|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zeznula sam veš...
7.4.2021 0:40:38   
mati
Glavni sastojak je mast. Nana moja je pravila.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Zeznula sam veš...
7.4.2021 0:47:28   
Ivanka 75
Pa da, ceđ = ceđena svinjska mast. 👍

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Zeznula sam veš...
7.4.2021 7:32:34   
mati
Onda je to taj. Ali nana ga je zvala pogan, a mi posle pranski. Kada sam isla u selo stalno sam vodila društvo, i tako moja drugarica padne i sva prokliza na travu, bele trenerke plače, nove.
Skinula moja nana tu fleku od trave već sutradan tim sapunom.

< Poruku je uredio mati -- 7.4.2021 7:34:10 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Zeznula sam veš...
7.4.2021 7:41:16   
dddaca
Ako jos nekoj uspe da skine sa ovim Merix plavim so se Ivanka kune u njega user posted image nek napise.
Ja vise ne mogu da kupujem sapune, preparate i da eksperimentisem.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Zeznula sam veš...
7.4.2021 10:35:04   
mati
Ja kad sam uzimala taj jednom, mislim da je isti kao i prašak samo za ručno pranje veša. Nema neki poseban sastojak za fleke. Možda grešim.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Zeznula sam veš...
7.4.2021 10:41:47   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Pa da, ceđ = ceđena svinjska mast. 👍


Ceđ je voda kuvana sa pepelom a ne mast.

Ja sam kupovala šampon koji je pravljen od ume (bela glina) i ceđi (pepeo). Izgleda kao blato, ne peni, ali neverovatno skida masnoću i čisti kožu glave. Jedno vreme se mogao kupiti u liliju, ali čovek koji ga je pravio je umro a proizvodnja nije nastavljena.

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.4.2021 10:45:22 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Zeznula sam veš...
7.4.2021 11:32:00   
Ivanka 75
Jel tako bese? Nana pravila oba ja mislila oba su cedj, dal mast dal pepeo 😊


Evo sad mi mama kaze ima jos jedan od cedji na placu, a ja imam ovde jedan taj od masti, mm doneo nekad odnekle. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Zeznula sam veš...
7.4.2021 11:33:15   
Ivanka 75
Mati, gde si ga kupila? Na nekoj pijaci?




(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Zeznula sam veš...
7.4.2021 12:52:23   
mati
Na cvetnoj uzimam Ivanka. Do skoro sam imala zalihe i zalihe, i poklanjala i davala... Zao mi je sto nisam malo više pamtila šta mi je nana pričala. Sećam se samo da sam jednom, kada su već prešli u grad, ubacila joj pola kg omelsivaca da lepše mirise i sve je zagorelo... Sta cu, pojma nisam imala.
Za tu cedj ja nisam čula.. A i znaci ipak nije sapun..

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here