|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2016
5.9.2016 20:57:58   
dunja RR
Gaganče, pogledaću baš, i sviđa mi se što je na plaži, i što je pesak. Jel ima negde prirodnog hlada, i to me zanima?
To gledam za sledeću godinu, a Tasos nam je svakako u planu u narednom periodu. A ti i ja imamo sličan ukus, tako da ne sumnjam da je dobro user posted image

Biće još pitanja, sigurno, sa moje strane ;)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Letovanje 2016
6.9.2016 16:08:20   
gagana83
Tako je, imamo poprilicno isti ukus, Tasos bi ti se sigurno svideo.
Jesam napisala pesak, ali bi se pre moglo reci sljunakuser posted image
Zapravo na toj plazi ima svega - od peska od krupnijeg kamenja. Ispred te vile je sljunak, ali par desetina koraka dalje je pesak.
U obliznjem Potosu je pescana plaza ali su guzve bile cak i sredinom juna.
Prirodnog hlada na plazi nema ali su lezaljke besplatne za goste vile. Bar je tako bilo 2013 god.
A ako idete bez auta i ne planirate obilaske mozes pogledati npr Limenas(glavni grad) i Golden beach (ogromna pescana plaza sa dugackim plicakom)
Ja mislim da nisam pisala o nasem letovanju na Skopelosu ove godine.
Skopelos je predivan, mogu reci moja nova ljubav (Kefalonija je i dalje neprevazidjena) i svideo mi se vise i od divnog Tasosa, Zakintosa, Sitonije.
Nema impozantnih plaza kao na Lefkadi i Kefaloniji ali je jedinstven po neverovatno cistoj i prozirnoj vodi (kazu najcistije more na Mediteranu), po intenzivnom mirisu borovine (moze se reci da je celo ostrvo jedna borova suma). Ima dosta plaza koje su okruzene borovinom. Glavni grad je super simpatican. Guzvi krajem juna - pocetkom jula nema. Jedno mirno, nekomercijalizovano ostrvo.
Da je trajekt malo jeftiniji ubrzo bi se vratili tamo, ovako - tesko.
Nakon Skopelosa smo dva dana bili na Pelionu, ostali bi i duze ali su talasi bili ogromni. Pelion nas je bas pozitivno iznenadio. Ne zna se da li su lepse plaze (bukvalno pariraju plazama na jonsmim ostrvima) ili su lepsa sela u brdima, onako tradicionalna,nenasminkana sa kamenim kucama, sa crkvom i velikim platanom u centru.
A priroda - zamislite Taru na moru. Planina, vazduh, izvori vode na svakom cosku - raj! Jedini problem je sto cesto bude talasa na toj lepsoj strani poluostrva.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Letovanje 2016
6.9.2016 16:17:26   
marketing RR
Gaganče, pa zato Grci letuju a i zimuju na Pelionu, znaju oni šta je najbolje u njihovoj zemlji user posted image

Baš mi drago za Skopelos, i on mi je u planu.

Na Tasos, kolima, ako ih kupimo do tada user posted image

A Skopelos bi avionom, mislim da je ove godine bilo ok aranžmana. Skiatos i Skopelos nikako trajektom, ni autom ni busom, jedno iskustvo od pre par godina mi je dovoljno. Ko se nije vozio tim trajektom ne zna šta je gužva i haosuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Letovanje 2016
6.9.2016 17:26:29   
gagana83
Nama nije bila guzva na trajektu, naprotiv.
Razlog tome je sto sada dve kompanije voze na tamo pa ima vise polazaka (cak sad ima polazaka i iz drugih mesta, ne samo iz Volosa). A mi smo isli od 24. juna, vrlo verovatno da u spicu bude veca guzva.
Ove godine je nekoliko nasih agencija imalo aranzmane avionom za Skopelos (zapravo avion slece na Skijatos pa onda trajektom do Skopelosa jer na Skopelosu nema aerodroma) Mi smo smestaj sami nasli preko neta a isli smo autom. I put nam je super prosao ali cena tranekta je....uf
U pravu si za Pelion. Znaju Grci sta je dobro. Ako ne znas gde je lepo, idi tamo gde idu Grci, ako ne znas gde je dobra klopa, jedi tamo gde jedu Grci.
Na Pelionu smo videli svega 2-3 automobila sa nasim tablicama.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Letovanje 2016
19.9.2016 16:11:58   
mama krava

IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: mama krava

Mi smo ponovo bili na Tasosu! Sve isto , lokacija, smeštaj...ma ja bih tamo još 10 godina mogla da idem! Sve preporuke za smeštaj!


MK, aj mi pls na pp pošalji cene za smeštaj, i da li je blizu plaže, i kakva je plaža tu.


Kakva pomama za Pefkarijem. Dimitra ce zbog reklame morati debeli popust da nam da kad sledeci put odemo tamo. Ja se nadam mozda vec sledece godine.
I bas mi je drago da je mk toliko zadovoljna smestajem koji sam joj preporucila.
Ako neko odavde ode tamo neka spomene mene i mk user posted image
Dunjci, imas kod mene na fb slike, smestaj je na samoj plazi, bukvalno na pesku.


Evo ga sajt, a cene su kako se dogovoriš i koliko budeš brz...

http://studiospefkari.com/

I Gagana, beskrajno ti hvala za ovu preporuku! user posted image


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Letovanje 2016
21.9.2016 9:32:47   
gagana83
Mamakrava user posted image
Mi smo iskoristili lepo vreme i skoknuli na nekoliko dana do Halkidikija. Bili smo u Afitosu na Kasandri.
Dugo godina letujemo u Grckoj a na Kasandru nismo bili, a s obzirom da smo ostali samo 4 dana, hteli smo negde blizu pa je Halkidiki bio logican izbor.
Nas utisak - Halkidiki da ali van sezone.
Popularna letovalista na istocnoj strani (Pefkohori, Polihrono...) nam se nisu svidela, klasicna primorska mesta sa uskom plazom na kojoj je poprilicna guzva cak i sredinom septembra. Kalitea nam se malo vise svidela a Afitos je divan, totalno drugaciji od ostatka Halkidikija sa divnim kamenim kucama, poplocanim ulicama i lepim radnjama. Jedino se plazom ne moze pohvaliti.
Vise nam se svidela zapadna obala. Manje je posecena i u septembru mozete naci predivne uvale potpuno prazne (mi smo bili potpuno sami na jednoj plazi pored Sivirija)
Iznenadila nas je kolicina ljudi u ovom periodu. Na nekim plazama moras poraniti za slobodne lezaljke (Sani npr)
Kad bismo ponovo isli na Kasandru birali bismo smestaj u Siviriju. Mestasce je puno lepse od ovih poznatijih na drugoj strani, plaza je lepa i pescana a u blizini ima dosta lepih plaza.
Mada sumnjam da cemo opet tamo, ako cemo na Halkidiki to ce biti Sitonija jer je za nas ukus priroda lepsa a i plaze.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Letovanje 2016
2.10.2016 8:29:51   
Khaleesi
Ja sam skroz zab da podelim svoje utiske.
Isli smo preko Travellanda iako sam citala negativna iskustva sto se njih tice
I ljudi nisu preuvelicavali.
Slike vile koju smo iznajmili su mozda od pre 10 god kadaa je vila otvorena.
Kreveti su razdrndani i jako losi. Skripe ajd to nekako ali kosti bole kako je los lezaj.
Wc nije opran sredstvom za wc solju pa mozda 3 godine...
A onaj covek iz agencije koji je zaduzen za goste se nije pojavio citavih 10 dana... Posteljinu nisu dali da se menja jer nisu nabavili cistu[sm=zmeden.gif
Inace svi gosti su bili nezadovoljni. Bas smo upoznali dosta parova, i stvarno svima je drugacije pricano o smestaju...
Inace Pefkohori je super mesto. Voda precista i jako topla.
Cene nisu mnogo vise nego kod nas..
Isli smo u Hanioti i Polihrono.
Kada smo se vracali svratili u Solun. Mm je kupio fajerku, mislnm da se tako kaze zaa 30 e. Ja sve jakne za 30 e... Svfatili u Jumbo i deci uzeli haos igracaka za 30 e i tako... sve u svemu lepo prosliuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Letovanje 2016
2.10.2016 10:57:26   
Sanjica26 RR
Mi smo prezadovoljni sa Travelendom. Imali smo super komunikacijom sa zenom iz agencije. I ako nije bio u ponudi krevetac jer se dobija do 2 godine ona nam je obezbedila. U hotelu u kom smo bili u Haniotiju posteljina i peskiri se menjaju svaki dan. Svaki dan se ciste i brisu sobu. Hrana vise nego odlicna. Ljudi su bili tako bahati prema hrani da su sipali preko svojih mogucnosti i to je zavrsilo u kantu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Letovanje 2016
2.10.2016 12:41:40   
isidora88
Sanjice u kom ste smestaju bili?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Letovanje 2016
2.10.2016 15:48:23   
Khaleesi
Fin je bio decko za rezervaciju ugovor..
Ali tamo samo nalepljeno Travelland na ulazu i ni glasa od coveka koji radi za njih. Uzas je bio smestaj. Hrana nije bila po ugovoru to smo sami kupovali...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Letovanje 2016
2.10.2016 16:01:52   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Mi smo prezadovoljni sa Travelendom. Imali smo super komunikacijom sa zenom iz agencije. I ako nije bio u ponudi krevetac jer se dobija do 2 godine ona nam je obezbedila. U hotelu u kom smo bili u Haniotiju posteljina i peskiri se menjaju svaki dan. Svaki dan se ciste i brisu sobu. Hrana vise nego odlicna. Ljudi su bili tako bahati prema hrani da su sipali preko svojih mogucnosti i to je zavrsilo u kantu.


Da nije možda Bojana, plava?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Letovanje 2016
5.10.2016 11:40:42   
MasnaMasnica
Evo mene, letovaje proslo, pa onda neka slavlja i nikako da napisem svoje utiske.
Ja sam ocarana Lefkadom , nama je bilo divno, prvi put smo smetaj nasli sami, tj. ja, nije bilo preko agencije, i da sam bolje birala ne bih nasla. Smestaj je bio klasican primorski, sve belo, lcd televizor ogromna terasa koja gleda na plazu, prelepo dvoriste, plaza sa plavom zastavicom ispred smestaja, na njoj smo se kupali 2x, ostalo smo obilazili druge!
E sada ono sto me je pozitivno odusevilo je cistoca, verujete li da su nama na 2 dana menjali posteljinu i cistili apartman, donosili peskire , i sve ostalo,to nema nigde! I gazde, pa da su nam bili rod rodjeni ne bi bili onako divni prema nama, svakoga dana su nesto donosili Uni i Nori, i primetila sam da to ne rade svim gostima, samo su prema nama bili izuzetno srdacni. Kada smo se spreali za povratak, baka je donela punu kesu voca, kolace, cokolade i svasta nesto, plakala je, mnogo joj je bilo zao sto idemo. Ja sam njima poklonila Uninu i Norinu sliku uramljenu, bas smo se zblizili sa tim ljudima, ja ih preporucujem , ako neko hoce da ide na Lefkadu, od srca!
Vreme nam je bilo divno, jedan dan samo kisa pre podne , popodne smo se vec kupali, plaze fantasticne, putevi dobri ali sa puno krivina! Obisli smo skoro sve plaze, jedino nismo isli na Agiofili, i Megali Petru, nije bilo vremena! 5-ti dan smo mm i ja otisli brodom , do Egremnija, ceo dan smo bas proveli lepo, i taj dan smo se jalpese i odmorili, sveki cuvala decicu. Na ene je najjaci utisak ostavila Egremni, i Pefkulia , mada sve plaze su prelepe!
Cene su odlicne, nije skupo, neke stvari cak i jeftinije nego kod nas.
I da, isli smo preko Kosova prvi put, to nam je dosta skratilo put.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Letovanje 2016
5.10.2016 11:43:42   
veselicaa
Super Masnice da vam je bilo tako dobro,slike su ti carobne ja sam isto odusevljena kako je more lepo kao i plaze.A i ti izgledas vrhuser posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Letovanje 2016
5.10.2016 11:45:44   
emicaa
Skoro je sveki pricala sa jednom grkom i on rece da svaki preporucuje lefkadu za odmor,da je tu najljepse.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Letovanje 2016
5.10.2016 11:50:44   
MasnaMasnica
Hvala Veseliceuser posted image imam jos puno slika ali nikako da izbacim sve, mozda sam desetak postavila.
Inace Lefkada jeste prelepa, malo nezgodno ako nema ko da ti pomogne sa malom, decom, zato smo mi vodili sveki, pa smo uspeli sveuser posted image i da obazvezno zapadna obala, tu su sve plaze i najlepse more! I voda je pretopla bila, a prvi put smo letovali u septembru!

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Letovanje 2016
5.10.2016 11:54:12   
Khaleesi
Kako ste putovali Masnice kolima?

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Letovanje 2016
5.10.2016 11:55:40   
MasnaMasnica
Da, nasi autom, za nekih nepunih 9 sati smo stigli.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Letovanje 2016
7.10.2016 22:43:40   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: Zemunka85


Ps. Inace zelja mi je jednom da odem na all inclisiv ono trcanje sa plaze da kuvam grrrrr




Ko jednom ode na all incs. vise nikad ne kuva na moru user posted image ja sam prvi put bila u Turskoj na all i odusevila se svaki naredni put smo isli tako.



Serpi, vala, sledeće godine, bez all ne idemo user posted image U Turskoj prošle godine se odmorih, baš, baš. Džaba mi odmor ako dođem umorna.
Avion i all inc su zakon user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Letovanje 2016
9.10.2016 13:28:21   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Mi smo prezadovoljni sa Travelendom. Imali smo super komunikacijom sa zenom iz agencije. I ako nije bio u ponudi krevetac jer se dobija do 2 godine ona nam je obezbedila. U hotelu u kom smo bili u Haniotiju posteljina i peskiri se menjaju svaki dan. Svaki dan se ciste i brisu sobu. Hrana vise nego odlicna. Ljudi su bili tako bahati prema hrani da su sipali preko svojih mogucnosti i to je zavrsilo u kantu.


Da nije možda Bojana, plava?

Dunja nije Bojana. Zove se Valentina. A hotel se zove Lesse.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Letovanje 2016
9.10.2016 14:02:17   
emicaa
pa odmor i nije odmor ako ides da kuvas user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Letovanje 2016
9.10.2016 22:08:12   
vonavoj
Joj zene,sanjam da odem na ODMOR! I nadam se da cemo sledece godine ici,da se zrtva cele godine isplati i da mm zaradi da idemo..
A sta mislite o Egiptu sa decom?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Letovanje 2016
9.10.2016 22:09:56   
Anck Su Nmaun
Jos uvek je aktuelno letovanje 2016...a ja sve cekam 2017 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Letovanje 2016
9.10.2016 22:13:59   
dunja RR
Von, ja ne znam da li bi se usudila sa decom, baš pre neki dan sa drugaricom na kafi pričah o tome. Ona mi priča kako je njen sin (sada već veliki momak) bio ove godine sa devojkom, i extra im bilo, čak je i zaprosio tamo, na ronjenju, u vodi :) Ali baš obe komentarisasmo, jok sa malom decom.

Ja sam bila u Egiptu, pre nekih 12 godina i to mi je bilo jedno od najlepših letovanja. Ali tada je bila druga situacija, mi smo išli 7 dana Hurgada i 4 dana Kairo, i nije bilo ni N od nemira. Kairo je ludo zanimljiv grad.

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.10.2016 22:14:41 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Letovanje 2016
9.10.2016 22:16:06   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jos uvek je aktuelno letovanje 2016...a ja sve cekam 2017 😂



U stvari, mi pričamo o 2017. ali ko sme prvi da otvori novu user posted image
Ja juče htela, kada gledam, Didy otvorila ovu temu krajem novembra prošle godine, pa reko, mislićete da sam luda, tek je počeo oktobar user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Letovanje 2016
9.10.2016 22:31:03   
Anck Su Nmaun
Ajde Dunjci stisnii zube i otvori temu user posted image nekako mi lepse kad vidim tu 2017 da ocekujem user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Deco srećan vam praznik - danas je Vrbica!
Srpska pravoslavna crkva obeležava danas praznik Vaskrsenja Lazarevog ili Lazarevu subotu, uspomenu na poslednje čudo Hr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here