|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.04.-15.04.2020) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sobno cvece
14.5.2020 9:58:54   
Filadendronka
Hvala Ivanka, na nju sam skroz zaboravila zato sto je otrovna, a deca mi mala. 🤭

(odgovor članu nikann)
Direktna veza do poruke: 501
14.5.2020 13:53:01   
Olga75
Filadendronka, Booouže pa sansaverija user posted image
ovo pišem jer je moja sansaverija prezimila u filadendronu i ona sobna paprat. Filadendron je baš veliki i u ogromnoj saksiji, ovo sam pogurala jer pojma nisam imala gde da ih stavim i kad sam sad vukla filadendrn napolje te dve biljesrećne,vesele i napredne a svetla ne znam koliko su imale. Znam, jako malo skoro ni malo

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 502
14.5.2020 13:55:37   
Sanjica26 RR
Difenbahija, dracena, kalitea... 

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 503
14.5.2020 13:57:44   
Ana RR
Ništa ja vas ne razumem user posted image

Ja hoću za terasu da kupim japanski javor i neku Pieris japonica 'Carnival' - juče sam je videla u garden centru i jako mi se dopala. Ja sam više tip za drveće, ne volim ja te filandredone i ostali zeleniš user posted image

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 504
14.5.2020 14:40:23   
Filadendronka

😂😂😂 Cak ni mene, smrc! 🤗
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja hoću za terasu da kupim japanski javor i neku Pieris japonica ''Carnival'' - juče sam je videla u garden centru i jako mi se dopala. Ja sam više tip za drveće, ne volim ja te filandredone i ostali zeleniš user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 505
14.5.2020 14:43:05   
Ana RR
Ahahahahaha user posted image user posted image user posted image Izvinjavam se što sam te svrstala u ostale, tebe razumem user posted image

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

Direktna veza do poruke: 506
14.5.2020 20:50:06   
Ivanka 75
Nisam znala da je  zamija otrovna 🤔
Moja minijaturna ionako. A i difenbahiju imam od prosle godine. 
Cvece mido prosle godibe nije moglo da stoju na podu, neki tamo su ga zakacinjali nogama u prolazu 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 507
14.5.2020 20:55:26   
Filadendronka

Ana, ma problem je ovaj zelenis! 😂😂😂
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

😂😂😂 Cak ni mene, smrc! 🤗
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja hoću za terasu da kupim japanski javor i neku Pieris japonica ''''Carnival'''' - juče sam je videla u garden centru i jako mi se dopala. Ja sam više tip za drveće, ne volim ja te filandredone i ostali zeleniš user posted image

Direktna veza do poruke: 508
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Idi na:

Kuvar: nata11
Brzo i jednostavno jelo koje svi vole

Anketa

Baby girl
SakiMiki1923

Najlepše ime za devojčicu je...

Oznake