bih uzela drugi, ali kako cemo ga vremenom sve manje koristiti, nema smisla. malo cu iskuvavati, kad imam par duda.
u mikrotalasnoj ne volim nista plasticno, mada stavim povremeno, pa zato nisam uzela taj za mikrotalasnu. imam one male za dude, to ponekad ukljucim.
ne znam da li ima smisla da se vrelom vodom preliju dude i da ostavim tako. da li im smeta "temperaturni sok". stalno joj padaju dude, cesto samo operem, ali moram i da sterilisem...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Sterilizator DA ili NE?
23.3.2016 11:27:00   
pipi_coco
Žene nemojte da mi se smijete, ali ja moram da postavim glupo pitanje :

hocu da stelirisem dude, flašicu i pumpicu za izmlazanje, a nemam sterilizator, nego sam mislila da to uradim u loncu, sa malo jabukovog sirceta....nego pitanje je koliko dugo da kljuca ta vodauser posted image

Da ne raskuham previše, pa da sve ne upropastim user posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Sterilizator DA ili NE?
23.3.2016 11:57:06   
marijana22
Pa kratko, nekoliko minuta. Nema potrebe da kuvaš ne znam koliko.
Mislim da se ne stavlja sirće, već samo obična voda. Neko će me ispraviti ako grešim

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Sterilizator DA ili NE?
23.3.2016 12:00:52   
branki*
Da,kratko,par minuta...ja nisam stavljala sirce,stavljala sam malo sode bikarbone,cini mi se.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Sterilizator DA ili NE?
23.3.2016 12:06:31   
pipi_coco
Ma voda nam je puna kamenca, pa sam zato mislila da dodam cep sirceta mozda......sta ja znam user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Sterilizator DA ili NE?
23.3.2016 12:15:02   
Maraj
Pipi ja bih ti pre preporučila sterilizator. Ok je i otkuvavanje. Al je meni sterilizator bas znacio na pocetku dok nisam dobila mleko. Na 3 sata beba jede , pa posle peri flasicu , pa da onda punis lonac , da cekas da prokljuca....sa sterilizatorom je mnogo mnogo lakse. A bas ce ti trebati na pocetku , izuzev ako ti ne krene mleko odmah
Meni nije

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Sterilizator DA ili NE?
23.3.2016 12:56:51   
WhiteSnow
Ja imam aparat za kuvanje na pari, te posude su na sprat pa se podesavaju po potrebi. Ja sam u tome sterilisala i sve je bilo ok. Odlicna stvar, a mozes i da kuvas u tome :D

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Sterilizator DA ili NE?
23.3.2016 13:02:41   
IvanaSK RR
Ja nisam imala sterilizator, niti cu ga sad kupovati. Sve sam prokuvavala, nekad dodam sirce, nekad ne.
Pipi, par minuta ti je dovoljno, ne treba to da kuva mnogo.

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here