|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2011 11:37:24   
eni26
juce odem u soping onako bzvz ,da rzgledam sta ima da se kupi ... i od poklona za zenu za D zaljubljenih najvise sexy donjeg vesa i tih zezancija... Pa zar je moguce da je to najbolji poklon koji se nudi muskarcima da kupe svojim dragim zenicama i curama?user posted image
Mene je vise obradovala crna jakna user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2011 11:40:06   
indy_25
IZVORNA PORUKA: indy_25

Ja sam poklonila kartu sna svim jezicima sto pise volim te nisam stigla nista da kupim  a dobila sam buket  ruza i veceras idemo na masazu i vecericu jer svekrva nije mogla juce cuvati djecu pa cemo danas.


A zabarolavila sam napisati dobili smo juce ja i djeca 400 e 100 za saru 100 za denijala i 200 za mene ali to nije povodom valentinova nego mjesecni dzeparac za nas njemu se najvise obradujem user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2011 11:52:16   
dijana1*
Indy uzivaj na masazi i vecerici user posted image
I naravno da nam kazes kako je bilo user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2011 15:21:29   
Lu
Ja sam dobila srce od svog sina, napravio u vrtiću, ljubi ga majkauser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2011 16:00:59   
magnetic
Dobila sam od muza farmerice,cipele i majicu.user posted image moje user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2011 19:58:26   
indy_25
Ne izadjoh ja ni veceras Sarah se opet razbolila temperatrura i nos opet zacepljen user posted image  nikad vise nista necu planirati uvijek kda isplaniram ona se razboli user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Ah Valentinovo
15.2.2011 21:53:50   
anajid
Nema veze Indy,nadoknadicete vi to vec,samo da Sara bude bolje!user posted image

< Poruku je uredio anajid -- 15.2.2011 21:54:06 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Ah Valentinovo
16.2.2011 0:20:43   
choopa choops
Sto se mene tice, svidja mi se ono sa FB

I prefer Ballantine's, than Valentine's. user posted image

Ne obiljezavamo ga nesto posebno. Ja kupila MMu naocare, koje je gledao prije par dana, on meni nista zato jer nisam trazila. Samo nas je poveo na rucak i to je to user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 10:21:42   
Lu
Za ljubav... i sve zaljubljene, da potraje što dužeuser posted image
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 11:17:54   
Anoniman
Jeeee user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 11:18:40   
Anoniman
Mm danas ide da gleda ligu šampinjona uz moj blagoslovuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 11:20:42   
jance
bas sad pisah u visibabama, nije mi neko valentinovo, mm najavio juce da ce danas samo da dodje da jede pa na drugi posao. mene boli glava i imam sudova punu kuhinju a ne smem da susnem da ne probudim dete.


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   [Obrisana poruka]
14.2.2012 11:21:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 11:23:28   
lajla
Nama je danas tacno 9 godina od kada smo se poceli zabavljatiuser posted image tako da nam ovaj datum malo vise znaci a ne samo dan zaljubljenih

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 11:30:04   
bebać
Mi smo čestitali jedno drugom...ne znam hoćemol šta kupovati jer sam u škripcu sa novcem, a ipak sam prije par dana dobila mimoze, pravo sa sajma mimoza iz Herceg Novoguser posted image
Neki čovek išao na sajam, pa bio u kafani, a m uzeo jedan kićerak za mene, sjetio seuser posted image , ja ujutro ustala kad ono mimoze u vaziuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 11:32:49   
Lu
IZVORNA PORUKA: gagi

A ja sam njemu dala 50 maraka da sebi nesto kupiuser posted image

Jesi romantičnauser posted image
A možda će on TEBI nešto da kupi a ne sebiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 11:39:43   
Anoniman
Obozavam ovakve `praznike` ja ne slavim nikakve druge osim ovih gde se slavi ljubav user posted image
Mi cemo na rucak , ovog puta mu nista nisam kupila ali cu mu nadoknaditi to vec nekako .. On je jutros jako rano otisao i ostavio mi PISANU poruku - volim te i volim tu tvoju toplu guzu , zao mi je sto necu biti tu kad se probudis - user posted image eh .. ta zaljubljenost

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 11:40:22   
Bebilina
Mala i ja smo vec dobile po cestitku i korpu sa cvecem. Cekale nas ispred vrata spavacih soba izjutra user posted image user posted image user posted image user posted image
Mm-u smo pravile strumfete u obliku srca sa srculencem na vrhu i spremamo romanticnu vecericu. A poklon je iznenadjenje- jedno lepo putovanje user posted image

P.S. Danas nam je i godisnjica od kad me je mm zaprosio user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Bebilina -- 14.2.2012 11:42:26 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 11:41:40   
Anoniman
Bravo za sve user posted image

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 12:00:22   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 12:08:36   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Snelle , sveti Valentin je svetac koji je nakon raskola vencavao vojnike koji nisu smeli da se zavetuju i njihove devojke
divna simbolika , nemoj 'si na kraj herca
ako ti vise odgovara ti slavi Trifuna i raspali po vinu user posted image


Meni odgovara, manje zbog Svetog Trifuna, vise zbog vina user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 12:09:37   
Ognjenka
Pobogu kakav crnjak!!!

Mene muz posle posla vodi na veceru user posted image kod Trandafilovica. Kaze, sve je naruceno, ti se samo pojavi. Nece ni da mi kaze sta je narucio. Oooo srecica moja!

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   [Obrisana poruka]
14.2.2012 12:19:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ognjenka)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 13:12:07   
bebać
Pa nije ni moj nešto romantičan, ali ume da me iznenadi, to dauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Ah Valentinovo
14.2.2012 13:24:32   
Lilla

IZVORNA PORUKA: gagi

Ja ga uopste ne dozivljam,nisam dobila ni cokoladuuser posted image

A ja sam njemu dala 50 maraka da sebi nesto kupiuser posted image


user posted image Kako nisi nista, evo, sad si dobila hug user posted image

MM i ja smo se dogovorili da umjesto sto cemo jedno drugom nesto kupiti (do sada uvijek jesmo), kupit cemo oboje nesto za H. Inace, jutros sam jos u krevetu dobila poljubac i cestitku, to mi je uljepsalo dan user posted image


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here