|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
19.10.2021 19:53:12   
Breskvica997
Naravno da nije problem Dr Mihajlo iz Niša je u pitanju. Do sada smo mu ostavili malo vecu sumu novca pa mi se zato ne ide kod drugog jer po mojoj predpostavci skoro svi privatnici su isti. Kad sam krenula kod njega cula sam dosta pozitivnih komentara za njega i mnogo uspesnih slucajeva. On mi stalno ponavlja to ti je sve iz glave , ali ja prosto ne znam kako mogu regulisati te misli mogu samo sama sebe da lazem a mislim da to nije resenje. Gde vi idete ako nije tajna ? 

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Inseminacija IV deo
19.10.2021 20:10:11   
Tikvica1
Jao sto me nervira to ti je iz glave, a ovamo da prostis sipa u prazno, kada nisu pukli folikuli!!!Ja u te preporuke ne verujem osim ako nisu direkt dosle od nekoga koga poznajes, svaki doktor ima na internetu hvalospeve koje je mozda njegov marketinski tim napisao, a u realnosti to nije tako.Za taj novac sto si dala ja bih zahtevala neke odgovore, zasto isti dan injekcija, zasto se radi inseminacija kada nisu pukli folikuli?Takodje uspeh ne zavisi puno od doktora, ako on uradi sve pravilno, uspeh zavisi od srece i od toga kakvog su ti kvaliteta jajne celije i kakvog je kvaliteta uzorak koji se daje.Takodje mozes da povecas sanse za uspeh tako sto 2 3 dana od injecije imate 2 puta dnevno odnose jer je onda najveca sansa da se oplodi jajna celija... pa opet uz sve to, mnogim zenama ne uspe ni po nekoliko godina...

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Inseminacija IV deo
19.10.2021 20:12:04   
Morence
I meni su svi Dr rekli da je sve iz glave ,da ne moze nista ako se ne opustim, ali ja ne znam ko moze da se opusti u toj situacijuli, kad sve mora da se planira, ja ne znam ima li neka zena da je bila opustena, ako je ima nek se javi i demantuje nas sve 🤣 ja sam prvi put radila u Visegradskoj, sad ovaj privatno u specijalnoj bolnici Beograd

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Inseminacija IV deo
19.10.2021 20:20:28   
Breskvica997
Pitala sam doktora za kvalitet jajnih celija , kaze da to moze da se proveri samo kad se ide na VTO sad ne znam koliko je to tacno. A sto se tice preporuka, da znam ljude kojima je pomogao zato smo se i odlucili za tog doktora. 

Nadam se da ce svima da uspe da ne moramo dugo da cekamo. 😥

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Inseminacija IV deo
19.10.2021 20:21:49   
Tikvica1
Ma ajde lupaju gluposti, to mi je omiljeni savet kad mi kazu "opusti se" dodje mi samar da im lupim. Svaka zena je uvek opterecena i pod stresom, ako je prvi put onda je bas ushicena, ako je 101 put onda je vec u beznadju sto opet nije dobro kako oni kazu, pa opet i u jednoj i u drugoj situaciji uspe da se ostane u drugom stanju


(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Inseminacija IV deo
19.10.2021 20:24:12   
Tikvica1
Breskvica pa ne mozes da znas kakve su ti jajne celije, tj mozes da imas neku ideju kada uzmes u obzir Amh i godine zene.

Zato se uvek preporucuju suplementi koji uticu na kvalitet.A na vto mozes da znas da su kvalitetne ako se oplode pretpostavljam, ali niko to tako ne dijagnostikuje. Jel rekao nesto za stop injekciju?

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Inseminacija IV deo
19.10.2021 20:28:14   
Breskvica997
Da daje mi pregnyl , ali mislim da tu i jeste najveci problem jer je daje pola sata pre IUI mislim da to ne valja. Sledeci utorak idem kod njega pa cemo da vidimo sta ce da mi kaze 


(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Inseminacija IV deo
19.10.2021 20:30:33   
Tikvica1
Pa to sam te pitala zasto daje isti dan, mislila sam da si ga sada pitala za to, da si mu slala mail ili nesto.

Bas me zanima sta ce reci.

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Inseminacija IV deo
19.10.2021 20:32:54   
Breskvica997
U utorak cu ga pitati, da vidim da li hoce da je da dan ranije bar. I kakvo objasnjenje ima za to. Pa vam javljam sta se desava 


(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2021 0:42:31   
lesli
Doktore koji vam sterilitet lece savetima “opusti se” menjajte pod hitno!Nemaju pojma i nece vam pomoci, samo ce vas zavlaciti i gubiti vam dragoceno vreme, bez potrebe.
Imala sam 3 vantelesne, od kojih dve uspesne. I sva 3 puta sam bila pod nenormalnim stresom…
Zene ostaju trudne i za vreme ratova, posle silovanja daleko bilo itd. Da je sve tako jednostavno i do stresa, ne bi bilo 7 milijardi ljudi na planeti Zemlji.

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2021 0:44:34   
lesli
Obaska sto impliciraju sto ste vi krive za to sto ne uspevate da zatrudnite…Nikako da je do njih, sto ne rade svoj posao kako treba i ne mogu da nadju gde je problem i rese ga.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2021 10:44:11   
Tikvica1
Apsolutno se slazem! Takodje doktori koji preporucuju parovima da se opuste i da su mladi da ce biti, a nisu pre toga uradili ni jednu proveru da utvrde da li postoji neki problem zbog cega ne dolazi do trudnoce.

Parovi izgube godine tako pokusavajuci, a sto vise godina prolazi sanse se drasticno smanjuju.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2021 14:45:15   
Breskvica997
Lesli gde si radila VTO? 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2021 15:19:22   
lesli
Klinika Ivanovic.Sada je klinika Teofanovic, posto se Goca razvela 😅

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2021 15:26:22   
Breskvica997
Jel se dugo ceka ? 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2021 19:27:30   
EnaEna


IZVORNA PORUKA: Breskvica997

Pitala sam doktora za kvalitet jajnih celija , kaze da to moze da se proveri samo kad se ide na VTO sad ne znam koliko je to tacno. A sto se tice preporuka, da znam ljude kojima je pomogao zato smo se i odlucili za tog doktora. 

Nadam se da ce svima da uspe da ne moramo dugo da cekamo. 😥





Pozdrav, Breskvice ja sam pila DHEA hormon za kvalitet jajnih celija. U prvoj neuspjesnoj ivf sam dobila samo 2 oplodjene celije. Pa sam onda isla ponovo na ivf,  na 2 aspiracije gjde sam dobila ukupno 7 i to blastocista.  A imam 39 godina.To se mora piti minimum 3 mjeseca da ima efekta.Ali opet vidi sa svojim dr. Meni je to propisao prof dr Artur Bjelica. Ovde u Banjaluci to niko nikad mi nije spomenu,niti ga ima za kupiti.
A i da se dovezem na to opusti se, sve je u glavi 😤🙄🤦 ja sam na to alergicna. 

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2021 19:41:11   
Breskvica997


IZVORNA PORUKA: EnaEna



IZVORNA PORUKA: Breskvica997

Pitala sam doktora za kvalitet jajnih celija , kaze da to moze da se proveri samo kad se ide na VTO sad ne znam koliko je to tacno. A sto se tice preporuka, da znam ljude kojima je pomogao zato smo se i odlucili za tog doktora. 

Nadam se da ce svima da uspe da ne moramo dugo da cekamo. 😥





Pozdrav, Breskvice ja sam pila DHEA hormon za kvalitet jajnih celija. U prvoj neuspjesnoj ivf sam dobila samo 2 oplodjene celije. Pa sam onda isla ponovo na ivf,  na 2 aspiracije gjde sam dobila ukupno 7 i to blastocista.  A imam 39 godina.To se mora piti minimum 3 mjeseca da ima efekta.Ali opet vidi sa svojim dr. Meni je to propisao prof dr Artur Bjelica. Ovde u Banjaluci to niko nikad mi nije spomenu,niti ga ima za kupiti.
A i da se dovezem na to opusti se, sve je u glavi 😤🙄🤦 ja sam na to alergicna. 


Zdravo , popričaću sa doktorom da vidim sta ce da kaze , ja imam 24godina pa cemo videti kako ce i sta da bude do kraja. A na to iz glave verujem da smo sve postale alergicne na to i da nam je dosadno slusati to vise 😂😂

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2021 22:27:59   
lesli


IZVORNA PORUKA: Breskvica997

Jel se dugo ceka ? 






U kom smislu?Na postupak? To doktorka odlucuje. Mene je mesecima drzala na kontraceptivima dok joj jajnici nisu bili ok da krene sa stimulacijom.
A ako mislis na poziv sa klinike… to ne znam. Mi smo radili o nasem trosku. Vantelesna + zamrzavanje i onda krio transfere od preostalih embriona u 2/3. pokusaju.

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Inseminacija IV deo
21.10.2021 13:18:26   
Morence
Jel neko radio betu?🤔

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Inseminacija IV deo
21.10.2021 13:31:27   
Ninaaa87
Jesam ja..negativna..

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Inseminacija IV deo
21.10.2021 13:37:25   
Morence
E bezveze, jel tebi bila bese nesto uvecana, pa si sumnjala da je od injekcije? Sta da ti kazem, znam kakav je osecaj ,ali guraj dalje i ne odustaj.

(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Inseminacija IV deo
21.10.2021 13:53:13   
Tikvica1
Ja cu sutra da ponovim, meni je u pon bila 3.2 ali racunam da je negativna


(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Inseminacija IV deo
21.10.2021 13:54:39   
Ninaaa87
Ne,ja sam odradila test na kom se videla i druga crtica,ali to je od stop inekcije..

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Inseminacija IV deo
21.10.2021 16:56:55   
Tikvica1
Inace danas sam tek saznala da dokle god smo na utrogestanu ne mozemo da dobijemo, isto je kao na primolut noru, dobijes tek 2 3 5 dana nakon prestanka uzimanja utrogestana 😡

Sad sam jos ljuca sto mi niko to nije rekao, jos mi kazu na inseminaciji "sad ako ne dobijes u medjuvremenu radi betu za 14 dana pa dodji", a kako da dobijem u medjuvremenu kada uzimam utrogestan p li vam materina?! Samo nam ulivaju laznu nadu jos se kao tripujes nisam dobila sto posto sam trudna, kad ono ni ne mozes da dobijes 😡😡😡 mnogo sam besna

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Inseminacija IV deo
21.10.2021 17:00:27   
Tikvica1
I upravo sam dobila, posto ne pijem utrogestan od ponedeljka.


(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here