|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mesečni ciklus žene
21.1.2010 11:29:04   
maja27
Ne znam sta je to! Pre mi to nije smetalo, a sada......user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mesečni ciklus žene
16.2.2010 23:48:23   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: maja27

Devojke da li vam se desilo da vas user posted image preskoci jedan mesec?

meni se to desavalo, jednom godisnje uglavnom prolece, samo me preskoci, imam simptome sve i ne dobijem i sl mesec dobijem tacno u dan kao da sam taj prethodni mesec imala!!!

mozda mi je sada to!!user posted image user posted image



Meni se to nije desavalo

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mesečni ciklus žene
16.2.2010 23:52:53   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

IZVORNA PORUKA: maja27

Devojke da li vam se desilo da vas user posted image preskoci jedan mesec?

meni se to desavalo, jednom godisnje uglavnom prolece, samo me preskoci, imam simptome sve i ne dobijem i sl mesec dobijem tacno u dan kao da sam taj prethodni mesec imala!!!

mozda mi je sada to!!user posted image user posted image



Meni se to nije desavalo


Meni se desilo kad sam drzala dijetu da nisam imala 3 meseca user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mesečni ciklus žene
17.2.2010 11:54:04   
kleopatra*

IZVORNA PORUKA: maja27

Devojke da li vam se desilo da vas user posted image preskoci jedan mesec?

meni se to desavalo, jednom godisnje uglavnom prolece, samo me preskoci, imam simptome sve i ne dobijem i sl mesec dobijem tacno u dan kao da sam taj prethodni mesec imala!!!

mozda mi je sada to!!user posted image user posted image



Meni se to desava,ali ja znam da imam problem sa cistama i zbog toga mi se desi da nemam po mesec,dva nekad i tri .
Draga kod doktora da se to ispitauser posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mesečni ciklus žene
25.2.2010 23:16:47   
Anoniman
Meni je siklus bio tacno na 26 dana dok nismo poceli da radimo na user posted image !

Nego zene ja se uplasih... 5 dana mi traje tj. drugi uzas,treci slabije i tako vec prestaje,onda ono tamno krene pa onda braon malo i prestane a sad mi sesti dan i ide jos... user posted image
Danas me bolela desna strana i osetila sam da me boli u predelu materice,vise zatezanje...
Ko zna sta li ja imam!user posted image

(odgovor članu kleopatra*)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mesečni ciklus žene
25.2.2010 23:34:59   
Anoniman
Znam da ni vi ne znate, niste ginekolozi ali .... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mesečni ciklus žene
25.2.2010 23:36:30   
Anoniman
pcelice meni se tako desavalo kad sam imala blagu upalu jajnika..
idi do Dr da vidis..
mada ...na duzinu user posted image moze da utice svasta...pa i vreme i stres...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mesečni ciklus žene
25.2.2010 23:38:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

mada ...na duzinu user posted image moze da utice svasta...pa i vreme i stres...user posted image user posted image user posted image


da,to znam ali znaci nikad mi nije bilo duze od ta 4,5 dana,prvi put sada od kad znam za user posted image ...
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mesečni ciklus žene
27.2.2010 0:04:49   
sunce ***
pcelice moze biti i da je samo prehada ipak treba da odes do dr-auser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mesečni ciklus žene
20.6.2010 11:36:41   
vedra
bas mi je ova tabela bila potrebna....superiskaaaaa user posted image

_____________________________

veca

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mesečni ciklus žene
19.8.2011 14:22:32   
tina37
Da li je moguce da menstruacija bude oskudnija kada se piju kontraceptivne tablete.Meni se to desawa zadnja 2 puta.

_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

(odgovor članu vedra)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mesečni ciklus žene
19.8.2011 14:42:48   
biba*
tina,normalno je da bude manje ponekad tek onako braonkasto


_____________________________

ako vam se neka ptica pos..e na glavu,obrišite se diskretno i pravite se ludi,kao i uvijek kad su vas pos..li

(odgovor članu tina37)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mesečni ciklus žene
19.8.2011 19:47:28   
tina37
hwala biba,ma bas sam se zabrinula

_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

(odgovor članu biba*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mesečni ciklus žene
18.9.2011 13:24:19   
Nestrpljivaa
Meni je ciklus uvek na 25 dan ali nikako ne mogu da odredim plodne dane.Kalendar kaze jedno a moje telo drugo user posted image

(odgovor članu tina37)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mesečni ciklus žene
18.9.2011 13:41:51   
little_one
Opet cu ti ja odgovoriti...pokusaj da mjeris bazalnu temperaturu ili da nabavis lh trakice pa da pomocu tih metoda odredis ovulaciju. Svako od nas drugacije funkcionise tako da i ovulacija moze biti u razlicito vrijeme ciklusa.

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mesečni ciklus žene
18.9.2011 13:45:31   
Nestrpljivaa
Hvala pre sam se oslanjala na kalendar ali vise ne sada otprilike znam i osetim kada su mi plodni dani mada ni to nije bas sigurno.A zanima me da li se moze zatrudneti ako ti nisu plodni dani?

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mesečni ciklus žene
18.9.2011 14:05:55   
little_one
Nestrpljiva, mozda glupo pitanje, ali od kad racunas prvi dan ciklusa?

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mesečni ciklus žene
29.9.2011 9:44:51   
crna ruza
jel se nekom desilo, vreme je za menstruaciju, i ima bolove da ce dobiti menstruaciju, ali krv curi skroz malo,jedva 3 dana i bas bas malo krvi,svetlo crvene krvi.
trudnoce nema da napomenem.

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mesečni ciklus žene
29.9.2011 9:45:55   
crna ruza
jel to normalno da se nekad desi?

(odgovor članu crna ruza)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mesečni ciklus žene
27.10.2011 20:10:23   
Anoniman
od kad racunate prvi dan menstruacije, npr ako sad meni danas npr vreme je da dobijem i samo skroz malo curi, nekoliko kapi, cio dan, jel se to racuna vec prvi dan menstruacije ili tek sutra ili prekosutra kad krene vise tad se racuna prvi dan???

(odgovor članu crna ruza)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mesečni ciklus žene
27.10.2011 21:21:32   
mazinjo
to bi trebalo da se racuna kao prvi dan,bez obzira  kojim intenzitetom je krvarenje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mesečni ciklus žene
30.1.2012 13:17:29   
Olga75
uz rizik da lupim i da mi se smejete moram nesto da pitam user posted image
ciklusi su mi uredni aliii ovaj me je skroz poremetio ( zakazala sam kod dr u cetvrtak )
kasnila mi je cetiri dana , uradim test prekjuce , negativan , juce je kao pocelo nesto , kap - dve i vise onako kao na pocetku , znaci muljavo , braonkasto , ledja me bole , po stomaku mi se onako mulja , znate vec sta hocu da kazem
jutros sam uradila betu i 0
sad sam onako : mozda je ona oluja ne suncu atakovala na moj hormonalni sistem user posted image
nemoj da se smejete , interesuje me da li je mozda jos neko primetio nesto slicno
a kod dr svakako idem u cetvrtak


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mazinjo)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mesečni ciklus žene
30.1.2012 14:05:04   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Olga RR

uz rizik da lupim i da mi se smejete moram nesto da pitam user posted image
ciklusi su mi uredni aliii ovaj me je skroz poremetio ( zakazala sam kod dr u cetvrtak )
kasnila mi je cetiri dana , uradim test prekjuce , negativan , juce je kao pocelo nesto , kap - dve i vise onako kao na pocetku , znaci muljavo , braonkasto , ledja me bole , po stomaku mi se onako mulja , znate vec sta hocu da kazem
jutros sam uradila betu i 0
sad sam onako : mozda je ona oluja ne suncu atakovala na moj hormonalni sistem user posted image
nemoj da se smejete , interesuje me da li je mozda jos neko primetio nesto slicno
a kod dr svakako idem u cetvrtak



Olga, ja sam to imala kad sam bila u jako stresnoj fazi zivota bar jedno tri puta. Jel si jos na dijeti? Moze i od promene ishrane. A mozda imas neku dole infekciju ili prehladu i onda je ista takva stvar. A mislim da je svaki put rezlog stres i pad imuniteta.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mesečni ciklus žene
30.1.2012 14:10:28   
Olga75
za infekciju , mislim da nemam , u cetvrtak idem kod dr a urin i krv radim sutra a nisam nista vise pod stresom od proslog ciklusa user posted image
to mi se desilo jednom , pre nekih 10 - 15 godina , bez razloga , jedan ciklus se muljalo , tamo - vamo pa nista a sledeci je bio normalan user posted image
nemam pojma , nego nesto sad razmisljam , kad te oluje deluju na ovoliku planetu , kako nece na coveka user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mesečni ciklus žene
31.1.2012 12:00:06   
tina37
Olga,meni se desilo slicno prosli mesec,ali nakon prekinute stimulacije i utvrdjene menopauze,dobila 15 decembra i tako uvece samo bleda kap,a nakon 2 dana krenulo i trajalo 10 dana.Inace zadnje 2 godine mi nije redovna,a bila je na svaki 25 dana i trajala po 5 dana.

_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here