|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zeznula sam veš...
12.3.2016 18:03:33   
aleksandrici
I ja sam nesto slično našla,lovac na boje i jedva čekam da ga isprobam da vidim hoće li pomoći onoj jakni.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zeznula sam veš...
12.3.2016 23:23:39   
vikiveki
cockić ja do sada to nisam koristila, nisam ni znala da takvo nešto postoji,hvala na informaciji, to moram probati.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zeznula sam veš...
12.3.2016 23:48:31   
Mala Elena
Zeznula sam par stvarcica zute boje, stavila ih zajedno sa farmericama mm pa sada vuku na plavo... kuvala sam ih kasnije ali ona nova zuta boja nece da se vratiuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zeznula sam veš...
13.3.2016 0:16:02   
choopa choops
Iz mog iskustva kad se veš tako oboja, ne pomaže nijedan od ovih proizvoda. Mislim da je jedino rješenje hemijsko čišćenje.

MM prije par godina uzeo jedan narandžasti peškir za plažu i stavio da se pere (a stavlja robu bukvalno jednom mjesečno) sa bar deset novih dječijih stvari. Bio je početak sezone i ja kupila majčice, šorčiće...ma svašta. Kad sam izvadila imala sam šta da vidim. user posted image I sad mi se kuva u stomaku kad se sjetim user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zeznula sam veš...
13.3.2016 0:44:01   
vikiveki
Ja neznam da li nešto pomaže ali kada tako upropastim onda uglavnom više ništa ne pomaže,ostaje mi da isprobam i te sakupljače boje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zeznula sam veš...
13.3.2016 11:59:31   
gagana83
Ja cim imam vise od jedne boje u masini, ubacujem maramice koje skupljaju boju. I ne razmisljam. Ranije mi se cesto desavale nezgode sa pranjem, pa mi je jednom prilikom sav beli ves primio rozu boju user posted image Ja koristim jednu maramicu za nekoliko pranja.
A pre par godina kupim neku posteljinu u crvenoj, crnoj i beloj boji. I platim je poprilicno.
Ubacim u masinu samo posteljinu, zavrsi se pranje, imam sta da vidim, belo poprimilo crvenu boju, crveno poprimilo crnu.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zeznula sam veš...
19.5.2020 9:08:33   
Dora89
Napisaću ovde svoj savet. Vidim da je stara tema, ali ovi saveti su mi baš pomogli, pa se nadam i da će nekome moj. Stvari oset_ljivih boja sa ostalim stvarima slobodno perem na 30 stepeni. Eventualno dodam hvatač boja, ali i bez njega nisam imala nikakvih problema. Ta temperatura je kao za ručno pranje.


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zeznula sam veš...
19.5.2020 10:53:23   
branki*
Ja imam problem sa blizama i haljinama koje su mi crno bele.Zato što onaj beli deo uopšte više nije blistavo beo.I sad nemam pojma šta da im radim. .Ne smem da stavim varikinu jer ću upromastiti crni deo.kako da stavim samo na jedan deo, a na drugi deo ne.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zeznula sam veš...
11.9.2020 15:03:29   
mikica88
Ovo se i meni desilo kupila zatim neki dr.bekam za izbeljivanje ili vracanje h prvibitnu boju. Vratilo se posle 2 og pranja.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zeznula sam veš...
11.9.2020 21:43:05   
branki*
Potrazicu i ja taj dr bekam.mada sam jednu haljinu bacila.upropastena je.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zeznula sam veš...
12.9.2020 17:28:26   
mikica88
Uzela sam i violeta tecni prasak . Nahvali ga ptodavacica kaze ima malu decu ,flekaju se a ovaj deterdzent je sjajan.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zeznula sam veš...
6.4.2021 8:38:32   
Queen Lady
Zene, ako imate neki savet, dobro bi dosao. Juce izvadim MM belu kosulju iz ormara i vidim da je kragna pozutela. Da li znate kako skinuti to zutilo?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zeznula sam veš...
6.4.2021 8:41:39   
Sanjica26 RR
И ја бих волела да знам чиме да очистим своју крагну. Али немам решење



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zeznula sam veš...
6.4.2021 8:54:54   
mati
Ja mislim da kod tog zutila nema pomoći. To se dešava od stajanja. I na obuci, na djonu...
Ali ako neko ima rešenje lepo bi bilo da čujemo.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zeznula sam veš...
6.4.2021 9:18:18   
Ivanka 75
Koliko ja znam to zutilo se pere. Jedino ako je od farbe za kosu onda nece. Onaj plavi merix sapun natrljati na vlazan materijal, ostaviti da odstoji neko vreme ali ne sem da se osusi, onda ne funkcionise.Malo cetkicom istrljati lagano ako treba, ne ispirati, staviti u masinu i oprati. 😊

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zeznula sam veš...
6.4.2021 9:29:53   
Queen Lady
Oprala sam kosulju, ali je i dalje tu... Treba mi neko sredstvo koje ce da ukloni to, ako postoji...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zeznula sam veš...
6.4.2021 9:36:33   
mati
Lady, ja nisam uspevala. Ne znam. Možda mi tehnika nije dobra. To je to zurilo od stajanja. A guglala sam i pokušavala sa jednom kosuljicom. Ništa nije dalo rezultat.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zeznula sam veš...
6.4.2021 9:53:55   
Queen Lady
I ja sam guglala, ali nisam probala jos nista. Jedino da probam sa nekim izbeljivacem...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zeznula sam veš...
6.4.2021 9:55:10   
dddaca
Nisam ni ja uspela. Pokusavala sa sapunom iz DM, vanishom, praskom (persil, ariel natrljam i ostavim da odstoji).

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zeznula sam veš...
6.4.2021 19:48:24   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Zene, ako imate neki savet, dobro bi dosao. Juce izvadim MM belu kosulju iz ormara i vidim da je kragna pozutela. Da li znate kako skinuti to zutilo?
Feri.Pokvasi kragnu,sipaj feri,istrljaj i ostavi da odstoji,pa operi.Mnoge fleke sam tako skinula.Mislim da će da pomogne i za to žutilo.Probaj,pa javi jesam li bila od pomoći.❤


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zeznula sam veš...
6.4.2021 20:12:14   
Duškić
Mislim da mozes nekim sapunom onim za skidanje fleka.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zeznula sam veš...
6.4.2021 23:03:44   
mati
Lady, probala sam i to... Nisam uspela. A da kažem da uopšte nije puno tog zutila bilo. Uzimala sam i svašta iz DM-a, jok. Evo sad imam tih hemikalija koliko hoćeš.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zeznula sam veš...
6.4.2021 23:45:32   
Ivanka 75
Plavi Merix sapun cini cuda.. Probajte, delovace😊


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zeznula sam veš...
7.4.2021 0:15:12   
mati
Samo jednom sam ga kupila. I to se ne sećam za sta. Na pijaci kupujem onaj domaći sapun, pogan, kako ga zovu. I za flekice ga koristim, a posebno sa sundjerom za mazuljicine šapice.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zeznula sam veš...
7.4.2021 0:36:53   
Ivanka 75
Sapun od ceđi? 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here