|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:09:13   
Anoniman
pa dok ste u vodi uvali joj ga na foru, neće da boli

znaš onu malo ulja da ne žulja malo soli da ne boli user posted image user posted image

posoliš i pouljiš vodu u kadi i hopa cupa

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:09:46   
lavcina
zato sto je volim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:10:30   
Anoniman


*mali * gaaarant ima 50 banki, sedi čovek i kucka boooole njega... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:10:51   
Lu
E pa niste normalneuser posted image user posted image user posted image
Mene je baš sramota da čitam daljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lavcina)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:11:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lavcina

zato sto je volim


..ali nesrećno!user posted image

(odgovor članu lavcina)
  Direktna veza do poruke: 180
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 14:11:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:12:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Evo Vučko: pitanje, direkt u čelo!


sva sam ti taka user posted image



IZVORNA PORUKA: Katjica

Ajde sad kamenje i na mene, ali... i ja bih je varala da mi ne da 4 god. Jednostavan primer: odeš u prodavnicu jedan dan, tržiš nešto oni nemaju, dođeš drugi dan, oni nemaju, dođeš treći dan, oni opet nemaju...onda više ne ideš u prodavnicu gde ne nemaju ono što ti treba već odeš u drugu prodavnicu gde ima


Katjice HOĆEŠ SE UDATI ZA MENE user posted image



DA, DA, DA user posted image user posted image user posted image


user posted image

evo Katjice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:12:21   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: lavcina

zato sto je volim


..ali nesrećno!user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image qq i lele žene mene stomak boli od smejanja ....
p.s. nije baš tako lako u vodici - probala i to user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 14:12:41   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:12:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: lavcina

zato sto je volim


..ali nesrećno!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:12:48   
cicko
Mozda devojka ima problem neke druge vrste... Mozda je seksualno zlostavljana, silovana...?user posted image



IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lavcina

imam za vas pitanje.imam curu i vec smo 4 god,zajedno ali jos nismo zajedno spavali,kad krenemo ona se uvek uplasi,stegne se i nikako da to uradimo...ona se plasi?daj te mi neki save


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:13:50   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: lavcina

i ja mislim da se ona najvise bola...jel sigurno misli da ce je puno boliti i da nam nece biti toto a prvi put nam je....i onda se plasi da je neostavi...a u braku je drugacije


Ako ti je baš toliko stalo da spavaš baš sa njom i ako nećeš da je ostaviš izvedi ti nju na večeru u neki fensi restoran, popijte po koju čašu vina (a može i flašu, ne znam kakvi ste na alkoholu) čisto da se malo opustite, odvedi je kući i odradi neku romantičnu atmosferu u sobi tipa još jedna flaša vina (za svaki slučaj) sveće i tako to i ako se pored svog tvog petinga i ove atmosfere ne opusti ja ne znam šta više da joj radišuser posted image

(odgovor članu lavcina)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:14:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

IZVORNA PORUKA: lavcina

i ja mislim da se ona najvise bola...jel sigurno misli da ce je puno boliti i da nam nece biti toto a prvi put nam je....i onda se plasi da je neostavi...a u braku je drugacije


Ako ti je baš toliko stalo da spavaš baš sa njom i ako nećeš da je ostaviš izvedi ti nju na večeru u neki fensi restoran, popijte po koju čašu vina (a može i flašu, ne znam kakvi ste na alkoholu) čisto da se malo opustite, odvedi je kući i odradi neku romantičnu atmosferu u sobi tipa još jedna flaša vina (za svaki slučaj) sveće i tako to i ako se pored svog tvog petinga i ove atmosfere ne opusti ja ne znam šta više da joj radišuser posted image


ja mislim da djeci ne toče alkoholna pića user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:14:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

nekim zenama je vece uzbudjenje cekati taj dodir nego da odmah ides dole i ceprkas.  Mozda je ona jedna od tih!


user posted image


IZVORNA PORUKA: Trcosava

p.s. nije baš tako lako u vodici - probala i to user posted image user posted image user posted image user posted image



Baš htedoh reći.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:14:55   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: lavcina

zato sto je volim


..ali nesrećno!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:14:55   
lavcina
videcemo sta ce se desiti pa cu vam javiti....

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 191
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 14:15:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:15:31   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: cicko

Mozda devojka ima problem neke druge vrste... Mozda je seksualno zlostavljana, silovana...?user posted image



IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lavcina

imam za vas pitanje.imam curu i vec smo 4 god,zajedno ali jos nismo zajedno spavali,kad krenemo ona se uvek uplasi,stegne se i nikako da to uradimo...ona se plasi?daj te mi neki save





cicko, zar ne bi to rekla posle 4 god veze osobi koja je strpljiva sa tobom već pričala kako se čuvaš za brak..plašiši bola i sl???


ma bre ili nas ovaj za*ebava (no i da nas zeza -  ismejasmo se) ili ga ona vuče za nos debeeeeeeeelo
će postane pinokio, no onda barem može kaže ono ''što u izlogu to i u radnji''

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:16:05   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

IZVORNA PORUKA: lavcina

i ja mislim da se ona najvise bola...jel sigurno misli da ce je puno boliti i da nam nece biti toto a prvi put nam je....i onda se plasi da je neostavi...a u braku je drugacije


Ako ti je baš toliko stalo da spavaš baš sa njom i ako nećeš da je ostaviš izvedi ti nju na večeru u neki fensi restoran, popijte po koju čašu vina (a može i flašu, ne znam kakvi ste na alkoholu) čisto da se malo opustite, odvedi je kući i odradi neku romantičnu atmosferu u sobi tipa još jedna flaša vina (za svaki slučaj) sveće i tako to i ako se pored svog tvog petinga i ove atmosfere ne opusti ja ne znam šta više da joj radišuser posted image


ja mislim da djeci ne toče alkoholna pića user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Pa vučko imaju po 22 godineuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:16:39   
lavcina
probacu i to....pa cemo videti ako me zaista volim ona ce mi dati...a ja mislim da me voli

(odgovor članu lavcina)
Direktna veza do poruke: 195
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 14:17:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:17:37   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: gagi

Ma Slado ja mislim da ona njega zajebavauser posted image


Ma ja sam mu to odmah i rekla da se sigurno kresuser posted image  sa nekim drugim pa ne sme da mu prizna da nije više nevina, ali kad već kuka da je voli onda nek probauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:17:47   
Anoniman
Sladjaaa ja mislim da nas dijete od dosade zajeuser posted image da prostiš na izrazu 

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:17:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

IZVORNA PORUKA: lavcina

i ja mislim da se ona najvise bola...jel sigurno misli da ce je puno boliti i da nam nece biti toto a prvi put nam je....i onda se plasi da je neostavi...a u braku je drugacije


Ako ti je baš toliko stalo da spavaš baš sa njom i ako nećeš da je ostaviš izvedi ti nju na večeru u neki fensi restoran, popijte po koju čašu vina (a može i flašu, ne znam kakvi ste na alkoholu) čisto da se malo opustite, odvedi je kući i odradi neku romantičnu atmosferu u sobi tipa još jedna flaša vina (za svaki slučaj) sveće i tako to i ako se pored svog tvog petinga i ove atmosfere ne opusti ja ne znam šta više da joj radišuser posted image



user posted image user posted image user posted image   pa koliko je to vina majku mu?

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Žena se plaši sexa?
26.10.2009 14:18:25   
lavcina
nezajebavam vas ozbiljan sam...hvala svima sto mi pomazete

(odgovor članu lavcina)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here