|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
10.6.2019 10:59:07   
bubulence
Bodi haljine jesu praktične, imali smo ih i bas su ih nosile...

Moja decu dodju sa igralista ili iz set_nje takve da mi cudno sto im neko ne udeli koji dinar misleci da su prosjaci😂. I tako je od malena...Nato, ako bas insistiras na haljini uzmi tu bodi haljinu... 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1976
   RE: Prva bebina garderoba
10.6.2019 12:12:11   
IvanaSK RR
Bubi,zezam se naravno,stavila sam smajli na kraju tek umesto pored helankica 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1977
   RE: Prva bebina garderoba
10.6.2019 13:19:46   
bubulence
Tek sada vidim smajli😁. Znas kako kaze mm, ma neka nosi roze, kao da neko prvih par meseci zna je li musko ili zensko😂. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1978
   RE: Prva bebina garderoba
11.6.2019 7:10:20   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

Tek sada vidim smajli😁. Znas kako kaze mm, ma neka nosi roze, kao da neko prvih par meseci zna je li musko ili zensko😂. 




Da posaljem haljinice?😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1979
   RE: Prva bebina garderoba
11.6.2019 8:50:43   
bubulence


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR



IZVORNA PORUKA: bubulence

Tek sada vidim smajli😁. Znas kako kaze mm, ma neka nosi roze, kao da neko prvih par meseci zna je li musko ili zensko😂. 




Da posaljem haljinice?😂



Salji 😂, samo nemoj aksom😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1980
   RE: Prva bebina garderoba
11.6.2019 10:18:39   
Ana RR
Moj M je rođen krajem jula i izneli smo ga u bodiću (sa majmunčetom na dupetu user posted image ) i čarapicama. U autu sam ga malo pokrila pelenicom zbog klime.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1981
   RE: Prva bebina garderoba
11.6.2019 10:21:58   
veselicaa
Moja S je rodjena juna,izveli smo je u tankoj letnjoj bluzici i pantalonicama ali smo u putu skidali carapice,mnogo je toplo bilo.Kuci je bila u bodicu uglavnom ili onim letnjim kratkim zekama.

< Poruku je uredio veselica RR -- 11.6.2019 13:09:57 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1982
   RE: Prva bebina garderoba
15.7.2019 20:32:10   
MimaKos
Meni su deca zimska, i skafander je za iznosenje zakon, ali treba sacekati da se vidi kolika je beba, pa tek tada kupovati, iki uzeti malo vece


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1983
   RE: Prva bebina garderoba
16.7.2019 6:15:41   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moj M je rođen krajem jula i izneli smo ga u bodiću (sa majmunčetom na dupetu user posted image ) i čarapicama. U autu sam ga malo pokrila pelenicom zbog klime.




Ovako je bilo i kod nas!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1984
   RE: Prva bebina garderoba
16.7.2019 6:33:29   
MimaKos
Mi smo sa sinom omasili velicinu, nisam mogla ni kapicu na glavu da mu navucem :)


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1985
   RE: Prva bebina garderoba
8.8.2019 14:01:41   
bubulence


IZVORNA PORUKA: bubulence

Mili slazem se sa tobom za haljinicu... Ima vremena za to... Uzeti nesto jednostavno i udobno...Moje devojke su bas dosta nosile zeke, i sada za bebu planiram oko 12 bodica, 3 zeke i mozda jednu trenerku, to je to, za letnju bebu ne treba vise... Kod prve bebe sam mnogo pogresila, otisla i kupila ceo h&m, tada u Madjarskoj, a nosila je mozda cetvrtinu tih stvari. Drugi put sam bila malo pametnija, treci cu valjda biti bas pametna 😁



Morala sam da se citiram i da vam kazem da sam treci put bila najgluplja. Na kraju smo uzeli bar 20 bodica, pantalonica, trenerkica, zekica, dzemperic... Znaci jedan orman za njegove stvari a vrtimo 4 bodija i 2 zeke vec 3 nedelje. Budite pametne, ne preterujte sa garderobom

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1986
   RE: Prva bebina garderoba
8.8.2019 14:21:36   
MimaKos
Hahahha, zato sto je decak posle devojcica, pa mislis sve kako neces imati.. ja sam se suzdrzala na vreme, mada evo sada sa 1,5 ima toliko nepotrebnih letnjih gluposti koje vec za mesec dana nece moci da nosi..


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1987
   RE: Prva bebina garderoba
8.8.2019 14:21:36   
dunja RR
Bubi, slažem se skroz. Ja sada kupujem minimalno, dosta smo podobijali a sada već nosimo veličinu za 12 meseci i knap nam je (imamo 5 meseci).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1988
   RE: Prva bebina garderoba
8.8.2019 16:26:02   
MimaKos
Dunja, i moj je bio dunda, jedva smo mu u porodilistu kapicu iz set_a za iznosenje na glavu navukli 😂i sto kazes, brdo je dobio, a te stvari je bukvalno samo nedelju dana mogao da obuce, jer je i kao iskljucivo dojena beba, za prvih mesec dana dodao preko 1,5 kg :))


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1989
   RE: Prva bebina garderoba
8.8.2019 18:56:51   
Tiziana
Sa 5 meseci nosite za 12m??koliko je ona velika? Moji su bili relatvno veliki, on je npr imao 7,8kg i 69cm sa 5m,ali je nekako uvek bio u broju manje vise.



(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1990
   RE: Prva bebina garderoba
8.8.2019 20:03:56   
MimaKos
Zavisi i od proizvodjaca, recimo carters uvek pravi super jer moze dete i duze da nosi, malo je vecih mera, a recimo ready group ili h&m pravi knap, cak i manje od onog na velicini na etiketi


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1991
   RE: Prva bebina garderoba
9.8.2019 0:15:54   
dunja RR
Tizi, 8 kg a duzina pa tu oko 69, jerje na prošloj kontroli imala 67. Nije uopšte debela, jeste mali bucko mišelinko ali ne puno. Ima obraze, podvaljak, butkice. Ali dugoleđasta je i stvarno joj je sve malo, george imamo najviše ali i poklona dosta svi kupe kao vece ono bude knap. 
IZVORNA PORUKA: Tiziana

Sa 5 meseci nosite za 12m??koliko je ona velika? Moji su bili relatvno veliki, on je npr imao 7,8kg i 69cm sa 5m,ali je nekako uvek bio u broju manje vise.






(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1992
   RE: Prva bebina garderoba
9.8.2019 0:20:29   
dunja RR

Mi prvi mesec kilo a drugi smo 1.700, isto samo sikimo. Poslednji put smo najmanje dobili jer je dugo imala češću i tečniju stolicu. 
IZVORNA PORUKA: MimaKos

Dunja, i moj je bio dunda, jedva smo mu u porodilistu kapicu iz set__a za iznosenje na glavu navukli 😂i sto kazes, brdo je dobio, a te stvari je bukvalno samo nedelju dana mogao da obuce, jer je i kao iskljucivo dojena beba, za prvih mesec dana dodao preko 1,5 kg :))






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1993
   RE: Prva bebina garderoba
9.8.2019 0:23:29   
dunja RR
Meni ona u stvari izgleda kao mini Herkules 😂, sva je nekako jaka i mišićava. Često misle da je dečak mada meni ima bas medeno lice devojčice. Ali možda zbog građe.. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi, 8 kg a duzina pa tu oko 69, jerje na prošloj kontroli imala 67. Nije uopšte debela, jeste mali bucko mišelinko ali ne puno. Ima obraze, podvaljak, butkice. Ali dugoleđasta je i stvarno joj je sve malo, george imamo najviše ali i poklona dosta svi kupe kao vece ono bude knap. 
IZVORNA PORUKA: Tiziana

Sa 5 meseci nosite za 12m??koliko je ona velika? Moji su bili relatvno veliki, on je npr imao 7,8kg i 69cm sa 5m,ali je nekako uvek bio u broju manje vise.










< Poruku je uredio dunja RR -- 9.8.2019 2:17:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1994
   RE: Prva bebina garderoba
9.8.2019 9:23:39   
Ana RR
Moj Marko je uvek nosio veće brojeve, pa i sada je van granice. Sa 3 meseca je nosio Cartersove modele za 6 meseci, sa 6 smo već kupovali veličine za od 9-12 meseci.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1995
   RE: Prva bebina garderoba
9.8.2019 10:10:53   
Tiziana
Moji su se oboje rodili maleni, on 2900gr ona 3050gr (nisu blizanci) I nosili su u pocetku one h&m I zara bodice 0-1m i 1-2m. Kasnije su uvek bili nekako u broju. Moji nisu Carters nosili pa ne mogu da kazem. U toj prvoj godini su dosta nosili Mothercareove bodice I zeke i bas su bili u broju.
Jedino smo Okaidi kupovali dosta vece jer su njiove velicine cudne. On ce sada da napuni 10, nekad je u broju,jer je mrsav, a nekad mora vece jer je visok pa mu sve kratko. Ona ce sad 8, nosi sve 9-10 i to joj je bas onako slim fit :-) a nije debela.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1996
   RE: Prva bebina garderoba
9.8.2019 10:30:04   
Ana RR
I moj Marko je bio mrša na rođenju, 51cm i 3150g, još je malo izgubio na kilaži u porodilištu. Ali nekako je brzo napredovao i stalno je bio 2, 3 meseca ispred i nikad nije nosio garderobu za svoj uzrast. Sada je žgoljav ali je visok i obično ljudi misle da ima 10,11 godina a tek je napunio 8.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1997
   RE: Prva bebina garderoba
9.8.2019 11:02:39   
Tiziana
Tvoj Marko I moja cerka su generacija. S'tim da ce ona u septembru da napuni 8. :-)
Meni se nekako cini, mada je davno bilo, da su najduze nosili velicine 74 i 82.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1998
   RE: Prva bebina garderoba
22.8.2019 16:42:23   
Duškić
Sad trebam poklon da nosim , beba , tek rodjena jako sitna, pa nzm da li da uzmem 62 .

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1999
   RE: Prva bebina garderoba
22.8.2019 17:06:18   
pari
Uzmi maanji broj ako je sitna...56



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here