|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 13:39:22   
Anoniman
Evo opet ja da se pohvalim shta smo sve kupili u subotu user posted image user posted image user posted image

Benkice

user posted image

Zekice user posted image

user posted image

Bodici kratkih rukava

user posted image

Bodici dugih rukava

user posted image

Ovo nije garderobica...al neznam gde bi se za ovo pohvalila user posted image

Peshkiri

user posted image

I cebe... mekanoooooooooo....i sebi bi takvo da kupim user posted image

user posted image

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 13:52:47   
Anck Su Nmaun
Jao smeshkiii sto je slatko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    ja sam bas juce oprala svu bebinu garderobicu user posted image user posted image user posted image kad se susne malo uslikacu je!user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 15.3.2010 13:53:00 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 14:00:18   
Anoniman
Ja sam upakovala sve u orman..u kesama...da se ne prashi....pa tju kad sredimo sobu da krenem u pranje garderobe, posteljine i ostalog .... user posted image

I ovako me svi grde da sam rano pochela.... jedino se moji i njegovi roditelji slazu.... user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 14:02:03   
jacikaci
   Smeshkice, super su ti dreškice!!!user posted image  
Ja za prgavicu nisam nista kupila vec sam pripremila Vuletove zekice i benkice i tu garderobicu za prvih par dana, ali sam mm pokazala u butiku sta da uzme kad se porodim! Mislim, nisam ni stipsa ni sujeverna, nego ne znam kog je pola user posted image ! Za dečaka vec imam sve, ali sam šmekala neke suknjice, haljinice,soknice, cipelice za slučaj da bude user posted image .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 14:09:59   
Anoniman
Gde nadje haljinice????? user posted image user posted image

Ja bi da im kupim haljinice...s obzirom da je leto...pa nek ih i jednom obuku....al ja hotju da im kupim haljinice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jacikaci)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 14:26:22   
bratzz
IZVORNA PORUKA: Anchy_Ljuba

user posted image user posted image user posted image  Joj kako je sve maleno i slatko user posted image user posted image user posted image user posted image  
Ja cu sto se tice kupovine jos pricekati, jer se kod nas ne kupuje pre rodjenja bebice. Pa ce sve to tata obaviti dok smo mi jos u bolnici... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ni u mom kraju se ne kupuje ali bas mene briga sta ljudi pricaju ne pada mi na pamet da mi svekrva kupuje jer ona nema osecaj za lepo i njoj je jedino bitno da je jeftino tako da cu ja sve da spremim pre porodjaja.

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 14:33:39   
Anoniman
Ma i kod mene se "ne kupuje" al shta me briga... ja sam i mami i svekrvi objasnila da postoje shanse da se porodim i mesec dana ranije...i da tju biti MNOGOOOOOO mirnija kad znam da ima pripremljenih stvari kutji....najmanji je problem posle dokupiti.... a da ne pricham o tome da zelim ja da uzivam u toj kupovini user posted image

Inache....sad sam se umorila za medalju....ne daj boze da sam ovo kupovala 2 meseca kasnije...morao bi dragi da me nosi....user posted image

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 14:40:12   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: bratzz

IZVORNA PORUKA: Anchy_Ljuba

user posted image user posted image user posted image  Joj kako je sve maleno i slatko user posted image user posted image user posted image user posted image  
Ja cu sto se tice kupovine jos pricekati, jer se kod nas ne kupuje pre rodjenja bebice. Pa ce sve to tata obaviti dok smo mi jos u bolnici... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ni u mom kraju se ne kupuje ali bas mene briga sta ljudi pricaju ne pada mi na pamet da mi svekrva kupuje jer ona nema osecaj za lepo i njoj je jedino bitno da je jeftino tako da cu ja sve da spremim pre porodjaja.



Pa u Srbiji je svuda tako...samo je pitanje da li ti zelis da radis kako ti drugi nalazu ili kako sama zelis...mislim da je mnogo komplikovanije da ti neko drugi kupuje, pogotovo kad je prvo  pa nista zivo neznas...a oni jos manje! Hvala bogu pa ima  dobar forum RR gde skoro sve naucis pa ti olaksaju posao shopinga i pripreme !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 14:47:43   
maslinica
to je tacno...mnogo me smaraju sa time ne valja se....ja cekam da se soba sredi i idem kupiti sve za prve dana..ma ce mi kupaovati drugi, pa umrla bi od tuge...i ne znam ko je pisao od vas...sve je skupo, e to kad cujem na to siznem....pa da je najskuplje, imam parice koje su namenjene andjelu i kupit cu mu sve sta zelim, bez da kom polazem  racunew i odgovaram na pitanja zasto nisam kupila onaj fini za x dinara jeftiniji, bas je bio zgodan , a i domaci je pamuk...uh...kad to cujem ja osip momentalno...da me ne bi krivo razumeli, volim nas pamuk i dajem mu prednost nad mnogim stvarima, ali mrzim tu recenicu:)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 14:49:31   
marince1
Ni u mom kraju se ne kupuje,ali sam ja kupila sve,ostalo je samo da kupe korito za kupanje,a cak i to sam morala ja da idem da kupim kad sam izasla iz bolnice user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 14:54:48   
Anoniman
Ja tju jedino ostaviti da mm kupi avent pumpu ako mi bude trebala... ostalo tjemo sve kupiti pre porodjaja.... a i on svugde ide samnom...da zna gde sam shta kupila...ako ga sluchajno budem morala slati da neshto dokupi... user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 14:59:02   
Anck Su Nmaun
Ako neko vec ne zeeeeeli nista da kupuje ..u vecini butika moze sve da se rezervise pa da tata samo pokupi i plati a vi sve izaberete ...ni to nije lose ako baaas ne zelite uzeti stvari pre! Mada ja sam kupovala na toliko razlicith mesta da ne bi ni mogao da me pohvata user posted image user posted image user posted image user posted image

A ovo sto je ostalo da se  kupi , znam sve gde je sta pa i ako se desi da bebac pozuri znam  gde bih ga uputila! Al to su sve stvari za apoteku ili slicno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 15:01:55   
Anoniman
haha...i ja sam na razlichitim mestima kupovala...tako da to nije izvodljivo.... pogotovo shto ta garderobica treba prvo da se opere...nije samo doneti iz prodavnice user posted image

Nego shta mislite.... treba mi josh onih zekica....bar po 1 kom...tj ukupno josh 2? user posted image

Mislim da benkica imam dovoljno...bodica mozda uzmem josh po jedan... i josh po jedne shamplice....


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Prva bebina garderoba
15.3.2010 15:05:23   
Anck Su Nmaun
Pa ja sam sve po par komada 3-4 -5 zavisi...bodica , benkica i to sto cesce nosi ..

zekice cu isto tako dva komada ( jos ih nisam uzela)  jer ce nesto i dobiti a i vreme ce biti lepo pa ce brzo sve da se susi, pa su mi svi rekli ni pelena puno da ne kupujem bezveze!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Prva bebina garderoba
17.3.2010 12:06:45   
Anck Su Nmaun
Evo palo malo pranja i peglanja bebicine garderobice pa iskoristih priliku da uslikam....

Bodici kratkih rukava
user posted image

Bodici dugih rukava
user posted image

Benkice
user posted image

Stramplice
user posted image
user posted image

Peskirici
user posted image

Portikle, carapice  kapica
user posted image

user posted image

Evo da ubacim onda i dusekic koji mi je presladak..i krevetic
user posted image
user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Prva bebina garderoba
17.3.2010 12:19:03   
Anoniman
Jaooo...kako mi je sve slatko user posted image

Bash mi se svidjaju oni bodici dugih rukava.... gde si njih kupovala? user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Prva bebina garderoba
17.3.2010 12:36:04   
Anck Su Nmaun
U Aksi , oko 250 din  su bili,  za nasu malu mazu user posted image ... ove sve bele sam uzela u madjarskoj na nekim snizenjima po 5 komada paketic!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Prva bebina garderoba
17.3.2010 12:49:17   
Anoniman
Eh...nadala sam se da tjesh retji negde u Subotici user posted image

Ja tju ovih dana na buvljak....charapice da kupim...i da pogledam pidzame na tezgi od Ivone (shivaona) ...i mislim da sam time zavrshila kupovinu garderobe... user posted image Mada....moram i haljine negde da nadjem user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Prva bebina garderoba
20.3.2010 13:40:06   
Anck Su Nmaun
Na buvlajku ja nesto bas i nisam nasla ..bila jednom jedna zena al je lupala neke cene pa sam   samo nastavila!  Oticu opet ovih dana pa cu pogledati mozda neko novi dodje  user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Prva bebina garderoba
20.3.2010 19:04:58   
Unica
benkice (izgledaju veliko ali su 56 i boje su lude)

user posted image

ovo mama i tata nisu mogli da odole (ne znam sta je ali je jako malo, isto 56)

user posted image

opet benkice

user posted image

a ovo je za bebib izlazak iz porodilista- komplet: benkica, zeka i bolero user posted image

user posted image

los mi je foto aparat pa se ne vidi najbolje ali je meni sve preslatko i jako sam srecna user posted image (a tata je jos srecniji) user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Prva bebina garderoba
20.3.2010 20:49:48   
maslinica
a jooooooooj, kako je medeno, a kompletic za kuci...za pravu malu damu..jako mi je slatko sveuser posted image

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Prva bebina garderoba
20.3.2010 20:59:08   
Anoniman
Unice,presladak je kompletic za izlazak,odusevljena sam,kao mala prinzezica ce da bude user posted image

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Prva bebina garderoba
20.3.2010 21:00:39   
Unica
hvala...birao tata, ja se malo dvoumila jer ima neke kao sljstece detalje, tj, cirkoncice (lici na njih) ali tata je zapeo... 

_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Prva bebina garderoba
20.3.2010 21:05:51   
Anoniman
Unice, skoro lepsu garderobicu videla... user posted image

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Prva bebina garderoba
20.3.2010 21:30:35   
lanajelena
stvarcice su preslatke...kad je tako malo sve je lepouser posted image
Unice ni mi nismo mogli da odolimo beba kids duksicu samo je nas plavi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here