|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Temenjača
10.3.2018 21:16:27   
mama Jo
Verovatno je vazno i dobro isprsti sampon.
ME - jel bolje od tog sampona?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Temenjača
3.9.2018 10:03:11   
Maraj
Ne znam da l je prava tema...S ima mesec i po. Nema temenjacu onu klasicnu. Ali koza glave je pocela da joj se perutauser posted image
Evo i slikeJel se susretao neko sa time. Kao da joj je koza suva  pa se i teme peruta. Takav neki utisak imam. Ne znam cime da tretiram 😟

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Temenjača
3.9.2018 10:46:41   
Maslacak15
rekoh vec pre nekog vremena mustela sampon! Za sve stvari tog tipa. I nista vise. Videla sam sad igrom slucaja sa donje strane trznog centra u Rajicevoj, paralelno sa knezom, Apoteka prodaje celu kolekciju. nisam ulazila da vidim cena, Mustela je inace jako skupa ali vredi svake pare. I onda nista vise. Prodje od sampona.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Temenjača
3.9.2018 10:48:33   
emicaa
Slazem se sa Maslackom,Mustela je majka za te stvari.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Temenjača
3.9.2018 13:19:21   
Maraj
Hvala maslacak.
Nisam koristila mustelu. Najvise zbog cene. A i L mi nije imao problem sa kozom. Nista ...moram kupiti onda taj sampon za S. Kao perut da ima...tako joj se ljusti teme user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Temenjača
3.9.2018 13:21:42   
Ana RR
Maraj, proveri u Srbotrade apoteci, oni su najbolji sa cenama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Temenjača
3.9.2018 13:24:23   
Maraj
Sad citam o mustela samponima...
Ima mustela sampon za uklanjanje temenjace i ima neki blagi sampon.
Ne znam kojibda uzmem od ova dva...
Nema ona klasicnu temenjacu pa ne znam jel da uzemem taj ili ovak drugi
Sta mislite?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Temenjača
3.9.2018 16:30:04   
emicaa
Maraj ja bih pitala u apoteci koji je po njima bolji za to vase.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Temenjača
3.9.2018 16:34:33   
lesli
Maraj, ako imas super karticu, mislim da sad ima neki kupon -20% u benu apotekama na musteline preparate.

Edit: proverih sad aplikaciju. Jeste -20%, benu apoteke, vazi ceo septembar i pise da je vazi za bilo koji proizvod :)
Ako nemas uclani se, mislim da odmah mozes da dobijes i kupone i karticu jer sve ide preko telefona ili ganjaj nekoga ko ima karticu, a ne treba mu kupon ;)

< Poruku je uredio lesli -- 3.9.2018 16:37:51 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Temenjača
3.9.2018 20:06:08   
Misha i Ljisha
a zasto bi uzimala mustelu kad bukvalno mozes jestivo ulje da joj namazes na glavu, ili ako neces bas eto suncokretovo uzmi maslinovo. Ja sam batketu mazala ulje od lavande. Pa nagrnu musice na jnega predvece user posted image i nema vise temenjace

citam sad kazes nema klasicnu temenjacu. Mi batketa kupamo sa bioderma uljem. Jer se i on rodio sa suvom kozom na nogama i rukicama. Evo kupih to ulje pre nego sto se jos rodio, znaci tamo negde u martu za D i jos uvek ga imamo, a kupa se i D sa njim i on

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 3.9.2018 20:09:04 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Temenjača
3.9.2018 20:12:53   
Maraj
Ljiso imam bebi ulje. L kad je imao temenjacu mazala sam.mu to ulje na glavu pred kupanje. Al ovo je kao perutanje koze glave. Nije ona zuta temenjaca. Vec belo kao perut. Izgleda da joj je bas suva koza...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Temenjača
3.9.2018 22:03:38   
Maslacak15
Maraj mi koristimo blag sampon od pocetka tj od mesec dana kada smo uopste poceli da koristimo bilo sta. A se okupala prvi put sa 10 ak dana a onda sam je kupala samo vodom. Zato i znam da joj se peruta malo koza, posto sad odavno izgleda besprekorno. Ako je samo perutanje, trebalo bi da on bude dovoljan. Super je. to je jedino sto mi koristimo, nista vise za kupanje inace ( i za telo). Meni je F imao malo temenjace i meni su ta ulja bila smaranje. Jeste pomaze ali se i vraca, dok nisam uzela sampon i od tada vise ne razmisljam. Bas ih volim....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Temenjača
3.9.2018 23:06:15   
mama Jo
Koliko je skip taj sampon?
Maraj, ja ne mogu da otvorim sliku koju si postavila, ali ako nije klasicna temenjaca mozda nemoj nista jos neko vreme, osim da joj dooooobro susis kosicu i teme glave posle kupanja... ne znam, koliko dugo traje to perutanje?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Temenjača
4.9.2018 17:40:52   
Maraj
Kupila sam mustelinu penu za temenjacu oko 1300din 150ml
I kupih sampon i kupku mustela 500ml oko 1700din

Mama jo cela glava ispod kose joj je kao u ljuspicama peruti. Onako belo. Vidi u razgovorima mama sam stavila sliku

Opracu je veceras sa ovom penom i sa kupkom pa verujem da ce biti ok
Hvala maslacak

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Temenjača
5.9.2018 11:30:48   
mama Jo
Maraj, kako je?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Temenjača
19.7.2019 6:32:51   
MimaKos
Dugo smo imali.problem ali nisam nista pokusavala na silu, samo se sredilo ali tek sa 9 meseci


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Temenjača
19.7.2019 6:43:59   
Duškić
Ja sam mazala bebi ulje i cesljala koliko se secam.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Temenjača
19.7.2019 9:18:54   
MimaKos
Ja nisam nista, samo bebi sampon


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Temenjača
17.1.2020 17:51:01   
AleksSlobex
Kako se koristi mustela pena protiv temenjace? Planiram da kupim za mog bebca 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Temenjača
17.1.2020 20:15:49   
Tiziana
Mi smo koristili neku Mustela kremu za temenjacu. Ona se mazala na glavu pa kapica na to i drzis neko odredjeno vreme, proveri negde koliko dugo, skines i lagano peskirom frotiras glavu. Stvarno deluje, jedino sto se umasti kosica boze sacuvaj. 


(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Temenjača
17.1.2020 20:19:46   
AleksSlobex
Cula sam za kremu,ali svi hvale ovaj sampon penu

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Temenjača
17.1.2020 22:57:51   
Ivanka 75
Bebi ulje, jestivo ulje bilo koje, utrljati u kosicu sat pre kupanja. Vide se plocice kako se odvajaju od temena. E sad, te plocice pre pranja kosice skinuti ili cesljem ili lagano frotirom. Pazljivo. 
Mojoj maloj se temenjaca spustala do obrva ali smo je se resili sa nekoliko ovih tretmana. 
Masno jeste ali uspeva. 

(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Temenjača
17.1.2020 23:21:51   
AleksSlobex
Drugarica cija je beba imala temenjacu je cesljalala malu kaze pre kupanja i posle kupanja. Prvo sa tankim cesljicem pa posle sa cetkom. I resila je. Ali ja bih ipak pokusala sa mustelom,jer nema puno 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Temenjača
17.1.2020 23:27:54   
Ivanka 75
Smatram da nema potrebe davati veliki novac za resavanje necega sto se lako da resiti necim iz kuhinje sto je pri ruci. 



(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Temenjača
17.1.2020 23:29:39   
AleksSlobex
Pa dobro,vama hvala na savetu ali ipak cu pokusati sa mustelom. 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here