|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
15.5.2019 18:05:43   
Duškić
E imam i ja neku nzm kako se zvase bas cu da pogledam koliko je sad, bas sam narucila nesto kod nje. Mene vise nervira dostava kad je platim 250 din.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1951
   RE: Prva bebina garderoba
15.5.2019 18:23:24   
kamičak
Neke firme daju besplatnu dostavu ako se poruci u visini odredjene sume. Meni nije problem da to platim ako mi stigne citav paket.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1952
   RE: Prva bebina garderoba
15.5.2019 21:04:40   
kamičak
Nati hvala za preporuku za decije stvari.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1953
   RE: Prva bebina garderoba
16.5.2019 12:17:03   
dunja RR
Nato, rekoh Anabeli da te prihvati, kaže da ti je sad poslala zahtev, jer joj nije stigao zahtev od tebe.

IZVORNA PORUKA: nata11

Pa verujem ali ona ne prihvata zahtev za prijateljstvo a profil joj zakljucan kao da svercuje drogu.

🙄😊



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1954
   RE: Prva bebina garderoba
16.5.2019 13:36:45   
nata11
Hvala. Reseno 👍

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1955
   RE: Prva bebina garderoba
16.5.2019 14:29:55   
Duškić
Bravo ..bice najsladji malcii.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1956
   RE: Prva bebina garderoba
4.6.2019 14:34:57   
nata11
Jeste skidale unutrasnje etikete sa bebine prve odece? Mene licno nervira i na svojoj odeci uvek skidam pa krenuh i kod bebinih stvari ali pri seckanju isekoh kapicu i bodic. 



_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1957
   RE: Prva bebina garderoba
4.6.2019 14:40:39   
Ana RR
Nato, ja sam skidala samo ako može lepo da se opara, bez sečenja tj ako je prišiveno posebnim koncem. Inače nisam jer može da grebucka ako nije lepo isečena.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1958
   RE: Prva bebina garderoba
4.6.2019 14:48:09   
dunja RR
Nato ja sebi skidam jer mi smeta, a S i M nisam skidala, nije im smetalo, a ostavljala sam da bi se videlo koja je veličina, kada neko kasnije bude koristio odeću, jer sve ostaje maltene novo, greota da stoji. Dosta Savinih stvari M nosi sada.

A Savi i sada ne skidam jer on po etiketama gleda kako da odeću en obuče naopačke :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.6.2019 14:51:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1959
   RE: Prva bebina garderoba
4.6.2019 15:00:53   
nata11
Da bas to grebucka i onda krenem makazicama i nacisto iseckam odecu.


Hvala na savetima ostavicu tako za sada. 

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1960
   RE: Prva bebina garderoba
4.6.2019 15:28:49   
veselicaa
Ja nisam skidala,te etikete su mekane,ne verujem da smetaju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1961
   RE: Prva bebina garderoba
9.6.2019 20:47:28   
bubulence
Danas sam kupila nesto garderobice br 56. Evo, kao da mi je prvo dete. Pojma nemam koliko cega da uzmem... Ne bih da preteram a opet ni da oskudevamo... Npr pantalone. Uzela sam nedavno jedne farmerice i komplet trenerku br 56. I to je to sto ima dugačko. Ima i 3 dugacke zeke za spavanje... Ne znam da li treba jos nesto... Ema mi je isto julsko dete i nista dugacko nije obukla do septembra... 


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1962
   RE: Prva bebina garderoba
9.6.2019 20:51:22   
veselicaa
Bubi kupuj i uzivaj,kupices i kad se porodis,dobices na poklon.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1963
   RE: Prva bebina garderoba
9.6.2019 21:42:54   
Maraj
Jao bubi ja ne volim farmerice. Sto da ih zuljaju. Jos tek rodjenim bebama...sta znam...
Meni S julsko dete. Non stop je bila u bodicu kratkih rukava
Nekad sam joj nocu oblacila zeku

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1964
   RE: Prva bebina garderoba
9.6.2019 21:49:06   
veselicaa
Bubi je verovatno uzela mekane farmerice,ja mojoj Nini jos kupujem samo mekane i udobne,ima tregerice iz h&m i iz waikikija farmerice i bas su mekane.Imamo i helankice kao farmerice,prelepe su,kupujem joj veci broj cim joj se omale koliko mi se svidjaju.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1965
   RE: Prva bebina garderoba
9.6.2019 23:06:31   
bubulence
Da, da, nisu krute kao one za odrasle. Nego neki mnogo prijatan materijal.

Pa i Ema je najvise nosila bodice, i to mi je nekako najlogicnije jer najavljuju bas pakleno leto... Onda mi je verovatno ovo i dovoljno sto se tice dugih nogavica. Bodice dugih rukava imamo

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1966
   RE: Prva bebina garderoba
9.6.2019 23:12:53   
vocicana
Vidi molim te, a aj sam u drugoj temi pisala o ovoj temi. Nista lepse od kupovine za bebicu. Koliko sam ja uzivala u tome. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1967
   RE: Prva bebina garderoba
9.6.2019 23:22:29   
bubulence
I jaaaa, bas sam uzivala danas. Ali cerke su daleko vise, sve su se otimale sta ce koja da izabere za bebicu. Izabrale su mu neku zeku za iznosenje, niti mi se svidja, niti je za iznosenje ali posto su one to zajedno odabrale neka bude po njihovom ❤️


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1968
   RE: Prva bebina garderoba
10.6.2019 7:21:30   
IvanaSK RR
Bubi,dokupices helankice ili trenerke ako bude trebalo. 😀 ne preteruj sa dugim rukavima.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1969
   RE: Prva bebina garderoba
10.6.2019 8:52:36   
nata11
Bubulence ja bas rekoh danas da skidam etikete i perem polako. I pojima nemam sta za iznosenje. Zeke su mi dugih rukava i kako kada najavljuju 33 C? Spremila sam haljinicu e sad sta ispod ne znam. Spakovacu i od pantalonica i bodica u kesu pa kako tamo procebe babice. 



_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1970
   RE: Prva bebina garderoba
10.6.2019 9:11:12   
bubulence
Ivana zar decaci nose helankice 😂😆!?

Nato, bodi kratkih rukava ispod... Mada ce onda biti toplo da obuce i haljinicu preko... Ili neki bodi i sorc

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1971
   RE: Prva bebina garderoba
10.6.2019 9:32:38   
Maraj
Nato moja S je rodjena prosle god u julu. Izasli smo u bodicu kratkih rukava i helankicama. Toplo je....
Ima i onih haljinica koje su bodi haljine...sta znam ja za devu biram samo ono u cemu smatram da im je udobno..i sada kad su veci.
I ja imam za S i L farmerice. Levis. Mekane su bas bas.... ali...najudobnije im je u trenerkici ili S u helankama

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1972
   RE: Prva bebina garderoba
10.6.2019 10:21:57   
bubulence
Maraj, slazem se. Nego mislim da on te duge nogavice nece ni obuci prva 2 meseca, kupila sam cisto radi reda... Inace smatram da deca treba da budu u onom sto im je udobno. Od rodjenja pa do zaposlenja 😂. Nato, videces koliko je haljina neprakticna na tako malenoj bebi. Ja deci ne oblacim haljine ni u vrtic/skolu. Nego iskljucivo ono u cemu ce im biti udobno i u cemu ce biti slobodni za igru, skakanje itd... To su helanke i sorcevi, često i trenerke i tako je od kada su se rodile. Haljine samo za svecane prilike i to za slikanje😂, posle opet u nesto udobnije


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1973
   RE: Prva bebina garderoba
10.6.2019 10:32:45   
veselicaa
Nati je ovo prva beba i tek ce poceti sa doterivanjem,znam mnogo zena koje su bebe izvele u haljinici.
Ivana kako helankice decaku user posted image
Ja mojima nisam oblacila haljinice dok su bile bas male,i sada za Ninu kupujem samo udobno,ali farmerice za bebe su sada savrseno udobne.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1974
   RE: Prva bebina garderoba
10.6.2019 10:33:29   
Maraj
Pa zato i ja kazem...gde tumbati onako malu bebu...jos kad se nosi pa se ono sve zatoza...ne znam...ja nisam za to... pre sam za bodi haljinu. Al svako nesto voliuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here