|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slabovida deca
20.5.2021 23:19:45   
Didy
Jess, sad si mene zainteresovala s tim dečjim oftamologom Anom. Malo sam pretraživala internet i čitala o njoj, pa razmatram da zakažem Sofiji pregled kod nje, čisto da i ona da svoj sud. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Slabovida deca
21.5.2021 0:50:45   
jess021
Didy, ja koliko znam ona je bas specijalizovana za vid kod male dece, odnosno beba, ali mozda i gresim. Mi vodimo L u polikliniku Milos, dr Ljutica je nahvaljeniji ali kod njega termin tek u septembru, onda znate kakvo je stanje. 
Nasa dr je Aleksandra Radojicic i ja sam stvarno zadovoljna 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Slabovida deca
9.2.2022 9:50:18   
Vladand
Zdravo svima, student sam doktorskih studija Fakulteta za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju. U cilju proučavanja problema sa kojima se susreću roditelji dece koja nose okluziju, potrebno mi je da uradim istraživanja koja će mi pomoći u mom radu. Zato mi je potrebna vaša pomoć, kako bih dobio što više verodostojnih informacija. Anketa koju sam pripremio će Vam oduzeti oko 10 minuta, a meni biti od velike važnosti za istraživanje. Unapred zahvalan, pozdravljam vas. 🍀

https://forms.gle/jMbxKtDqN6C3oU5i9

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here