|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2016
2.1.2016 10:16:44   
vonavoj
Deca ne placaju?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Letovanje 2016
2.1.2016 10:46:40   
vikiveki
Kako plaćate? preko neke agencije u ratama ili na licu mesta,tamo kada stignete?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Letovanje 2016
2.1.2016 16:55:50   
dddaca
Kako pre nisam videla ovu temu? Mi jos nismo resili gde cemo. Mm ne voli unapred da rezervise, a ja bih da uhvatim neki popust. Poslednji put kad smo isli, bili smo na Sitoniji, na licu mesta smo pronasli smestaj i to mi je bio ubedljivo najbolji smestaj do sad. Mm se smorio, hteo da uzme prvi apartman na koji smo naisli, a sad kad imamo bebu ne smem to ni da mu spomenem. OVDE sam nasla dosta korisnih informacija, a ako nekog interesuje Nikiti ili Sarti slobodno nek pita.
Ovog leta bih nesto blize plazi, po mogucstvu da bude pun pansion i sto povoljnije jer nemamo bas veliki budzet. Uz to bi bilo zgodno da plaza bude pescana, ne previse duboka, najbolje plicak zbog bebe, mada ja preferiram plaze tipa Lagomandra, Tristinika, Armenistis isl gde moze i da se zapliva

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Letovanje 2016
2.1.2016 23:11:16   
Torbica
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Deca ne placaju?

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Kako plaćate? preko neke agencije u ratama ili na licu mesta,tamo kada stignete?


Von, prosle godine smo placali za nas dvoje i za cerku 30% jer je presla 6 god. Deca do 6 god ne placaju a onda ima tabela kako idu cene sa godinama. Mislim da i ove godine placamo 2 pune i 30%, pravo da vam kazem trazila sam ponudu, nisam pitala detalje i izaslo je malo vise nego prosle godine, ali tada smo imali 2+2 i prenosivi krevetac za najmanjeg. Ove godine Loft jer mali vise ne moze da se provuce, imace 4 god. Jeste, predivno more, drago mi je da vam se svidelo.
Viviveki, placa se 40% odmah a ostatak do kraja aprila kako hoces. Traveland agencija.


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Letovanje 2016
3.1.2016 22:48:55   
adulence
Torbice jel mozes da mi pojasnis jednu stvar u koju grupu spadamo mi sa dvoje dece pd koje jedno sledece godine Boze zdravlja nece imati ni god dana kada bi isli u 2+1 ili 2+2 ,prosto ne znam sta da gledam.

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Letovanje 2016
4.1.2016 21:31:24   
Torbica
Mi se iscaskasmo ali evo radi ostalih, spadate u 2+1, bebac ide u prenosivi krevetic koji mozete dobiti na upit ili poneti svoj, sto smo mi uvek radili.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Letovanje 2016
12.1.2016 20:36:56   
lesica
Ohoho, planira se uveliko user posted image

Ja kopam da iskopam neku zabit u Grčki, što bi moja šćer rekla.
Da bude mirno mesto za odmor.

A rešili smo da kroz koju godinu kupimo kamper, pa lagano. Do tada će divljaci taman biti dovoljno veliki ( L jeste već i sad ali D je još malen)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Letovanje 2016
16.1.2016 16:05:32   
dunja RR
Padala mi napamet i Sicilija ove godine, ali ipak, Grčka vuče.

Najverovatnije ćemo ići početkom jula, tada imam najmanje posla mada svakako nosim komp, i dobar net je obavezan gde god išli. U Turskoj nam je bio super net.



A bilo bi super kada bih ugrabila avio kartu za S gratis (on polovinom juna puni 2 godine). Zato razmišljam, kakav je Krit u junu, početkom, krajem, ima li vetra, kakva je voda, zna li neko?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Letovanje 2016
17.1.2016 12:15:37   
Sanjalicaaa
Mi ove godine planiramo opet Majorku. Mada sve zavisi od cena. Pre dve godine je bilo dzabana, a vec prosle su digli cene. Ako uhvatimo neku dobru ponudu onda cemo to.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 17.1.2016 12:23:43 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Letovanje 2016
17.1.2016 14:15:43   
dunja RR
Sanjalice, pošalji mi pls na pp gde ste bili smešteni. I kakva je usuga, polupansion, pansion? U koje vreme ste išli, kakvo je more, da li je hladno za mališane?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Letovanje 2016
17.1.2016 14:34:16   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Padala mi napamet i Sicilija ove godine, ali ipak, Grčka vuče.

Najverovatnije ćemo ići početkom jula, tada imam najmanje posla mada svakako nosim komp, i dobar net je obavezan gde god išli. U Turskoj nam je bio super net.






U Italiji zaboravi na dobar net user posted image user posted image Mislim da je to zemlja sa najkomplikovanijim korišćenjem interneta u Evropi. Sve nešto povuci potegni...

Što se tiče teme, blago vama ljudi vi idete na ljetovanje user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Letovanje 2016
17.1.2016 15:52:47   
gagana83
Joj Dunja Kriiit user posted image
Pogledaj na ovom sajtu http://poseidon.hcmr.gr/ocean_forecast.php?area_id=aeg temperaturu mora. Levo u meniju imas Previous forecasts, pa u kalendaru motas do datuma koji ti treba, npr 15. jun 2015. Onda oznacis Ocean forecast, pa Aegean pa Sea surface.
Racunam, ako je negde u Grckoj u junu toplo, to je na Kritu.
Mi smo se u junu kupali na Tasosu, tako da sa Kritom ne bi trebalo da bude problema.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Letovanje 2016
17.1.2016 17:10:09   
Sanjalicaaa
Sto se tice internta na Majorci je isto. Ima ga samo u holu hotela. Bar je tako bilo kod nas. Ali ga je zato bilo skoro na svakoj plazi.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Letovanje 2016
17.1.2016 17:19:19   
jess021

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Padala mi napamet i Sicilija ove godine, ali ipak, Grčka vuče.

Najverovatnije ćemo ići početkom jula, tada imam najmanje posla mada svakako nosim komp, i dobar net je obavezan gde god išli. U Turskoj nam je bio super net.






U Italiji zaboravi na dobar net user posted image user posted image Mislim da je to zemlja sa najkomplikovanijim korišćenjem interneta u Evropi. Sve nešto povuci potegni...

Što se tiče teme, blago vama ljudi vi idete na ljetovanje user posted image

Choopo, pa ti si stalno na moruuser posted image
Salim se, kontam da je i tebi vec dosadilo jedno te isto.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Letovanje 2016
21.1.2016 13:24:19   
Didy
Mi ćemo, najverovatnije, ovih dana rezervisati hotel koji je i Torbica. user posted image Jedino što ćemo mi ići od 23. jula do 4. avgusta, 12 noćenja, taman ćemo da se mimoiđemo. user posted image Prošle godine nam početkom jula nije bilo lepo vreme, pa nećemo više da se smrzavamo na letovanju. Daju baš velik popust za rane rezervacije (30% ako se rezerviše do kraja januara) i agencija daje još 7% popusta ako se uplati u celosti do 10. marta.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Letovanje 2016
21.1.2016 14:01:08   
Maraj
Dunja mi smo bili ma Kritu u junu i porzavali se.... tacnike tokom dana ne al uvece u jakni teksas sam bila. Duvao je vetar i danju i uvece. Krit je najjužnije ostrvo na otvorenom moru tako da vetar stalno duva i na je kazem u junu bilo hladno. Bili smo u Ag Nicolaus mestu

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Letovanje 2016
21.1.2016 15:27:23   
gagana83
Mi idemo krajem juna na Skopelos user posted image
Danas smo uplatili avans Grku.
Nasli smo fenomenalan smestaj na samoj plazi, bar na slikama izgleda super a ima i solidne komentare na Trip Advisor-u.
Evo ga

http://skopelosweb.gr/en/studios/kymata

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Letovanje 2016
21.1.2016 15:37:19   
Zemunka85
Gagana bas je lepo. Preko koje agencije?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Letovanje 2016
21.1.2016 15:51:08   
gagana83
Ne idemo preko agencija. Direktno sam kontaktirala vlasnika i sa njime se dogovorila. Vec nekoliko godina tako ogranizujemo letovanje i uvek odlicno prodjemo.
Mislim da malo nasih agencija i radi Skopelos.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Letovanje 2016
21.1.2016 16:09:02   
mama krava
Koliko je trajekt?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Letovanje 2016
21.1.2016 16:12:47   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Mi idemo krajem juna na Skopelos user posted image
Danas smo uplatili avans Grku.
Nasli smo fenomenalan smestaj na samoj plazi, bar na slikama izgleda super a ima i solidne komentare na Trip Advisor-u.
Evo ga

http://skopelosweb.gr/en/studios/kymata



Gago extra je!

Jel trajekt ide preko Skiatosa?

Ne znam da li ste već išli tuda, ali taj trajekt je haos, nikada veću gužvu i haos nisam doživela user posted image Ali isplati se za ovakva ostrva :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Letovanje 2016
21.1.2016 16:14:40   
gagana83
Nesto preko 200e izlazi za dve odrasle osobe i dete preko 5 godina. Povratna.
To me je najvise i kolebalo, bas mi se nije davalo toliko para za trajekt.
Pa sam onda razmislila da smo prosle godine na Kefaloniji platili trajekt 100e, put je mnogo duzi sto znaci da smo vise goriva potrosili i plus smo morali u oba pravca da platimo prenociste. Pa mu dodje na isto.
Jeste Dunja, trajekt ide na Skiatos, na Skopelos pa Alonisos. U kom periodu si ti isla? Ja se sve nadam da u junu nece biti guzve.

< Poruku je uredio gagana83 -- 21.1.2016 16:16:49 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Letovanje 2016
21.1.2016 16:36:20   
dunja RR
Gago, išli smo kraj avgusta/septembar, kažu da je ta užasna gužva na Skiatosu u julu i avgustu. Ali taj trajekt, jaooo majko mila. Ja sledeći put samo avionom ka tamo. A pista na Skiatosu je pak najkraća na svetu (i završava se tik od mora) to je tek posebna priča, kako kažu oni koji su sletali user posted image
To je inače najskuplji trajekt na svetu, a zbog toga su i cene na ostrvu dosta više nego u drugim delovimaGgrčke, jer svi trgovci, dobavljači plaćaju isto trajekt.


< Poruku je uredio dunja RR -- 21.1.2016 16:37:18 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Letovanje 2016
21.1.2016 20:57:19   
branki*
Mi smo isli krajem jula na skijatos,trajekt je ogroooooman i blago je reci da je krcat!guzva na skijatosu takodje neeoopisiva!ali...prelepo,raj na zemljiuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Letovanje 2016
22.1.2016 11:10:53   
gagana83
Mene upravo te guzve i odbijaju od Skiatosa. Znam da je krcat, narocito u spicu sezone. A ja to ne volim ma koliko da je lepo mesto ili lepa plaza, guzva mi uvek pokvari utisak.

Ali mozda odemo na izlet na jedan dan. U svakom slucaju volela bh da vidim Skiatos kao i Alonisos.

Dunja, od pre koju godinu vozi jos jedan prevoznik na toj relaciji pa je cena trajekta malo niza, ali je opet skupo.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here